Autor Tema: Naša mala Brbljaonica  (Posjeta: 182707 )

0 Članova i 88 Gostiju pregledava ovu temu.

Kreso B

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 256
    • Profil
    • Email
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #558 : Studeni 30, 2016, 08:45:42 prijepodne »
Ovde je postalo sablasno, a danas ide ovo malo sta je ostalo

buhtlica

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 136
    • Profil
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #559 : Studeni 30, 2016, 09:30:18 prijepodne »
Pa ti kresho idi u biokovku:))))e pa sad vise nisam ljubomorna:)))bilo mi je sinoc super...bas sam se nasmijala i napunila baterije:)

Kreso B

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 256
    • Profil
    • Email
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #560 : Studeni 30, 2016, 16:42:32 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Pa ti kresho idi u biokovku:))))e pa sad vise nisam ljubomorna:)))bilo mi je sinoc super...bas sam se nasmijala i napunila baterije:)

Buhtlice bas mi je drago da ti je bilo lijepo...nek tako i ostane  ;)

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #561 : Prosinac 01, 2016, 06:24:13 prijepodne »
Mene je prvo uhvatio strašan umor od preseljenja i umjesto da se odmorim, nastavio sam istim tempom. Kralježnica pak sad boli cijela i neda noću spavati. Ne znam kako ću izdržati 11 sati putovanja vlakom od Zagreba do Stuttgarta u subotu, vjerojatno ću popiti morfija. I to odmah ujutro da mi ga ne bi slučajno policija otela na granici! :D
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

marginalac

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 86
    • Profil
    • Email
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #562 : Prosinac 01, 2016, 13:08:41 poslijepodne »
Ej, jel ovo itko od vas iskusio? Znači, dok ležim na boku odjednom iz jedne točke u mišiću stražnjice krenu trnci u širenje i to traje par sekundi pa nestane. Ovo mi se javlja zadnja 2-3 dana već 15ak puta. I na lijevoj problematičnoj strani, ali i na desnoj.
Ja se nadam da je to sad posljedica prekomjernog ležanja.

ljiljana252

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 350
    • Profil
    • Email
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #563 : Prosinac 01, 2016, 13:32:27 poslijepodne »
Ja mislim da ti se živac oporavlja,navodno to tako hoče friško poslje operacije.Do nekih 4 tjedna.Kod mene je kontra trnci krenu iz palca i dođu do koljena,to tako bude neko vrijeme pa popusti.najgore mi je to što kažeš kad ležiš pa te čopi.Ja se svaki put uplašim.Kad dođe ko grom iz vedra neba ;D,Neznam šta misle drugi forumaši.Možda su imali baš takvo iskustvo.pa da pomognu ;)
St.post  fract vertebrae L4 aa XI
St post interlaminectomiam L5-S1 dex.
St.post reinterlaminectomia,adhaesiones L5-S1
st.post ESI 2X, et EPIDUROLIZA.
st.post RF (radiofrekventna denervacija od L2/L3-L5/S1-obostrano)
Failed back surgery
Radiculopathija L4L5S1
Spondiloartroza,spondiloza....
Sy,c,cc Radiculopathija C8-Th1
st.post spondylodesisLl5-S1 cum PLIF

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #564 : Prosinac 01, 2016, 14:35:50 poslijepodne »
Hoće to i nakon napora. Meni prekjučer bilo i u lijevoj ruci, jer mi je gore C6-C7-C8-Th1 loše pa kako sam se opteretio onda je počelo mučiti. Dve odvratne tablete gabapentina pa je prošlo.
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #565 : Prosinac 03, 2016, 20:38:05 poslijepodne »
Dragi moji, evo samo da javim da sam stigao u Njemačku. Morao sam ostaviti neke teže stvari u vlaku u Ljubljani jer su baš danas našli popravljati pruge pa su prebacili na autobus do Jesenica. A kofer težak, jedva sam to napravio. Paralelno se upalio živac i to već ujutro u desnom stopalu i to toliko da nisam ni mogao stati na nogu. Kičma se skolro raspala od bolova. U meni je 400 mg tramala i sada još jedan Targinact od 5 mg. Pišem o dojmovima kad se naspavam.
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

Natali34

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 369
    • Profil
    • Email
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #566 : Prosinac 03, 2016, 20:46:43 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Ej, jel ovo itko od vas iskusio? Znači, dok ležim na boku odjednom iz jedne točke u mišiću stražnjice krenu trnci u širenje i to traje par sekundi pa nestane. Ovo mi se javlja zadnja 2-3 dana već 15ak puta. I na lijevoj problematičnoj strani, ali i na desnoj.
Ja se nadam da je to sad posljedica prekomjernog ležanja.
Tak ti je i meni u jednom i u drugom guzu, kako koji dan... Valjda zdrmaju to sve pa treba vremena da to sve sjedne na svoje mjesto...

Natali34

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 369
    • Profil
    • Email
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #567 : Prosinac 03, 2016, 20:48:11 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Dragi moji, evo samo da javim da sam stigao u Njemačku. Morao sam ostaviti neke teže stvari u vlaku u Ljubljani jer su baš danas našli popravljati pruge pa su prebacili na autobus do Jesenica. A kofer težak, jedva sam to napravio. Paralelno se upalio živac i to već ujutro u desnom stopalu i to toliko da nisam ni mogao stati na nogu. Kičma se skolro raspala od bolova. U meni je 400 mg tramala i sada još jedan Targinact od 5 mg. Pišem o dojmovima kad se naspavam.

Glavno da si ti stigao na odrediste  ...

marginalac

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 86
    • Profil
    • Email
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #568 : Prosinac 03, 2016, 21:11:28 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Dragi moji, evo samo da javim da sam stigao u Njemačku. Morao sam ostaviti neke teže stvari u vlaku u Ljubljani jer su baš danas našli popravljati pruge pa su prebacili na autobus do Jesenica. A kofer težak, jedva sam to napravio. Paralelno se upalio živac i to već ujutro u desnom stopalu i to toliko da nisam ni mogao stati na nogu. Kičma se skolro raspala od bolova. U meni je 400 mg tramala i sada još jedan Targinact od 5 mg. Pišem o dojmovima kad se naspavam.
Uf, koliko muke ti prolaziš ... sretno!!!

Kreso B

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 256
    • Profil
    • Email
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #569 : Prosinac 03, 2016, 21:42:56 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Dragi moji, evo samo da javim da sam stigao u Njemačku. Morao sam ostaviti neke teže stvari u vlaku u Ljubljani jer su baš danas našli popravljati pruge pa su prebacili na autobus do Jesenica. A kofer težak, jedva sam to napravio. Paralelno se upalio živac i to već ujutro u desnom stopalu i to toliko da nisam ni mogao stati na nogu. Kičma se skolro raspala od bolova. U meni je 400 mg tramala i sada još jedan Targinact od 5 mg. Pišem o dojmovima kad se naspavam.

Super, sutra se odmori, a u ponediljak pravac po papire za restoran  ;)

vrhhy

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 202
    • Profil
    • Email
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #570 : Prosinac 04, 2016, 08:01:15 prijepodne »
Sretno Henrik i sa što manje bolova !
Lumboischialgia L4-L5 i. sin.
Extrusio disci L4-L5 I.sin

Interlaminectomija L4-L5 l.sin. et microdiscectomia f. 11/2016. u KBC Sestre Milosrdnice

ljiljana252

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 350
    • Profil
    • Email
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #571 : Prosinac 04, 2016, 09:54:54 prijepodne »
Henrik sretno ti u novoj državi.Neka ti bolovi što prije popuste. :-*,i kreneš u bolji i pozitivniji život ;D.
Btw.dobila sam prvi pomladak,9 kom.već znam kako ču neke nazvat,za oko 3m.prva tura radne terapije ;D  ;D ;D..
St.post  fract vertebrae L4 aa XI
St post interlaminectomiam L5-S1 dex.
St.post reinterlaminectomia,adhaesiones L5-S1
st.post ESI 2X, et EPIDUROLIZA.
st.post RF (radiofrekventna denervacija od L2/L3-L5/S1-obostrano)
Failed back surgery
Radiculopathija L4L5S1
Spondiloartroza,spondiloza....
Sy,c,cc Radiculopathija C8-Th1
st.post spondylodesisLl5-S1 cum PLIF

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #572 : Prosinac 04, 2016, 10:50:47 prijepodne »
Najljepšeg nazovi po meni, ali mislim da je najbolje da im ne daješ imena jer ćeš se još više vezati i onda kad muž krene s batom da ih sredi onda ćep plakati danima. Još ćeš se i rastati radi zečeva!
Ovdje kod mene je -4 ali uopće nemam bolove u zglobovima kao u Hrvatskoj, jer je suho. Nema vlage, samo je zima. Meni se upala živca u lijevoj nozi povukla, u desnoj je na pola. Sad sam se napio medrola i još hrpe tableta. Još jedan dan i noć u krevetu i bit će OK. Vlak sam podnio sasvim dobro, sve bi bilo OK da nije bilo onog užasnog presjednja odm Ljubljane do Jesenica! Inače, jučer kad sam došao na Stuttgart Hbf, dočekao me partner i ja se za njega primim i ne mogu uopće više hodati. Kad najednom dođe nekakva žena i ponudi da me prevezu do izlaska s kolodvora - oni imaju organiziran prijevoz za osobe s invaliditetom, bolesne, stare i nemoćne i to besplatno! U RH ti kažu da koji k... putuješ kad si bolestan!
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #573 : Prosinac 04, 2016, 16:35:44 poslijepodne »
Joj Henrik dragi,ja još ne mogu vjerovati da si stvarno otišao :-[  Divim ti se...samo treba imati muda za novi početak. Uglavnom želim ti svu sreću ovoga svijeta  :-*
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

Ovčica

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 109
    • Profil
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #574 : Prosinac 04, 2016, 18:35:53 poslijepodne »
Ma i prije mjesec dana su radovi bili na toj liniji :-\. Baš mi je žao kaj si se napatio :-\. Držim fige da te što prije popusti.
8.7. 2016. Flavektomija L5-S1
                Mikrodiscektomija
Ekstruzija diska L5-S1
Protruzija diska L4-L5
Hipolordoza cervikalne kralježnice
Thorakalna kifoza
Lumbalna alordoza

Ovčica

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 109
    • Profil
Odg: Naša mala Brbljaonica
« Odgovori #575 : Prosinac 05, 2016, 19:36:00 poslijepodne »
Prijavljujem gastrovirozu s temperaturom. Bole me svi mišići, a kosti da ne spominjem! Temperatura raste iako sam popila Ibuprofen?? Cijeli dan ležim na krevetu, zapravo prespavala sam veći dio dana; nemam se snage pomaknuti :-\. Doslovce se osjećam kao kad su me dovezli u sobu nakon operacije. Grčevi u trbuhu su prestali, sad samo temp.raste i raste! A zbog fetus položaja u kojem sam olakšavala želučane tegobe, kičma me sad rastura :(.  Valjda bude bolje sutra!
8.7. 2016. Flavektomija L5-S1
                Mikrodiscektomija
Ekstruzija diska L5-S1
Protruzija diska L4-L5
Hipolordoza cervikalne kralježnice
Thorakalna kifoza
Lumbalna alordoza

 

SMF spam blocked by CleanTalk
Nagradne igre