Autor Tema: Iskustva s medicinskim vještacima i liječničkim povjerenstvima  (Posjeta: 8108 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

ANABELA

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 211
    • Profil
Iskustva s medicinskim vještacima i liječničkim povjerenstvima
« : Ožujak 09, 2011, 20:16:50 poslijepodne »
Bilo bi mi drago podijeliti s vama iskustva s medicinskim vještacima za utvrđivanje tjelesnog oštećenja i liječničkim povjerenstvima. Moja su očajna.
laminectomia disci L5-S1 2008.
relaminectomia disci L5-S1 2009.
relaminectomia disci L5-S1 2011.
protrusio disci C5-C6

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: Iskustva s medicinskim vještacima i liječničkim povjerenstvima
« Odgovori #1 : Ožujak 10, 2011, 09:38:15 prijepodne »
Živimo u potrošačkom društvu a i doktori moraju trošiti, kada dođeš na komisiju doktori ne "igraju" za tebe nego za onoga tko ih plaća tj. osiguranje.
Najjednostavnije pitanje, jesi li ih "podmazala"?  ;D
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Iskustva s medicinskim vještacima i liječničkim povjerenstvima
« Odgovori #2 : Ožujak 10, 2011, 16:28:39 poslijepodne »
Mislim da sam dva puta predala zahtjev za tjelesno oštećenje i da su me odbili i onda došla "treća sreća". Prije cca godinu dana predala sam svoju dokumentaciju i novi nalaz EMNG i treći puta i dobila 30%. Nisu me ni zvali ni vidjeli na komisiji, samo sam doma dobila rješenje mjesec dana nakon što sam predala zahtjev.
Služi da plaćam manji porez državi i plaćam ulaznicu za bazen pod "invalid", a za razliku klinac dobije sladoled. I to je to.
Sudski vještak kojeg poznajem rekao mi je da ako nisam "službeno izliječena" ponovim EMNG kroz neko vrijeme i ako će nalaz biti pogoršan (po njegovom mišljenju vjerojatno hoće) da opet predam zahtjev za ponovno utvrđivanje oštećenja.
« Zadnja izmjena: Ožujak 10, 2011, 16:31:18 poslijepodne Renata »
2006. interlaminectomia L4-L5

Kraljeznica.com forum

Odg: Iskustva s medicinskim vještacima i liječničkim povjerenstvima
« Odgovori #2 : Ožujak 10, 2011, 16:28:39 poslijepodne »

ANABELA

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 211
    • Profil
Odg: Iskustva s medicinskim vještacima i liječničkim povjerenstvima
« Odgovori #3 : Ožujak 11, 2011, 10:38:57 prijepodne »
Pa moje iskustvo je ovakvo: Nakon prve operacije kralježnice mi je vještak rekao da ako nisam izvadila maternicu, onda ništa. Naime, kvaka je u tome da nisam imala funkcionalnu snimku kralježnice, a MR se ne računa, jer jrpravilnik iz u kamenog doba.Kasnije su mi dali 40%.Liječničko povjerenstvo me skinulo dva puta usred fizikalne terapije s bolovanja, imam nalaz neurokirurga, fizijatra i specijaliste medicine rada da ne smijem raditi sadašnji posao, ali nitko ni trc.Ubij se do kraja...
laminectomia disci L5-S1 2008.
relaminectomia disci L5-S1 2009.
relaminectomia disci L5-S1 2011.
protrusio disci C5-C6

Milica

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 25
    • Profil
Odg: Iskustva s medicinskim vještacima i liječničkim povjerenstvima
« Odgovori #4 : Travanj 07, 2011, 08:52:32 prijepodne »
Anabela, jesi li tražila tjelesno oštećenje zbog RA? Vidim da imamo dosta dodirnih točaka, ja također imam RA i spondyloartritis, ali prije odluke o operaciji (2 protruzije cervikalno, 3 lumbalno), zadobila sam prijelom 3. lumbalnog i već sam skoro 4 mjeseca imobilizirana. Imala sam i 9 operacija raznoraznih organa od čega 5 laparotomija.
Imam 90% tjelesnog na RA i histerektomiju.
Ranije sam pisala pod nickom Mile50, pa pročitaj.

ANABELA

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 211
    • Profil
Odg: Iskustva s medicinskim vještacima i liječničkim povjerenstvima
« Odgovori #5 : Travanj 07, 2011, 12:15:54 poslijepodne »
Hvala na podršci, tražila sam samo beneficirani staž, ali ništa. U ponedjeljak idem ponovo na treću operaciju kralježnice i stvarno se više ježim sustava jer znam da će me moj doktor opet slati raditi čim ustanem iz kreveta.
laminectomia disci L5-S1 2008.
relaminectomia disci L5-S1 2009.
relaminectomia disci L5-S1 2011.
protrusio disci C5-C6

Kraljeznica.com forum

Odg: Iskustva s medicinskim vještacima i liječničkim povjerenstvima
« Odgovori #5 : Travanj 07, 2011, 12:15:54 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com