Autor Tema: križobolja i grčenje potkoljenice nakon operacije  (Posjeta: 46569 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

ante1101

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 61
    • Profil
    • Email
Odg: križobolja i grčenje potkoljenice nakon operacije
« Odgovori #90 : Lipanj 28, 2017, 08:36:16 prijepodne »
Daj mi reci jel to nesavjesno lijecenje...

hernija diska L4/L5 & L5/S1

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: križobolja i grčenje potkoljenice nakon operacije
« Odgovori #91 : Lipanj 28, 2017, 08:48:02 prijepodne »
Nesavjesno liječenje je kazneno djelo s posljedicom, što znači da ili mora nastupiti pogoršanje bolesti ili narušenje zdravlja. Ako je do tvojeg pogoršanja sada došlo zbog tog šarafa, onda se radi o nesavjesnom liječenju, ali to ne znamo, u kaznenom postupku tu bi činjenicu morao rasvijetliti sudski vještak iz područja neurokirurgije. Ti uvijek možeš podnijeti kaznenu prijavu sa sumnjom da je to djelo počinjeno na tvoju štetu pa državni odvjetnik može vještačenje provesti i za vrijeme istrage i potom odlučiti o pokretanju kaznenog postupka ukoliko bi ta odlučna činjenica bila utvrđena.
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: križobolja i grčenje potkoljenice nakon operacije
« Odgovori #92 : Lipanj 28, 2017, 21:39:08 poslijepodne »
Meni ovo djeluje strašno. Oni bi to morali.besplatno popraviti. Za mene je to njihova greška. Kaj veli neurokirurg koji te operirao? Da li si bio poslje na pregledu? Ja bi im krv popila :'(
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

Kraljeznica.com forum

Odg: križobolja i grčenje potkoljenice nakon operacije
« Odgovori #92 : Lipanj 28, 2017, 21:39:08 poslijepodne »

ante1101

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 61
    • Profil
    • Email
Odg: križobolja i grčenje potkoljenice nakon operacije
« Odgovori #93 : Lipanj 28, 2017, 21:51:49 poslijepodne »
Kaj da ti kazem...bio sam js kod njega jer on radi i u dubravi. Indicirao mi je reoperaciju ali u kb dubravi. Jer ovi u katarini su me otkantali kao zadnje smece,profesori misle da nije za reoperaciju. Tako da cekam reoperaciju u kb dubravi
hernija diska L4/L5 & L5/S1

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: križobolja i grčenje potkoljenice nakon operacije
« Odgovori #94 : Lipanj 29, 2017, 15:15:14 poslijepodne »
Dobro, KB Dubrava je isto dobra bolnica. To nije kompliciran zahvat, jer je kičma stabilizirana i vadit će se samo ono što je nužno. Preporučam kad obaviš tu operaciju, da nađeš odvjetnika i podneseš tužbu protiv Sv. Katice u građanskom postupku za naknadu štete u dijelu u kojem si platio operaciju, a oni su napravili fušeraj! Na kraju krajeva, ti plaćaš i reoperaciju, to nije besplatno nego se pokriva na teret tvojeg zdravstvenog osiguranja, tako da traži KB Dubrava (ako to ne rade) da ti izdaju kopiju računa koji daju HZZO-u za naplatu tog operativnog zahvata. To će odvjetniku koji će te zastupati biti i osnova za tražbinu naknade štete.

Meni je ugrađeno 8 šarafa i svi su unutar kralježaka! Do što se kralješci budu s vremenom smanjivali pa šarafi počeli stršati nije problem neurokirurga koji su ih ugradili. Osim toga, uopće mi nije jasno kako su to mogli napraviti i to za 1.4 cm, kada su ti šarafi tipski građeni za kralježnice pacijenata prema veličini kralježaka; očito su uzeli krivi šaraf, ali ne znam kako se to može dogoditi iskusnim kirurzima? Katastrofa!
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

ante1101

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 61
    • Profil
    • Email
Odg: križobolja i grčenje potkoljenice nakon operacije
« Odgovori #95 : Lipanj 29, 2017, 16:05:46 poslijepodne »
Sve sto si napisao,stoji...ti i ja bit cemo u kontaktu
hernija diska L4/L5 & L5/S1

Natali34

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 369
    • Profil
    • Email
Odg: križobolja i grčenje potkoljenice nakon operacije
« Odgovori #96 : Lipanj 29, 2017, 22:25:26 poslijepodne »
Ne kuzim ni ja da su takav fuseraj napravili a jedan od njih je i S koji je meni to spanao. Zato se radi Ct prije da se izmjere kosti i po tome se narucuje materijal, bar pretpostavljam.
A kad je hernija od 5mm to im je veliko, a kad saraf strsi 14mm to je nis.
Nemam komentar za sv. Katarinu....

Ante i obavezno kad ti rana zaraste u bazen i plivaj, hodaj.... Ali pod obavezno.... Ma koliko te bolilo moras se prisliti....
« Zadnja izmjena: Lipanj 29, 2017, 22:27:53 poslijepodne Natali34 »

ante1101

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 61
    • Profil
    • Email
Odg: križobolja i grčenje potkoljenice nakon operacije
« Odgovori #97 : Lipanj 29, 2017, 22:29:14 poslijepodne »
Tesko mi je biti miran i pristojan prema njima. Tesko mi je biti ovoliko dugo strpljen. Nadam se da ce mi se ti isplatit. Skupljat cu papire i misljenja pa onda idem zestoko s njima
hernija diska L4/L5 & L5/S1

RS232

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 55
    • Profil
Odg: križobolja i grčenje potkoljenice nakon operacije
« Odgovori #98 : Lipanj 30, 2017, 11:33:59 prijepodne »
Pogreška se može dogoditi svakome, iako je u današnje vrijeme uz svu moguću dostupnu tehnologiju to gotovo nemoguće.

Po meni je apsolutno neprihvatljivo da se u 21. stoljeću, 2017. godini, uz svu moguću navigacijsku opremu (u Vašem slučaju intraoperativna RTG kontrola i OBAVEZNA post-operativna CT kontrola) šarafi vire iz kralježaka. Prije 10-15 godina možda, danas nikako.

ante1101

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 61
    • Profil
    • Email
Odg: križobolja i grčenje potkoljenice nakon operacije
« Odgovori #99 : Lipanj 30, 2017, 12:03:54 poslijepodne »
Citam vase komentiram i sve vise se bediram...pitam se zasto bas ja??? Platim uslugu pa dobijem kiflu
hernija diska L4/L5 & L5/S1

Natali34

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 369
    • Profil
    • Email
Odg: križobolja i grčenje potkoljenice nakon operacije
« Odgovori #100 : Lipanj 30, 2017, 12:58:38 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Pogreška se može dogoditi svakome, iako je u današnje vrijeme uz svu moguću dostupnu tehnologiju to gotovo nemoguće.

Po meni je apsolutno neprihvatljivo da se u 21. stoljeću, 2017. godini, uz svu moguću navigacijsku opremu (u Vašem slučaju intraoperativna RTG kontrola i OBAVEZNA post-operativna CT kontrola) šarafi vire iz kralježaka. Prije 10-15 godina možda, danas nikako.

Dobro kaze RS232 da je to neprihvatljivo I da nakon kontrolnog prvog Rtg-a da to nisu vidjeli a jos si se zalio na bolove..
Meni su prestali svi bolovi u krizima nakon operacije, naravno da me bolio rez al kriza kao takva ne.
Ali nisam znala da je obavezan Ct poslije takve operacije... To meni nisu radili al sam ga ja sama napravila nakon mjesec dana ali naravno uz preporuku mog neura.

Ante zao mi je zbog svega i posto si tako mlad da to moras opet ispocetka prolaziti.....

RS232

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 55
    • Profil
Odg: križobolja i grčenje potkoljenice nakon operacije
« Odgovori #101 : Lipanj 30, 2017, 15:18:40 poslijepodne »
CT nije neophodan, ali je zasigurno koristan


Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Pogreška se može dogoditi svakome, iako je u današnje vrijeme uz svu moguću dostupnu tehnologiju to gotovo nemoguće.

Po meni je apsolutno neprihvatljivo da se u 21. stoljeću, 2017. godini, uz svu moguću navigacijsku opremu (u Vašem slučaju intraoperativna RTG kontrola i OBAVEZNA post-operativna CT kontrola) šarafi vire iz kralježaka. Prije 10-15 godina možda, danas nikako.

Dobro kaze RS232 da je to neprihvatljivo I da nakon kontrolnog prvog Rtg-a da to nisu vidjeli a jos si se zalio na bolove..
Meni su prestali svi bolovi u krizima nakon operacije, naravno da me bolio rez al kriza kao takva ne.
Ali nisam znala da je obavezan Ct poslije takve operacije... To meni nisu radili al sam ga ja sama napravila nakon mjesec dana ali naravno uz preporuku mog neura.

Ante zao mi je zbog svega i posto si tako mlad da to moras opet ispocetka prolaziti.....

ante1101

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 61
    • Profil
    • Email
Odg: križobolja i grčenje potkoljenice nakon operacije
« Odgovori #102 : Lipanj 30, 2017, 15:31:33 poslijepodne »
Ct sam napravio zbog reoperacije. Tako je Perovic zahtjevao
hernija diska L4/L5 & L5/S1

topalo

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 121
    • Profil
Odg: križobolja i grčenje potkoljenice nakon operacije
« Odgovori #103 : Lipanj 30, 2017, 19:01:59 poslijepodne »
Ante gdje ćeš ići na reoperaciju?
Laminektomija L1/L2 5/2016
Interlaminektomija L2/L3 4/2017
Interlaminektomija L2/L3 foraminotomia L 3  5/2017

Natali34

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 369
    • Profil
    • Email
Odg: križobolja i grčenje potkoljenice nakon operacije
« Odgovori #104 : Lipanj 30, 2017, 19:27:21 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Kaj da ti kazem...bio sam js kod njega jer on radi i u dubravi. Indicirao mi je reoperaciju ali u kb dubravi. Jer ovi u katarini su me otkantali kao zadnje smece,profesori misle da nije za reoperaciju. Tako da cekam reoperaciju u kb dubravi

Topalo pise ti u prethodnim postovima.

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: križobolja i grčenje potkoljenice nakon operacije
« Odgovori #105 : Lipanj 30, 2017, 21:38:09 poslijepodne »
Sad sam se sjetio da su u Katici napravili fušeraj i jednom čovjeku koji je sa mnom išao na bazen. On je bio u dobi od 40 godina i nešto mu se zeznulo, pa je išao operirati kuk, a ovi su mu oštetili živac, tako da nije više osjećao nogu ispod potkoljenice. I još je imao jake bolove, tramala do najviših doza i samo je spavao. Kada sam ga vidio nakon povratka iz bolnice, izgledao je kao na samrti kako je bio mršav, a jedva je hodao. Ne znam da li ih je tužio, ali se sjećam da je bio bijesan kao ris i svima je pričao da su napravili fušeraj. No, u njegovom slučaju su nastavili to liječiti besplatno, nisu se pravili blesavi, a možda je to bila i nagodba da ih ne tuži. Kako Ladyanita kaže da bi im krv popila, ja bih ih tužio i kazneno i građanski, ne bi me se godinama mogli riješiti. Kad je to sa šarafom i RS232 koji je stručnjak apsolutno neprihvatljivo, onda znaš kakav je to fušeraj! Brrrr!
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: križobolja i grčenje potkoljenice nakon operacije
« Odgovori #106 : Srpanj 01, 2017, 09:58:33 prijepodne »
Ja se isto slažem sa RS232 da se pogreške mogu dogoditi i to je normalno,ali bi bilo fer od njih da onda to poprave...pa nemreš sad čovjeka odkantati i očekivati da sad to neko drugi popravlja.
U borbu Ante,drugo ti ne preostaje.
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

ante1101

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 61
    • Profil
    • Email
Odg: križobolja i grčenje potkoljenice nakon operacije
« Odgovori #107 : Srpanj 01, 2017, 10:49:41 prijepodne »
Hvala vam na savjetima i podrsci
hernija diska L4/L5 & L5/S1

Kraljeznica.com forum

Odg: križobolja i grčenje potkoljenice nakon operacije
« Odgovori #107 : Srpanj 01, 2017, 10:49:41 prijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com