Autor Tema: Kako funkcionirat normalno???  (Posjeta: 15494 )

0 Članova i 11 Gostiju pregledava ovu temu.

senainter

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 499
    • Profil
    • Email
Odg: Kako funkcionirat normalno???
« Odgovori #18 : Svibanj 23, 2011, 19:07:19 poslijepodne »
Hej pa mozes li kod saftica za taj torakalni da napravis diskografiju ili blokadu Nedavno je meni dao blokadu u problematicni disk i sve me prestalo al samo na par sati mada mi je dosta umanjila bol na duze staze Po meni ti je gore sto ne mozes disati bez bolova Znam da ti je tesko svi zivimo u tom istom tunelu  PS a ne rece mi ima li igdje drugo da se to moze odraditi endoskopski ili drugacije u drzavnoj bolnici
L4-L5, L5-S1-diskus hernija
Siringomijelija
Skolioza 43 stepena torakalna, 20 stepeni lumbalno
Operacija u Vertebrisu 2011
Stanje: neureklo se :)

kicmenac

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 135
    • Profil
Odg: Kako funkcionirat normalno???
« Odgovori #19 : Svibanj 24, 2011, 12:39:50 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Hej pa mozes li kod saftica za taj torakalni da napravis diskografiju ili blokadu Nedavno je meni dao blokadu u problematicni disk i sve me prestalo al samo na par sati mada mi je dosta umanjila bol na duze staze Po meni ti je gore sto ne mozes disati bez bolova Znam da ti je tesko svi zivimo u tom istom tunelu  PS a ne rece mi ima li igdje drugo da se to moze odraditi endoskopski ili drugacije u drzavnoj bolnici
Eh,disati da. Najgore je kad svakim udisajem te bol pokosi,al eto.
Radio sam diskografiju,medjutim disk se nije mogao punktirati jer je otvrdnuo ili sto vec.
Blokade sam primio u Puli u bolnici pod rendgenom...konkretno facetni blok u t6 t7 t8..ali nazalost bez poboljsanja...
the fight continues :)
DDD L3/L4 sa annular tearom...
Operacija 28.02.12,Selektivna endoskopska diskektomija sa anuloplastikom @ Vertebris
Hernija diska T6/T7. Kronicna upala druge rebrene hrskavice,paralalno tome tupa bol medju lopaticama

alyna

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 203
    • Profil
Odg: Kako funkcionirat normalno???
« Odgovori #20 : Svibanj 24, 2011, 13:01:43 poslijepodne »
A kolko tebi traje ta bol prsima?Ispričavam se ako sam krivo shvatila.
interlaminectomia L5/S1 dex.
ablacija diska
bulging L4/L5

kicmenac

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 135
    • Profil
Odg: Kako funkcionirat normalno???
« Odgovori #21 : Svibanj 24, 2011, 13:19:29 poslijepodne »
dvije godine...ali koliko su mi rekli iza di me boli medju lopaticama da mi je zivac iziritiran,koji vodi oko prsnog kosa i vodi tu bol...sve je to povezano...samo koji zivac je iziritiran to jos uvijek neznam.
DDD L3/L4 sa annular tearom...
Operacija 28.02.12,Selektivna endoskopska diskektomija sa anuloplastikom @ Vertebris
Hernija diska T6/T7. Kronicna upala druge rebrene hrskavice,paralalno tome tupa bol medju lopaticama

alyna

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 203
    • Profil
Odg: Kako funkcionirat normalno???
« Odgovori #22 : Svibanj 24, 2011, 13:26:52 poslijepodne »
Da,da,zato i pitam.Meni ti je bilo nešto tako s nekakvim živcem između rebara,ali je prošlo samo od sebe i nije trajalo tako dugo,al točno sam imala osjećaj da će mi srce otkazat.A EMNG?
interlaminectomia L5/S1 dex.
ablacija diska
bulging L4/L5

kicmenac

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 135
    • Profil
Odg: Kako funkcionirat normalno???
« Odgovori #23 : Svibanj 24, 2011, 13:43:04 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Da,da,zato i pitam.Meni ti je bilo nešto tako s nekakvim živcem između rebara,ali je prošlo samo od sebe i nije trajalo tako dugo,al točno sam imala osjećaj da će mi srce otkazat.A EMNG?
radio sam emng ruku i sve je ok....
ma ok...vec mi dosadilo sve ovo niti pisat....
spine sucks!
DDD L3/L4 sa annular tearom...
Operacija 28.02.12,Selektivna endoskopska diskektomija sa anuloplastikom @ Vertebris
Hernija diska T6/T7. Kronicna upala druge rebrene hrskavice,paralalno tome tupa bol medju lopaticama

alyna

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 203
    • Profil
Odg: Kako funkcionirat normalno???
« Odgovori #24 : Svibanj 24, 2011, 13:48:25 poslijepodne »
I know  :( Ma drži se već bude se neko riješenje pronašlo i za tebe.
interlaminectomia L5/S1 dex.
ablacija diska
bulging L4/L5

teoantun

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 472
  • In Te, Domine, speravi!
    • Profil
    • Email
Odg: Kako funkcionirat normalno???
« Odgovori #25 : Svibanj 24, 2011, 13:49:12 poslijepodne »
 ;D ;D ;D ;D ovaj mi ej tvoj zadnji post smišan... ma kako moš kičmu pušiti? sorry, smišno mi je....
Imam dojam, što više čitaš forum kralježnica i više razmišljaš o boli, to ej sve gore....
Ja bi na tvom mistu, malo za promjenu pokušao guštati, opuštati se... uživati u malim sitnim stvarima....
V.R.S.N.S.M.V.   S.M.Q.L.I.V.B.  Crux Santa Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux! Per Mariam ad Iesum! Zajedno u Kristu!

III 2011.g.  INTERLAMINECTOMIA L5 - S1 L.DEX.; ADHESIOLISIS; ABLATIO DISCI I.V. L5 - S1

kicmenac

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 135
    • Profil
Odg: Kako funkcionirat normalno???
« Odgovori #26 : Svibanj 24, 2011, 13:55:31 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
;D ;D ;D ;D ovaj mi ej tvoj zadnji post smišan... ma kako moš kičmu pušiti? sorry, smišno mi je....
Imam dojam, što više čitaš forum kralježnica i više razmišljaš o boli, to ej sve gore....
Ja bi na tvom mistu, malo za promjenu pokušao guštati, opuštati se... uživati u malim sitnim stvarima....
ako si cuo ikad nesto da kazu XXX je pusiona,sto bi spine sucks na hrv znacilo ..kicma je pusiona :) cisto da razjasnim...
ovo za forum nije istina,tu mi je laske jer su ljudi koji me kuze :) ostali zdravi  bas i ne kuze takvo stanje,njihova najveca bol je grlobolja ili zubobolja...
opustati se mogu da,u krevetu na normabelu :)
DDD L3/L4 sa annular tearom...
Operacija 28.02.12,Selektivna endoskopska diskektomija sa anuloplastikom @ Vertebris
Hernija diska T6/T7. Kronicna upala druge rebrene hrskavice,paralalno tome tupa bol medju lopaticama

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Kako funkcionirat normalno???
« Odgovori #27 : Svibanj 24, 2011, 17:15:13 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Imam dojam, što više čitaš forum kralježnica i više razmišljaš o boli, to ej sve gore....
Ja bi na tvom mistu, malo za promjenu pokušao guštati, opuštati se... uživati u malim sitnim stvarima....

Potpisujem! x2, ma x200000! Možda će mi neko napisati endorfini, ali očito ih imam tonu kad djeluju već godinu dana!  :D
2006. interlaminectomia L4-L5

doc_holiday

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 24
    • Profil
    • Email
Odg: Kako funkcionirat normalno???
« Odgovori #28 : Lipanj 03, 2011, 19:32:10 poslijepodne »
Evo pored mojih dijagnoza sada osjecam (mada sam uvijek osjecao slabu tupu bol)izmedju lopatica jaku tupu bol i pritisak..totalna katastrofa..zato Kicmenac totalno te razumijem..ova bol mi je 3x gora nego u donjem dijelu ledja koje inace imam..
Ova bol te psihicki ubija,ono bas se osjecas stresno..neku vece sam se preznojavo od tog pritiska,bas mi je trebala tableta za smirenje a nisam je imao..zena me izmasirala pa mi nekako bilo bolje..
Bio kod fizijatra pa me on malo prikljucio na struju,malo masaza,i cini mi se laser..bilo mi je bolje,smanjio mi je pritisak..
Kicmenac..dali ti pomozu Normabeli u smislu smanjenja pritiska boli ili cisto za smirenje?

Prijatelj mi se danas zali da ga boli noga zbog ozljede na nogometu..ja sam mu predlozio da zamjenimo bol  :)
Potpisao bi odmah da slomiom ruku,nogu 5puta..a da imam zdravu kraljeznicu
Al jebiga..treba prihvatit situaciju i biti optimist..

Jedno pitanje za neura ili tko je upucen u problematiku...znaci imam na predjelu Th12/L1 drzomedijalnu protruziju diska a mene ne boli na tom dijelu toliko,vise povise (izmedju lopatica)..sad dali mi moze ta protruzija praviti problem prema gore?
evo slika   
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
 
« Zadnja izmjena: Lipanj 04, 2011, 18:17:48 poslijepodne doc_holiday »

kicmenac

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 135
    • Profil
Odg: Kako funkcionirat normalno???
« Odgovori #29 : Lipanj 09, 2011, 12:10:13 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Evo pored mojih dijagnoza sada osjecam (mada sam uvijek osjecao slabu tupu bol)izmedju lopatica jaku tupu bol i pritisak..totalna katastrofa..zato Kicmenac totalno te razumijem..ova bol mi je 3x gora nego u donjem dijelu ledja koje inace imam..
Ova bol te psihicki ubija,ono bas se osjecas stresno..neku vece sam se preznojavo od tog pritiska,bas mi je trebala tableta za smirenje a nisam je imao..zena me izmasirala pa mi nekako bilo bolje..
Bio kod fizijatra pa me on malo prikljucio na struju,malo masaza,i cini mi se laser..bilo mi je bolje,smanjio mi je pritisak..
Kicmenac..dali ti pomozu Normabeli u smislu smanjenja pritiska boli ili cisto za smirenje?

Prijatelj mi se danas zali da ga boli noga zbog ozljede na nogometu..ja sam mu predlozio da zamjenimo bol  :)
Potpisao bi odmah da slomiom ruku,nogu 5puta..a da imam zdravu kraljeznicu
Al jebiga..treba prihvatit situaciju i biti optimist..

Jedno pitanje za neura ili tko je upucen u problematiku...znaci imam na predjelu Th12/L1 drzomedijalnu protruziju diska a mene ne boli na tom dijelu toliko,vise povise (izmedju lopatica)..sad dali mi moze ta protruzija praviti problem prema gore?
evo slika   
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
 

Oooo evo jos jednog torakoboljca :)
na ovoj slici se po meni jasno vidi hernija na t12/L1..medjutim vecina ce ti reci da ne boli od toga  ::)
Normići tj normabel je jedina tableta koju konzumiram,ostale sam sve odbacio jer su mi pojele zeludac...
Smanji mi napetost misica jer nekad imam osjecaj da ce me vlastiti misici ugusiti...
Slazem se da da je bol di su lopatice gora od donjeg dijela,bar meni...iako meni i donji dio neda mira jer cim moram hodat/stajat na mjestu GOTOV sam...tako da sam sve u svemu u elementu...
A sta se tice dali moze uzrokovati daj disk problem povise...kratko receno NEZNAM...cudni su putevi kraljeznice  ;D
meni recimo lijeva ruka ful mrtvi i nemam snage oko lopatica ...e sad od cega je...neznam...
Preporuka da se javis dr. Safticu...je da je privatno i da se placa,ali po meni on je najjaci...sto sam se sam uvjerio :)
eto...ako imas jos koja pitanja slobodno pitaj :)
DDD L3/L4 sa annular tearom...
Operacija 28.02.12,Selektivna endoskopska diskektomija sa anuloplastikom @ Vertebris
Hernija diska T6/T7. Kronicna upala druge rebrene hrskavice,paralalno tome tupa bol medju lopaticama

 

Nagradne igre