Autor Tema: bol i psiha  (Posjeta: 14485 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: bol i psiha
« Odgovori #18 : Studeni 10, 2009, 19:45:29 poslijepodne »
Citat:
Denis 68 tebi malo zaprijete bananjem, piknu jednu injekciju kortića (kupe te) i ti ko beba a ovdje si se predstavljao kao neki ratnik.

Dragi Jpane ne znam gdje ti vidiš Denisa68, :D :D mislim da je on banan odavno  :D :D ,a ja kao Colt-1 :o ti kažem da pravom ratniku kao što je bio Denis 68 nije trebala podrška drugih već se borio sam za svoja prava i mišljenja.
Ujedno šapnio mi je Denis 68 na PP da ne želi trošiti tipkovnicu na prepucavanja i besprazne razgovore već da počme vjerovati doktorima, jer sa našim ponašanjem svih nas i našim pametovanjima izgubili smo Kokolinu,a mislim da bi mogli i Neura ma kavo mi mišljenje pojedinačno imali o njemu,kao i još neke članove foruma.Evo baš mi kaže Denis 68 da se možda uključi u temu povremeno ako mu se vrati njegov stari nick ;)Ujedno to što kažeš da su me kupili injekcijom da istina je doktoru puno HVALA na njegovom strpljenju i njegovim radnjama  injekcija, sa kojom mi je olakšao bolove ujedno,ajmo se malo svi zapitati da li je isti Neuro dužan primati nas prije radnog vremena,kao i poduzimati mjere i radnje za nas,da li se iko zapitao da taj Neuro možda radi protuzakonite radnje zbog kojih može odgovarati,a on to sve nezaboravimo radi poboljšanja naših zdravsvenih tegoba ,zato Jopane i svi ostali članovi budimo Zahvalni onima koji to zaslužuju.
Eto Jopane puno ti pozdrava šaljeColt-1 :o :o a Denisa ću pitati i zamoliti da li bi se ukljućio u rasprave al čisto sumljam poznavajući ga
« Zadnja izmjena: Studeni 10, 2009, 21:00:06 poslijepodne GSM »

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: bol i psiha
« Odgovori #19 : Studeni 10, 2009, 20:25:38 poslijepodne »
Dobro ljudi,

onda se trpajte kemijama poput brufena, normabela i xanaxa proizvedenim u korporacijskim laboratorijama, to nisu droge....


Jopane, ti i zakoni....svašta....
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

luna

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 439
    • Profil
    • Email
Odg: bol i psiha
« Odgovori #20 : Studeni 10, 2009, 21:07:34 poslijepodne »
Svako ima pravo da se spašava od boli kako  zna.. ali sve je tek trenutno olakšanje i hemija i inekcije i trava..

Kraljeznica.com forum

Odg: bol i psiha
« Odgovori #20 : Studeni 10, 2009, 21:07:34 poslijepodne »

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: bol i psiha
« Odgovori #21 : Studeni 11, 2009, 06:59:28 prijepodne »
Pa naravno da je sve to privremeno riješenje, samo za razliku od droga, THC pospješuje stanje uma i ličnosti i to dugoročno...a najviše od svega utječe na mir u svijetu....
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: bol i psiha
« Odgovori #22 : Studeni 11, 2009, 19:09:53 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Sex, drugs & r'n'r.... trava je zakon....

Možda i jeste "trava" bolja od alkohola (koji je korišten kao anestetik u medicini) ali nekome je preporučiti kao lijek za bol i "psihu" je glupost kakvu na ovom forumu nije izvalio ni Denis 68.

DRUGS je zabranjen zakonom  , halo moderator!!!

Btw, Denis 68 tebi malo zaprijete bananjem, piknu jednu injekciju kortića (kupe te) i ti ko beba a ovdje si se predstavljao kao neki ratnik.

A jest se ovaj forum pretvorio u "melo", (ko nezna šta to znači voljan sam mu objasniti)






Jopane,droga je kod nas ilegalna,tj protuzakonita,ali ajmo malo razmotrit činjenice ???
Čitajuči novine,došao sam do sljedečih zaključaka?
Lik je za posjedovanje 7 grama heroina,vjerovao ti ili ne dobio dvije godine zatvora?
Jedan drugi lik je za posjedovanje 8kg heroina dobio tri godine uvjetno?
A prije nekoliko godina kad je pronađen kontejner s dvije tone kokaina,naručioci tog kontejnera su oslobođeni svih optužaba zbog nedostatka dokaza,a pas koji je nanjušio koku je nakon svih hvalospjeva na TV-u i novinama ipak misteriozno otrovan,a policajac dobio otkaz?
Dakle droga je protuzakonita jedino ako je posjeduješ u malim količinama ;D
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

GSM

  • Gost
Odg: bol i psiha
« Odgovori #23 : Studeni 11, 2009, 19:21:27 poslijepodne »
A nista trebam se sutra malo raspitati pa uzet mami malo, da vidim hoce li joj biti bolje :)

NISAM Pegula

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 462
    • Profil
Odg: bol i psiha
« Odgovori #24 : Studeni 11, 2009, 19:22:54 poslijepodne »
ma nemoj malo da te ne uvate s malo, poslušaj Worfa i odma joj cili kontejner nabavi hehe

ili jos bolja ideja, triba tu u Vinograskoj do onoga kioska s pecivima otvorit "Coffeeshop" :)
« Zadnja izmjena: Studeni 11, 2009, 19:25:51 poslijepodne Pegula »
od 2000 g.    povremeni bolovi u kralježnici
27.10.2009.  endoskopska diskektomija-protruzija L4-L5
14.10.2010.  metrx s anuloplastikom-ekstruzija L5-S1

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: bol i psiha
« Odgovori #25 : Studeni 11, 2009, 19:32:43 poslijepodne »
E Worf, pozdrav tebi.

Ti si se bar mogao sjetiti da sam ja na ovom forumu pisao da je po meni marihuana manje štetna nego li duhan.
Dakle probao, a danas kao bivši pušač prije bi probao "travu" nego duhan.

Moj post je frustracija, provokacija i izražavanje nezadovoljstva proizašlo iz postova moderatora koji se usudi staviti post da je laserska operacija "sigurna" metoda "liječenja u vrijeme kada se na forumu pojavljuje "cura" sa problemima tj. teškim komplikacijama od PLDD. Šta je danas sigurno?

A inače se drži teze o minimalnim zahvatima urađenim strtiktno u jednoj bolnici kao pijan plota,  netolerirajući drugo mišljenje.
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

GSM

  • Gost
Odg: bol i psiha
« Odgovori #26 : Studeni 11, 2009, 19:46:21 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
ma nemoj malo da te ne uvate s malo, poslušaj Worfa i odma joj cili kontejner nabavi hehe

ili jos bolja ideja, triba tu u Vinograskoj do onoga kioska s pecivima otvorit "Coffeeshop" :)

A nista, sto se mene tice mozemo pokrenuti neki joint-venture projekt, na kile naravno :)

pantaghana

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 359
    • Profil
Odg: bol i psiha
« Odgovori #27 : Studeni 11, 2009, 20:44:00 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
ma nemoj malo da te ne uvate s malo, poslušaj Worfa i odma joj cili kontejner nabavi hehe

ili jos bolja ideja, triba tu u Vinograskoj do onoga kioska s pecivima otvorit "Coffeeshop" :)

A nista, sto se mene tice mozemo pokrenuti neki joint-venture projekt, na kile naravno :)

tooooo! ja i ionako cijelo vrijeme smisljam koji bi novi posao mogla raditi da ne moram puno sjediti za kompom...ovo je idealno rjesenje!! Ja sam IN.
Hemilaminectomia L4/L5 - srpanj 2008.

socrates

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 89
    • Profil
Odg: bol i psiha
« Odgovori #28 : Studeni 11, 2009, 21:32:15 poslijepodne »
Jopane izvini al moram ovo napisat, za one koje zanima trava pomaze kod naših bolova ali...kad pocme slabit djelovanje, leđa bole više nego prije,provjereno.
Šta se ovoga tice u potpunosti se slazem s Davorom,prirodnija je od ovih tableta i injekcija al hebiga ipak je to droga, doduse laka ali...treba bit pametan.

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: bol i psiha
« Odgovori #29 : Studeni 12, 2009, 09:25:51 prijepodne »
O štetnosti droge,alkohola i duhana nimalo ne dvojim,ali dvojim o štetnosti Marice ;D
Postoji i druga strana medalje,koju nećeš nigdje pročitati,a nedavno ju je iznio dr.Oz u Opri,a to je da godišnje u Americi umre više ljudi od posljedica loše prehrane,nego od posljedica droge,alkohola i duhana zajedno ??? A nikome ne pada na pamet da zabrani lošu prehranu?
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

Kraljeznica.com forum

Odg: bol i psiha
« Odgovori #29 : Studeni 12, 2009, 09:25:51 prijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com