Autor Tema: Osnivanje Udruge  (Posjeta: 10270 )

0 Članova i 90 Gostiju pregledava ovu temu.

NISAM Pegula

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 462
    • Profil
Odg: Osnivanje Udruge
« Odgovori #18 : Travanj 11, 2011, 16:24:15 poslijepodne »
Ne volim se miješat u ovakve teme niti zauzimati strane. Ali moram spomenuti da je moje  osobno iskustvo s Robertom Posavecom takvo da uvijek nesebicno pomaže i što god mi treba uvijek je pri ruci. Tako da se ja vec dugo vremena osjecam kao da postoji udruga koja stiti prava krizoboljca i daje mu informacije iz prve ruke :) Naravno, on to radi bez ikakve naknade i vec mi je pomalo neugodno, do sada mu dugujem barem 10-15 gajbi pive :) Još jednom veliko hvala  i sve pohvale za rad oko udruge!
Također moram pohvaliti i Bojanov rad i trud oko ovog foruma, puno vremena i truda je tu uloženo.
Dakle, jednom i drugom hvala što nam olakšavate tešku situaciju u kojoj se nalazimo kad se suočimo s problemima s kralježnicom!
od 2000 g.    povremeni bolovi u kralježnici
27.10.2009.  endoskopska diskektomija-protruzija L4-L5
14.10.2010.  metrx s anuloplastikom-ekstruzija L5-S1

teoantun

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 472
  • In Te, Domine, speravi!
    • Profil
    • Email
Odg: Osnivanje Udruge
« Odgovori #19 : Travanj 11, 2011, 16:53:49 poslijepodne »
 :) :) :)
Bravissimo pegula!!! Ja pohvaljujem i Roberta (jer sam već vidio kako će izgledati stranice), a naravno jako pohvaljujem Bojana, jer sam ovdje dobio pregršt korisnih informacija!!!
Također jako pohvaljujem Kokolino, koja mi je dala lijepih i dobrih savjeta. I eto svi to rade nesebično!!!
V.R.S.N.S.M.V.   S.M.Q.L.I.V.B.  Crux Santa Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux! Per Mariam ad Iesum! Zajedno u Kristu!

III 2011.g.  INTERLAMINECTOMIA L5 - S1 L.DEX.; ADHESIOLISIS; ABLATIO DISCI I.V. L5 - S1

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Osnivanje Udruge
« Odgovori #20 : Travanj 11, 2011, 19:11:13 poslijepodne »
Mislim da je nepotrebno brojati zasluge i natjecati se na ovakav nacin. Netko moze reci da izbjegavam to jer imam manji doprinos ali iskreno potpuno me briga sto netko misli po tom pitanju. SVI na ovom forumu su imali i imaju koristi. Osim kokoline. Toliko o tome.

Jedino sto je mene zasmetalo bilo je predstavljanje osnivanja udruge pod "mi", a nigdje nije napisano tko je to mi.
To mozda nije bitno za ljude koje ce doci na tu novu stranicu sa strane ali mislim je uredu da clanovi foruma znaju kad se vec krenulo pisati. A ne da se salju privatne pozivnice i slicno. Stranica je osim toga najavljena krajem 2009 godine i meni to nije nista novo niti neocekivano. Ima dovoljno problema da se njima svi bave i da se primjenjuju različiti pristupi.
Kao sto je i kokolina napisala vrijeme ce pokazati kako ce stvari funkcionirati.
Toliko od mene o ovoj temi. Mislim da je sve napisano i sto se mene tice slucaj je zatvoren.
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Osnivanje Udruge
« Odgovori #21 : Travanj 12, 2011, 08:50:51 prijepodne »
Da nije bilo Bojana i ove stranice koju je nesebično pokrenuo isključivo da bi informirao druge ne bismo niti od Roberta dobili sve one silne informacije i doslovno edukaciju      ;D
Mogli bi reći da je Bojan pokrenuo odličan i hvalevrijedan projekt a Roberto ga usavršio.
Inače je na forumima zabranjeno reklamiranje vlastite registrirane djelatnosti ali kako se ovaj puta radi o udruzi tada anonimnost i skrivanje iza drugog nicka više nisu potrebni.
Uglavnom Robertu želim sve najbolje u pokretanju udruge jer takvih udruga nažalost nikad dosta 

 

SMF spam blocked by CleanTalk
Nagradne igre