Autor Tema: Glasanje  (Posjeta: 17276 )

0 Članova i 21 Gostiju pregledava ovu temu.

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Glasanje
« : Prosinac 26, 2009, 17:44:00 poslijepodne »
Dragi moji forumaši. Pošto je glasanje vrlo brzo, za koga ste se odlučili i hoćete li uopce glasati? Ja nisam namjeravala glasati jer nema kandidata koji nema neku aferu iza sebe. Ali nekom metodom eliminacije sam uspjela doći do jednog imena pa Vas molim za mišljenje. Boris Mikšić je sam financirao svoju kampanju a ne iz naših džepova kao svi ostali, bogat je pa se nadam i molim Boga da možda neče krasti od naroda, ima firmu i zapošljava 100 hrvata pa se nadam da ce i nastaviti u tom pravcu. Molim Vaša mišljenja

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Glasanje
« Odgovori #1 : Prosinac 26, 2009, 18:10:33 poslijepodne »
Hahhaha eto što če nama glasanje pravo :D :D kad ga mi imamo na forumu,eto ja ću glasat za svoju babu koja mi je naj draža :D :D koja nema para,a krast nezna,a ja je volim :D ;)E da sad ću bit ozbiljan ,pa reć svoje mišljenje.madagaskar nisu loši ti što imaju para,ja bi da svaki grad ima jednog bogataša za predsjednika i da zaposli po par stotinjak ljudi djeli darove,ulaže u Hrvatsku,i kad bi tako bilo eto nama radnih mjesta i dobrih plaća.Ujedno pošto sam operiran koji dođe kod mene u posjetu dobiće glas :D :D

pantaghana

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 359
    • Profil
Odg: Glasanje
« Odgovori #2 : Prosinac 26, 2009, 18:15:48 poslijepodne »
Ja sam u Splitu, i avion mi tek slijece sutra u 20:30 tako da necu ni stici glasati. A nekako mi i drago  ;) jer ne znam za koga bih glasala. Ono sto znam je da za Bandica ne bi, ni slucajno. A za koga bi, stvarno ne znam, jer mi se ni jedan ne svidja i ne vidim da ce nam i jedan dobro donijeti. Tuzno, ali istinito.
Pretpostavljam da ce u drugom krugu biti Bandic i jos neki, pa cu glasati za tog drugog. Jer, po meni, sve je manje zlo od Bandica  ;D
Hemilaminectomia L4/L5 - srpanj 2008.

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Glasanje
« Odgovori #3 : Prosinac 26, 2009, 18:21:28 poslijepodne »
he he. Ni ja najrađe ne bih za nikoga, ali sam nekako pomislila Pa ajde ovaj je ipak netko novi, ali opet moguće je i da nam prodaje maglu kao i svi drugi

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Glasanje
« Odgovori #4 : Prosinac 26, 2009, 18:30:16 poslijepodne »
Ja sam išla metodom eliminacije: Tuđman, Hebrang, Bandić otpadaju automatski. One koji se manje spominju u javnosti i naše dvije "dame" nisam ni uzimala u obzir. Za Mikšića sam čula da se kandidira samo zato jer se želi probiti kao poduzetnik u Hrvatskoj ali ponavljam - to sam samo načula.
Ostali su mi:
1. Josipović - on je za razliku od do sad navedenih barem obrazovan i nije se do sada isticao u politici
2. Nadan Vidošević - zgodan čovjek, oduvijek mi se sviđa kao pojava i muškarac  :P  :D,
a ostalo mi je tak i tak manje važno jer kod nas ionak predsjednik nema neke prevelike ovlasti, pa nek onda barem budem zgodan i nek nas lijep čovjek predstavlja u svijetu na večericama i samitima.
Kak im je Mesić i rekao: "Gospodo ne obećavajte ono što nećete moći ispuniti. Kupite si Ustav i pročitajte svoje ovlasti. Košta samo par kuna."
2006. interlaminectomia L4-L5

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Glasanje
« Odgovori #5 : Prosinac 26, 2009, 18:41:07 poslijepodne »
Renata prava si ;D

Katarina A.

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 207
    • Profil
    • Email
Odg: Glasanje
« Odgovori #6 : Prosinac 26, 2009, 18:44:11 poslijepodne »
Pošto je mrtva utrka za drugi krug između Bandića i Vidoševića i pošto ne bih željela da nas Bandić predstavlja u svijetu a da ne "potrošim" uludo glas mislim da ću za Vidoševića, ako ni zbog čega onda zbog svoje none koja je uvijek govorila "ča je lip ovaj Nadan"...
L5/S1 ekstruzija

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Glasanje
« Odgovori #7 : Prosinac 26, 2009, 18:46:30 poslijepodne »
Tu si u pravu Katarina, ne treba bacati glas uludo a Bandića svakako treba zaobići. A dobra je baka, pa lip je stvarno

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Glasanje
« Odgovori #8 : Prosinac 26, 2009, 18:53:10 poslijepodne »
Bravo moje dame! Vidi se da imamo dobar ukus!  :P  :-*
2006. interlaminectomia L4-L5

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Glasanje
« Odgovori #9 : Prosinac 26, 2009, 19:15:57 poslijepodne »
OK znaci pala je odluka Nadan nam je svima zgodan a kako predsjednik ionako ima samo 11 ovlasti (koliko se još sjećam iz Ustava) nek nam onda bar za promjenu na nešto i lići ;D

NISAM Pegula

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 462
    • Profil
Odg: Glasanje
« Odgovori #10 : Prosinac 26, 2009, 19:38:19 poslijepodne »
Za Nadana našega šesnoga,a???
A taj je pokrao koliko svi ostali zajedno neće do kraja mandata uspit pokrast :)
Zalaže se za obitelj, a okolo ganja ženske da je to gadarija.
Al nek je on nama  zgodan, to je najvažnije za predsjednika :o ::)
od 2000 g.    povremeni bolovi u kralježnici
27.10.2009.  endoskopska diskektomija-protruzija L4-L5
14.10.2010.  metrx s anuloplastikom-ekstruzija L5-S1

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Glasanje
« Odgovori #11 : Prosinac 26, 2009, 19:41:14 poslijepodne »
Uf sad sam opet neodlučna :o

Joško

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 176
    • Profil
    • Email
Odg: Glasanje
« Odgovori #12 : Prosinac 26, 2009, 19:50:57 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Kak im je Mesić i rekao: "Gospodo ne obećavajte ono što nećete moći ispuniti. Kupite si Ustav i pročitajte svoje ovlasti. Košta samo par kuna."

Ne znam jel Mesić čitao UstavRH kad je obećavao da će hercegovce naučiti raditi (borci protiv rasističkih izjava to nisu niti primetili), da će vratiti sve one miljarde koje su lupeži odnijeli vani.....
Danas ga niko ne pita što je napravio od svih tih obećanja, koliko puta je sazvao sjednicu Vlade,  gdje su te miljarde...    Pa vi opet birajte šarmere ;D

Makar bacio listić uludo, moj glas ide Miroslavu Tuđmanu!
 ;D
2007. povremena bol u desnom boku
01/2008. dijagnoza: protruzija L5/S1   01-07/2008. širenje boli u desnu nogu
07/2008. mikrodiscektomija u Vinogradskoj   Zadovoljan oporavkom. Bez bolovova.

NISAM Pegula

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 462
    • Profil
Odg: Glasanje
« Odgovori #13 : Prosinac 26, 2009, 19:59:59 poslijepodne »
Joško
A sad stiže Davor, bit će nam        
od 2000 g.    povremeni bolovi u kralježnici
27.10.2009.  endoskopska diskektomija-protruzija L4-L5
14.10.2010.  metrx s anuloplastikom-ekstruzija L5-S1

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Glasanje
« Odgovori #14 : Prosinac 26, 2009, 20:12:40 poslijepodne »
Ma jel vi to glasate za mistera RH il predsjednika hahhahaha,ako je takoodo se i ja prijavit budućeg predsjednika jer moja slika zgrade ruši hahahha :D :D :D bar ću ženske glasove izborit,a dijaspora će me sigurno oblatit  :D :D

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: Glasanje
« Odgovori #15 : Prosinac 26, 2009, 21:33:07 poslijepodne »
Potpuno je svejedno, koga god zaokružiš bit će isto. Bit će dobro predsjedniku (njegovoj sviti savjetnicima) koji nema ovlasti za ništa ono što obećava u

kampanji. Politika se skrojila i kroji vani a ovi kokošari je sprovode na štetu naroda. Svaki od njih će ponavljati isto. Cilj je EU, NATO smo ostvarili itd.

Tako da ja neću glasati.

Kratka analiza fikusovog mandata: predizborna obećanja -Vratiti opljačkane novce sa stranih računa - rezultat pljačkalo se još više.

-Ukinuti pravo glasa dijaspori, Ukinuto?  itd ... Najbolja savjetnica mu je Hanka Paldum iz Sarajeva he he.

Političke odgovornosti nigdje ali ima nagrada   Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

Da je bio u penziji narodu bi bilo isto, ali nije isto bilo njemu i njegovoj sviti koja troši novce iz proračuna kao i Crkva kojoj ima nešto reći.

Po meni kada bi ukinuli instituciju predsjednika samo bi se uštedilo a te ovlasti bi mogao preuzeti predsjednik vlade.

Kapitalističko društvo se kroji po mjeri kapitalista i politika je u službi krupnog kapitala.

Mogu otvoreno reći da je obični narod koji je ogromna većina popušio.

Nadan Vidošević ima velike šanse da bude sluga kapitala tj. predsjednik.
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Glasanje
« Odgovori #16 : Prosinac 26, 2009, 22:37:08 poslijepodne »
I meni se čini da ču ostati kod svog prvog mišljenja i da neču glasati za nikoga, osim ako se Denis ne odluči kandidirati, on sigurno ima moj glas ;D

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Glasanje
« Odgovori #17 : Prosinac 26, 2009, 23:37:43 poslijepodne »
Glasajte za mene ja vam  dajem budućnost,zalagat ću ze za sve vas,umirovljenici će i dalje imati i manje ,jer njima ne triba, oni su naučili na malo,invalidima treba uskratit prava jer su ovako nesposobni za trošit novce,naravno posla neće imat niko jer nismo mi narod koji treba radit nego od zraka živit,tvornice i hotele sve treba prodat kao i sve auto ceste po 50 lipa te se dobro nažderat prije nego li propadnu same od sebe.Zato dajte gals za vaš spas jer ja sam taj koji traži sve a nedaje ništa :D :D.SVE ZA HRVATSKU :D :D :D I zato sve za Hrvatsku,jer u meni će te naći spas a sebe upropastit u pravi čas :D :D :D .dajte Denisu glas  jer on je za vas

 

Nagradne igre