Autor Tema: Iz Večernjeg: Pobuna radiologa: Medikol nam uzima milijune  (Posjeta: 7941 )

0 Članova i 28 Gostiju pregledava ovu temu.

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Iz Večernjeg: Pobuna radiologa: Medikol nam uzima milijune
« : Ožujak 22, 2011, 21:52:55 poslijepodne »
Naravno da novine obrađuju teme senzacionalistički i prilično plitko ali vjerujem da je zanimljiva tema.
Ne želim ići u politički dio i činjenicu da se žali Hebrang.

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

U svakom slučaju dolaze teška vremena.
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

ANABELA

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 211
    • Profil
Odg: Iz Večernjeg: Pobuna radiologa: Medikol nam uzima milijune
« Odgovori #1 : Ožujak 23, 2011, 18:12:58 poslijepodne »
Čini mi se da Hebrang ima udjele u poliklinici 2000.
laminectomia disci L5-S1 2008.
relaminectomia disci L5-S1 2009.
relaminectomia disci L5-S1 2011.
protrusio disci C5-C6

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Iz Večernjeg: Pobuna radiologa: Medikol nam uzima milijune
« Odgovori #2 : Ožujak 30, 2011, 13:46:12 poslijepodne »
Evo i svih članaka o Medikolu  Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

Danas je u Jutarnjem novi
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

Znam da od svega toga neće biti ništa i da se iza svega kriju interesi drugih kao sto je Anabela napisala ali zanimljivo je pratiti.
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

teoantun

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 472
  • In Te, Domine, speravi!
    • Profil
    • Email
Odg: Iz Večernjeg: Pobuna radiologa: Medikol nam uzima milijune
« Odgovori #3 : Ožujak 31, 2011, 18:33:57 poslijepodne »
Ja sam jučer uživo na Prvom programu gledao sučeljavanje prof.dr.sc radiologije Zagrebačkog medicinskog fakulteta i liječnice specijalistice nuklearne medicine.
To je izgledalo katastrofalno, užasno i jako jako ružno. Nije imalo veze s ovim što pišu novine. Uglavnom Gospođa profesor doktor radiolog nije uopće suvereno vladala znanjem o PET CT uređaju i pretrazi, a specijalistica nuklearne medicine je tako suvereno vladala i sve stručno objašnjavala. Profesorica radiologije je uglavnom bila jako jako sujetna i čak niej dopuštala da jedan specijalist može znati bolje od nje, samo zato jer je ona radiolog. Čak niej dopuštala da specijalist može očitati nalaz PET CT-a????!!!! Svi znamo da je to apsurd, jer svaki kirurg i spec nuklearne čitaju te nalaze, jer na osnovu toga odlučuju o operativnim zahvatima. Dapače, svi su jako uvježbani i istrenirani očitati konkretni nalaz bolej od radiologa, koji nalaz piše općenito.
V.R.S.N.S.M.V.   S.M.Q.L.I.V.B.  Crux Santa Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux! Per Mariam ad Iesum! Zajedno u Kristu!

III 2011.g.  INTERLAMINECTOMIA L5 - S1 L.DEX.; ADHESIOLISIS; ABLATIO DISCI I.V. L5 - S1

 

Nagradne igre