Autor Tema: Kako funkcionirat normalno???  (Posjeta: 15533 )

0 Članova i 80 Gostiju pregledava ovu temu.

kicmenac

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 135
    • Profil
Kako funkcionirat normalno???
« : Svibanj 22, 2011, 11:42:05 prijepodne »
Sinoc bio vani. Koma,jednostavno vise neznam naci nacina kako funkcionirat normalno sa ovim bolovima.
Dali se trebam napit ko prase da bi bio "normalniji"...iako je to opet maska???
Ne vidim izlaza i ludim. Križa raspadanje,torakalni jos gori,svaki udisaj probada...sve gore i gore mi je.
Mozda sam u proslom zivotu bio neki gad,pa mi se zivot sada osvecuje?!??...
uglavnom...svaki savjet dobrodsao...hvala :)
DDD L3/L4 sa annular tearom...
Operacija 28.02.12,Selektivna endoskopska diskektomija sa anuloplastikom @ Vertebris
Hernija diska T6/T7. Kronicna upala druge rebrene hrskavice,paralalno tome tupa bol medju lopaticama

senainter

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 499
    • Profil
    • Email
Odg: Kako funkcionirat normalno???
« Odgovori #1 : Svibanj 22, 2011, 12:52:57 poslijepodne »
Probaj neki sport koji ti izaziva najmanje boli kod mene je to plivanje malo fizikalnih stobvisr vjezbe recimo po sat svaki dan Znam da ti je tesko al radi ono sto te najmanje boli ...
L4-L5, L5-S1-diskus hernija
Siringomijelija
Skolioza 43 stepena torakalna, 20 stepeni lumbalno
Operacija u Vertebrisu 2011
Stanje: neureklo se :)

ANABELA

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 211
    • Profil
Odg: Kako funkcionirat normalno???
« Odgovori #2 : Svibanj 22, 2011, 18:53:35 poslijepodne »
Ja ću sad bubnut, a ti Kičmenac,sam odluči.Ja sam išla kod Bolkovca. Moj neuro je rakao, ako nema protruzije, može manipulacija, samo ne diraj vratnu kralježnicu. Eh, sad evo linka, ti sam promisli,odluči....

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
laminectomia disci L5-S1 2008.
relaminectomia disci L5-S1 2009.
relaminectomia disci L5-S1 2011.
protrusio disci C5-C6

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Kako funkcionirat normalno???
« Odgovori #3 : Svibanj 22, 2011, 22:13:54 poslijepodne »
Jesi bio kod Pehareca na analizi? Mozda on moze osmisliti program po kojem bi mogao vjezbati.
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

kicmenac

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 135
    • Profil
Odg: Kako funkcionirat normalno???
« Odgovori #4 : Svibanj 22, 2011, 22:52:31 poslijepodne »
ovako za bolkovca...bio sam tamo...covjek mi je pogledao MRI i reko je ma to nije nista..reko sam mu nemojte mi dirati vrat jer je to jedini dio kicme koji me ne boli...naravno da mi je iskrenuo vrat i prokrckao ga,ali eto sve ko i uvijek.
a sta se peharca tice bio sam i kod njega...dao mi je vjezbe za lumbalni dio,medjutim kada moram stajat ili hodat bye bye križa.
za torakalnu mi je reko da mi nemam bas kako pomoc,covjek je barem bio iskren,sto i cijenim,jer svi ostali prodaju maglu....
lova se skuplja polako za endoskopsku kod saftica,jer mene tako kriza zezaju od moje 16 i dosta je bilo...diskografija je potvrdila sve i to je to...sto je tu je. nemam volje se natezat vise,operacija i onda vjezbe pa cemo vidjeti kako i sta dalje.
hvala za prijedloge :)     ....ali sto god spomenuli 99% cu vam reci,bio sam tamo :)
DDD L3/L4 sa annular tearom...
Operacija 28.02.12,Selektivna endoskopska diskektomija sa anuloplastikom @ Vertebris
Hernija diska T6/T7. Kronicna upala druge rebrene hrskavice,paralalno tome tupa bol medju lopaticama

teoantun

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 472
  • In Te, Domine, speravi!
    • Profil
    • Email
Odg: Kako funkcionirat normalno???
« Odgovori #5 : Svibanj 23, 2011, 00:17:55 prijepodne »
Onda jedino nisi još bio u Šurkovcu, kod Ive Pavića.....
V.R.S.N.S.M.V.   S.M.Q.L.I.V.B.  Crux Santa Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux! Per Mariam ad Iesum! Zajedno u Kristu!

III 2011.g.  INTERLAMINECTOMIA L5 - S1 L.DEX.; ADHESIOLISIS; ABLATIO DISCI I.V. L5 - S1

kicmenac

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 135
    • Profil
Odg: Kako funkcionirat normalno???
« Odgovori #6 : Svibanj 23, 2011, 10:24:17 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Onda jedino nisi još bio u Šurkovcu, kod Ive Pavića.....
aaaaa...on je Bog ili?
DDD L3/L4 sa annular tearom...
Operacija 28.02.12,Selektivna endoskopska diskektomija sa anuloplastikom @ Vertebris
Hernija diska T6/T7. Kronicna upala druge rebrene hrskavice,paralalno tome tupa bol medju lopaticama

senainter

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 499
    • Profil
    • Email
Odg: Kako funkcionirat normalno???
« Odgovori #7 : Svibanj 23, 2011, 14:49:32 poslijepodne »
A sto ces posle s torakalnim dijelom Operacija ti to nece rjesiti. PS: zar nemate endoskop u Vinogeadskoj ... mislim te min invazivne pristupe ...?
L4-L5, L5-S1-diskus hernija
Siringomijelija
Skolioza 43 stepena torakalna, 20 stepeni lumbalno
Operacija u Vertebrisu 2011
Stanje: neureklo se :)

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Kako funkcionirat normalno???
« Odgovori #8 : Svibanj 23, 2011, 15:06:08 poslijepodne »
Kičmenac ja sam ti na pp predložila da probaš nešto za šta sam čula da je mnogima pomoglo, ali mi nisi ništa odgovorio na taj pp.
Dovoljna je jedna terapija i nije skupo, a radi ju i dr. Orlić u Istri, kako čujem dosta uspješno.
Naime radi se o korekciji Atlasa vitalogie metodom

teoantun

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 472
  • In Te, Domine, speravi!
    • Profil
    • Email
Odg: Kako funkcionirat normalno???
« Odgovori #9 : Svibanj 23, 2011, 15:49:48 poslijepodne »
Korekcija Atlasa je jaki manipulativni kiropraktički zahvat.... Pa tko voli, nek izvoli, ali ima dosta krckanja i silovitih namještanja onoga tko to izvodi. Jedan se takav liječnik reklamira u Splitu na tv Jadranu.

Ivo Pavić nije Bog, ali kod njega ima do sada oko 2500 odbačenih pari štaka, kao i mnogobrojnih ozdravljenja lokomotornog sustava.... On ej obični svećenik, sluga svačiji....
A napisao sam ti to stoga, ejr si kazao kako si što god kažemo, već 99% svega toga ti već bio.... Nema ljutiš. :)
V.R.S.N.S.M.V.   S.M.Q.L.I.V.B.  Crux Santa Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux! Per Mariam ad Iesum! Zajedno u Kristu!

III 2011.g.  INTERLAMINECTOMIA L5 - S1 L.DEX.; ADHESIOLISIS; ABLATIO DISCI I.V. L5 - S1

alyna

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 203
    • Profil
Odg: Kako funkcionirat normalno???
« Odgovori #10 : Svibanj 23, 2011, 15:53:57 poslijepodne »
Ili probaj sa oblozima od usitnjenog đumbira.Mamine penzionerke se kunu u to  :)
interlaminectomia L5/S1 dex.
ablacija diska
bulging L4/L5

kicmenac

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 135
    • Profil
Odg: Kako funkcionirat normalno???
« Odgovori #11 : Svibanj 23, 2011, 16:38:52 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
A sto ces posle s torakalnim dijelom Operacija ti to nece rjesiti. PS: zar nemate endoskop u Vinogeadskoj ... mislim te min invazivne pristupe ...?
Neznam sto cu. Rjesit jedno pa drugo(ah da je barem tako lako).
Za lumbalni sam nekako ajmo reci siguran sta i kako,dok je torakalni i dalje misterija,kako za mene tako i za doktore. Od kuda i zasto imam bolove u tor,dan danas a vec je proslo 2 god,nitko nezna. Zivot je borba,zato se i borim dalje ,jer kazu da na kraju tunela viri tracak svjetlosti. Za mene je stalno mrak i tama i iskreno mislim da imam jos veliki put do te svjetlosti. Ova kicmetina je definitivno test izdrzljivosti za svakog covjeka. Eto toliko....
DDD L3/L4 sa annular tearom...
Operacija 28.02.12,Selektivna endoskopska diskektomija sa anuloplastikom @ Vertebris
Hernija diska T6/T7. Kronicna upala druge rebrene hrskavice,paralalno tome tupa bol medju lopaticama

kicmenac

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 135
    • Profil
Odg: Kako funkcionirat normalno???
« Odgovori #12 : Svibanj 23, 2011, 16:43:24 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Kičmenac ja sam ti na pp predložila da probaš nešto za šta sam čula da je mnogima pomoglo, ali mi nisi ništa odgovorio na taj pp.
Dovoljna je jedna terapija i nije skupo, a radi ju i dr. Orlić u Istri, kako čujem dosta uspješno.
Naime radi se o korekciji Atlasa vitalogie metodom
Hvala,ali iskreno receno nemam neko poz misljenje o ovome.
Zvuci mi kao bacanje para u vjetar.
Poanta je ta da ne zelim da mi diraju vrat i koriste silu,jos mi tu fali hernija...not!!!
Ali...mozda budem probao. Hvala jos jednom!!!
DDD L3/L4 sa annular tearom...
Operacija 28.02.12,Selektivna endoskopska diskektomija sa anuloplastikom @ Vertebris
Hernija diska T6/T7. Kronicna upala druge rebrene hrskavice,paralalno tome tupa bol medju lopaticama

kicmenac

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 135
    • Profil
Odg: Kako funkcionirat normalno???
« Odgovori #13 : Svibanj 23, 2011, 16:47:56 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Korekcija Atlasa je jaki manipulativni kiropraktički zahvat.... Pa tko voli, nek izvoli, ali ima dosta krckanja i silovitih namještanja onoga tko to izvodi. Jedan se takav liječnik reklamira u Splitu na tv Jadranu.

Ivo Pavić nije Bog, ali kod njega ima do sada oko 2500 odbačenih pari štaka, kao i mnogobrojnih ozdravljenja lokomotornog sustava.... On ej obični
svećenik, sluga svačiji....


A napisao sam ti to stoga, ejr si kazao kako si što god kažemo, već 99% svega toga ti već bio.... Nema ljutiš. :)
A koje on postupke provodi na ljudima??? Bio sam u sloveniji kod nekog stefana turova,duhonog ozdravitelja i iscjelitelja no jedino sto je iscjelio je 500 kn iz moga djepa....
DDD L3/L4 sa annular tearom...
Operacija 28.02.12,Selektivna endoskopska diskektomija sa anuloplastikom @ Vertebris
Hernija diska T6/T7. Kronicna upala druge rebrene hrskavice,paralalno tome tupa bol medju lopaticama

kicmenac

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 135
    • Profil
Odg: Kako funkcionirat normalno???
« Odgovori #14 : Svibanj 23, 2011, 16:54:51 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Ili probaj sa oblozima od usitnjenog đumbira.Mamine penzionerke se kunu u to  :)
Sta ti/ vi to ozbiljno???
DDD L3/L4 sa annular tearom...
Operacija 28.02.12,Selektivna endoskopska diskektomija sa anuloplastikom @ Vertebris
Hernija diska T6/T7. Kronicna upala druge rebrene hrskavice,paralalno tome tupa bol medju lopaticama

teoantun

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 472
  • In Te, Domine, speravi!
    • Profil
    • Email
Odg: Kako funkcionirat normalno???
« Odgovori #15 : Svibanj 23, 2011, 16:56:25 poslijepodne »
Nikakve! Nema kuna, nema nikakvog plaćanja, ništa. Čovjek samo moli, Bog ozdravlja po njegovoj molitvi i to je sve. Tamo idu svi, katolici, pravoslavni, muslimani i dr.. Ljubav je univerzalna, ona ne bira, liječi svakog tko otvori srce.
Mogu ti na PP dat stranicu, pa malo pročitaj....
V.R.S.N.S.M.V.   S.M.Q.L.I.V.B.  Crux Santa Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux! Per Mariam ad Iesum! Zajedno u Kristu!

III 2011.g.  INTERLAMINECTOMIA L5 - S1 L.DEX.; ADHESIOLISIS; ABLATIO DISCI I.V. L5 - S1

alyna

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 203
    • Profil
Odg: Kako funkcionirat normalno???
« Odgovori #16 : Svibanj 23, 2011, 17:00:27 poslijepodne »
Da,ja to ozbiljno,makar sam stavila smajlića.Moja mama ti dođe svako malo s nekim takvim savjetima,pa onda isprobavamo.To stvarno nije nešt opasnog.Uzmeš onaj obični usitnjeni đumbir od Kotanya,oko 10 kn u bilo kojem dućanu.Skuhaš kao čaj i onda tople obloge,najbolje preko noći.Nedavno smo tako "liječili" trudnu kolegicu koju je bolio kuk i vratna kralježnica,a žena ne smije ništa uzimat osim Lupoceta.Mislilm da funkcionira jer se više nije žalila poslije.Ja sam isprobala na stopalu.Al naravno s biljem treba biti uporan jer mu treba duže da napravi svoje.
interlaminectomia L5/S1 dex.
ablacija diska
bulging L4/L5

teoantun

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 472
  • In Te, Domine, speravi!
    • Profil
    • Email
Odg: Kako funkcionirat normalno???
« Odgovori #17 : Svibanj 23, 2011, 17:16:51 poslijepodne »
Ovdje je Alyna dobro napisala, bilje nam je darovano kao dar i lijek. Samo, postoje i knjige o ljekovitom bilju, u kojima piše i doziranje, ali i zloporaba...
Tako da to treba koristiti pažljivo.
Svakako, kao i Kantarionovo ulje (svakako domaće) tako i đumbir može pomoći.

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

Ðumbirovo ulje se koristi za smanjenje boli kičmenog stupa.....
V.R.S.N.S.M.V.   S.M.Q.L.I.V.B.  Crux Santa Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux! Per Mariam ad Iesum! Zajedno u Kristu!

III 2011.g.  INTERLAMINECTOMIA L5 - S1 L.DEX.; ADHESIOLISIS; ABLATIO DISCI I.V. L5 - S1

 

SMF spam blocked by CleanTalk
Nagradne igre