Autor Tema: Glasanje  (Posjeta: 17299 )

0 Članova i 48 Gostiju pregledava ovu temu.

NISAM Pegula

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 462
    • Profil
Odg: Glasanje
« Odgovori #18 : Prosinac 26, 2009, 23:43:20 poslijepodne »

Koja si ti budaletinaaaa to je strašno
Pala san po podu od smija već na tekst, a kad san vidila sliku i stala se smijat jadnu Panataganu je zamalo ukočilo.
od 2000 g.    povremeni bolovi u kralježnici
27.10.2009.  endoskopska diskektomija-protruzija L4-L5
14.10.2010.  metrx s anuloplastikom-ekstruzija L5-S1

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Glasanje
« Odgovori #19 : Prosinac 26, 2009, 23:50:04 poslijepodne »
Ja sam za svoj narod spreman i gol šetat bez odjela :D :D i zato glasajte za mene :D :D

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: Glasanje
« Odgovori #20 : Prosinac 27, 2009, 07:44:15 prijepodne »
Dakle evo i mene...ja na žalost, nemam tehničkih mogućnosti da dam svoj glas, a kada bih imao da bih ga Borisu Mikšiću....

Zato što ga osobno poznam preko biznisa, pa bi moj interes bio da postane predsjednik...jer bi onda i meni bilo bolje, zašto stalno da onih 200 obitelji bolje živi, hoću i ja bolje živjeti....

Pegula, daj mi reci kak si došla do ovih pravih emoticonsa....žudim za njima....
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Glasanje
« Odgovori #21 : Prosinac 27, 2009, 08:11:57 prijepodne »
Davore onda ču mu ja dati glas umjesto tebe jer sam ionako neodlučna i mislila sam uopće ne ići glasati, ali pošto mi je mišljenje naših forumaša važno zato sam se i savjetovala sa vama. Znači ipak Mikšić.

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Glasanje
« Odgovori #22 : Prosinac 27, 2009, 08:13:26 prijepodne »
Denise skoro sam pala sa stolice od smijeha kad sam vidjela tvoju "kandidaturu" ;D ;D ;D

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Glasanje
« Odgovori #23 : Prosinac 27, 2009, 10:22:40 prijepodne »
Pazi leđa i vrat Madagaskar jer kao budući predsjednik oduzimam sva prava u korist sebe :D :D evo bit ću dobar pa ču Davoru donirati linkove za emotikone :D :D to se zove pravi Predsjednik zato upamtite ako niste zadovoljni životom dajte gas za vaš spas ;)SVE ZA HRVATSKU ;)


33smiley.com

addemoticons.com

avatare-messenger.com

crazymsn.net

customizeyourmsn.com

freewinks.net

meegos.com

meezone.com

messengertools.net

msnemoticons.org

msn-emotions.net

msnsmileys.net

msnwinks.info

msnwinks.org

msn-winks.ws

myemoticons.com

sherv.net

Windows Live Gallery

 

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Glasanje
« Odgovori #24 : Prosinac 27, 2009, 10:37:49 prijepodne »
Evo ja čekam da se neki članovi moje obitelji "otkoče" pa da idemo dati 3 glasa B. Mikšiću. Sva sreća da mi je baka tako stara da ne može van, hoče glasati za M. Tuđmana. Kažem ja njoj Pa bako on ne zna ni odgovarati za svoja sranja koja napravi (tipičan obrazac ponašanja svih naših političara), napravio je vanbračno dijete i nije ga nikako želio priznati (možda i jest nedavno, ali zbog izbora), iako je bilo potvrđeno DNK analizom da je njegovo, a baka če na to Dijete moje nisam ti ja uopče za to čula  (a svake vijesti gleda) ;D

GSM

  • Gost
Odg: Glasanje
« Odgovori #25 : Prosinac 27, 2009, 12:45:05 poslijepodne »
Nista, idem i ovo odraditi !!

Joško

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 176
    • Profil
    • Email
Odg: Glasanje
« Odgovori #26 : Prosinac 27, 2009, 13:33:23 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Sva sreća da mi je baka tako stara da ne može van, hoče glasati za M. Tuđmana. Kažem ja njoj Pa bako on ne zna ni odgovarati za svoja sranja koja napravi (tipičan obrazac ponašanja svih naših političara), napravio je vanbračno dijete i nije ga nikako želio priznati (možda i jest nedavno, ali zbog izbora), iako je bilo potvrđeno DNK analizom da je njegovo, a baka če na to Dijete moje nisam ti ja uopče za to čula  (a svake vijesti gleda) ;D

madagaskar to je bila afera njegovog brata a ne njegova....
I malo više slušaj baku, nije žena bedasta.. preživjela je valjda tri državna uređenja i hrpu poštenih ;D političara...
2007. povremena bol u desnom boku
01/2008. dijagnoza: protruzija L5/S1   01-07/2008. širenje boli u desnu nogu
07/2008. mikrodiscektomija u Vinogradskoj   Zadovoljan oporavkom. Bez bolovova.

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Glasanje
« Odgovori #27 : Prosinac 27, 2009, 14:33:00 poslijepodne »
Ma Joško ja zapravo samo želim da nam se ti tu malo javiš :-*

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: Glasanje
« Odgovori #28 : Prosinac 27, 2009, 15:02:36 poslijepodne »
Hvala tebi puno denise na linkovima, ali šta mi vrijede kad ne znam što da radim s njima.... :)
Odnosno moje pitanje je vrlo jednostavno....kako pored ponuđenih emoticonsa staviti još njih da mi se
"vijore" i kako da ih "instaliram"?
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

NISAM Pegula

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 462
    • Profil
Odg: Glasanje
« Odgovori #29 : Prosinac 27, 2009, 15:27:28 poslijepodne »
desnom tipkom kliknes na smajlica, kopiras u propertisima location i onda ubacis ovdje kao sliku
od 2000 g.    povremeni bolovi u kralježnici
27.10.2009.  endoskopska diskektomija-protruzija L4-L5
14.10.2010.  metrx s anuloplastikom-ekstruzija L5-S1

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Glasanje
« Odgovori #30 : Prosinac 27, 2009, 17:07:06 poslijepodne »
Da baš tako ko što pegula kaže postupak je jako jednostavan,a što se tiće instalacije imaš na svakoj stranici instalaciju samo je skineš.tj klineš i samo se instalira ,meni osobno su draži smajlići koji se koriste za MSN al ih ovdi ne mogu stavljati
« Zadnja izmjena: Prosinac 27, 2009, 17:18:08 poslijepodne colt-1 »

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Glasanje
« Odgovori #31 : Prosinac 27, 2009, 19:13:22 poslijepodne »
Eto bliži nam se kraj izbora pa da vidimo ko bi mogao proći kao predsjednik,što vi mislite ko će dobit na izborima po trenutnoj situaciji,moje mišljenje Vidošević stavljam 100 kn na njega :D i neki dolar  ;) ko pogodi skuplja sve novce

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: Glasanje
« Odgovori #32 : Prosinac 27, 2009, 20:31:54 poslijepodne »
Znam instalirati i krekati hrpetine programa ali sa ovakvom egzotikom se još nisam susreo...jel bi netko htio malo detaljnije pojasniti o čemu se tu radi i kako da dojdem do tih emoticona....pegula jel možeš ti molim te objasniti što točno ti radiš kad hoćeš ubaciti neke svoje emoticone....
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

trucker

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 181
    • MSN Messenger - trucker070@hotmail.com
    • Profil
    • Email
Odg: Glasanje
« Odgovori #33 : Prosinac 27, 2009, 21:59:47 poslijepodne »
Emoticonsi su ovdje OT!Ja se čudim da intelektualci ne znaju osnovne stvari!? Ali da se vratim na temu "Glasanje"...
Dakle: ;D ;DSamo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
« Zadnja izmjena: Prosinac 27, 2009, 22:19:22 poslijepodne trucker »
2005-2009 problemi s kralježnicom,bolovi u križima i niz desnu nogu
22.05.2009. INTERLAMINECTOMIA L V/S I LAT.DEX.   ABLATIO DISCI I.V.DRAINAGE
Od operacije na ovamo manje/više bez bolova...

GSM

  • Gost
Odg: Glasanje
« Odgovori #34 : Prosinac 27, 2009, 22:52:22 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Znam instalirati i krekati hrpetine programa ali sa ovakvom egzotikom se još nisam susreo...jel bi netko htio malo detaljnije pojasniti o čemu se tu radi i kako da dojdem do tih emoticona....pegula jel možeš ti molim te objasniti što točno ti radiš kad hoćeš ubaciti neke svoje emoticone....


Ovi smajlije koje imas dok odgovaras nekome na post su sastavni dio ovog foruma i dodaju se jednostavnim klikom na smajli.

Medjutim, ako zelis dodati neki drugi smajli (tj. sliku) koja nije sastavni dio ovoga foruma, moras koristiti IMG tag koji se u praksi koristi za ubacivanje slika u postove, sto i ja nekad koristim kada saljem informacije vezane za moju mamu.

Posto je smajli zapravo slika u GIF ili JPG formatu, IMG tag se moze koristiti i za ubacivanje smajlija koji na forumu nisu "sluzbeno" podrzani.

-Kako bi dodao smajli tj. sliku prvo moras naci odredjeni smajli, recimo odi na Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
-Zatim odlucis koji smajli zelis, desna tipka misa na njega i onda "Copy image URL" (ili slicno, ovisi koji browser koristis).
-Zatim isti taj URL koji se sada nalazi u tvom clipboardu kopiras ovdje u ovom obliku Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se ali iza i ispred njega moras staviti IMG tag i zatvoriti ga img tagom kojiu sebi ima /. Oba dva taga mozes dobiti klikom na malu slikicu tocno ispod slova I - italic (kad predjes misem preko nje pisat ce ti "slika").

-Kad to sve odradis dobijes
« Zadnja izmjena: Prosinac 27, 2009, 22:54:08 poslijepodne GSM »

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Glasanje
« Odgovori #35 : Prosinac 28, 2009, 10:48:06 prijepodne »
Davore imaš dvi vrste smajlija i emotikona ono što je Pegula stavila su emotikoni jako se jednostano skidaju ako imašš MSN program ja ti mogu pokazati kako se skidaju ujedno oni ti se svi pohranu u mojim dokumentima tako da ih poslije nije problem umetati,Naravno imaš pokretne i nepokretne smajlije   i emotikone.Recimo ovaj smajlij koji je GSMpostavio klikni na njega te desnim klikom na mišu idi na  SAVE PICTUR AS te isti pohrani u moje slike,ovo ti je za sad najlakši put za skupljanje smajlija.Kao što je GSM reko neke smajlije nemožeš koristiti ako određena stranica ne podržava taj program,znači naj bolje ti je koji god vidiš smajli i emotikon da ga skineš kao što skidaš sliku,narano neke nećeš moći baš iz tog razloga jer stranica ne podržava tu vrstu progama.Eto da nebi dužio ja na MSN imam masu tih emotikona koji se jednim klikom mogu poskidati jel MSN podržava funkciju slanja svih vrsta emotikona i smajlija kao i drugih slićica.Ako želiš ja ti mogu sve koje imam poslati na msn ukoliko ga imaš

 

SMF spam blocked by CleanTalk
Nagradne igre