Autor Tema: Kad si bolestan a nemas love ................  (Posjeta: 17052 )

0 Članova i 33 Gostiju pregledava ovu temu.

ddario

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 205
    • Profil
Odg: Kad si bolestan a nemas love ................
« Odgovori #18 : Studeni 09, 2011, 23:07:45 poslijepodne »
SVE ŠTO SI REKLA KO DA SAM JA NAPISAO.U OSIJEKU NA ORTOPEDIJI KOD DR.KOLAREVIĆA,PRIJE LIMAR NEGO DOKTOR,UVJEK ČEKAO 3 SATA DA BI PREGLED TRAJAO 4 MIN.NA MR SE VIDJELO OKOŠTAVANJE I PUKNUĆE L4 L5 I L5 S1 DISKA,JA PUZO A DOMA TAKOÐER DVIJE KĆERKE,TADA 1 I 4 GOD,A ON KAŽE DOK GOD HODAŠ NEMA OPERACIJE.TAKO ME ZAVLAČIO VIŠE OD GODINU DANA DOK NISAM OTIŠAO NA NEUROKIR. I ZA TJEDAN DANA 23.8.2010.NA HITNU OPERACIJU,IZČUPALI MI 2 DISKA I BILO MALO BOLJE,POTOM OPET ISTI BOLOVI I 15.3.2011. OPET OPERIRAO PRIRASLICE.NAKON TOČNO 10 FIZIKALNIH TERAPIJA U 2 GODINE NIŠTA BOLJE.IMAM 28 GOD. I KAD KAŽEŠ NEKOM DA NEMOŽEŠ NI 10 MINUTA NI STOJAT NI SJEDIT JEDNOSTAVNO VIDIŠ DA TI NEVJERUJE.SADA PIJEM SAMO 2 PUTA PO 200MG LUMIDOLA,2 PUTA 5 MG NORMABELA I ISTO TAKO 600 MG BRUFENA.14.11. KREČEM NA AKUMPTURU I NA EMNG,PA ŠTA BOG DA,ALI OVO JE DALEKO OD NORMALNOG ŽIVOTA.SVAKO TI DOBRO U BUDUĆE,U POTPUNO TE RAZUMIJEM.
interlaminectomija L4,L5 i L5,S1 23.8.2010.,reoperacija L4,L5 15.3.2011.

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: Kad si bolestan a nemas love ................
« Odgovori #19 : Studeni 10, 2011, 14:28:47 poslijepodne »
Žao mi je što ti je takvo stanje.

Operacija je kao da kada te boli zub ideš ga izvaditi a nikada ne znaš kada će te sljedeći zaboliti.
Jel rješenje vaditi opet ili raditi na preventivi?

btw. zašto pišeš velikim slovima tj. galamiš?
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

vtnl.970

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 37
    • Profil
Odg: Kad si bolestan a nemas love ................
« Odgovori #20 : Studeni 10, 2011, 14:58:46 poslijepodne »
Neću puno komentirati,opet su potrošili budžet na Rebru.Ovi glupani umjesto da troše pare na kampanje nek doniraju bolnicama u budžete pa da spase bar 2 čovjeka više mjesečno.Može i neki humanitarni koncert.Ekipa s foruma da pjeva.Bolje da mučin.Ljuta sam na sve..
ekstruzija c6-c7

ddario

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 205
    • Profil
Odg: Kad si bolestan a nemas love ................
« Odgovori #21 : Studeni 10, 2011, 15:51:27 poslijepodne »
Vičem jer mi ruju pored kuće. :)Htjeo sam reći da su mi ortopedi na vrijeme riješili herniju nebi došlo do pucanja diskova,a neurokirurg je samo mogao popravit štetu,inače jako dobar doktor Vječeslav Kćira-Fideršek.Moj slučaj je samo kap u moru slučajeva da doktor odlučuje u kakvom če stanju netko živjeti.
interlaminectomija L4,L5 i L5,S1 23.8.2010.,reoperacija L4,L5 15.3.2011.

nnikka

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 79
    • Profil
    • Email
Odg: Kad si bolestan a nemas love ................
« Odgovori #22 : Studeni 11, 2011, 07:15:37 prijepodne »
pozzzzzz ddario  daj mi molim te napisi gdj radi taj dobar neurokirurg

ddario

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 205
    • Profil
Odg: Kad si bolestan a nemas love ................
« Odgovori #23 : Studeni 11, 2011, 11:28:23 prijepodne »
Doktor Kćira radi u Osiječkoj bolnici,inače ga nikad nisam prije poznavao a šta god mi je trebalo samo bi nazvao telefonom na odjel,dao mi bolnučku uputnicu i za 15 min. sam na pregledu bio.ima oko 35 do 40 god. i svi njegovi pacijenti s kojima sam ja razgovarao su zadovoljni.
interlaminectomija L4,L5 i L5,S1 23.8.2010.,reoperacija L4,L5 15.3.2011.

nnikka

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 79
    • Profil
    • Email
Odg: Kad si bolestan a nemas love ................
« Odgovori #24 : Studeni 11, 2011, 22:08:30 poslijepodne »
hvala  ;)

mat2be

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 142
    • Profil
Odg: Kad si bolestan a nemas love ................
« Odgovori #25 : Studeni 12, 2011, 09:45:34 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Vičem jer mi ruju pored kuće. :)Htjeo sam reći da su mi ortopedi na vrijeme riješili herniju nebi došlo do pucanja diskova,a neurokirurg je samo mogao popravit štetu,inače jako dobar doktor Vječeslav Kćira-Fideršek.Moj slučaj je samo kap u moru slučajeva da doktor odlučuje u kakvom če stanju netko živjeti.

Ovo je potvrda mog slijedećeg mišljenja
Naši specijalisti nisu tu da nas izliječe, nego da primaju plaću. Mi nažalost moramo pronaći svoj put između njihovih smjernica, ako ih se tako može nazvati, te samoedukacije i ujedno sudjelovanjem na ovakvim forumima.
Uostalom funkcionira kao i sve u našem društvu, tj. pojedinci nisu tu da pomognu narodu nego obratno.
interlaminectomia L4-L5 03/2011

 

Nagradne igre