Autor Tema: Naša mala Brbljaonica  (Posjeta: 181195 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Natali34

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 369
    • Profil
    • Email
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #522 : Studeni 21, 2016, 21:51:35 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Kresho jeli radis vjezbe na trbuhu?  Mislim u toplicama:)?

Ne jos, ali mislim da će od sutra. Ti?

Jel radite na boku vjezbe? Bas mi se fino kicma istegne.....

vrhhy

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 202
    • Profil
    • Email
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #523 : Studeni 21, 2016, 22:11:36 poslijepodne »
hm.. ne kužim više  :-\, da li vi sad pričate o pozama sex-a ili o pozama za fizikalne statičke vježbe? ;D
Lumboischialgia L4-L5 i. sin.
Extrusio disci L4-L5 I.sin

Interlaminectomija L4-L5 l.sin. et microdiscectomia f. 11/2016. u KBC Sestre Milosrdnice

Kreso B

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 256
    • Profil
    • Email
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #524 : Studeni 22, 2016, 08:10:33 prijepodne »
opet se spominje sex, a ja i dalje ne znam o cemu pricate  ;)

natali ne, al rekla je da ce od danas na trbuhu

Kraljeznica.com forum

Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #524 : Studeni 22, 2016, 08:10:33 prijepodne »

Natali34

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 369
    • Profil
    • Email
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #525 : Studeni 22, 2016, 10:43:13 prijepodne »
Staticke vjezbe na boku... Na trbuhu jos nisam... Rano je....

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #526 : Studeni 22, 2016, 13:18:22 poslijepodne »
Zanemaren sex :-[ :-[ :-[ samo vježbe,vježbe
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

ljiljana252

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 350
    • Profil
    • Email
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #527 : Studeni 22, 2016, 13:26:42 poslijepodne »
Uh.meni danas točno 5 mjeseci  >:(,kakav sex :'(,gdje su ona magična kolica ???e to meni treba :-\,
St.post  fract vertebrae L4 aa XI
St post interlaminectomiam L5-S1 dex.
St.post reinterlaminectomia,adhaesiones L5-S1
st.post ESI 2X, et EPIDUROLIZA.
st.post RF (radiofrekventna denervacija od L2/L3-L5/S1-obostrano)
Failed back surgery
Radiculopathija L4L5S1
Spondiloartroza,spondiloza....
Sy,c,cc Radiculopathija C8-Th1
st.post spondylodesisLl5-S1 cum PLIF

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #528 : Studeni 22, 2016, 13:45:21 poslijepodne »
Skrenuli smo s dreka i zahoda na sex. Hoće to u starosti!  :P
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

vrhhy

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 202
    • Profil
    • Email
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #529 : Studeni 24, 2016, 00:18:48 prijepodne »
Da li mogu onda zaključiti kao najfriškije operirani aktivni član da nakon operacije kralježnice više nema sex-a?
Ili vas je sram o tome javno na forumu, pa  možemo i na PM.
Pa to nije moguće, tako mi nisu rekli kad sam potpisivao one papire za operaciju   :o
U skripti koju su mi dali da si pročitam piše da može bočni položaj, te da pitam fizioterapetuta, pa možda da forumaši koji su u toplicama pitaju svoje fizioterapeute za savjet kada početi koje poze pa da nam to ovdje napišu?
u Prilogu je stranica skripte koja navodi ove podatke.
« Zadnja izmjena: Studeni 24, 2016, 00:20:22 prijepodne vrhhy »
Lumboischialgia L4-L5 i. sin.
Extrusio disci L4-L5 I.sin

Interlaminectomija L4-L5 l.sin. et microdiscectomia f. 11/2016. u KBC Sestre Milosrdnice

ljiljana252

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 350
    • Profil
    • Email
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #530 : Studeni 24, 2016, 03:17:13 prijepodne »
Ma možeš vrhy i ko zeko ako hočeš-(šala mala),ako pričamo o drugim problemima tipa kakice,možemo i o ovome,dapače trebamo.Meni su fizijatri rekli nakon 6 tjedana i taj famozni bočni položaj...Da se ne lažemo  svi imamo te potrebe.Nakon prve op.DH mislim da smo pokušali nakon 2m.a kako su se bolovi pojačavali sex se smanjivao,nakon 2 DH pokušali smo isto tako negdje nakon 2,ali kažem nije baš za pohvalu većina ostane na pokušajima..a drugi par rukava je što opče nemam volje pa ni potrebe za tim.Vjerojatno posljedica ljekova? I ona šema ajd ovak ajd onak,a mene kičma rasturi pa odustanemo.Ma puno je toga i u glavi,skroz misliš šta ak nešto zeznem...Tako da baš ne forsiramo,jer smo vidjeli da nema smisla..Neznam kako je s drugim forumašima? Pa me isto zanima? Eto lani je to još nekako i išlo bar sam imala volje i potrebe.a ove godine je to na jako niskim granama.(2 metra ispod debla >:().Eto nadam se da će se i drugi odvažiti i napisati koji redak :P
St.post  fract vertebrae L4 aa XI
St post interlaminectomiam L5-S1 dex.
St.post reinterlaminectomia,adhaesiones L5-S1
st.post ESI 2X, et EPIDUROLIZA.
st.post RF (radiofrekventna denervacija od L2/L3-L5/S1-obostrano)
Failed back surgery
Radiculopathija L4L5S1
Spondiloartroza,spondiloza....
Sy,c,cc Radiculopathija C8-Th1
st.post spondylodesisLl5-S1 cum PLIF

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #531 : Studeni 24, 2016, 04:52:25 prijepodne »
Joj Vrhhy...pa tek si došao iz bolnice ti bi već sex. Mislim da budeš još koji tjedan se strpio.
Sjećam se da je Ljiljana prošle godine napisala nakon 6 tjedana i to je isto dobila na napisanim uputama. Pa sam ja onda to i čekala. Isto i ove godine. Sad vama muškarcima je predpostavljam teže,ali kad nema bolova ide...a normalno kad boli niti ne pomišljaš na sex. Evo meni je 4 mjeseca od operacije,nema bolova....dakle mogu sve,ali nemam baš s kim hahahahahaa.

Mene ipak više od sexa mući moj posao. Nekako su se svi počeli ponašati da ću se uskoro vratiti na posao...npr.Lom...rekla je sad prvo fizikalne,pa pregled kod neura. Pa onda veli da to ne budem mogla raditi jer fakat radim u šugavoj firmi. Neuro je rekao da to ne budem mogla raditi,fizijatrica se križala dok je čula gdje radim...ma užas.

Još si mislim da bi si i mogla srediti drugo radno mjesto,ali se bojim da je taj tempo nemoguće izdržati.Još dok je svaka subota radna...ma da poludiš. Sad sam se sjetila da je bila u firmi jedna žena,isto nešto bolesna i bila je oslobođena rada subotom. DA LI MOŽDA TKO ZNA KAKO I GDJE BI SE TO MOGLO SREDITI. I još me sad zanima LJILJANA ono...mislim da si ti to nešto sređivala za tjelesno oštećenje. Pa mi molim te napiši,a budem se danas i raspitala na liječničkom povjerenstvu.....ako ne zaboravim :P To te bio Henrik uputio i da li si uopće dobila kakvo rješenje?
Evo i sad kad sam doma,nešto radim i do podneva si bar tri puta moram malo prileći....sjedenje mi dođe isto ko i stajanje. Tolko o tome razmišljam da me već stvarno...ne zezam se lovi depresija. Jučer sam popila dva normabela od 2mg oko 6 i već sam oko pol 8 zaspala. I sad od tri manevriram po kući...točno kao da lagano gubim razum.
« Zadnja izmjena: Studeni 24, 2016, 05:00:43 prijepodne ladyanita »
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

ljiljana252

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 350
    • Profil
    • Email
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #532 : Studeni 24, 2016, 07:09:38 prijepodne »
Hej Anita ja sam taj zahtjev predala u mirovinsko 15.1 2016,poslala i požurnicu ali ništa.baš da mi se utvrdi tjelesno radi posla.kupiš zahtjev (neznam točno kak se zove) znaju u mirovinskom uz to sam priložila sve papire od 2004g.plus friške funkcionalne snimke i emng.i to predaš u mirovinsko.Evo do sad ni slova od njih.a trebaju me kao pozvat na vještačenje neko...pa sam išla ponovo pitat i kaže da nezaposlene osobe mogu čekat i do 2 godine.jer se prvo riješavaju ovi na bolovanju koji su dugo....Da stvar bude bolja moram to tjelesno revidirat jer se desila još jedna operacija....a najteže mi je palo što mi je otišo poso koji bi sigurno mogla radit ispred nosa jer to nemam utvrđeno...A sama sam si kriva trebala sam to davno podnjet odma poslje šipki kad su mi govorili,ali ne ja se nisam dala,tvrdoglava po prirodi a i nisam mislila da ču baš 4 puta bit na stolu.Tako da če to tebi možda prije riješit ako budeš na bolovanju,i ako misliš da imaš neko tjelesno oštečenje... Eto Anita žao mi je što se možeš mazit a nemaš s kim..  Nadam se da če ti suprug ubrzo doči kući  8)
St.post  fract vertebrae L4 aa XI
St post interlaminectomiam L5-S1 dex.
St.post reinterlaminectomia,adhaesiones L5-S1
st.post ESI 2X, et EPIDUROLIZA.
st.post RF (radiofrekventna denervacija od L2/L3-L5/S1-obostrano)
Failed back surgery
Radiculopathija L4L5S1
Spondiloartroza,spondiloza....
Sy,c,cc Radiculopathija C8-Th1
st.post spondylodesisLl5-S1 cum PLIF

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #533 : Studeni 24, 2016, 07:49:05 prijepodne »
Ako mislim da imam neko tjelesno oštećenje???? Ja ne znam,ali moja si je prijateljica to sredila nakon operacije hernije diska.
Oooo imam ja oštećenja....itekakva hahaha
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

ljiljana252

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 350
    • Profil
    • Email
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #534 : Studeni 24, 2016, 08:35:27 prijepodne »
Ma nisam tako mislila.Normalno da imaš oštećenje,ali gospoda na komisiji to gledaju drugačije.njima je valjda disk (ako opče znaju šta je to), nešto bezveze.svi znamo tko tamo sjedi ;D,napravi funkcionalne,znaći mora ti pisat potpuni gubitak funkcije bar jednog segmenta i uz to trebaš novi EMG.koji je po meni onako relevantan jer se mjenja.može biti lošiji a može biti bolji.Ako ideš na komisiju radi produžetka bolovanja pitaj ih šta da radiš? Ono objasni za posao pa te možda bolje upute ili prije dođeš na red.Negdje sam čitala da te nebi smjeli vratiti na posao koji te dovodi u neposrednu opasnost da ti se zdravlje pogorša.Ma ja sam ti puno toga pročitala pa mi je u glavi kaša,a i stalno mjenjaju te zakone.ali recimo ja sam na birou i uredno im nosim papire od doktora jer oni traže i onda mi javljaju samo za poslove koji mi nenarušavaju zdravlje.čak su me tražili da si to podnesem da imam neku prednost pri zapošljavanju na takve lagane poslove.Eto prebacili temu sa sex-a,na zdravstvo,odma me želudac boli >:(,a da se vratimo na kakicu??
St.post  fract vertebrae L4 aa XI
St post interlaminectomiam L5-S1 dex.
St.post reinterlaminectomia,adhaesiones L5-S1
st.post ESI 2X, et EPIDUROLIZA.
st.post RF (radiofrekventna denervacija od L2/L3-L5/S1-obostrano)
Failed back surgery
Radiculopathija L4L5S1
Spondiloartroza,spondiloza....
Sy,c,cc Radiculopathija C8-Th1
st.post spondylodesisLl5-S1 cum PLIF

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #535 : Studeni 24, 2016, 10:27:35 prijepodne »
Ovo za mirovinsko je ako hoćete naknadu za tjelesno oštećenje ili pemziju. Ako hoćete utvrđivanje invaliditeta u odnosu na rad onda morate Zavodu za vještačenje, profesionalnu rehabilitaciju i zapošljavati poslati zahtjev radi upisa u Očevidnika zaposlenih osoba s invaliditetom (s time da su unutra i nezaposlene) tako da na temelju toga Vaši poslodavci mogu ostvariti državne potpore radi prilagodbe Vaših radnih mjesta, što uključuje i smanjenje radnog vremena, mogućnost rada od kuće, itd. Meni je taj postupak prije op. trajao 6 mjeseci, dobio sam 1. stupanj invaliditeta, da bi sad to trebao ponavljati jer je post. op. kralježnica postala dijelom nefukncionalna. No, kako idem u DE nema smisla da se više povlačim o hrvatskim službama i gubim živce.

Dame su spretno skrenule sa seksa na posao. Nema seksa odmah post. op., ide par tjedana kasnije. Jedino što ću Vama muškima reći, ako ste operirani dole, iako Vam se može činiti lakše da legnete i netko drugi obavi posel, ne nadajte se tome. Jahanje konjića može biti izrazito bolno zbog pritiska na zdjelicu. Vrijedi i za ostale položaje sve dok mišići i vezivno tkivo nisu dovoljno stabilni. Držite se tzv. "vanilla" položaja i opcija, ostale eskapade sa operiranim kičmama općenito zaboravite. Tak da tko ima ljuljačku može je slobodno prodati, zaboravite i na kadu jer bute se zaglavili i još ukočili, ali bazenček za dvoje u nekom hotelu sa 5 zvjezdica može doći u obzir. ;) Ako ste maštoviti i imate pristanak partnera/ice, uvijek možete zatražiti i pomoć treće osobe, i tak! Samo da vam je lakše. Kad je VAS 5 ili više onda se u principu za to nema ni volje, a kako muški funkcioniraju na "flip-flop" osnovi, opijati i dr. lijekovi djeluju da je više "flop" nego "flip", a još se i mučiš nekak pa ne ide, trajbaš kao po tamburi i onda zaspiš uslijed prilično uzaludne aktivnosti, a partner/ica pritom ne zna da li je "jao" od ugode ili boli.

Vrhhy, hvala na tabletama! ;)
« Zadnja izmjena: Studeni 24, 2016, 10:29:10 prijepodne Henrik VIII »
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

Kreso B

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 256
    • Profil
    • Email
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #536 : Studeni 24, 2016, 14:13:37 poslijepodne »
Ništa par tjedana, nema forsiranja, a nakon toga lagano bočno. Dok ne prodje tih par tjedana, postoje (sigurno znate) i bezbolno/oprezni načini reguliranja tih potreba od strane partnerice (kako sam fin)  ;D

vrhhy

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 202
    • Profil
    • Email
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #537 : Studeni 24, 2016, 18:02:00 poslijepodne »
Mislim da sam dobio tražene odgovore i iskustva iz prve ruke (odnosno i drugih organa )  :) , no većinom su  :'( :-\
Budem onda djedu Božićnjaku pisao što želim za Božić  ;) :)
Do onda sam samo u DreamSexy položaju, tj. o tome mogu samo sanjati  ;D, a preduvjet za to je da spavam, a ne da surfam po netu :) 

Ako vas dobro pratim, ja mogu zbog operacije kralježnice tražiti i možda dobiti neku potvrdu, pa bi zbog toga moj poslodavac imao neke benefite prema državnim nametima, a ja da mi npr. nabavi bolju stolicu sa potporom za leđa?
Lumboischialgia L4-L5 i. sin.
Extrusio disci L4-L5 I.sin

Interlaminectomija L4-L5 l.sin. et microdiscectomia f. 11/2016. u KBC Sestre Milosrdnice

Natali34

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 369
    • Profil
    • Email
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #538 : Studeni 24, 2016, 20:52:45 poslijepodne »
Kupi si balansi disk fenomenalna stvar... Mozes na tome vjezbati a i sjediti i samim sjedenjem jaca ledjne misice... Ja sam ga kupila prije prve operacije i super mi je... Platila ga 200 kn preko neke sportske stranice ali se zna naci i u lidlu za 70 kn... Na pocetku je koma ali kad se naviknes nemres bez toga sjediti... Svi fizijatri su ga meni preporucili od privatnih do socijalnih....

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #539 : Studeni 24, 2016, 20:56:01 poslijepodne »
Vrhhy to treba tražiti za tjelesno oštećenje i to ide u poreznu olakšicu,a možda i dobiješ i stolicu :P
Sutra se budem ja o tome raspitala,bila bi danas,ali sam išla na zdravstveno,a to treba na mirovinsko. Moja je prijateljica to riješila ubrzo nakon operacije.

Mene sad ipak brine kako budeš ti do Božića preživio bez seksa,vidim da je teška kriza nastala ahahahaha
« Zadnja izmjena: Studeni 24, 2016, 21:00:12 poslijepodne ladyanita »
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

Kraljeznica.com forum

Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #539 : Studeni 24, 2016, 20:56:01 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com