Autor Tema: Kako da se što prije oporavimo i što je normalno a što ne  (Posjeta: 28162 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Elina

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 80
    • Profil
Odg: Kako da se što prije oporavimo i što je normalno a što ne
« Odgovori #18 : Svibanj 27, 2016, 16:36:48 poslijepodne »
Hvala curke na potpori. Kako ste vi?

Natali34

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 369
    • Profil
    • Email
Odg: Kako da se što prije oporavimo i što je normalno a što ne
« Odgovori #19 : Svibanj 27, 2016, 17:26:56 poslijepodne »
Evo Ja Sam dobro, pocela raditi vjezbe istezanja dobila od jedne fizijatrice I super su, Ali samo na led jima u krevetu. Malo jos boli Ali nista strasno. Prohodam 40 min u komadu bez pol beda. Muci me ta sugava pareza Ali valjda bu se to u toplicama ispravilo. Uopce mi ne pase hodati bosa, noga leti ko luda Ali u tenkama je OK. Sjedim na balansnom disku I on mi drzi kriza ravno I ne radi pritisak na taj segment.
Elina samo polako I strpljivo I svi smo uz tebe :)

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Kako da se što prije oporavimo i što je normalno a što ne
« Odgovori #20 : Svibanj 27, 2016, 19:10:14 poslijepodne »
Evo da i ja javim da mi je OK 17. dana nakon operacije, bolovi su do 5, još uvijek maznem nekaj od opijata, samo što puno spavam jer se umorim začas. Rana je srasla, vidi se ožiljak, sve manje osjećam titan (dakle, privikavam se na zubalo), ali me još dosta boli kičma. Danas se moram oprati, ali ovaj put drugom metodom jer kadi više ne prilazim. Inače, kaj se bolova tiče, meni sada nije niš prihatljivo, tj. mislim da nas doktori moraju dovesti u situaciju da smo na 0, pa i ako nešto malo boli nakon op. neka pijemo neki lijek, samo da nije govno, jer je Ladyanita u pravu kad kaže da bolje rakija nego šaka tih sranja!
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

Kraljeznica.com forum

Odg: Kako da se što prije oporavimo i što je normalno a što ne
« Odgovori #20 : Svibanj 27, 2016, 19:10:14 poslijepodne »

buhtlica

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 136
    • Profil
Odg: Kako da se što prije oporavimo i što je normalno a što ne
« Odgovori #21 : Listopad 16, 2016, 22:42:09 poslijepodne »
Evo malo i mene sa pitanjima..operirana ekstruzija l5s1 prije 3 tjedna. Trenutno samo lezim i po 6 puta se dizem i setam ko luda po kuci po 20min..u bolnici sam dobila upute za setnju...a posto nisam pitala za tako daleko..zanima me nesto...u 5.tj setnja traje po 30min 2xdan..ne znam jeli izmedju toga trebam lezati..sta da radim...kad uopce mogu izlazit iz kuce..mislia sam ovaj..4.tj po 20min ic vanka prosetat..ajme tako sam depresivnaaa..pretesko je biti samo u kuci...nista ne raditi...a joooj..treba mi utjeha ;)

Kreso B

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 256
    • Profil
    • Email
Odg: Kako da se što prije oporavimo i što je normalno a što ne
« Odgovori #22 : Listopad 16, 2016, 23:04:53 poslijepodne »
Buhtlice upute su generalne. U bolnici iste upute dobiju oni sa jednostavnom i kompliciranom situacijom. Slušajte svoje tijelo i ponašajte se u skladu sa tim.
Naravno da nećete u danu ustat 2 puta, ustat ćete bar 7-10 puta (wc, doručak, ručak, vecera...)  ;)

ljiljana252

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 350
    • Profil
    • Email
Odg: Kako da se što prije oporavimo i što je normalno a što ne
« Odgovori #23 : Listopad 17, 2016, 14:43:02 poslijepodne »
Tako je kako krešo kaže kad ti paše hodaj,kad ti nepaše nemoj,nekad ćeš moć i više nekad manje,nemoj baš rintat po kući,bolje šetaj i vježbaj,sretno ;)
St.post  fract vertebrae L4 aa XI
St post interlaminectomiam L5-S1 dex.
St.post reinterlaminectomia,adhaesiones L5-S1
st.post ESI 2X, et EPIDUROLIZA.
st.post RF (radiofrekventna denervacija od L2/L3-L5/S1-obostrano)
Failed back surgery
Radiculopathija L4L5S1
Spondiloartroza,spondiloza....
Sy,c,cc Radiculopathija C8-Th1
st.post spondylodesisLl5-S1 cum PLIF

Kraljeznica.com forum

Odg: Kako da se što prije oporavimo i što je normalno a što ne
« Odgovori #23 : Listopad 17, 2016, 14:43:02 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com