Autor Tema: Kad si bolestan a nemas love ................  (Posjeta: 16927 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

nnikka

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 79
    • Profil
    • Email
Kad si bolestan a nemas love ................
« : Listopad 28, 2011, 21:10:19 poslijepodne »
Neznam pod koju temu bi stavila sav svoj jad....Ovaj forum pratim vec tri godine i jako mi je pomogao kao vjerujem vecini ljudi koji ulazi na ove stranice Prije tri godine bila sam tako sretna jer sam upravo preko ovog foruma nasla (tada sam mislila spas za sebe i svoju obitelj)nadu..Imam 38.god. dvije operacije iza sebe troje djecice koja trebaju zdravu,pokretnu i nasmijanu majku,koja ima strpljenja za njihove potrebe i probleme ,a ja sam se zahvaljujuci svojoj bolesti pretvorila u osobu koju ni ja nebi htjela za svoju majku.Inace sam bila vesela osoba uvijek za salu, pomoc za poslusat dati savjet a sad....Prije tri god.sam operirana kao sto neki od vas vec znaju.operacije-dvije nisu uspjele.nazalost.Iz kojeg razloga ni sama neznam .Znam samo da je ovo zdravstvo otislo  k vragu.....kucala sam na puno vrata trazila pomoc,molila Dragog Boga da mi pomogne ali nista...Shvatila sam da ako nemas novaca nitko te zapravo i neslusa gledaju te kao nekog nametnika parazita koji glumi koji je na bolovanju a MOZE raditi kojem N I J E NISTA Bolovi koje imam nisu izmisljeni oni postoje i skoro me svake minute podsjecaju da su tu.a nitko mi nemoze ili ne zeli pomoci .Nije mi jasno kako se danas nitko neboji da bi mogao proci kao mi mali nevidljivi ljudi koji nemamo rolex satove,skupa odjela i dobre aute,koji puni nade odlazimo po pomoc ljecniku a on ne samo sto nas ni ne pogleda vec ne ostanes unutra duze od 2-3 min.nestignes malte ne ni reci po sta si dosao on ti vec govori tako mora biti,to je normalno sve je ok,ako boli popij tableticeako nepasu one uzmi druge,odi u toplice ili sto je meni rekao dok.na rebru pazite sad IMATE VEC GODINA-38!!!!!!!!!!!!!!!!godina.........ŠOK.......po njemu izgleda da sam zdrava kao dren nije mi nista dosta sam stara osoba pa je vrijeme vec da odem s ovog svijeta,istina ne vjerovatno od bolova koji su tu vec od neceg goreg jer tri god.durat bolove nije malo i moze ti svasta pasti na pamet.ali ja zelim zivjeti hodati,smijati se sa svojom djecom zelim opet biti dobra majka koju svaki dan neboli zelim prestati piti tabletice,ne zelim puzati po podu kad je bol neizdrziva,ne zelim da mi propada stopalo pa da padam niz stepenice zelim nazad bar malo svoga zdravlj,zelim biti osoba koju ce doktor poslusati kad ga dode moliti za pomoc,koju  ce pogledati u oci i pomoci joj iako nije donjela kovertu jer bolesni ljudi koji imaju obitelj -obicni ljudi nemaju love za plave kovertice nemaju love da si kupe skupi ljek jer moraju kupiti kruh svojoj djecici .Isad pitam ja vas kako dalje ...ako netko zna neka mi napiše jer ja stvarno neznam...hvala............ :'(

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Kad si bolestan a nemas love ................
« Odgovori #1 : Listopad 29, 2011, 13:43:07 poslijepodne »
Nikka ja sam nakon 7 godina neuspješnog liječenja pomoć potražila u alternativi.
Mnogo ljudi mi je izašlo u susret i pomoglo bez ikakve naplate.
Najviše od svega mi je pomoglo namještanje Atlasa vitalogie metodom, naravno ne odmah, no svaki mjesec je meni sve bolje.
Liječnicima sam jako razočarana i to najviše njihovim nehumanim pristupom

kristiana

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 25
    • Profil
Odg: Kad si bolestan a nemas love ................
« Odgovori #2 : Listopad 29, 2011, 16:27:28 poslijepodne »
Bože dragi, tužna priča, razumijem te u potpunosti i sve je istina što kažeš, tu smo sa godinama i ja i ti, i ja sam imala dvije operacije, ali eto imala sam novac da te operacije platim, pa sada nakon pet godina i nakon druge operacije mogu reći da se odlično osjećam, inače u pravu si šta se tiče, koverata posebno, imam rođaka koji treba operirati 4 vratna kralješka, išao je na Rebro i doktor mu je rekao da treba hitnu operaciju, od lipnja ga zavlači, te nije sada u Zagrebu, te da će mu se javiti i sl, govori mu kako je to opsežna operacija da traje najmanje 7 sati, rekla sam mu otvoreno, zar ti nije jasno šta traži od tebe, spremi par tisuća "ojra" pa ćeš viditi kako ćeš ubrzo biti na stolu.Naša surova stvarnost.

Kraljeznica.com forum

Odg: Kad si bolestan a nemas love ................
« Odgovori #2 : Listopad 29, 2011, 16:27:28 poslijepodne »

Dijana69

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 46
    • Profil
    • Email
Odg: Kad si bolestan a nemas love ................
« Odgovori #3 : Listopad 31, 2011, 08:24:30 prijepodne »
Draga nnikka  i ,sama sam ti u istoj situaciji sa 38 g sam obolila,operirana ,uništena,nemožeš ništa,raditi,biti roditelj,supruga,živjeti koliko toliko normalno.I sama umirem od bolova već 4 g  ljekovi privremeno pomažu ali jako kratko vrijeme.Moja djeca su malo veća pa su kroz ove godine naučila i kuhati i sve ostale kućanske poslove jer ja nemogu ništa.Svako malo se cijela oduzmem,nemogu onda niti govoriti stalno mi je prisutno pogoršanje pa me moji moraju u krevet staviti ,skinuti ,oprati,obući i to je djetinjstvo moje djece.Ja sam ti uzela kolica tako da sam barem malo izvan kreveta,stanem na prozor i gledam ljude kako hodaju,žive živote kako najbolje znaju. Žao mi je da nam je slična sudbina,meni vam jedino pomaže molitva tad se opustim prepustim u ruke Božje i onda mi bude lakše.Borite se za sebe,jer vam nitko nažalost danas neće pružiti pomoć,čast iznimkama.Želim vam svako dobro ,puno snage i strpljenja,Božji blagoslov cijeloj vašoj obitelji.
triparesis spastica dex.
myelopathia cervicalis
st.post discectomiam ant.c4-c6 cum vertebrosynthesis(28.11.2008)
hernia disci i.v.C4-C5 et C5-C6
sy.cervicalea et CB bill.pp dex.
radiculopathia C6 lat.dex.
sy.LS chr.cum ishialgia lat.dex
radiculopathia L5(S1)
fascet joint sy.reg.cervicalis et lumbalis.

nnikka

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 79
    • Profil
    • Email
Odg: Kad si bolestan a nemas love ................
« Odgovori #4 : Listopad 31, 2011, 14:00:38 poslijepodne »
Nadam se da cemo se nekako izvuci znam da mi zivot nikad vise nece biti isti ali mislim da bi nam u dusi bilo lakse kad bi ti netko uputio ljepu rijec kad bi te gledao kao covjeka saslusao te i ako ti vec nema pomoci bar te pokusao utjesiti a ne govoriti ti nebuloze kao sto sam ja to dozivjela...Ali ima Boga znam da ima i neka se zapitaju takvi ljudi sta ih ceka.jer nitko ama bas nitko nezna sta mu zivot nosi.....

mat2be

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 142
    • Profil
Odg: Kad si bolestan a nemas love ................
« Odgovori #5 : Listopad 31, 2011, 18:24:36 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Bože dragi, tužna priča, razumijem te u potpunosti i sve je istina što kažeš, tu smo sa godinama i ja i ti, i ja sam imala dvije operacije, ali eto imala sam novac da te operacije platim, pa sada nakon pet godina i nakon druge operacije mogu reći da se odlično osjećam, inače u pravu si šta se tiče, koverata posebno, imam rođaka koji treba operirati 4 vratna kralješka, išao je na Rebro i doktor mu je rekao da treba hitnu operaciju, od lipnja ga zavlači, te nije sada u Zagrebu, te da će mu se javiti i sl, govori mu kako je to opsežna operacija da traje najmanje 7 sati, rekla sam mu otvoreno, zar ti nije jasno šta traži od tebe, spremi par tisuća "ojra" pa ćeš viditi kako ćeš ubrzo biti na stolu.Naša surova stvarnost.

Ako nije tajna koji doc. na rebru toliko zavlači?
interlaminectomia L4-L5 03/2011

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Kad si bolestan a nemas love ................
« Odgovori #6 : Studeni 02, 2011, 00:01:20 prijepodne »
Ne želim povlačiti ovu temu u drugom smjeru ali moram reći da me sve više strah kako će sve to izgledati u budućnosti.
Činjenica je da je država i financijskom kolapsu i tek nakon izbora će se vidjeti pravi problemi.
U medijima se govori da je ovakav zdravstveni sustav neodrživ zbog ogromnih troškova. Nije mi jasno kako bi onda trebalo izgledati što se tiče plaćanja i dostupnosti usluga. Bojim se da bi ovakvih priča moglo biti još više.
Ja ne mogu ni zamisliti kako je biti u takvoj situaciji. Ono što mi je užasavajuće da je takvih situacija puno.
 
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

vtnl.970

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 37
    • Profil
Odg: Kad si bolestan a nemas love ................
« Odgovori #7 : Studeni 03, 2011, 19:55:50 poslijepodne »
I mene zavlače na Rebru,ali sam čula od puno drugih operiranih da nije problem u kovertama već je doktor prezauzet stalno putuje,a  ako ćeš malo prije čekaš apartman.Danas sam opet zvala sestru,lijepo mi je rekla da su puni ,čim nešto bude da će me zvati.Tako čekam od 5.9.,tad su mi prvi put obečali.Netko je rekao da idem drugom doktoru.Nakon ovog iskustva pazit ću kod kojeg dr.idem,fizijatra,neurologa i sl.Možda ne bih čekala ovu op.da me primio pravi fizijatar.Inače dr.opće prakse mi više ne daje zaldiare ,kontrolori srezali.Da malo tučem glavom u zid.Smanjila sam dozu na dva dnevno,bar da mogu zaspati.Kontrolorka se ljuti kako sam dugo na bolovanju ,pa što mi ne srede op.Pitanje .Da li me mogu poslati raditi ako čekam op.zamjene diska u vratu?Na bolovanju sam od 23.06.Nika drži se.Dijana  poslušala sam tvoj savjet i bacila se na čitanje,opušta samo ekipa želi ručak a ja bih čitala.
ekstruzija c6-c7

nnikka

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 79
    • Profil
    • Email
Odg: Kad si bolestan a nemas love ................
« Odgovori #8 : Studeni 03, 2011, 20:33:30 poslijepodne »
Zao mi je zbog tvoje situacije .Mislim da bi na rebru ili bilo kojoj bolnici na svijetu ljudi trebali biti ispred putovanja ja znam da se oni skoluju da je to potrebno za medicinu na kraju krajeva netko ce od nas imati koristi od tog,ali nitko normalan nejde dok.bez veze ide jer trazi pomoc,spas a dobije ........figu....jer nema se vremena,a ti trpi popi tableticu ,ako ti kontrolori dozvole VIDIM DA TEBI NEDOZVOLJAVAJU I TRPI TKO TE PITA.Zalosno je to sve .Meni su isto rekli na rebru da idem u toplice,da pijem tabletice,neurolog itd.stvarno imam osjecaj da sam vec pomalo luda jer toplice mi nepomazu,tabletica sam se vec svakakvih nagutala dobila sam i morfiske flastere ali kad bolovi postanu nepodnosljivi i kad se valjam po podu  i nemogu naci pozu koja mi koliko toliko pase poludim i najradije bi se ubila.Mozda nisam imala srece ,mozda se nesta promjeni,mozda nas netko spasi,mozda nas netko cuje kako urlamo od bolova.....mozda..jer NADA UMIRE ZADNJA.... ;)

Istr

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 322
    • Profil
Odg: Kad si bolestan a nemas love ................
« Odgovori #9 : Studeni 03, 2011, 22:21:08 poslijepodne »
Vi koji cekate fuziju ili umjetni disk NISTE PODOBNI jer su implantati jako skupi, a budzet je ogranicen. Dobijete termin npr za 25.12., medjutim do tada iskrsne netko bitniji tko "pojede" budzet za Vas implantat i tako unedogled. Naravno stvar se moze podmazati, sto je javna tajna, a prica se svudje osim tamo gdje treba (novine i tv).
Primum non nocere - razmotrite minimalno-invazivno liječnje kralješnice

vtnl.970

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 37
    • Profil
Odg: Kad si bolestan a nemas love ................
« Odgovori #10 : Studeni 04, 2011, 13:30:10 poslijepodne »
Rekli su da dr. ne dajem ,da onda šaljem muža u te sestre,ionako samo kontaktiramo preko nje.Nisam pametna ,nisu ni pare problem.Doktor uvijek obeča,samo da moram nju zvati za dogovor a ona me vrati??? wHO IS THE BOSS? .Sad nešto nevezano,prijatelju posudim auto za put ,budući ne vozim jer sam bolesna,ne javlja se tjedan dana,stiže fotka totalka.Njemu ništa auto totalka.Što je još gore ne radi nema od čega vratit dok se ne zaposli.Ej ti gore,što sve vidiš! Ima li  u tebe  ono"čini dobro izi g...o".Sve će biti dobro ,dobri ljudi dali zalihicu lijekova za 45 dana valjda ću im dotad postati bitna i ući u neki budžet.Eto zašto nisam upisala medicinu,meni bi oduzelo dozvolu jer bih svakom kostoboljcu dala uputnicu za magnetsku,ne bih postavljala dijagnoze na osnovu rengena,ne bih imala srca dopustit da kuverta dirigira srcem....
ekstruzija c6-c7

ANABELA

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 211
    • Profil
Odg: Kad si bolestan a nemas love ................
« Odgovori #11 : Studeni 04, 2011, 17:46:57 poslijepodne »
Zbog ovih svih sra...davno sam okačila bijelu kutu o klin.Psovala ko manijak zašto moram čekati  još nakon MR dva mjeseca na operaciju, a krepavam od bolova.Kad sam konačno došla na red, sestra je u našu žensku sobu dovela dječarca od 18 godina na spavanje jer nema mjesta.Drugo jutro je išao na operaciju tumora na mozgu umjesto na maturalac. Krevet do mene žena 32 godine,komplicirana operacija mozga,rez 15 cm,rastavili joj glavu na sastavne dijelove, soba do mene djevojka od 28, trebala se udavati kroz mjesec dana, zloćudni tumor na mozgu.Pregrizla sam jezik i rekla sama sebi:šuti, ti ćeš ipak izaći iz bolnice,a oni ....Možda je uz ostalo i to razlog za dugo čekanje.Činjenica:vrsnih neurokirurga je malo, svi bi smo mi kod najboljih.Zašto ih tako malo ide na školovanje..to jest pitanje.Neurokirurga puno, ali kad se počne razgovarati o mozgu ili vratnoj kralježnici,izbor se naglo suzuje.Ako ne ode na školovanje,prigovarat ćemo da ne koristi najnovije metode,ako ode,pitat ćemo zašto se dugo čeka.
Pitanje je negdje na početku, već u činjenici da već danas sve manje studenata uopće upisuje medicinu. Tko će nas liječiti kroz desetak godina, ne zna se...nema novaca.
Dotad ćemo uz obavezno i dopunsko osiguranje financirati bezvezne predizborne kampanje.Za to ima.
laminectomia disci L5-S1 2008.
relaminectomia disci L5-S1 2009.
relaminectomia disci L5-S1 2011.
protrusio disci C5-C6

vtnl.970

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 37
    • Profil
Odg: Kad si bolestan a nemas love ................
« Odgovori #12 : Studeni 05, 2011, 18:50:34 poslijepodne »
Mene danas boli kao da imam trudove samo u ramenima i vratu,eto sinoć sam gledala "onu Laru" sjetm se svojih poroda onda nezamislive boli,a sada pa ja trpim te bolove mjesecima .Napokon sam shvatila s čim mogu uporediti jačinu bola.Kad se samo sjetim prve masaže kad je počeo moj cervikobrahijalni sindrom,kojeg naravno nitko nije prepoznao osim mene.Kao ja sam neka osjetljiva osoba,da se malo trgnem,što sam se iskrivila,pa svi oni popiju tableticu pa idu raditi.Moj dragi odlučio da ide na Rebro vidjeti tu ekipu koja me svaki put izbaci iz budžeta.Naš izbornik je odmah operiran na rebru.Što nisam neka faca?Možda se prepadnu mog čovjeka on je onako macan velik ,s juga,pa me pozovu,a možda me trajno izbace s liste čekanja.Dosad sam bila dobra pa evo me  u bolovima od 12.6. i ništa.Kako onaj uletio u bolnicu kad ženi nisu htjeli napraviti carski,pa ih sve postrojio,ha ha.Idemo na neki prosvjed sa transparentima,"Kad će te nas operirati?"Stradat će mi još koji dio dok čekam  pa još veća šteta ,samo sad znam putpa će biti lakše.Sad bi joši koju pjesmicu za kraj,to su naši lijekovi.,moguće nuzpojave su promjene raspoloženja od suza pa do ovoga.Želim više izaći iz ove kuće i vratiti se na posao među ljude,a vjerujem da i ukućani ne bi imali ništa protiv!Žao mi je vas koje boli,ali vidim da nisam sama..
ekstruzija c6-c7

nnikka

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 79
    • Profil
    • Email
Odg: Kad si bolestan a nemas love ................
« Odgovori #13 : Studeni 05, 2011, 19:04:17 poslijepodne »
Da sve nije tako tuzno bilo bi smjesno kakvo je ovo zdravstvo oni koje stvarno boli postuju rijeci dok.i kao dresirani psici gutaju bobe,sute,nejavljaju se mirni i tihi zato nas i sikaniraju ali da si faca ee lega tu se stvari mjenjaju nekazem ima i jako postenih i dobrih NORMALNIH dok. koji te shvacaju ali i oni kao i mi stoje pred zidom nekog veceg koji dirigira cija su leda vaznija jadno je to ali tu smo gdje smo meni je osobno zao moje obitelj najvise djece jer oni nemogu shvatit kako mamu stalno boli,stalno je nervozna i ljuta cesto plače a ide kod doktora i nista se nemjenja jer kad njih boli doktor ih izljeci a mamu stalno boli...........mozda ljudi dobijem na bingu pa neka mi se jave svi koji nemogu sami financirati neki skupio DIO ja cu vam pomoc samo da pogodim pravi listic............... ;) :)

Dijana69

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 46
    • Profil
    • Email
Odg: Kad si bolestan a nemas love ................
« Odgovori #14 : Studeni 06, 2011, 10:55:10 prijepodne »
Drage moje sestre po patnji što da vam kažem ,jesen je najgore vremensko doba,jer su stalno prisutne neke promjene,malo bura malo jugo ,svako donosi svoja pogoršanja sa sobom.Meni tablete  malo pomognu,jedino me uspavaju pa zaspem bar na sat vremena da zaboravim na bol.Moj prag boli je jako visok i sami se doktori čude koliko mogu podnijeti,ali kad je bol tu već 4 g on se samo nakuplja jedno na drugo.Izbjegavam popiti tablete za bol ako mi je podnošljiva tako kad mi je ludnica Zaldiar mi malo olakša,ali ako sam cijeli tjedan na njemu sve manje i manje mi pomaže.Još jedna stvar da podjelim s vama ,najgore mi je kad sam skroz oduzeta tad me djeca moraju na tutu staviti ,obući,svući,navečer malo i oprati,jer muž radi nije uvijek uz mene.Često u zadnje vrijeme ne mogu niti govoriti jer mi se sad cijela usta paraliziraju problem mi je i lijek popiti, spas su mi slamke i tako da znate da uvijek ima i kome je gore i od nas pa se molim Bogu da mi bude na pomoći što i vama želim.
triparesis spastica dex.
myelopathia cervicalis
st.post discectomiam ant.c4-c6 cum vertebrosynthesis(28.11.2008)
hernia disci i.v.C4-C5 et C5-C6
sy.cervicalea et CB bill.pp dex.
radiculopathia C6 lat.dex.
sy.LS chr.cum ishialgia lat.dex
radiculopathia L5(S1)
fascet joint sy.reg.cervicalis et lumbalis.

vtnl.970

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 37
    • Profil
Odg: Kad si bolestan a nemas love ................
« Odgovori #15 : Studeni 06, 2011, 11:59:16 prijepodne »
Dijana što da ti kažem kad čujem tvoju situaciju trgnem se i krenem dalje.Danas je takva južina da je bol ajme.Mama organizira neki ručak obiteljski ,mislila sam ne ići jer ne idem nigdje.Popila sam tabletice pa će valjda popustiti bar da ukućani misle da imamo normalan život.Nisu oni krivi što je sve ovako bolno.Kad sam čekala prvi termin za op.mislila sam ajde misec ću nekako idržati,bar nadrogirana ,preživjet ću nekako,sad vraćam film,da sam znala da će ovoliko trebati čekati ubila bih se.Govorim gluposti,ne bih to svojima mogla napraviti,ovo nije život,.Samo moje stanje nije nešto s čim se moram pomirit.To je nešto što zahtjeva hitnu op.i idemo dalje,ako sve bude u redu.Ljudi s novim diskom u vratu mogu raditi za 3 mjeseca.Mene ovdje puštaju da umirem mjesecima.Doktor je rekao da je to op. rutinska,da ću biti kao nova,ali kada.Do tada će mi stradati živci,pluća od cigareta,želudac od tableta,otpasti kosa od stresa,.Ajde malo smo se izjadale bit će nam lakše.NNikka samo ti igraj loto možda šta i dobiješ,svu sreću ti želim.>>>>>>>Pozdrav.
ekstruzija c6-c7

Dijana69

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 46
    • Profil
    • Email
Odg: Kad si bolestan a nemas love ................
« Odgovori #16 : Studeni 06, 2011, 12:25:58 poslijepodne »
Ja sam ti se jutros ustala i lijepo sredila ,obukla u tonu,napravila frizuru s figarom cijela se sredila kao da idem negdje.Sad sam poslušala misu preko TV i malo ću pomoći oko objeda koliko mogu rotirati u kolicima.Poslje opet  krevet ali se nedam guram kao da je sve normalno.Prije tjedan dana sam po prvi put nakon godinu dana sišla na Stradun u kolicima,znam masu ljudi svi iznenađeni kad su me vidjeli u kolicima.LJudi kad im nisi u vidokrugu brzo te zaborave i onda kad te vide šok.Ja sam ti uvijek bila sređena,največi tak u gradu je bio moj  nikad nisam nosila ravne take ,jako rijetko hlaće ,ono komad od žene.I dalje se trudim da sam ugodna sebi i drugima ,ne kukam ,trpim u sebi,a svakako se nedam.I to ti me drži ,svi moji prijatelji mi se dive i kažu svaka ti čast,uvijek si bila jaka osoba i to ti sad najviše pomaže,mi bi bili ludi da smo na tvom mjestu.Ne daj im Bože nikome ni slično.Zato glavu gore i izborimo se same za što kvalitetniji život,jer nam ga nitko neće dati ako ga same ne stvorimo.
triparesis spastica dex.
myelopathia cervicalis
st.post discectomiam ant.c4-c6 cum vertebrosynthesis(28.11.2008)
hernia disci i.v.C4-C5 et C5-C6
sy.cervicalea et CB bill.pp dex.
radiculopathia C6 lat.dex.
sy.LS chr.cum ishialgia lat.dex
radiculopathia L5(S1)
fascet joint sy.reg.cervicalis et lumbalis.

nnikka

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 79
    • Profil
    • Email
Odg: Kad si bolestan a nemas love ................
« Odgovori #17 : Studeni 06, 2011, 13:22:44 poslijepodne »
Drage moje znam i da uvijek moze biti gore i svakog dana molim Boga da neda da do tog najgoreg dode....ja vise nemam voljhe za sredivanje,setnje,izlaske jer ako dugo hodam,sjedim ili stojim poslije zbog toga naj....nadrapam pa se raspadam od bolova par puta sam pokusala pa pozalila sad nezelim sama sebi pridonositi jos vise bolova sve vas razumijem i da    loto treba igrati mozda pomogne :P

Kraljeznica.com forum

Odg: Kad si bolestan a nemas love ................
« Odgovori #17 : Studeni 06, 2011, 13:22:44 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com