Autor Tema: Naša mala Brbljaonica  (Posjeta: 181196 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

ljiljana252

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 350
    • Profil
    • Email
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #18 : Kolovoz 21, 2016, 21:10:03 poslijepodne »
Hej društvo " digo se", palac,sigurno je upala neka u pitanju,jer bole cijela leđa od predjela grudnjaka pa sve do trtice i mišići okol kralježnice,teško mi se okrenut na krevetu,stopalo je idalje utrnuto,teško ga pomićem,kao da je kamenje u nutra.snage ima u njemu,ne kao u ljevoj ali ima.Sad neznam ako živac peće samo ako ga nešto stišće,kad mene uredno na promjenu vremena boli i peće prednja strana podkoljenice,a to bi trebao biti L4,koji je samo blago oštećen.zato mislim da sam možda malo pretjerala,pa i vrijeme malo,a i taj korijen L5 je oštećen,a njega nisu oslobađali nego S1,opčenito taj moj oporavak ide nekim svojim ćudnim netipičnim putevima..baš sad nešto razmišljam da sam se najbolje osjećala nakon 5-6 tjedana od operacije.Probat ću sad ovaj tjedan odmirovat s brufenima.pa bude prošlo,ako neće navratit ću kod LOM.ionako je na godišnjem.mislim da to nije još za neurokirurga jer ipak se ispravio ;D :o
St.post  fract vertebrae L4 aa XI
St post interlaminectomiam L5-S1 dex.
St.post reinterlaminectomia,adhaesiones L5-S1
st.post ESI 2X, et EPIDUROLIZA.
st.post RF (radiofrekventna denervacija od L2/L3-L5/S1-obostrano)
Failed back surgery
Radiculopathija L4L5S1
Spondiloartroza,spondiloza....
Sy,c,cc Radiculopathija C8-Th1
st.post spondylodesisLl5-S1 cum PLIF

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #19 : Kolovoz 21, 2016, 21:21:21 poslijepodne »
Znaš, meni kad se digne to i nije neka vijest. Mislim da je to sasvim normalno za moje godine!  ;D
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #20 : Kolovoz 22, 2016, 08:33:35 prijepodne »
Danas je na fizikalne došla neka nova grupa "stručnjaka". Taman kad sam naučil jedan set vježbi, sad se pojavio fizioterapeut koji to misli da treba drugačije. Ove su vježbe pak gluplje od onih od prošlog tjedna, ali radiš i trpiš, čekaš da prođe vrijeme. Na elektroterapiji, čekam li čekam, kad eto babe da mi kaže da nije to ta soba, nego br. 1., a svuda piše elektroterapija i do sada sam tamo uredno išao. I odem ja u br. 1., a kad tamo radi takva tupača da te Bog sačuva! Lijepo piše na kartončeku da je IFS na LS kralježnicu, a ona meni elektrode doslovno stavila na debelo meso na dupe! I ide struja, drma dupe, a meni se tak spava. Sad idem na podvnodnu masažu, ako su i to promijenili onda fakat koma!  ::)
« Zadnja izmjena: Kolovoz 22, 2016, 08:42:08 prijepodne Henrik VIII »
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

Kraljeznica.com forum

Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #20 : Kolovoz 22, 2016, 08:33:35 prijepodne »

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #21 : Kolovoz 22, 2016, 12:39:38 poslijepodne »
Sličan sam slučaj i ja imala prošle godine. Sigurno sam negdje oko 12 puta na red radila isto,u isto vrijeme išla na terapije....kad bi na kraju promijenili sve fizioterapeute i sva nova pravila neka uveli. Dobro da je još par dana bilo do kraja jer bi bila poludjela tam.
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #22 : Kolovoz 22, 2016, 13:02:57 poslijepodne »
Podvodna masaža je pak bila odlična. Neki mali bedak kaj se uči danas nije došel pa su napravili rošadu i ja sam konačno došao do nekog tko zna kak se to radi, čak sam dobio izmasirana stopala. Onaj bedak se gadi dirati pacijente, ne zna podesiti mlaz, a najveća mu je fora meni po pimpeku s mlazom da se digne i onda se smije kak izlazim iz bazena.  ;D Za Compex je baba opet stavila elektrode na dupe, jer su mi ostali tragovi od jutrošnje terapije. I onda je nahajcala struju na previše, sve mi je utrnulo, a nije mi se dalo sad dramatizirati tam pred svima radi malo strujice. A dok je lijepila te elektrode me samo ispitivala kaj sam, kak i zakaj to operiral, a lijepo joj piše na kartončeku dijagnoza, jedino kaj ona ne zna latinski. Prijateljica iz zdravstva mi kaže da njih masa po tim toplicama nemaju niti licence!  :o
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

Ovčica

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 109
    • Profil
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #23 : Kolovoz 22, 2016, 14:47:19 poslijepodne »
Ooo, ne znam kaj bi rekla Henrik i Ljiljana na vaše postove. Osim kaj me Henrik nasmijal naravno, a kad čitam tvoj post Ljiljana..baš sam  ???. Pitam se i ja, zašto mene peče i dalje taj živac? I šta to nekima znači: nije izašao do kraja, spustio se u tu nogu, treba vremena da izađe ??? Hoće me pustit više ta bol na miru? :-[.
Upravo mi je vizita izašla iz sobe. Nova dr, fizijatrica koja me primila je otisla na g.o. I veli ova da kirurzi kažu da do godine dana traje oporavak živca, sve ovisi koliko je bio pritisnut, koliko je to vremenski trajalo, a i od osobe do osobe. Kao ako ne prođe ta bol, trnci, pečenje; nakon te godine ostat će za stalno :'(. Eto, sad znam odgovor na svoju moru. I vidi još ovaj fizioterapeut kak sam down mood i veli mi  da se samo držim psihički. Malo me je oraspoložio, al dok sama ne osjetim da mi je bolje-ne mogu biti good mood :-\. Baš sam bedak. Ne sjećam se kad sam bila u tak nekom ne dobrom psihičkom stanju. :-\
Inače, ovdje ima puno mladih. I starih, a i srednjih godina. Bazen je 18kn ulaz za pacijente, al moraš uzeti na najmanje 3 dana. Znači ulaz. Svaki put kad uđeš-toliko platiš. Danas sam bila na masaži u wellnessu; 45'=130kn. A u sklopu terapija košta 15'=45kn.
8.7. 2016. Flavektomija L5-S1
                Mikrodiscektomija
Ekstruzija diska L5-S1
Protruzija diska L4-L5
Hipolordoza cervikalne kralježnice
Thorakalna kifoza
Lumbalna alordoza

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #24 : Kolovoz 22, 2016, 14:52:00 poslijepodne »
Mene nakon prijema tu uopće više nije niti jedan doktor pital za zdravlje. A Ovčice, to kaj se njihovih prognoza tiče, ja bi pak mačku o rep. Tak se svašta naslušaš i onda ne znaš niš, naravno da psihički potoneš na dno oceana, i onda čekaš neko čudo. Svatko je malo drugačiji i svakom ide nešto drugo. Ne mora biti da bu to zauvijek peklo.
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

ljiljana252

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 350
    • Profil
    • Email
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #25 : Kolovoz 22, 2016, 15:15:40 poslijepodne »
Ja ne da sam na dnu oceana nego sam se još ukopala bar kilometar niže.Povremeno pećenje meni nije tako veliki problem.Mislim da nije realno oćekivat u mom slućaju da me ništa ne boli i nepeće,ja mislim da je to kod mene nemoguća misija.ja bi voljela samo da nemoram baš svaki dan žvakat tablete,da ih žvaćem kad već moram bar svaki treći.Trenutno sam na popodnevnoj dozi zalidara i ibuprofena,a bol osjetim i dalje,ali ju mogu durat.imam sad u planu pokušat otklonit upalu,pa ako sve bude ok.mogla bi za vikend skoćit kod ovćice na bazen,ćujem da je u unutarnjem 34 stupnja,a to je za mene i moju reumu raj...Samo da prođe do vikenda >:(,
St.post  fract vertebrae L4 aa XI
St post interlaminectomiam L5-S1 dex.
St.post reinterlaminectomia,adhaesiones L5-S1
st.post ESI 2X, et EPIDUROLIZA.
st.post RF (radiofrekventna denervacija od L2/L3-L5/S1-obostrano)
Failed back surgery
Radiculopathija L4L5S1
Spondiloartroza,spondiloza....
Sy,c,cc Radiculopathija C8-Th1
st.post spondylodesisLl5-S1 cum PLIF

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #26 : Kolovoz 22, 2016, 16:55:40 poslijepodne »
Meni se moj živac izgleda smirio,čak i mogu normalno sjesti na wc da ga ne osjetim....ali me zato glava rastura i dalje. Da....i vjerojatno se budem smrzla još danas. 8 stupnjeva je,a ja već imam duple čarape na nogama.

Vidiš Henrik  ;D ti svakim danom primaš sve više i više masaža :o
Čudi me jedino kaj još nisi otišel do fizijazrice na pregled ili bar nekaj prigovarat...hahaha. U Termama u Vž.Toplicama ima isto vizita svaki dan,a Minerva je hotel i tamo nema,ali se može svaki dan kod fizijatra koji te zaprimio.

Moje odobrenje još nije stiglo,tak da još na kraju ni ne budem išla :-[ a tako se veselim toplicama. ;)
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

Natali34

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 369
    • Profil
    • Email
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #27 : Kolovoz 22, 2016, 19:29:37 poslijepodne »
Evo I mene da se malo ukljucim. Ja osobno mislim ako ti prva dva mjeseca od prve operacije nije dobro, onda nekaj ne valja. Ja se sjecam ekipe iz toplica koji su nakon 6 tjedana od operacije diska bili ko avioni, a Ja Sam nakon 3 mjeseca bila ko krepana macka. Uzasno Sam bila ljubomorna na te ljude jer su I stariji od mene I super su se osjecali. Ali jbg... I to je valjda zivot.... A opet svi smo mi razliciti. Recimo mene noga boli drugacije, nego kada je disk pritiskao zivac. Sada ga pritiscu kraljesci, pa je bol ocajna I smirim ju uz 3 zaldiara dnevno Ali I dalje je ta noga za drek...
Ladyanita imas u vz fizioterapeutkinju Ivana Bozic Knez, ona je u minervi I meni je bila genijalna...

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #28 : Kolovoz 22, 2016, 19:43:07 poslijepodne »
Ljiljana, onda si ti već negdje kod magme. Zato te i peče tak jer je vruće. :P Mene boli isto dobrano, pogotovo nakon terapija ako si ne odspavam, pa si mislim kak ću raditi i tak dalje, a reklo mi više doktora da sa tableta ja ne bum išel dole. U jednom će se trenutku odrediti doza održavanja i to bude to do kraja života. Odnosno do nekog pogoršanja. Sad, što je tu je, ako su bolovi 2 to je OK.

Ladyanita, zasjedni na HZZO i zovi dok to ne riješe, pa to je čas posla. Pol sata i bok, ali kako su godišnji i produljeni vikendi onda ne rade razne pisarnice i uprave. I to ti je tam sve lijeno, vuče se s jednog kraja na drugi i uzdiše. Zovi i plači. Ili pošalji nekoga da se zdere i to sredi.

Natali, meni je tu čića u sobi, operirao 2 diska na Rebru prije 2 mjeseca, pije Zaldiara toliko dugo i sav je sretan. Za vikend je bil na svadbi barjaktar. Pa sam i ja ljubomoran, jer se ne bum nikad riješil lijekova, a on barjaktar po svadbama sa 56 godina. I još je sigurno glavni zavodnik! Ako disk pak pritišću kralješci, zašto? Je li neuro diletant? Pa ako nema diska više, onda se mora prišarafiti. Koma!

A meni su bile posjete pa mi je odmah malo lakše. :D Preskočio sam večeru jer sam u pečenjari dobil tak veliki bečki odrezak da sam odmah pola uzeo za "doma". I otkrio sam indikator kako ocijeniti kvalitetu i količinu hrane u bolnici: prema tome koliko su mačke debele. Ovdje su sve mršave i skoro na umoru. Znači da ne dobivaju ništa, osim što im da koji pacijent!
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #29 : Kolovoz 22, 2016, 19:49:40 poslijepodne »
Natali da li misliš na fizijatricu ili fizioterapeutkinju???? Meni treba dobar fizijatar koji će me zaprimiti i dati dobre terapije  :-[  prošle sam godine dobila dobrog fizijatra pa sam mislila malo vezice povući i opet kod njega.
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

Natali34

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 369
    • Profil
    • Email
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #30 : Kolovoz 22, 2016, 20:12:19 poslijepodne »
Anita fizijatrica curka ti je super, ona je bila na trecem katu, plava zenska.
Henrik sada kraljesci pritiscu zivac I taj L5, ali budemo to rijesili sljedeci tjedan. Odoh I Ja na drugu operaciju. Znaci sipke, sarafi, cage I sve kaj ide uz to. Juhu, veselim se NE Ali ovak vise nemrem, pa bakice su brze od mene.....

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #31 : Kolovoz 22, 2016, 20:18:57 poslijepodne »
Natali, samo daj, to jest teško i oporavak je bolan, ali bakice će biti za par mjeseci ljubomorne na tvoje godine, a živac će se osloboditi pritiska i ne napaljivati više. Meni su svi simptomi nestali odmah nakon operacije, a sada se javljaju posljedice koje su bile očekivane jer mi je cijela kralježnica razmrdana. No, i ja sam brži od bakica. Bakice, dolijale ste!  ;D
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

Ovčica

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 109
    • Profil
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #32 : Kolovoz 23, 2016, 07:37:37 prijepodne »
Jutro!
Henrik, moram u neku bajku vjerovati (zablude odmalena) pa mi se ova najviše sviđa kaj mi je nova fizijatrica rekla.
Natali, toga se zapravo i ja bojim. Da si nisam onim natezanjem/istezanjem doma nekak ponovno uklještila taj živac ili da nije ostao komadić diska :o koji se tim radnjama odnekud pojavio pa me zato boli  :-\. A muž mi je rekao da dugo šetam danas 2-3km; dovoljno da dušu ispustim (č: zagrijem se) i ak me ne boli tj.počne boliti kad se ohladim; da je to dobar znak, tj.da je bol privremena i izlječiva. Pa kad sam se već udala za svog princa, danas ću se prepustiti njegovim happy end riječima.
Ljiljana, budem provjerila temp. bazena. U četvrtak ga čiste pa buš došla u frišku vodicu ;). Već 2 dana pljušti kiša koja ih je dobrano napunila.
8.7. 2016. Flavektomija L5-S1
                Mikrodiscektomija
Ekstruzija diska L5-S1
Protruzija diska L4-L5
Hipolordoza cervikalne kralježnice
Thorakalna kifoza
Lumbalna alordoza

Natali34

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 369
    • Profil
    • Email
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #33 : Kolovoz 23, 2016, 15:21:48 poslijepodne »
Evo ja obavila danas vadenje krvi, jucer sam ono zgrusavanje, sutra idem na ekg , pon anesteziolog I utorak bolnica. Vise mrzim te bolnice, vadenje krvi I sve te pretrage. Samo da ta noga vise bude normalna I da mogu normalno hodat be ti usranih tableta. Danas sam bila kod doktorice za uputnicu ( moja je na go) I veli meni ova da Sam na bolovanju od 21.03., ne pa Ja to ne znam. 
Henrik Ja imam fiksaciju samo jednog segments L5-S1 oni ne slusaju i sirenje tih kanala.
Ovcice ti nisi baksuz ko Ja da ti se pomaknu kraljesci u roku od 6 tjedana :-)
Kako je u daruvarskim?


Elina

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 80
    • Profil
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #34 : Kolovoz 23, 2016, 17:58:43 poslijepodne »
Evo i mene
Ja sam standardno lose
Sve me boli kao i prije druge operacije
Danas sam plakala od bolova ujutro. Evo sada ce biti 4 mj od op a ja sam nigdje
Oprostite sta ne pisem, al ono, kukam, kukam i kukam
Drzite mi se svi

Ovčica

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 109
    • Profil
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #35 : Kolovoz 23, 2016, 19:58:56 poslijepodne »
U Daruvarskim je ok. Krevet je ok -bolnički, aparat  u funkciji, madrac udoban. Niš me ne boli kad ležim. Za spavanje uzmem normabel pa tu nisam mjerodavna ;D. Danas sam dobila i parafin na cijela leđa; ajmeeee koja uživancija. Samo me ne žele svezati pa niš ne osjetim zadnjih 15', al sam smislila taktiku: okrenut ću se na leđa i povezat ću se sama pareom (valjda ću uspjeti). Hrana je ok. Zapravo super, gurmanska, po mom ukusu-sam kaj ja neka jela ne smijem, al imaju izbor od 2 menija za ručak i večeru. Meni je to malo pa sam tražila i dobila još 5.obrok (2 međuobroka). Inače se može naručiti i u sobu ili za stol šta hoćeš. Pizza je 20kn-normalna, velika. Donesu ti i u sobu bez pol frke. Konobari su brzi i uslužni. Fizioterapeuti su ok. Većina ih je jako uslužna, 1-2 osobe nisu onak 100%, već 60-70%. Na bazen ne idem pa vam tu ne mogu niš reći. Više volim u moru plivati. Danas je temp.vode unutra bila 34.4 (rekle su mi cimerice za stolom). Moja cimerica je mlada cura, sportska ozljeda koljena, al nije bilo mjesta pa su je smjestili sa mnom. Al cura je i više nego ok. U sobi imamo lcd tv na zidu i mi na 1.katu imamo mali balkončić. Jedino što nema wc papira, sapuna za ruke i ručnici su 2kn za iznajmiti. Ali to sam znala pa sam si sve ponijela. I fen, naravno. Mislim da sam sad sve opisala. :D Meni su sve terapije prijepodne pa sam od 13h slobodna. Mislim da je tako i većini. E da, sestre. Svaka smjena te obiđe kad dođu i kad idu doma: "Dobro jutro/dan/večer, kako ste, trebate li kakvu pomoć, lijekove, je li sve u redu?..." Vizita svaki dan oko 14.30h. Jer ja sam u stacionaru. Baš sam ugodno iznenađena. Čistačice svaki dan uredno brišu i čiste sobu i kupaonu.
8.7. 2016. Flavektomija L5-S1
                Mikrodiscektomija
Ekstruzija diska L5-S1
Protruzija diska L4-L5
Hipolordoza cervikalne kralježnice
Thorakalna kifoza
Lumbalna alordoza

Kraljeznica.com forum

Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #35 : Kolovoz 23, 2016, 19:58:56 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com