Autor Tema: Glavobolje,vrtoglavice,trnci u glavi i rukama (Buka)  (Posjeta: 177537 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Osamucena

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 31
    • Profil
Odg: Glavobolje,vrtoglavice,trnci u glavi i rukama (Buka)
« Odgovori #36 : Siječanj 26, 2010, 12:10:08 poslijepodne »
Draga luna nije to kod mene od juce..To traje sada ce skoro 3 godine.Obisla sam sve moguce doktore trazeci fizicki uzrok,ali bez uspjeha...
Svugdje su mi rekli da sam zdrava.Dakle u zadnjih 5-6 mjeseci moj dr.je poceo sumljati u depresiju.Mada se ja ne osjecam depresivno vise sam mirna osoba.
Pa eto red je dosao i na Antidepresore.Nemam nista ni protiv njih samo da budem bolje.Koristila sam ja i kreme i tablete neke za opustanje misica Mydocalm cini mi se da se zvalo.Ali nije mi bas pomoglo.Sada cu ubrzo poceti kod fizioterapeuta pa vidijecemo i to. Nisam nikada uzimala AD pa me sada strah al se nadam boljem,jednostavno uradila bi sve samo da mi se izbrise ovaj pritisak iz glave i ovaj osjecaj.

luna

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 439
    • Profil
    • Email
Odg: Glavobolje,vrtoglavice,trnci u glavi i rukama (Buka)
« Odgovori #37 : Siječanj 26, 2010, 12:26:39 poslijepodne »
jesi li koristila muscoflex' pa nakon toliko godina boli,a bez dijagnoze naravno da će početi i siptomi depresije... uradi kompletan CT kičme ako nisi već.. pogledaj se i ginekološki... jesi li snimala glavu? sjeti s ekoje pretrage nisi uradila..
Prije par godina upozbala sam ženu u Fojnici koja je imala problema s vartnom kralježnicom.. godinama je bolila glava, mutilo s euzimala antidepresive.... da bi je konačno neko pogledao kako treba i ustanovilo se da ima teže oštećenje vratne kralježnice da nije na nervnoj bazi.. a žena imala saobračajku trzaj vratgaom ilči je čak mnešto palo na nju.. i tako joj uredno dijagnoza bila da je na nervnoj bazi...

Osamucena

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 31
    • Profil
Odg: Glavobolje,vrtoglavice,trnci u glavi i rukama (Buka)
« Odgovori #38 : Siječanj 26, 2010, 13:55:15 poslijepodne »
Nisam koristila muscoflex,jednostavno mene ne boli nista nije to bol..To je neka tezina,trnci,osamucenost u glavi...Ne boli me ni glava cesto jednom me zaboli u 2 mjeseca.Ginokoloski sve je ok idem na redovne preglede,porodila se prije godinu dana.I da naglasim dok sam bila trudna osjecala sam se predivno nista me to nije mucilo.I cim sam se porodila nakon 2-3 mjeseca opet pocelo...Ja sam radila RM glave komlet i vrata to je ono poput solarijuma ;D.Neznam kako se na nas zove.Ma neznam draga dr.tvrde da je sve u redu a ja nisam u redu.Pocela sam sumljati i u crnu magiju.Ma na sve pomisljam.Ima dana stvarno kada sve prestane pa sam super,ima dana kada je tu i tamo a ima i kada sam haos....Nisam imala nikakve nezgode da bi doslo do ostecenja v.kraljeznice.Meni se pogled zanosi evo bas sada kada pisem kao sto Denis kaze kao da sam stavila necije naocale za vid.Magnezium mi je bio slab u trudnoci i kada sam se porodila haos tako da i magnezium uzimam...A ostalo sve ok...A ja nisam ok. ???

Kraljeznica.com forum

Odg: Glavobolje,vrtoglavice,trnci u glavi i rukama (Buka)
« Odgovori #38 : Siječanj 26, 2010, 13:55:15 poslijepodne »

luna

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 439
    • Profil
    • Email
Odg: Glavobolje,vrtoglavice,trnci u glavi i rukama (Buka)
« Odgovori #39 : Siječanj 26, 2010, 14:01:08 poslijepodne »
Draga m ožda i gnjavim.. pa redam sve što mi padne na pamet... jesi li imala neke stresne situacije u tom periodu? zubi? sedimentacija kad si vadila krv pokazuje li neko žarište... ' ako je sve ovo ok.. pokušaj što više misliti pozoitivno družiti se s pozitivnim ljudima i sama sebi ponavljati mantru da ćeš opet biti dobro... znam taj osjećaj ali ne pada mi na pamet šta da uradiš kad si po svemu zdrava..a tebi loše..  ???'Sretno ;) :D

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Glavobolje,vrtoglavice,trnci u glavi i rukama (Buka)
« Odgovori #40 : Siječanj 26, 2010, 14:02:44 poslijepodne »
Da li si bila kod neurologa - kod mene u bolnici specijalizirani baš za glavu i vrat? Nisam primijetila u tvojim postovima!
2006. interlaminectomia L4-L5

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Glavobolje,vrtoglavice,trnci u glavi i rukama (Buka)
« Odgovori #41 : Siječanj 26, 2010, 14:35:26 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Bas sve ovako kao sto si opisao je kod mene...Sjecam se kada bi nekada stavila mamine naocale koje koristila kada cita sitna slova e,bas takav osjecaj identican...
Pa jesi i ti imao taj problem ja sam pocela da uzimam taj Trittico ali mislim da mi je gore.Bas sam nekako samo mi se place...Cigarete sam prekinula mada nisam nekii pusac ni bila 3-4 cigarete na dan.Valjd ce proci sve ovo lipo bi bilo kada bi jednom nestalo zauvijek.
Osamućena ja i dalje imam taj problem a riješenja nažalost nema posli 9 godina,sve sam obišao kažu da je sve od vratne kralješnice a psiha još to pospješuje e sad ti znaj što je mislim da ti AD neće puno pomoć još će ti bit gore jer će te omamljivati te ćeš onda imat još gori osjećaj.Ja sam primjetio da kad nešto radim tj kad su mi misli na nešto preusmerene da ta nelagoda koju sam opisao nestaje

Osamucena

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 31
    • Profil
Odg: Glavobolje,vrtoglavice,trnci u glavi i rukama (Buka)
« Odgovori #42 : Siječanj 26, 2010, 14:38:19 poslijepodne »
Luna ne gnjavis :) hvala ti sto mi pises,svaki savjet je dobro dosao.
Renata nisam bila kod neurologa,znas kako ti to ovdje ide.Imas svoga doktora PA ON TE SALJE NA SNIMANJA.
Eto kod neurologa nisam bila.Inace sam u Swiss.Ma za ove tri godine nema sta nisam radila.Krv mi je isto ok.

Osamucena

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 31
    • Profil
Odg: Glavobolje,vrtoglavice,trnci u glavi i rukama (Buka)
« Odgovori #43 : Siječanj 26, 2010, 14:43:38 poslijepodne »
Auu Denis posle 9 godina,pa brate kako to.....Pa i meni se cini da od ovog AD mi je gore.Iako samo uzimam po pola.
A i to sto kazes kada si zaokupljen necim da manje osijetis bas tako.Ja kada se igram sa mojim sinom,gledam tw pa skoro to ne osijetim.I najvise mi pase kada lezim tada nista ne osijecam...
Ja i ti smo isti po simptomima...

luna

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 439
    • Profil
    • Email
Odg: Glavobolje,vrtoglavice,trnci u glavi i rukama (Buka)
« Odgovori #44 : Siječanj 26, 2010, 15:03:10 poslijepodne »
Pritisak? Ma najgore su te dijagnoze bez dijagnoze. od toga glava može da zaboli

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Glavobolje,vrtoglavice,trnci u glavi i rukama (Buka)
« Odgovori #45 : Siječanj 26, 2010, 15:05:12 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Luna ne gnjavis :) hvala ti sto mi pises,svaki savjet je dobro dosao.
Renata nisam bila kod neurologa,znas kako ti to ovdje ide.Imas svoga doktora PA ON TE SALJE NA SNIMANJA.
Eto kod neurologa nisam bila.Inace sam u Swiss.Ma za ove tri godine nema sta nisam radila.Krv mi je isto ok.

Ako možeš predlažem da odeš kod neurologa koji je specijaliziran za vrat i glavu.
2006. interlaminectomia L4-L5

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Glavobolje,vrtoglavice,trnci u glavi i rukama (Buka)
« Odgovori #46 : Siječanj 26, 2010, 15:10:10 poslijepodne »
Znam ja očemu ti prićaš ,neboj se od tog se ne umire al te crpi uzima ti snagu,i još kad je u pitanju kralješnica uz to ,e tek onda da vidiš belajaaaaaa ojlaaaa kad se počme vrtit slabo vidiš,a lumbalni dio boli e to je za konop oko vrata.Faze uvjeravanja pojedinih poznanika sam prošao i svi su mi govorili da umišljam također i fizijatri ortopedi i neurolozi,eto ne volim zlo nikom pravit al kad bi samo jedan dan tako živili svi bi se poubijali vjeruj ti meni jer ja tako godinama živim.Pa sad ti vidi taj osjećaj i prijašnja bol kralješnice prije operacije kad se to združi ideš po cesti, leđa bolu, a tebi se vrti, slabo vidiš ma strašno,al eto ja sam otupio na to samo sam sebi rećem kad je tako kad padnem onda će doć HMP te me odvest u bolnicu nadam se da će onda utvrdit problem i ćim tako sebi kažem odma mi bude malo lakše.Osamućena eto netrebaš mi puno govoriti o tome u potpunosti te razumim moj savjet prtobaj ić Neurologu te ga pitaj za Betaserc tablete inače se kupuju te koštaju negdi oko 100 kn za mjesec dana ti treba 3 kutije,ukoliko ti sa njima ne prođe ,što se prije pomiriš sa tim biće ti bolje,jer riješenje tražit po forumima nemoj jer ćeš doć do tog da poćmeš uzimati svakakve vrste ljekova za psihu a nećeš ništa riješiti.Eto ja sam bio znatiželjan pa sam probao popiti naravno uz konzultaciju ljećnice Seraqvel  pa me zalipilo po glavi da sam dva dana spavo e bogami neće to u mene jer nisam lud i neće me niko uvjerit da moram pit takve tablete hahahh jer se iste daju za teška psihićka stanja,a vjeruj mi nemaš ih ti sigurnojedna kutija tih nesritnih seraqvela košta negdi oko 700 kn pa ti vidi o kakvim se to ljekovima radi.Kažem naparvi to što sam gori naveo ako ne pomogne nakon nekih mjesec dana nemoraš dalje ni piti inaće Betaserc tablete su ti na prirodnoj bazi ljekova,pokazale su se učinkovite u tim problemima ,bar je tako meni rećeno od neurologa i farmaceuta.Ako ne nađeš roješenje što više zanimacije  i smijeha i to ćeš vidit kako problemi nestanu privremeno pa se opet vratu,zato se ja sad smijem ko lud pa nek misli kjo god hoće i pto hoće hahahhahahah :D :D

luna

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 439
    • Profil
    • Email
Odg: Glavobolje,vrtoglavice,trnci u glavi i rukama (Buka)
« Odgovori #47 : Siječanj 26, 2010, 17:07:25 poslijepodne »
Slažem se s denisom. ne treba ići baš na neku tešku terapiju.. neko lijekovi na biljnoj bazi, masaže.... nekkao kao d aje najlakše reci ma na nervnoj bazi.. a ta nervna baza čovjeka spuca baš od te dijagnoze.. tipa ma nije ti ništa nasekirala  si se..

Osamucena

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 31
    • Profil
Odg: Glavobolje,vrtoglavice,trnci u glavi i rukama (Buka)
« Odgovori #48 : Siječanj 26, 2010, 20:06:31 poslijepodne »
Veceras se osjecam super,jednostavno pupustilo kao da mi je pao najveci kamen sa glave.
Ovako danas sam pretrazila knjigu da nadjem koji mi je neurolog najblizi,zaokruzila sam jednog sutra ujutro zovem i uzimam sastanak.
Veceras necu uzeti AD jer mi je stvarno losije,nikad mi nije bilo kao ovih par dana od kako uzimam po pola Trittica.
Prekosutra idem kod fizioterapeuta a sutra cu zakkazati i kod neurologa.Hvala vam od srca na odgovorima.
Denis upravu si,sve sto si napisao podudaramo se.Za taj ljek Betaserk nikad nisam cula neznam dali ga ima ovdje.Ja sam uzimala svakakvi preparata sta god mogu uzeti bez recepta manje vise na biljnoj bazi sve.Koristim i Omegu 3  par mjeseci.A gdje ti nadje Seroquel nemoj to,koliko znam da su one za paranoju i tako nesto.Ja sam prvi put eto uzela antidepresor prije par dana i popila sam ih 6-7 polovica.Nisam ja zza to znam al sta da radis.A znam i  za to da se povuce evo kao sada osjecam se super a jutros kada sam pisala bila sam lose.Meni se zna povuci po 2 mjeseca nema tamam pomislim super nece vise a ono opet i tako.Stvarno ja vam svima zelim sve najbolje da se svi rjesite svoji problema a tako i ja.Javim kako je proslo kod fizio a kod neurologa neznam kada ce mi dati sastanak mada traziicu sto prije....

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Glavobolje,vrtoglavice,trnci u glavi i rukama (Buka)
« Odgovori #49 : Siječanj 26, 2010, 20:41:27 poslijepodne »
Betaserc sam i ja koristila kad sam imala vrtoglavice. Nakon 2 mjeseca bilo mi je bolje, da li od lijeka ili samo po sebi, ne znam, ali čujem da je Betaserc dosta ljudi pomogao. Dobila sam ga na preporuku neurologa, ali sam ga morala kupovati, pa sam ga kupovala u Sloveniji jer je bio jeftiniji.
Firma koja ga proizvodi se zove Solvay Pharmaceuticals. Ovdje imaš nešto o lijeku na hrvatskom: Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Sretno! Javi što je rekao neurolog!
2006. interlaminectomia L4-L5

Osamucena

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 31
    • Profil
Odg: Glavobolje,vrtoglavice,trnci u glavi i rukama (Buka)
« Odgovori #50 : Siječanj 28, 2010, 13:05:08 poslijepodne »
Danas sam bila kod fizioterapeuta,masirao mi vrat,pa ono toplo sljedeci put ce sa strujom raditi.Ovako pricali smo o mom problemu,kaze da je samô velika fizicka napetost u pitanju.
Da je imao slicne pacijente kao ja.I misli da ce mi biti bolje nekon par terapija.To sa napetoscu mislim da jesam dosta napeta uvijek sam u nekom grcu ali neznam zasto.Nekada sam i skrgutala zubima kada spavam,a sada puno hrcim kaze mi muz.A kako sam cula skrgutalje zubima u snu dolazi zbog napetosti.On mi je predlozio da neurologu ne idem dok ne vidim dali ce mi biti bolje od masaza,jer kaze nema potrebe.Da prvo zavrsim sa njim.A ja vec uzela sastanak ::).I bas sam pricala sa prijateljicom o lijekovima Betaserc  ona kaze da ima cijelo skoro paklo jer je uzimala bas zbog vrtoglavice pa joj ostalo.Neznam dali bih smjela uzeti Kod nje su Betaserc8 i na biljnoj bazi su.Danas poslije masaze fino sam se osjecala kao da bolje vidim.Kao neki teret sa ociju da je otisao.Eto tako sacekacu da vidim rezultate od fizioterapeuta.Ako bude bolje super,ako ne onda cu kod neurologa.....

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Glavobolje,vrtoglavice,trnci u glavi i rukama (Buka)
« Odgovori #51 : Siječanj 28, 2010, 13:13:09 poslijepodne »
Ako ti je bolje od terapija, onda pričekaj sa svime ostalim. Obavi terapije do kraja, možda će ti ipak biti bolje od njih. Dalje nećemo prognozirati - nek terapije pomognu!  ;) Sretno!  ;D
2006. interlaminectomia L4-L5

luna

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 439
    • Profil
    • Email
Odg: Glavobolje,vrtoglavice,trnci u glavi i rukama (Buka)
« Odgovori #52 : Siječanj 28, 2010, 13:27:43 poslijepodne »
Neka te sad na masažama... kupkama... i probaj sa onim lijekovima i kremom koje sam ti predložila za opuštanje mišića...

Osamucena

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 31
    • Profil
Odg: Glavobolje,vrtoglavice,trnci u glavi i rukama (Buka)
« Odgovori #53 : Siječanj 28, 2010, 15:09:07 poslijepodne »
Nebil se posrecilo pa napokon bilo mi bolje.Hvala vam na savjetima..Ako bude sve ok idemo na pice... :)

Kraljeznica.com forum

Odg: Glavobolje,vrtoglavice,trnci u glavi i rukama (Buka)
« Odgovori #53 : Siječanj 28, 2010, 15:09:07 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com