Autor Tema: Iskustva s doktorima u Draškovićevoj (Trauma) - savjet  (Posjeta: 2685 )

0 Članova i 64 Gostiju pregledava ovu temu.

Clara

  • Newbie
  • *
  • Postova: 1
    • Profil
Iskustva s doktorima u Draškovićevoj (Trauma) - savjet
« : Veljača 12, 2010, 12:42:13 poslijepodne »
Pozdrav svima,

Nadam se da ćete mi moći pomoći, budući da možda ovo nije pravo mjesto gdje mogu pitati za ovu vrstu problema, ali pregledavajući forum vidjela sam da ima zaista dragih ljudi koji žele pomoći, pa se nadam da ćete me možda znati uputiti.
Tražim savjet za tatu koji je u prosincu imao prometnu nesreću s teškim povredama lijevog ramena, lopatice i šake. Imao je i 7 slomljenih rebara, ali to pomalo zacjeljuje. Problem je lijevo rame i šaka...U KBC Sušak u Rijeci gdje je bio primljen nakon nesreće nismo imali dobra iskustva, što se tiče odnosa liječnik-pacijent a i što se liječenja tiče. Do danas ne znamo što su mu konkretno napravili kad je 4 sata bio pod narkozom jer su ga kao trebali operirati a vratio se bez šavova, dakle samo su mu namještali kosti bez otvaranja leđa..

Da skratim priču, htjela bih upitati ako znate nekog dobrog kirurga u Draškovićevoj kod kojeg bi mogli otići na pregled jer su nam savjetovali da se njima obratimo, da su kao svi dobri...ali iz iskustva vidim da definitivno nije svejedno koji te doktor dopadne, a budući da nismo iz Zagreba (tek odnedavno tu živimo) ne znamo nikoga baš tko bi nas znao uputiti konkretno...
Također bih upitala ako je netko imao iskustva s privatnom klinikom Akromion - vjerujem da će oni odmah savjetovati operaciju, pa ne znamo da li da im vjerujemo budući da su privatnici i samo im je do love...ne znam više šta da mislim...

Hvala unaprijed na bilo kakvom odgovoru!
Pozdrav

Neurokirurg

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 330
    • Profil
Odg: Iskustva s doktorima u Draškovićevoj (Trauma) - savjet
« Odgovori #1 : Veljača 12, 2010, 18:52:50 poslijepodne »
rame-akromion, saka-prof. bilić šalata

 

SMF spam blocked by CleanTalk
Nagradne igre