Autor Tema: Kako utječe kralješnica na vaš sexsualni život (2.put)  (Posjeta: 46278 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

luna

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 439
    • Profil
    • Email
Odg: Kako utječe kralješnica na vaš sexsualni život (2.put)
« Odgovori #72 : Prosinac 05, 2009, 20:29:57 poslijepodne »
Pitaj.. ja nisam imala nekih problema prije operacije.. ono klad boli nije mi na pameti.. mislim jako.. al se znalo desiti kad je blaži bol d ami čak bude lakše :D. Ead iza operacije nabrojali mi šta sve ne smijem i koliko vreman treba da prođem i ja pitam a seks? I dobijem odgovor da za to nema problema ;) :) ;D.Al opet i dan danas imam tremu pred smiješne radnje ;D ;) :)

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Kako utječe kralješnica na vaš sexsualni život (2.put)
« Odgovori #73 : Prosinac 05, 2009, 22:30:37 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Evo i mene na ovom dijelu foruma jer imam ozbiljno pitanje.
Naime, do sada u pogledu sexa nisam imala većih problema, osim kad imam jače bolove, onda nemam ni volje, a dragi više-manje ima razumijevanja.
Međutim, u zadnjih mjesec dana od kada su mi se vratili bolovi u kralježnici i lijevoj nozi koji traju neprestano, imam i slijedeći problem - par minuta nakon "nježnosti i ljubavi" (lijepše zvuči! :)) započinju bolovi u donjem dijelu trbuha i leđima i to takvi da skoro padnem u nesvijest. Ti neopisivo jaki bolovi traju do pola sata i onda kako došlo - tako prošlo.
To mi se ponovilo dva puta za redom u razmaku od tjedan dana i više nemam hrabrosti ponoviti.
Ima to veze sa kralježnicom i sa ekstruzijom koja mi je jučer otkrivena? Pitam vas drage supatnike, ali imam namjeru i pitati neurokirurga u ponedjeljak. Možda će me čudno gledati, ali ću ga ipak pitati.
renata moj savjet pogledajte žuć na UZ jer mene je znalo tako boliti i to za vrime sexsa,pa sam mislio da nije od prevelikog uzbuđenja,al ne posli me znalo uhvatiti i onako bez sexsualnih aktivnosti,pa sam pomišljao da boli kićma jer bol nastupa u djelu desnom ispod prsnog koša te zahvača i tbuh,a jako udara u kralješnicu.Sexs vam sigurno ne pravi probleme .

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Kako utječe kralješnica na vaš sexsualni život (2.put)
« Odgovori #74 : Prosinac 05, 2009, 22:33:06 poslijepodne »
Ma ljudi moji ma kavi problemi u sexsu ma da me boli neznam koliko ja to moram odraditi jer kad bi još u tome bio uskraćen odmah bi ga dao na panj bez anastezije :D :D :D :D,naravno posli to konop oko vrata i to onaj za velike brodove da nemože puknit hahahhah :D :D :D :D

Kraljeznica.com forum

Odg: Kako utječe kralješnica na vaš sexsualni život (2.put)
« Odgovori #74 : Prosinac 05, 2009, 22:33:06 poslijepodne »

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Kako utječe kralješnica na vaš sexsualni život (2.put)
« Odgovori #75 : Prosinac 06, 2009, 12:46:15 poslijepodne »
renata moj savjet pogledajte žuć na UZ jer mene je znalo tako boliti i to za vrime sexsa,pa sam mislio da nije od prevelikog uzbuđenja,al ne posli me znalo uhvatiti i onako bez sexsualnih aktivnosti,pa sam pomišljao da boli kićma jer bol nastupa u djelu desnom ispod prsnog koša te zahvača i tbuh,a jako udara u kralješnicu.Sexs vam sigurno ne pravi probleme .
[/quote]

Mene boli baš ispod pupka u čisto donjem dijelu trbuha - gdje su "ženski organi", ali znam da su svi na mjestu  :D i da sa njima nemam nikakvih zdravstvenih problema. I inače me ne boli, samo par minuta nakon "ljubavnih aktivnosti" i to traje po 15 - 30 minuta i to stravično jaki bolovi - porod je za mene bio ništa u usporedbi sa ovim. Pitat ću sutra doktora, pa vam javim što bi moglo biti.
2006. interlaminectomia L4-L5

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Kako utječe kralješnica na vaš sexsualni život (2.put)
« Odgovori #76 : Prosinac 06, 2009, 21:04:28 poslijepodne »
Neznam što bi ti reko sve sam domene savlado koliko toliko al Ginekologiju još nisam,eto jednom sam reko samo mi fali da mi dr opće prakse da uputnicu kod ginekologa :D :D :D :D

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Kako utječe kralješnica na vaš sexsualni život (2.put)
« Odgovori #77 : Prosinac 26, 2009, 19:17:41 poslijepodne »
Evo da dodam novosti i u ovom području - mislim da će Vas sve zanimati, osobno ženski problem!

Naime, moj "doktor za ženske probleme" kako ga ja od milja zovem ustanovio je da je sa njegove strane sve uredno i da tu ne bi trebalo biti nikakovih problema. MEÐUTIM, on smatra da je moguće da imam bolove budući da se s prednje strane nalaze "ženski organi", a otraga u blizini disk L5/S1. Tako da navedeni doktor smatra da je moguće da je taj disk uzrok mojih problema nakon "konzumiranja ljubavi".
2006. interlaminectomia L4-L5

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Kako utječe kralješnica na vaš sexsualni život (2.put)
« Odgovori #78 : Prosinac 26, 2009, 20:27:49 poslijepodne »
Renata sad će tebi barba Denis reći  :D :D  ovako bolovi kralješnice  kao uklještenje živca i te kako ima veze sa odnosom i naravno kod muškarac i prilikom erakcije,a također sigurno i kod vas žena,zato barba doktor ti predlaže da pojačašmdozu sexsa i biće bolje jer kao što žene polivaju grudi hladnom vodom da im budu čvrste ,tako je sa sexsom što više imaš podnos to ti je želja veća a ugoda još bolja.Za to draga renatice samo navali ne obaziri se na kralješnicu jer ako ti je suđeno moš i kihanjem bit ukučena pa zar nije bolje umrit dostojanstveno i za kraj nalaza
DG.chron nehebitis :D :D :D :D
Preporuka:Što više sexsualnih igrica,pošteda od posla 5 mjeseci pp.javiti se na pregled ukoliko zapne.

Dr.nnikakve medicine.laik.Denis Hebivjetrić :D :D :D

NISAM Pegula

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 462
    • Profil
Odg: Kako utječe kralješnica na vaš sexsualni život (2.put)
« Odgovori #79 : Prosinac 26, 2009, 23:39:49 poslijepodne »
A šta mislite o tome da predložimo proizvođačima ortoza da naprave neku sexy ortozu sa halterima za križoboljski ? :):)
od 2000 g.    povremeni bolovi u kralježnici
27.10.2009.  endoskopska diskektomija-protruzija L4-L5
14.10.2010.  metrx s anuloplastikom-ekstruzija L5-S1

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Kako utječe kralješnica na vaš sexsualni život (2.put)
« Odgovori #80 : Prosinac 27, 2009, 00:37:22 prijepodne »
Pa recimo zgodna bi bila jedna ekološko kožna sexy ortoza :D :D :D

luna

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 439
    • Profil
    • Email
Odg: Kako utječe kralješnica na vaš sexsualni život (2.put)
« Odgovori #81 : Prosinac 27, 2009, 15:45:03 poslijepodne »
renata pa tu negdje nam je svima mislim disk.. al mene je znalo čak manje da boli.. samo lagano.. a dobra ortoza :) :D ;)

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Kako utječe kralješnica na vaš sexsualni život (2.put)
« Odgovori #82 : Prosinac 29, 2009, 16:50:37 poslijepodne »
Nisam ja nikada imala probleme u tom dijelu života - osim kad sam imala bolove u kralježnici tada sam se klonila takvih aktivnosti. Ali sada mi kaže doktor da se VJEROJATNO bolovi javljaju zbog, kako da kažem, dodirivanja - lupanja u tijeku penetracije po tom disku. I on naglašava da je on samo ginekolog i da je to njegovo mišljenje dobiveno putem UZV i mojih objašnjenja, te da se ne želi petljati u posao onima kojima je to domena.
Tako da se ja za sada klonim takvih egzibicija! Unatoč zanimljivim Denisovim savjetima!  ;D Bol je ipak!

A sada dok polako ova gripa konačno prolazi i boli me svaka kost od nje i još kralježnice od ranije, nemam ni volje ni želje za ičim takvim. Možda nakon sutrašnje posjete Ambulanti za bol!  :P
2006. interlaminectomia L4-L5

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Kako utječe kralješnica na vaš sexsualni život (2.put)
« Odgovori #83 : Prosinac 29, 2009, 17:42:05 poslijepodne »
E da sad ja vas sad pitam drage mlade dame,što bi da  da vam neko da da idete besplatno na bazen ,ili pilates kroz cijelu godinu da li bi išli??
 ;)molim odgovor :)

luna

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 439
    • Profil
    • Email
Odg: Kako utječe kralješnica na vaš sexsualni život (2.put)
« Odgovori #84 : Prosinac 29, 2009, 18:34:20 poslijepodne »
Pa baš svaki dan ne.. dosadilo bi..

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Kako utječe kralješnica na vaš sexsualni život (2.put)
« Odgovori #85 : Prosinac 29, 2009, 18:47:53 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
E da sad ja vas sad pitam drage mlade dame,što bi da  da vam neko da da idete besplatno na bazen ,ili pilates kroz cijelu godinu da li bi išli??
 ;)molim odgovor :)

Pilates sam probala i ne bi više - hvala - ali na bazen bi išla, baš i ne svaki dan kako Luna kaže, ali bi išla jer su mi i sad financije jedan od razloga zašto sad ne idem, a drugi je taj je u našem gradskom bazenu voda temperature 27 - taman za pingvine. :)

A kakve veze ima ova tema sa time?
2006. interlaminectomia L4-L5

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Kako utječe kralješnica na vaš sexsualni život (2.put)
« Odgovori #86 : Prosinac 29, 2009, 19:55:37 poslijepodne »
Luna  I Renata u svakom slučaju bi išle sad da li bi išli svaki dan ili nebi to je druga priča,u biti kad možete  ići na bazen,možete se i sexsat to je moj stav,jer ako svoj život prilagodite svakodnevnom životu,također možete i u tim stvarima,i nevidim nikakvu prepreku,prepreka može biti samo u glavama :D :D.Prije nego sam se operirao sasvim sam imao normalne odnose i nije mi se nikad dogodilo nešto strašno,iako gledajući baš onda sam mogao napravit veliki problem jer je disk bio tako blizu živca.Mislim da je sve to u glavama svakog pojedinca,jer prilikom odnosa dobijate više stvari ko što su zadovoljstvo,opuštanje, i vježbanje, i na kraju šlag :D :D :D,stvarno nevidim razlog zbog čega bi mogo sexs škoditi osim u akautnim fazama il ako stvarno boli.
Eh kako li je nama muškima radit sklekove kad je ženama teško ležat hahhah :D :D,e od danas se i ja odrićem te zauzimam pozu svoje žene :D :D :D neću se ni ja više mućit ni znojit :D :D
« Zadnja izmjena: Prosinac 29, 2009, 19:59:07 poslijepodne colt-1 »

Mile50

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 221
    • Profil
    • Email
Odg: Kako utječe kralješnica na vaš sexsualni život (2.put)
« Odgovori #87 : Prosinac 29, 2009, 20:02:30 poslijepodne »
Da šlag... Denis, besmrtan si.

luna

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 439
    • Profil
    • Email
Odg: Kako utječe kralješnica na vaš sexsualni život (2.put)
« Odgovori #88 : Prosinac 29, 2009, 21:55:30 poslijepodne »
Ko kaže da ležim!!!! ma je u glavi je sve.. ja se bojim tek iza operacije.. da šta ne pokvaraim,a kad počne e tad sve zaboravim :) :D ;)

pantaghana

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 359
    • Profil
Odg: Kako utječe kralješnica na vaš sexsualni život (2.put)
« Odgovori #89 : Prosinac 30, 2009, 08:16:54 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Pilates sam probala i ne bi više - hvala - ali na bazen bi išla, baš i ne svaki dan kako Luna kaže, ali bi išla jer su mi i sad financije jedan od razloga zašto sad ne idem, a drugi je taj je u našem gradskom bazenu voda temperature 27 - taman za pingvine. :)

Temperatura od 27 stupnjeva ti nije hladna. Ja plivam svaki dan prije posla (u 6 ujutro) na takvoj temperaturi i to je sasvim u redu. I jako je dobar osjecaj kada dodjes na posao u 8 i vec si nesto napravio za sebe, i razgiban si.


Hemilaminectomia L4/L5 - srpanj 2008.

Kraljeznica.com forum

Odg: Kako utječe kralješnica na vaš sexsualni život (2.put)
« Odgovori #89 : Prosinac 30, 2009, 08:16:54 prijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com