Autor Tema: Politika i kralježnica u istom članku: lažni invalid hoće u sabor  (Posjeta: 7805 )

0 Članova i 65 Gostiju pregledava ovu temu.

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Politika i kralježnica u istom članku: lažni invalid hoće u sabor
« : Studeni 19, 2011, 12:20:56 poslijepodne »
Neki ljudi zaista nemaju stida. Ne da živi na grbači drugih skoro 20 godina već se sad šepuri i htio bi u sabor. Sramota.

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
« Zadnja izmjena: Studeni 19, 2011, 12:25:44 poslijepodne bojan »
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

ddario

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 205
    • Profil
Odg: Politika i kralježnica u istom članku: lažni invalid hoće u sabor
« Odgovori #1 : Studeni 20, 2011, 11:02:08 prijepodne »
Ja za 2 mjeseca šaljem papire za invalidsku mirovinu i moš mislit što ću odprve proć,a za razliku od mene koji 80 posto vremena ležim u krevetu neki navodno invalidi idu u šumu pravit drva.
interlaminectomija L4,L5 i L5,S1 23.8.2010.,reoperacija L4,L5 15.3.2011.

mat2be

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 142
    • Profil
Odg: Politika i kralježnica u istom članku: lažni invalid hoće u sabor
« Odgovori #2 : Studeni 20, 2011, 19:39:09 poslijepodne »
Bagra lopovska
Zbog takvih ljudi bolesni nemaju svoja prava, pa tako ni pravi invalidi na invalidnost. Svaki zdravi invalid uzima mjesto jednom pravom invalidu koji zbog toga ne može ostvariti svoja prava! >:(
interlaminectomia L4-L5 03/2011

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Politika i kralježnica u istom članku: lažni invalid hoće u sabor
« Odgovori #3 : Studeni 21, 2011, 11:29:49 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Bagra lopovska
Zbog takvih ljudi bolesni nemaju svoja prava, pa tako ni pravi invalidi na invalidnost. Svaki zdravi invalid uzima mjesto jednom pravom invalidu koji zbog toga ne može ostvariti svoja prava! >:(

Upravo tako. Prije se davalo šakom i kapom i sad ljudi koji imaju pravih problema ne mogu dobiti ni bolovanje, a kamoli invalidnost.
Jučer sam vidio na TV-u da se već počeo izmotavati. Kao nije on kriv nego HZZO. Bolje bi mu bilo da šuti. Bio je direktor neke firme, a dobio invalidnost kao poljoprivrednik.
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

ANABELA

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 211
    • Profil
Odg: Politika i kralježnica u istom članku: lažni invalid hoće u sabor
« Odgovori #4 : Studeni 21, 2011, 16:18:44 poslijepodne »
Kandidat na listi Laburista dobio je otkaz zbog mobinga i sumnje na ratno profiterstvo.I gdje se kandidirao nego u stranku rada...
laminectomia disci L5-S1 2008.
relaminectomia disci L5-S1 2009.
relaminectomia disci L5-S1 2011.
protrusio disci C5-C6

ddario

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 205
    • Profil
Odg: Politika i kralježnica u istom članku: lažni invalid hoće u sabor
« Odgovori #5 : Studeni 21, 2011, 18:46:52 poslijepodne »
Ako je neko invalid neznam kako može sjediti,voziti i ići na sastanke koji po nekom pravilu rade 10,12 sati na dan,a vadi se da je sve bilo po zakonu,a od te 93.,94. od kad je on u mirovuni zakon se još puno puta promijenio.Sjetimo se dr.Rubale koji je po zakonu djelio invalidske mirovine od 2000 do 5000 eura.I onda neki kažu ČUVAJMO HRVATSKU.Ponekad me stid kad kažem da živim u hrvatskoj,mislim da 18.11.1991. nisu ni razmišljali da će danas biti ovako.
interlaminectomija L4,L5 i L5,S1 23.8.2010.,reoperacija L4,L5 15.3.2011.

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: Politika i kralježnica u istom članku: lažni invalid hoće u sabor
« Odgovori #6 : Studeni 22, 2011, 13:43:46 poslijepodne »
Pa ništa to nije čudno, čudno bi bilo da netko pošten uđe u politiku.
Pošten tamo ne može opstati jer je sistem napravljen da funkcionira i odlučuje se večinski a većina je bez morala.
Ljudi će opet glasovati po inerciji, reklami jer vrlo malo koriste mozak i oni će na žalost odlučiti i postavlja se pitanje ima li svrhe uopće glasovati.
Veće je čudo da se opet kandidiraju ljudi koji su bili na vlasti sa rezultatima koji odgovaraju stranom kapitalu a ne čovjeku koji glasa.

Samo jedan primjer, sjetite se ovoga:
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

Šta se dogodilo kasnije, PDV je povećan a dotična stranka i danas na vlasti.
Nema političke odgovornosti i do tad ova demokratija nema nikakvog smisla za one koji glasuju. Za kapital i za kapitaliste ima i tekako.

Kada bi svi glasovali za -Laburiste, Grubešića i Vucu bilo bi makar zabavno a oni jadni kada bi došli na vlast bi uvidjeli da ne mogu ništa promijeniti jer sa svim zapovjeda kapital preko krilatice  ZADUŽI PA VLADAJ.
« Zadnja izmjena: Studeni 22, 2011, 13:46:55 poslijepodne Jopan »
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: Politika i kralježnica u istom članku: lažni invalid hoće u sabor
« Odgovori #7 : Prosinac 03, 2011, 07:30:11 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Kandidat na listi Laburista dobio je otkaz zbog mobinga i sumnje na ratno profiterstvo.I gdje se kandidirao nego u stranku rada...

Ne sječam se ili bolje rečeno ne postoji u Hrvatskoj niti jedan sudski proces (a kamo li da je netko dobio otkaz) zbog mobinga,a niti zakon jer je H(rvatska) D(emonska) Z(ajednica) njegovo donošenje bojkotirao i rukama i nogama ???
To su samo besjede protiv laburista,podmeču im i s lijeva i s desna,a u saboru je do sad Lesar morao sjedit u magarečoj klupi,nadam se da če se u sviesti građana stvari počet polako mijenjat i da ćemo imat više Lesara u saboru ???
Kad bi narod prestao na izbore gledat očima navijačkih skupina,možda bi nam svima bilo bolje,a ovako pobjeđuju uvijek oni čija navijačka skupina ima više navijača i jače galami ;D
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

ddario

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 205
    • Profil
Odg: Politika i kralježnica u istom članku: lažni invalid hoće u sabor
« Odgovori #8 : Prosinac 03, 2011, 12:50:37 poslijepodne »
Ja živim u Belišću i glasam za hdssb,štoviše susjed mi je glasoviti dr.Dinko Burić i zasad sve obećano je i učinjeno i zato sam za njih a ne zbog susjeda,ali neshvačam jednu ogavnu stvar koju sam danas vidio.Hdz po kućama djeli smrtovnice sa natpisom UMRO HDSSB,KUKULELE VAMA.To je tako sramotno i ogavno,ne zbog stranke koju simpatiziram,već zbog načina na koji oni sebe idu predstavljat.Pošto smo svi mi na neki način bolesnici,evo jedan pimjer smanjene liste čekanja>19.11. se naručim na magnetsku glave u Osijeku,dobijem termin 18.4.2012.Šta da više kažem...
interlaminectomija L4,L5 i L5,S1 23.8.2010.,reoperacija L4,L5 15.3.2011.

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: Politika i kralježnica u istom članku: lažni invalid hoće u sabor
« Odgovori #9 : Prosinac 04, 2011, 11:30:35 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Ja živim u Belišću i glasam za hdssb,štoviše susjed mi je glasoviti dr.Dinko Burić i zasad sve obećano je i učinjeno i zato sam za njih a ne zbog susjeda,ali neshvačam jednu ogavnu stvar koju sam danas vidio.Hdz po kućama djeli smrtovnice sa natpisom UMRO HDSSB,KUKULELE VAMA.To je tako sramotno i ogavno,ne zbog stranke koju simpatiziram,već zbog načina na koji oni sebe idu predstavljat.Pošto smo svi mi na neki način bolesnici,evo jedan pimjer smanjene liste čekanja>19.11. se naručim na magnetsku glave u Osijeku,dobijem termin 18.4.2012.Šta da više kažem...

Niti ta nije loša,treba jačat regionalne stranke,jer one su uvijek dobra opozicija,ali kao pozicija su stvarno kukulele ;D to ti goivorim iz prve ruke jer kod mene je IDS na vlasti,te se sukladno tome ponaša U Istri kao HDZ u ostatku (H)Rvatske ;D
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

Istr

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 322
    • Profil
Odg: Politika i kralježnica u istom članku: lažni invalid hoće u sabor
« Odgovori #10 : Prosinac 04, 2011, 14:02:40 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Ja živim u Belišću i glasam za hdssb,štoviše susjed mi je glasoviti dr.Dinko Burić i zasad sve obećano je i učinjeno i zato sam za njih a ne zbog susjeda,ali neshvačam jednu ogavnu stvar koju sam danas vidio.Hdz po kućama djeli smrtovnice sa natpisom UMRO HDSSB,KUKULELE VAMA.To je tako sramotno i ogavno,ne zbog stranke koju simpatiziram,već zbog načina na koji oni sebe idu predstavljat.Pošto smo svi mi na neki način bolesnici,evo jedan pimjer smanjene liste čekanja>19.11. se naručim na magnetsku glave u Osijeku,dobijem termin 18.4.2012.Šta da više kažem...

javi se privatnom porukom da ti se dogovori raniji termin magneta....
Primum non nocere - razmotrite minimalno-invazivno liječnje kralješnice

 

Nagradne igre