Autor Tema: Paraplegičar prohodao nakon ugriza otrovnog pauka?  (Posjeta: 4611 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Paraplegičar prohodao nakon ugriza otrovnog pauka?
« : Ožujak 21, 2009, 07:45:22 prijepodne »
Eto me nazad ;D  Samo da vam dam link,na kojem možete vidjet da su čuda i danas moguča ;D
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

Jasna

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 654
    • Profil
Odg: Paraplegičar prohodao nakon ugriza otrovnog pauka?
« Odgovori #1 : Ožujak 21, 2009, 12:46:21 poslijepodne »
Ma Worfe, dosadno je bez tebe  :). Dođi ti nama malo češće, pa makar samo i s ovim čudima  :) :)
Operacija L4/L5 2007. godine

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Paraplegičar prohodao nakon ugriza otrovnog pauka?
« Odgovori #2 : Ožujak 21, 2009, 12:56:22 poslijepodne »
Prvo pozdrav Worfu  ;)a ujedno vjerujem da je moguće da mu je pomogao taj ugriz tj otrov.Worf predprošle godine sam imao terapije na jednoj plaži ,gdje ima crno ljekovito blato inače se tamo ljeti prepisuju fizikalne terapije, te se terapije vrše na plaži gdje je uvijek prisutna jedna fizijatrica.Te godine bolila su me leđa, te sam putovao svaki dan da bi jednog dana poslije mazanja blatom ,te kupanja otišao u kabinu koja se nalazi na plaži,da bih se  presvukao , onako slučajno zabacivši na šipku kupaće udrio  sam po roju osa koje su se skupljale na vlagu, tj sol koja je ostajala na šipci.Od tog roja 4 ose me ubolo u glavu ??? ??? onako jureći uspio sam doć do tuša te glavu tuširao pod mlazom hladne vode nakon nekih 5 min osjetio sam grčeve u nogama udaljio se od tuša ,te krenio prema obližnjem stablu i hladovini ,da bih sjeo te osjetio kako  gubim lagano svijest i  nekontrolirane trzaje nogama i rukama.Nakon par minuta znam da sam oko sebe vidio fizijatricu kao i ljude koji su išli s menom na terapije,onako polako dolazeči sebi ista me je uputila hitno da se spremim te da polako s ovim jednim pacjentom idem put grada u HMP, te da se što prije javim.Došavši na HMP istima sam isprićao te dobio injekciju da nebi došlo do eventualnog gušenja preko noći,te sam poslije te injekcije otišao kuči.Nakon par dana osjetio sam veliko poboljšanje u kralješnici,te sam to isprićao svojoj lječnici kao i fizijatrici koje mi nisu vjerovale,iste su mi govorile da sam umislio da mi je to od tih osa ,da je to nemoguće.Dali je moguće ili ne znam, da je meni bilo bolje i da sam čak i prekinuo terapije,eto da mi se to nije dogodilo nebih vjerovao u takva čuda , al iskreno vjerujem da ima nešto u tim otrovima.A što reći nego da bi volio da me opet ugrizu al da neko točno zan omjer tog otrova jer ko zna što bi bilo da me samo jedna više ubola :) :) ;)
« Zadnja izmjena: Ožujak 21, 2009, 13:00:46 poslijepodne denis 68 »

Kraljeznica.com forum

Odg: Paraplegičar prohodao nakon ugriza otrovnog pauka?
« Odgovori #2 : Ožujak 21, 2009, 12:56:22 poslijepodne »

Mile50

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 221
    • Profil
    • Email
Odg: Paraplegičar prohodao nakon ugriza otrovnog pauka?
« Odgovori #3 : Ožujak 21, 2009, 16:06:58 poslijepodne »
Moja majka je u mladosti imala tešku lumboischialgiju (bilo je to točno prije 50g), ali još uvijek se sjeća da je dobivala injekcije koje su na originalnoj kutiji imale nacrtanu osu. Misli da su se zvale osein, ako se dobro sjeća. Tako da, Denis, u tom što ti pričaš vjerojatno nešto postoji.

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Paraplegičar prohodao nakon ugriza otrovnog pauka?
« Odgovori #4 : Ožujak 21, 2009, 22:22:03 poslijepodne »
Mile stvarno neznam al znam da mi je bilo dobro ,što ima u tom ko zna,jednom sam samo gledao za pčele da lječu reumu na tv ,tj,čovjeka koji je bolovao od reume te je ruke stavljao na ubod pčele i to mu je bila terapija.

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: Paraplegičar prohodao nakon ugriza otrovnog pauka?
« Odgovori #5 : Ožujak 22, 2009, 06:51:37 prijepodne »
Pčelari nemaju problema s reumom,al zato i njih zna ulovit lumboishialgija ;D
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

kokolino

  • Guru
  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 823
    • Profil
Odg: Paraplegičar prohodao nakon ugriza otrovnog pauka?
« Odgovori #6 : Travanj 13, 2009, 15:39:12 poslijepodne »
Denis nakon uboda pčela dobili ste između ostalog i kortikosteroide u koktelu antialergijskih injekcija a oni su uzrok poboljšanja vaših tegoba s kralješnicom a ne ubodi pčela.

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Paraplegičar prohodao nakon ugriza otrovnog pauka?
« Odgovori #7 : Travanj 13, 2009, 19:52:55 poslijepodne »
Kokolina ne znam što su mi dali znam da mi je doktorica rekla da mi je dala neku injekciju da nebi došlo do gušenja,što je da je od čeg se sastojala znam da mi je bilo dobro poslije toga.Nego eto da vas pitam zašto kad pijem antibiotike bilo koje recimo ako imam upalu grla osjećam puno manje vrtoglavice ,dok sa Betaserc 24 mg nije mi ništa pomagalo.Dali vi znate koja bi to supstanca bila u antibioticima koja mi smanjuje te probleme,eto to me kopa već danima al nikako povezati neke antbiotike te njihove supstance ;)

kokolino

  • Guru
  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 823
    • Profil
Odg: Paraplegičar prohodao nakon ugriza otrovnog pauka?
« Odgovori #8 : Travanj 14, 2009, 10:05:52 prijepodne »
Ždrijelo-Eustahijeva tuba-srednje uho. Upala u tom potezu koju sanira antibiotik.

Kraljeznica.com forum

Odg: Paraplegičar prohodao nakon ugriza otrovnog pauka?
« Odgovori #8 : Travanj 14, 2009, 10:05:52 prijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com