Autor Tema: Konačno operacija  (Posjeta: 16879 )

0 Članova i 49 Gostiju pregledava ovu temu.

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Konačno operacija
« Odgovori #18 : Travanj 12, 2016, 12:58:34 poslijepodne »
Haha, nisi, ali ljudi drugačije razmišljaju i mi muški jesmo plašljivci malo veći. :D
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Konačno operacija
« Odgovori #19 : Travanj 16, 2016, 13:04:11 poslijepodne »
Jučer mi je došel nalaz MR. Neuro mi je rekao da je grozan, ali sam nekak mislil da je čovjek možda onako previše brižan. Dok nisam pogledal kaj piše i vidio snimke.  :o Za skoliozu je bilo poznato i na MR koji sam platio prije 6 mj, ali sada se našla i plića foraminalna protruzija diska na razini L3/L4 s lijeve strane koja u trenutku snimanja nije imala neuralni konflikt. Inače bi to bilo OK da nije bilo snimanje u mirovanju, ali kako je meni kičma nestabilna sad se zna zakaj me boli užasno lijeva noga... Dobar znak je da sad nema hipotrofije muskulature; dakle, to sam uspio navježbati mukotrpnim vježbama i plivanjem i to je OK, ali pomoći od toga nema. Taj užas može srediti samo nož. Dobra vijest je i to da se dr. potrudila i pregledala je hemangiom sa svih strana da bi utvrdila da li je to baš to i da bi još k tome vidjela da li prodire u moždinu ili ne. Odgovor je ne, pa se može odahnuti, ali da PM i akciji Poliklinike "Čavka" za njihovu magnetnu koja je vidjela samo skoliozu i hemangiom za kojeg su bili sigurni da nije karcinom jedino po tome što sam još živ. Kad sam to vidil, opal sam u živu depru, ali me poslije izvuklo plivanje, sauna i masaža - ali samo gore, jer se maserka nije usudila dirati čudovište dole, a ne bih ni ja da nekaj stisne pa da mora hitna doći.
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

 

Nagradne igre