Autor Tema: Oporavak nakon operacije  (Posjeta: 113280 )

0 Članova i 78 Gostiju pregledava ovu temu.

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Oporavak nakon operacije
« Odgovori #108 : Veljača 17, 2016, 16:26:32 poslijepodne »
@Elina, koma, moraš naći načina da se zdebljaš.  :'( Ali vidi da ti nešto riješe.
@Ladyantia, naše iskustvo vrijedi i doktorima, koliko god da mi bili neznalice. Ovdje se vidi koga hvalimo, a koga proklinjemo, nije to bezveze. Osim toga, vide i što nam se dešava i kako se ponašamo nakon operacija i njihovih drugih intervencija.

Da kažem update u vezi svojeg liječenja boli. Prvo, jučer me bilo strah tog Targinacta popiti i sve sam odgađao. Prvo jer u nuspojavama jako zastrašuju i za njega i za Lyricu, isto jučer sam popil 2 čaše pive, poslije jeo kolač s rumom, a tam piše smrt kao nuspojava miješanja i bilo me prpa. Čekao sam da počnu ubilački bolovi, večerao i u 23:00 popio lijekove i otišao u krevet gledati film. Prvih sat vremena nije bilo učinka, a onda je polako počelo popuštati. Prvo je prestala bol u zdjelici. Spavao sam malo, svega tri sata kroz cijelu noć, ali je san bio dubok, dalo bi se dosta pisati o tome što sam sanjao jer je bilo super, haha. Ugl., ujutro se osjetio malo živac u lijevoj nozi, nešto u stopalu, nisam bio 100% zadovoljan jer je bol izbijala i točno nakon 12 h prestane djelovanje lijeka. No, onda sam si mislil da bum popil samo Brufen 600 i na hrkanjac, ali su bolovi postali opet strašni i na kraju sam poslušal kak je dr. iz Ambulante za bol napisala i popil opet dozu. Odspavao sam do 16 i ustao iz kreveta BEZ BOLI. Za nevjerovati je da me uopće ne boli niš. Doduše, ne pokušavam neke stvari iz mladosti isprobavati jer ako ne boli niš ne znači da ne mogu nekaj zeznuti pa da boli. Jedino kaj sam baš jako zdrogiran i moram paziti da se ne skljokam, ali je to manje važno. Danas sam postao narkić i otvara se šampanjac (kojeg bu pil netko drugi), lol!
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

ivan bozic

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 27
    • Profil
    • Email
Odg: Oporavak nakon operacije
« Odgovori #109 : Veljača 17, 2016, 17:07:21 poslijepodne »
Bok svima! Henrik ajd mi reci kak djeluje tramal 100... Sad mi moja dr.dala to jer sam tražil,kad si mi preporučil. Nisam još progutal nijedan jer me još drži zaldiar i lumidol. Mogu li pod tramalom za volan? Ak slučajno trebam kud skoknuti autom dok me noga ne rastura...

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Oporavak nakon operacije
« Odgovori #110 : Veljača 17, 2016, 17:36:18 poslijepodne »
Sad pričekaj barem da prođe 6 sati nakon uzimanja Zaldiara i onda možeš početi s Tramalom. To je u pravilu isto lijek da pokrije cijeli dan, pa se uzima svakih 12 sati, ali se preporuča provjeravati da li je bol prestala. To se u Tvojem slučaju ne bude dogodilo do operacije pa i nekog perioda poslije operacije. Tramal u pravilu ne bi smio djelovati na sposobnost upravljanja vozilima, ali pripazi jer početak liječenja zahtjeva navikavanje na određene nuspojave. Možeš biti ošamućen, imati vrtoglavicu, pažnja zna popustiti malo, pogotovo ako se miješa sa drugim tabletama ili alkoholom. Nemoj uzimati istovremeno Zaldiar i Tramal. Računaj da je Tramal od 100 gotovo 3 puta jači od jedne tablete Zaldiara (on ima 37,5 mg tramadola). Pričekaj par dana, pa se lati volana ako se osjećaš sigurno. Tramal kod mene nije izazvao nikakve iznenadne nuspojave, bile su uvijek kontinuirane, no s vremenom se navikneš. Meni je od Tramala na početku samo emocionalna nestabilnost bila problem, jer se jedna kronična bol naglo znatno ublažila i počele su se vraćati emocije koje su bile potisnute. Tako da je par dana bilo epizoda iznenadnog plakanja, ali je i to prošlo. Mene je na početku bilo prpa popiti čak i Zaldiar, no Tramal mi je spasio život prošle godine u 10. mj, jer sam se ujutro htio hititi kroz prozor. Ali su onda krenule zimske radosti sa pogoršanjem da nema ni van kreveta, tak da sam sad na jačim drogama. To je  :'(, ali i  :D jer me vraća u normalan život.
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

ivan bozic

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 27
    • Profil
    • Email
Odg: Oporavak nakon operacije
« Odgovori #111 : Veljača 17, 2016, 18:30:33 poslijepodne »
Hvala ti Henrik na odgovoru. Naručila me dr.na pregled kod mojeg operatera u Vinogradskoj,al prvi slobodni termin koji ima je 12.5. Pa poludil bum... Kaže da probam nekak doći u kontakt s njim osobno pa mu objasnim da me već dva puta operiral i da mu velim situaciju sad,pa me možda naruči preko reda. Moram prekopati po starim papirima možda nađem negdje njegov br.mob.ako ga u međuvremenu nije promijenil. Ili nazovem na neuro-kirurgiju...mada čisto sumnjam da će mi dati njegov osobni br.za kontakt. Vidjet ću... Pozdrav

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: Oporavak nakon operacije
« Odgovori #112 : Veljača 17, 2016, 20:18:21 poslijepodne »
Ivane! Probajte na stranicama bolnice pronaći email adresu neurokirurgije,pa napišite mail za njega.
Ja sam tako probala i uspjela. Sretno....i kaj reći.....bilo bi dobro kad bi svi imali nekakve veze po bolnicama,onda riješiš na tri četiri.
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

Elina

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 80
    • Profil
Odg: Oporavak nakon operacije
« Odgovori #113 : Veljača 17, 2016, 20:21:27 poslijepodne »
Ivane ajme tek 5 mjesec. Probaj to nekako rijesiti. Mozda da saznas kada je dezuran, tako sam ja jednom dosla do svog...i javi kako je s Tramalom
Henrik ja normalno papam, ali ocito bol, a i nervoza cine svoje. Sada si razmisljam, zamisli da ja popijem Tramal pa da me preuzmu emocije, to bi bilo plakanja mj dana. Hahahaha. Ili bi pak bila ukomirana ko teski narkic.

Ja se sada tome smijem, a tko zna sto me ceka
Drzite mi se svi, i javim sutra sta sam rijesila

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: Oporavak nakon operacije
« Odgovori #114 : Veljača 17, 2016, 20:27:36 poslijepodne »
Da piše na stranicama koje dane koji doktor radi u ambulanti,a ima i tel.brojeva od doktorovih tajnica i email adresa. Samo biti uporan i budete Vi to prije riješili.
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Oporavak nakon operacije
« Odgovori #115 : Veljača 17, 2016, 20:39:27 poslijepodne »
@Ivane, nemoj se dati otkantati i budi uporan. Jedna sestra u Vinogradskoj je užasna krava, ali ti samo po svome i reci da si već razgovarao s doktorom i bla, bla, na prepad, zbuniti treba i nju i njega. Probaj mailove na foru kao npr. ako je stil da svi koriste ime i prezime na bolnički mail onda može biti: "ime.prezime@kbcsm.hr" i probajte, niš ne košta i možda upali. :)
@Elina, probaj jesti svaki dan po malo i to 5 obroka. Meni je to pomoglo da vratim kile nakon što sam se počeo pretvarati u smrt na dopustu.
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: Oporavak nakon operacije
« Odgovori #116 : Veljača 17, 2016, 21:03:01 poslijepodne »
Dobro Henrik...a kak da ja smršavim?
Kaj je to dijeta,kak se ide na dijetu?
Čujem da je bolje ne ići u ponedjeljak jer je onda gužva  :-[
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

vrhhy

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 202
    • Profil
    • Email
Odg: Oporavak nakon operacije
« Odgovori #117 : Veljača 17, 2016, 22:08:39 poslijepodne »
Ladyanita,
Ovo s dijetom je kompleksna tema i ima 1000 raznih dijeta, no promjena prehrambenih navika je ključ rješenja.
Ja sam prije 10 god. bio na UN dijeti, te sam uspio skinuti oko 20kg. No nakon što sam se vratio na stare prehrambene navike dobio sam natrag 13kg. Neki moji kolege koji su bili na njoj su nakon dijete dobili i više nego što su ranije imali. Skužio sam da sam od te dijete dobio neku alergiju i dan danas imam nekih problema sa kožom na licu.
Nakon toga sam probao više jesti povrća, manje količinski, manje šećera, npr. čaj pijem bez zrna šećera, to je ispočetka bilo odurno, no nakon nekog vremena sam se naviknuo, tako sam uspio skinuti oko 5kg i to sad održavam, imam oko 104kg. Nakon što ću oporaviti leđa, planiram pojačati fizičku aktivnost i spustit težinu na dvoznamenkastu brojku.
Sin mi je isto imao viška kila, no on je totalno promijenio prehrambene navike, količinu hrane koju pojede je smanjio na pola, kad može ide u teretanu, pije proteinske napitke, smršavio je 25Kg i izgradio je leđa u trokut. Za mene je sada malo premršav, a za njega smo svi mi ostali predebeli  :)
Teško je biti na nekoj dijeti dok te bole leđa i noga te piješ tablete. Obroke bi trebalo podijeliti na više manjih, uz njih piti vode da se želudac ispuni i da se mozgu pošalju signali da je pun i da više ne treba jesti. Smanjiti kruh i ostale ugljikohidrate, kolače i čokolade, više bijelog mesa. Uglavnom odluka o mršavljenju se treba postaviti u glavi, definirati neki cilj i krenuti prema njemu.
Foruma o dijetama ima dosta pa treba malo pogledati što je sada aktualno.
Sretno!
« Zadnja izmjena: Veljača 17, 2016, 22:58:52 poslijepodne vrhhy »
Lumboischialgia L4-L5 i. sin.
Extrusio disci L4-L5 I.sin

Interlaminectomija L4-L5 l.sin. et microdiscectomia f. 11/2016. u KBC Sestre Milosrdnice

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Oporavak nakon operacije
« Odgovori #118 : Veljača 17, 2016, 23:14:07 poslijepodne »
@Ladyanita, vježbaš i plivaš svaki dan cca 3 sata dnevno, narokaš se tramala da izgubiš apetit i ništa ne jedeš. Možda jogurt i malo kruheka i to ti bu dost. Ja sam pio jedan kefit i krafnu maznuo!  :P
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

ivan bozic

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 27
    • Profil
    • Email
Odg: Oporavak nakon operacije
« Odgovori #119 : Veljača 18, 2016, 09:31:03 prijepodne »
Pozdrav. Isčeprkal jučer broj moba svog operater... Nadam se da ima još taj br,pošto je prošlo 10 g. Dogovoril sam sa snahom da mi ona to danas proba riješiti tj.dogovoriti pregled kod operatera. Ja sam učokiran od tramala... Sve mi je ono kao...ništa mi se neda. Jučer sam progutal prvi oko 18 h. Za sat vremena sam osjetil da počinje djelovati i poveselim se,bude i bol popustila. Al jok,ja nadrogiran a bol ne popušta... Rasturala me noga negdje do 1 iza ponoći,onda je polako počelo popuštati i uspio sam zaspati. U 6 h sam popil drugi tramal,sad sam malo kao pospan,s nekim osjećajem kao sve mi ravno

ljiljana252

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 350
    • Profil
    • Email
Odg: Oporavak nakon operacije
« Odgovori #120 : Veljača 18, 2016, 11:19:21 prijepodne »
To sa kilažom je kompleksna stvar,nije dobro previše a opet kao nevalja ni premalo,Meni svi govore da trebam dobit koju kilu.Indeks tjelesne mase mi je 16,4. ( podhranjenost).Hranu konzumiram svu,ali ajde nisam ljubitelj ribe, probala sam ja već svašta svakojake vitamine itd.došla do zaključka što se više trudim dobiti koju kilu to mi teže ide,sa svakim većim stresom mršavim sve više.pa se opet pitam,kićma me i sad rastura pa hoće li me bolit više ako se nedaj bože udebljam.ugl.nikako nevalja,jednako je teško izgubit kile kao što ih je teško dobit,što se čovjek više brine oko toga teže mu ide zato samo opušteno
St.post  fract vertebrae L4 aa XI
St post interlaminectomiam L5-S1 dex.
St.post reinterlaminectomia,adhaesiones L5-S1
st.post ESI 2X, et EPIDUROLIZA.
st.post RF (radiofrekventna denervacija od L2/L3-L5/S1-obostrano)
Failed back surgery
Radiculopathija L4L5S1
Spondiloartroza,spondiloza....
Sy,c,cc Radiculopathija C8-Th1
st.post spondylodesisLl5-S1 cum PLIF

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: Oporavak nakon operacije
« Odgovori #121 : Veljača 18, 2016, 11:55:05 prijepodne »
 >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

Henrik !!!!   Ako ti ja dođem u Zagreb ,gotov si. Gdje Si ????

Sigurno spava od jučer od te njegove droge,dok ga trebam njega nema.

Uglavnom ...poslala sam snimke MR-e gospodinu RS232,ustvari mislim da sam poslala  :-\ :-\

Nadam se  :'(
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Oporavak nakon operacije
« Odgovori #122 : Veljača 18, 2016, 16:03:56 poslijepodne »
Da, naravno da spavam i to do 13:35.  8) Sanjao sam da su me oteli vanzemaljci na nekakav planet u galaksiji Andromedi. A dok sam ja na Andromedi, u Hrvatskoj bitke koje moram voditi. LOL!
Ugl., sad sam budan. @Ladyanita, kaj je bilo? :P Ako RS232 koristi Dropbox, onda si njega namjesti i stavi svoj MR nalaz u folder pa ga šeraj sa RS232, a on će to znati valjda kad se koristi modernim tehnologijama. Nadam se da Ti bude pomogao. Kad već špijunira kako tu tračamo doktore... :P :)
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: Oporavak nakon operacije
« Odgovori #123 : Veljača 18, 2016, 17:55:43 poslijepodne »
 ??? Kao prvo...uopće ne tračamo,nego analiziramo. I govorimo o hrvatskoj stvarnosti što se tiće zdravstva i naravno o našim boleštinama i tegobama.

Ja si uvijek mislim da kad budem sljedeći put išla kod neurokirurga da ga zamolim da malo baci oko na ovaj forum,pa nam se možda pridruži..  ali ja se tamo izgubim psihički i zaboravim :'(

Koliko sam vidjela,tu je na forumu prije koju godinu bio registriran neurokirurg i fizijatar,pa su kako mi se čini napustili forum jer su pacijenti bili stručniji od doktora.

Zato i ako i imamo kakvu stručnu osobu za kralježnicu,budimo svi skupa dobri i kulturni da nas ne napusti.
Mogla bih jedino fizioterapeuta kakvoga nagovoriti da nam se pridruži. Bar da znamo vježbati kak treba.

9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

Elina

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 80
    • Profil
Odg: Oporavak nakon operacije
« Odgovori #124 : Veljača 18, 2016, 18:42:53 poslijepodne »
Pozdrav ekipa
Ivane nadam se da ces rijesiti to sa narudzbom

Nego ekipa, ja obavila neura i idem ponovo na operaciju. Rekao mi je da ce odstraniti te priraslice i komad kosti da zivac ima vise mjesta. Dugo smo razgovarali, sve mi je lijepo objasnio i nadamo se da cu pocetkom treceg mj biti operirana. Moram do infektologa jer imam neke fleke na nogama i taj gubitak tezine ga brine da nas ne bi anestezija zezala. Drzite fige da sve bude uredu da to izoperiram i krenem u zivot.
Put sam jedva izdrzala, i kad dosla kuci popila dva Zaldiara i sada me malo koda mota.

Ladyanita imam ja rijesenje za kilazu. Ti meni das svoj visak i obje smo taman. Sta mislis, neuro je odmah na meni skuzio da sam smrsavila. Uzas

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: Oporavak nakon operacije
« Odgovori #125 : Veljača 18, 2016, 19:39:10 poslijepodne »
Da Elina..meni malo odrezati tebi dodati i problem rješen.

Drago mi je da si sve rješila kod neura i vjeruj mi ja bih odmah pristala na operaciju, samo da se te boli nekako riješim.

I na kraju krajeva ove tablete mi fuul pomažu na dobivanju kilograma. Evo,prvi puta u životu imam višak kilograma,uvijek sam imala problema kako dobiti koju kilu. Ali eto,sve se takoreći kroz noć promjeni i život se okrene naglavačke.

da počnem raditi ..na brzinu bi ja došla na idealnu težinu. Danas jedva po kući hodam od bolova,a kamoli da sad još idem na malu dužu šetnju. Nema šanse !!

Želim Vam svima uspješne operacije i tebi Ivane....ali jo ćemo se dopisivati puno puta do Vaših operacijskih termina. :-* :-* :-* :-* :-* :-*
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

 

Nagradne igre