Autor Tema: Dugo čekanje  (Posjeta: 14766 )

0 Članova i 36 Gostiju pregledava ovu temu.

Jasna

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 654
    • Profil
Odg: Dugo čekanje
« Odgovori #18 : Ožujak 11, 2009, 18:59:49 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
I ja sam neki dan razmišljala zašto sam već 3. godinu zaredom platila dopunsko, kad sam za iste novce mogla platiti nego privatno osiguranje (sunce, medikol...) i dobila bi pravi sistematski godišnje (koji ovak nikada ne dobim), popust na sve pretrage ili pretrage do određenog iznosa ne plaćam i dr. Ovako niti dobim sistematski, moram čekati 100 godina na pretragu ako uopće dobijem uputnicu (sad npr. ne mogu dobiti ni za EMNG, ni za CT, MR - koštalo bi oko 5.000,00 kunića).
Imam u obitelji i među liječnicima nekoliko prijatelja koji su mi  danas proslijedili otvoreno pismo obiteljskih liječnika upućeno javnosti. Pismo mi je nažalost ostalo u uredu, pa ću ga sutra ovdje prenijeti. Uglavnom, katastrofa je, i ne nazire joj se kraj.  Proračun za zdravstvo je svake godine sve veći (ove godine oko 30 milijardi), a prava pacijenata sve manja.  Neprestano nas dodatno gule, a nikada nitko nije pokazao kamo taj novac doista odlazi. Baš me zanima što će policija pronaći u HZZO-u (jučer su bili), no bojim se da će se sve - po "dobrom" starom običaju - sakriti pod tepih.
« Zadnja izmjena: Ožujak 11, 2009, 19:11:42 poslijepodne Jasna »
Operacija L4/L5 2007. godine

 

Nagradne igre