Autor Tema: Moje iskustvo s operacijom  (Posjeta: 6159 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

xp_freak

  • Newbie
  • *
  • Postova: 1
    • Profil
    • Email
Moje iskustvo s operacijom
« : Studeni 22, 2010, 00:11:09 prijepodne »
Evo moje iskustvo s spaziom, ako nekome moze pomoci... Imao sam automobilsku nesrecu i stradala su mi 2 diska, tako da sam imao laksu ozljedu na nivou L4-L5 (gdje je bila vidljiva degenerativna bolest diska), te ekstruziju diska na nivou L5-S1, tako da sam u biti imao operaciju na 2 nivoa. Operaciju sam obavio u klinici Vertrebalis kod doktora Saftića.
Urađene su mi Selektivna Endoskopska Diskektomija transforaminalnim pristupom sa RF (radio-frekventnom) anuloplastikom i laserska dekompresija diska (PLDD).
Mogu reci da su bolovi odmah nakon operacije prestali, a i  mogao sam dignuti nogu pod kutom vecim od 20 stupnjeva (sto je bio maksimum prije operacije), sveukupno iskustvo je odlicno, od savjetovanja prije nego sam se odlucio za operaciju s njihovim predstavnistvom za inozemne pacijente (buduci da sam iz BiH) do samog prijema u kliniku i odlaska iz klinike.
 Mogu reci da ni u jednoj bolnici (ni privatnoj ni drzavnoj) nisam iskusio bolji ttretman.
Sve u svemu mislim da na ovim prostorima nema boljeg izbora za ove vrste operacija koje se obavljaju tu kod saftica (u mene je cak i neki zivac bio priljepljen za disk, covjek je i to primjetio i odvojio ga, sto mislim da 99% drugih doktora ne bi ni primjetilo).
Iskustvo odlicno, razmisljam da ponovno ozljedim nesto pa da mogu otic ponovno :PP
« Zadnja izmjena: Studeni 22, 2010, 00:18:39 prijepodne xp_freak »

kicmenac

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 135
    • Profil
Odg: Moje iskustvo s operacijom
« Odgovori #1 : Studeni 22, 2010, 22:03:53 poslijepodne »
svaka pohvala, nemam sta reci. Doktor Saftic je predivan covjek,te se nadam da ce i meni uspjeti pomoci!!!
DDD L3/L4 sa annular tearom...
Operacija 28.02.12,Selektivna endoskopska diskektomija sa anuloplastikom @ Vertebris
Hernija diska T6/T7. Kronicna upala druge rebrene hrskavice,paralalno tome tupa bol medju lopaticama

Neurokirurg

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 330
    • Profil
Odg: Moje iskustvo s operacijom
« Odgovori #2 : Studeni 22, 2010, 23:51:21 poslijepodne »
kada bi ja bio siguran sta je tvoj problem onda bi iznasli neko rjesenje za tebe.....

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
svaka pohvala, nemam sta reci. Doktor Saftic je predivan covjek,te se nadam da ce i meni uspjeti pomoci!!!

Kraljeznica.com forum

Odg: Moje iskustvo s operacijom
« Odgovori #2 : Studeni 22, 2010, 23:51:21 poslijepodne »

kicmenac

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 135
    • Profil
Odg: Moje iskustvo s operacijom
« Odgovori #3 : Studeni 24, 2010, 15:23:29 poslijepodne »
budemo dosao do zagreba u vert. na pregled. Ja imam problem sa torakalnim dijelom(vjerovatno se sjecate),ali kriza su mi sve gore i gore. Ne mogu stajati dugo na mjestu,sto sprijecava normalan zivot. Inace dijagnoza, annular tear,hiz, L4/L5...
DDD L3/L4 sa annular tearom...
Operacija 28.02.12,Selektivna endoskopska diskektomija sa anuloplastikom @ Vertebris
Hernija diska T6/T7. Kronicna upala druge rebrene hrskavice,paralalno tome tupa bol medju lopaticama

Kraljeznica.com forum

Odg: Moje iskustvo s operacijom
« Odgovori #3 : Studeni 24, 2010, 15:23:29 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com