Autor Tema: Rukometno prvenstvo ;))  (Posjeta: 7767 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Rukometno prvenstvo ;))
« : Siječanj 24, 2009, 20:12:03 poslijepodne »
Evo gledam Tv te ujedno  RTL vjesti na kojima govoru o skidanju zastave kao i  o pretučenom navijaću Makedonije,to je strašno grrrrrrrr ??? ???nemogu virovat da je šačica mladića maloljetnih delikvenata to napravila te osramotila cjeli grad ???

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: Rukometno prvenstvo ;))
« Odgovori #1 : Siječanj 24, 2009, 22:30:38 poslijepodne »
KRUHA I IGARA ;D
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Rukometno prvenstvo ;))
« Odgovori #2 : Siječanj 24, 2009, 23:08:40 poslijepodne »
Ma da bi ja njima kruha i zatvora,pa nek tuckaju kamen na golom otoku :D

Kraljeznica.com forum

Odg: Rukometno prvenstvo ;))
« Odgovori #2 : Siječanj 24, 2009, 23:08:40 poslijepodne »

Jasna

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 654
    • Profil
Odg: Rukometno prvenstvo ;))
« Odgovori #3 : Siječanj 24, 2009, 23:19:57 poslijepodne »
Slažem se Denise...Ovih sam dana čitala kako se po Zagrebu klinci opet okupljaju oko skinheadsa. Prema riječima jednog od njih (objavljeno u članku), mrze sve koji nisu Hrvati i žele mlatiti sve koji su druge nacionalnosti ili boje kože. Nadam se da je novinar bio dovoljan pametan i policiji dostavio njihove podatke. Uglavnom, užas! Iskreno, uvijek me je strah kad mi djeca izađu vani. Da tragedija bude veća, evo pustili su iz pritvora i ubojice Luke Ritza. Kao da toj djeci žele poručiti: samo vi mlatite i ubijajte, mi vas podržavamo.
Operacija L4/L5 2007. godine

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Rukometno prvenstvo ;))
« Odgovori #4 : Siječanj 24, 2009, 23:47:01 poslijepodne »
Neznam Jasna koga više tu kriviti sve je to krenilo naopako,ja sam neki dan išao ulicom i neki mulac je tio razbit auto srpskih nacionalnih oznaka, stao sam kraj njega pogledao ga i pitao,momak jel ti njih mrziš ,on me pogledao i rekao, nemogu ih smislit,na što sam mu ja odgovorio pa što su ti oni napravili,isti mi je rekao, neznam ni sam eto tako ja ću razbit auto,na to sam mu ja rekao momak mene su pojedinci uništili skroz pa im ne želim iz principa dirat auto, jel ti ljudi čije je auto nemaju veze s nećim što si ti čuo od drugih mali me je pogledao okrenio se i otišao.Neznam momak nezna ni sam što radi slušo je priće sigurno nekog dali roditelja prijatelja il medija neulazim u to,al po tome je on odlučio razbit nekom auto,al eto Jasna ma mogu ja nekako i svatit ponašanje tinejđera al nemogu svatit skidanje zastava svih država s narodnog trga koje je skinuo jedan od uglednih ljudi a isti nije vidio rata ni dana,al što je naj bjednije nemogu dokućit njegovu psihu jel rat nema veze sa sportom a isti se tako ponaša strašno i to su ljudi na pozicijama nije ni čudno što oda mladi reagiraju na takav način  ???

deziderio

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 173
  • Svi smo mi mali pa nam se smije i plače...
    • Profil
Re: Odg: Rukometno prvenstvo ;))
« Odgovori #5 : Siječanj 25, 2009, 03:06:23 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Ma da bi ja njima kruha i zatvora,pa nek tuckaju kamen na golom otoku :D
Denise nije pedagoški,zvat će "plavi telefon"ili dječiju pravobraniteljicu ha...ha...Bolje da im daš orasa pa nek tucaju hahaha...
« Zadnja izmjena: Siječanj 26, 2009, 12:16:58 poslijepodne deziderio »

Mile50

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 221
    • Profil
    • Email
Odg: Rukometno prvenstvo ;))
« Odgovori #6 : Siječanj 25, 2009, 10:32:46 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Slažem se Denise...Ovih sam dana čitala kako se po Zagrebu klinci opet okupljaju oko skinheadsa. Prema riječima jednog od njih (objavljeno u članku), mrze sve koji nisu Hrvati i žele mlatiti sve koji su druge nacionalnosti ili boje kože. Nadam se da je novinar bio dovoljan pametan i policiji dostavio njihove podatke. Uglavnom, užas! Iskreno, uvijek me je strah kad mi djeca izađu vani. Da tragedija bude veća, evo pustili su iz pritvora i ubojice Luke Ritza. Kao da toj djeci ž  ele poručiti: samo vi mlatite i ubijajte, mi vas podržavamo/quote]                                                                                                                                                                                          Znaš, što mene danas užasava u Zagrebu? To, što se više moraš bojati klinaca, pogotovo kad su u grupi, nego odraslih ljudi. Ne znam da li je u drugim gradovima tako, ali ovo je zagrebačka stvarnost.

deziderio

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 173
  • Svi smo mi mali pa nam se smije i plače...
    • Profil
Odg: Rukometno prvenstvo ;))
« Odgovori #7 : Siječanj 25, 2009, 11:47:25 prijepodne »
Predhodno sam se malo dao na šalu ali tu ima i istine.Svakako da ne podržavam nasilje kako kod odraslih tako i kod djece.Djeca kopiraju starije i to je činjenica,a o TV i raznim nasilničkim filmovima da i ne govorim.Nasilje na svakom ćošku.Jednostavno smo s tim "bombardirani".Djecu odgajaju svi drugi samo roditelji najmanje i tu je tragedija.Mislim da bi ovo bila posebna tema za sebe."Djeca i odgoj","Odgovorno roditeljstvo" ili slično tome.
« Zadnja izmjena: Siječanj 25, 2009, 13:49:03 poslijepodne deziderio »

Jasna

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 654
    • Profil
Odg: Rukometno prvenstvo ;))
« Odgovori #8 : Siječanj 25, 2009, 12:49:31 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Neznam Jasna koga više tu kriviti sve je to krenilo naopako,ja sam neki dan išao ulicom i neki mulac je tio razbit auto srpskih nacionalnih oznaka, stao sam kraj njega pogledao ga i pitao,momak jel ti njih mrziš ,on me pogledao i rekao, nemogu ih smislit,na što sam mu ja odgovorio pa što su ti oni napravili,isti mi je rekao, neznam ni sam eto tako ja ću razbit auto,na to sam mu ja rekao momak mene su pojedinci uništili skroz pa im ne želim iz principa dirat auto, jel ti ljudi čije je auto nemaju veze s nećim što si ti čuo od drugih mali me je pogledao okrenio se i otišao.Neznam momak nezna ni sam što radi slušo je priće sigurno nekog dali roditelja prijatelja il medija neulazim u to,al po tome je on odlučio razbit nekom auto,al eto Jasna ma mogu ja nekako i svatit ponašanje tinejđera al nemogu svatit skidanje zastava svih država s narodnog trga koje je skinuo jedan od uglednih ljudi a isti nije vidio rata ni dana,al što je naj bjednije nemogu dokućit njegovu psihu jel rat nema veze sa sportom a isti se tako ponaša strašno i to su ljudi na pozicijama nije ni čudno što oda mladi reagiraju na takav način  ???

A što da kažem Denise. Mržnju ne širiš ti koji si za ovu zemlju ratovao, niti ja kojoj su stradali članovi obitelji, šire je oni koji na tome mogu skupiti političke bodove. Mediji se zbog svoje vlasničke strukture i utjecaja kojekakvih tajkuna, bave samo posljedicama, a vrlo rijetko i uzrocima. Zato i imamo samo crne vijesti, a nitko ne govori zašto je to tako. Dok se raspravlja o mržnji, "ne stigne" se raspravljati o razlozima zašto smo zapali u takvo stanje. Nitko se ne bavi analizom zašto u obiteljima ima jako puno nasilja, koliko se uopće roditelji stignu baviti djecom ako po cijele dane rade (obično za malu plaću), zašto se sve sportske i druge aktivnosti koje bi mogle pomoći mladima da se usmjere u pravom smjeru - moraju plaćati. Još je niz razloga zašto djeca upadaju u takva društva, ali otišla bih u širinu pa neću sada o tome.
Operacija L4/L5 2007. godine

Jasna

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 654
    • Profil
Odg: Rukometno prvenstvo ;))
« Odgovori #9 : Siječanj 25, 2009, 12:58:36 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Help...Zašto mi, kad nekog citiram, moj tekst bude unutar citata??????? Šta radim krivo????

Mile, samo napravi razmak iza onog donjeg "quote" u citatu, pa će ti se tekst odvojiti.
Što se tiče naše zagrebačke stvarnosti, i meni se čini da toga najviše ima u našem gradu. Premda eto, i u Vinkovcima su ubili dječaka iz čiste dosade, jednako kao i Luku Ritza. Vjerojatno je to po manjim gradovima lakše staviti pod kontrolu jer se mnogi međusobno poznaju. U Zagrebu se mnogo lakše sakriti, pa se zato valjda i osile. Moja je kćerka nakon jednog rock koncerta, od nekog huligana koji je bio u skupini koji vrebaju rokere, pobrala šamar jer nije imala cigaretu (ona inače ne puši). Zbog svega što se događa, zbilja mi je srce u petama svaki puta kad mi negdje djeca izađu.
Operacija L4/L5 2007. godine

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Rukometno prvenstvo ;))
« Odgovori #10 : Siječanj 25, 2009, 20:47:44 poslijepodne »
ma sveje to stravično za sve nas kao roditelje a ujedno  i djecu,ja sam danas mlađeg sina pitao koje on voli filmiće na što mi je on odgovorio spužva boba,puranđerse,pokemone itd sve te igračke i crtani imaju nasilje baš me bilo volja te sam ga lego kraj sebe te upalio vlak u snjegu,družbu pere kvržice,naravno on je odabrao vlak u snjegu i tako smo gledali iskreno mene je ona muzika vratila u djetinstvo te sam se tako lipo opušteno osjećao uz taj filmić dok je malac gledao smireno al mu je bilo čudno jel ipak fil djeluje smirujuće a on je navikao na ove modernije  u kojima kad gleda trza rukama i nogama dobro me metlom ne opali po glavi :D :D :D :D

pantaghana

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 359
    • Profil
Odg: Rukometno prvenstvo ;))
« Odgovori #11 : Veljača 01, 2009, 22:06:25 poslijepodne »
Evo da zahvalim nasim rukometasima na ovim lijepim danima koje su nam pruzili...i nema veze sto nisu osvojili zlato, njihov duh i zajednistvo su toliko jaki, da se to ne moze mjeriti ni sa jednim zlatom.

I morat cemo pozvati Balica da nam se pridruzi na ovom forumu, on je nas covik  :D

Bravo momci!
Hemilaminectomia L4/L5 - srpanj 2008.

deziderio

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 173
  • Svi smo mi mali pa nam se smije i plače...
    • Profil
Odg: Rukometno prvenstvo ;))
« Odgovori #12 : Veljača 02, 2009, 08:20:22 prijepodne »
I ja se pridružujem iskrenim čestitkama našim momcima za osvojeno srebro.Koliko znam da ulaznice nisu bile besplatne,pa kad se ima za ulaznice bit će i za kruha.Imamo mi i kruha i ruha samo što je neko uvjek gladan i nikad mu dosta ali to sad spada u drugu temu.

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Rukometno prvenstvo ;))
« Odgovori #13 : Veljača 02, 2009, 23:11:45 poslijepodne »
Dezi evo tebi Denis dodjeljuje

deziderio

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 173
  • Svi smo mi mali pa nam se smije i plače...
    • Profil
Odg: Rukometno prvenstvo ;))
« Odgovori #14 : Veljača 02, 2009, 23:38:30 poslijepodne »
Deni,hvala na podršci,Da  li pravde ima ili nema neće je nikad ni biti.Ali da ću pljuvatri po svojoj Hrvatskoj to neću pa makar se to svidilo mome Worfu ili Jasni to neću.Nisam plaćen da pljujem!

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Rukometno prvenstvo ;))
« Odgovori #15 : Veljača 03, 2009, 20:12:35 poslijepodne »
Pljuvati po Hrvatskoj nikad,osobno ja nikad nisam pljuvao ni po partizanima i Titu oni su svoje napravili i njihovo vrijeme je prošlo a život ide dalje i sad vladaju druge stranke pa nek se dokazuju koja je bolja od koje,jer narod zanima samo jedno a to da nepati,da nije gladan itd.... Dezi podrška je bila s dokazom  ;)

Kraljeznica.com forum

Odg: Rukometno prvenstvo ;))
« Odgovori #15 : Veljača 03, 2009, 20:12:35 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com