Autor Tema: Korisnik ines-girl: Problemi nakon PLDD (laserske dekompresije)  (Posjeta: 43585 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

socrates

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 89
    • Profil
Odg: Korisnik ines-girl: Problemi nakon PLDD (laserske dekompresije)
« Odgovori #18 : Studeni 08, 2009, 15:07:09 poslijepodne »
Ines,jel hoces rec da radi tvojih postova određeni doktori nece da pomognu tvom bratu ili sta?Ja stvarno ne mogu vjerovat da neko stavlja svoju tastinu ispred pomoci bolesniku, ako je to pravi razlog Hipokrat se u grobu okrece.Nadam se da ce sve bit ok s bratom.

GSM

  • Gost
Odg: Korisnik ines-girl: Problemi nakon PLDD (laserske dekompresije)
« Odgovori #19 : Studeni 08, 2009, 16:10:58 poslijepodne »
Ma daj, presmijesno je uopce zakljuciti tako nesto. Dajem ruku u vatru da postovi nemaju nikakve veze s metodom i nacinom (ne)lijecenja.

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Korisnik ines-girl: Problemi nakon PLDD (laserske dekompresije)
« Odgovori #20 : Studeni 08, 2009, 16:25:36 poslijepodne »
Postovi sigurno nisu mjerilo jer bih ja tebao bit od Dr Saftića dolovce protjeran iz bolnice,a naprotiv nisam već sam primljen super.Ako će mo suditi onda bih mene naš Neuro na moje postove trebao baciti kroz prozor odjela bolnice,ja to nisam osjetio.

Kraljeznica.com forum

Odg: Korisnik ines-girl: Problemi nakon PLDD (laserske dekompresije)
« Odgovori #20 : Studeni 08, 2009, 16:25:36 poslijepodne »

ines -girl

  • Newbie
  • *
  • Postova: 14
    • Profil
    • Email
Odg: Korisnik ines-girl: Problemi nakon PLDD (laserske dekompresije)
« Odgovori #21 : Studeni 09, 2009, 16:19:49 poslijepodne »
HEJ ...EVO VEĆ PO NEZNAM KOJI PUTA NA OVOM FORUMU...ODLUČILA SAM PRESTATI PISATI JER VIDIM DA JE VEĆINA LJUDI OVDJE ČVRSTO UVJERENA  KAKO SU LJEČNICI U PRAVU ,A JA I MOJA OBITELJ " BRIJEMO SVOJE "...MOGU VAM SAMO REĆI DA MI JE BRAT DANAS POSLAN U VARAŽDINSKE TOPLICE, U STANJU U KAKVOM JE...OBRAZLOŽENJE DOKTORA JE BILO DA NJEMU MEDICINA VIŠE NE MOŽE POMOĆ,DA SU POKUŠALI SVE PRETRAGE KAKO BI USTANOVILI ODAKLE BOL ,I NISU NIŠTA NAŠLI. PODSJEĆAM KAKO JE MOJ BRAT HODAJUĆI DOŠAO U TU BOLNICU ZBOG POVREMENIH TEGOBA,A TIJEKOM LASERSKE SE JAVILA IZNIMNO JAKA BOL KOJA DO DAN DANAS NIJE PRESTALA. SKORO PA SMO I POVJEROVALI U PRIČU KAKO GA ONI NISU OŠTETILI (bili  smo spremni prihvatiti činjenicu kako je bol jednostavno došla "iz vedra neba")...U TOM ISCRPNOM RAZGOVORU REČENO NAM JE KAKO BOL NEMOŽE BITI OD ŽIVCA , DA ŽIVAC NIJE IRITIRAN , DA SU ONI RADILI SVE PRETRAGE...DA SU OŠTETILI DA BI PRIZNALI..BLA BLA...OSTATAK UBIJEÐIVANJA SAMI ZAMISLITE...DA SU ONI VIŠE NEMOĆNI. NIJE DOBRO NI DOŠAO U VARAŽDINSKE TOPLICE , ODMAH SU GA SNIMALI...PREGLEDAVALI...LJEČNICI IZ TOPLICA SU ZGROŽENI KAKO SU GA U TOM STANJU MOGLI POSLATI U TOPLICE, SNIMANJE JE POKAZALO JAKO TEŠKO OŠTEĆENJE ŽIVCA TE DA JE ŽIVAC JOŠ UVIJEK IRITIRAN. U OTPUSNOM PISMU SE NE NAVODI NIKAKVA LASERSKA OPERACIJA, DAPAČE NAVODI SE KAKO SE ODUSTALO OD ZAHVATA...GLAVNA SESTRA NEUROKIRURGIJE JE OČITO ZABORAVILA KAKO SE SVE ČUJE, PA TAKO I NJENA NAREDBA JUTROS--CITIRAM: OTPUSNO PISMO NI SLUČAJNO U RUKE TOMISLAVU (MOJ BRAT). DA U CIJELOJ PRIČI NE ZABORAIM I FAMOZNOG PROF. KOJI JE NARUČIO RODITELJE DA JUTROS DOÐU NA RAZGOVOR..DOK SMO ČEKALI, TAJNICA JE PRVO REKLA DA PROF. STIŽE KROZ 15 MIN, DA BI KADA SMO DR PUTA POKUCALI REKLA KAKO JE PROF IZNENADA NA BOLOVANJU, UPALA PLUĆA....MOLIM VAS..PA ZAR STVARNO MISLITE DA SMO TOLIKE BUDALE???? UPALA PLUĆA NASTALA U 15 MIN....VIŠE NEMAM NI SNAGE NI ŽIVACA NI VOLJE...JEDINO ŠTA JOŠ MOGU NAPRAVITI JE DA MI USMRTE BRATA...VEĆU ŠTETU MISLIM DA NE MOGU NANIJET....SVJESNA SAM POSLJEDICA OVOG MOG POSTA ALI VIŠE NEMAM ŠTA IZGUBITI. UKRATKO ĆU VAM OPISATI STANJE MOG BRATA- TRAMAL 3X NA DAN, LYRICA,AMARIN, FLASTER (neznam točan naziv)  UGL DOKTOR JE OBJASNIO KAKO JE JAČINA TOG FLASTERA 200 X JAČA OD MORFIJA...I UZA SVE TO ON SE NEMOŽE NORMALNO KRETAT,ČAK NI VJEŽBE NEMOGU RADITI S NJIM....SUTRA GA IZ TOPLICA VRAĆAJU NATRAG NA ODJEL...ŠTA I KAKO DALJE ZAISTA NEZNAM. SVJESNA SAM DA SE NE VRIJEDI VRAĆATI UNATRAG...ŠTO KAKO NI ZAŠTO JE OŠTEĆENO...ALI NEMOGU VIŠE PODNIJETI DA NAM SE LAŽE U LICE TE UVJERAVA U NEŠTO ŠTO NIJE NI BLIZU ISTINE....NE TRAŽIMO PRIZNANJE JER TO IONAKO NE BI VRATILO VRIJEME...ALI HAJDE BAR MALO LJUDSKOSTI PA BAREM ZAŠUTITE AKO VEĆ NEĆETE ISTINU REĆI. MOGU JAVNO SAMO JEDNO OBEĆATI...NETKO ĆE ZA OVO PLATITI..KAD TAD....MOJE OBEĆANJE SVIMA ONIMA KOJI SUAM NAVELA U OVOJ PRIČI, BILO PREKO INSTITUCIJA ILI OSOBNO . SAMO DA NAPOMENEM DA NA NEUROKIRURGIJI IMA IZNIMNO DRAGIH I STRUČNIH LJUDI KAO ŠTO JE I FIZIJATAR TE DR. BEROŠ.....ZA OSTATAK OSOBLJA NAŽALOST NEMAM NITI JEDNU DOBRU RIJEČ...(osoblja koji su vezani za slučaj mog brata)...ZAŠTO JE TOLIKO TAJNI, TOLIKO MIJENJANJA VERZIJA, MULJANJA, PRIKRIVANJA NALAZA... OČITO JE PREVIŠE TRAŽITI ISTINU....SUTRA MI SE BRAT VRAĆA NA ODJEL,ZAMISLITE SAMO KAKAV ĆE ODNOS BITI PREMA NJEMU NAKON ŠTO VIDE OVAJ POST...(VJERUJTE 100 % ĆE SVI BITI UPOZNATI S TIM)...ALI NEKA...BORIT ĆU SE DO KRAJA,AKO MOJ BRAT NIJE ODUSTAO NEĆU NI JA.

ZA ONE KOJI NISU U TOKU, NEKA PROČITAJU PRETHODNE POSTOVE KOJI SU U SKLADU SA LJEČNIČKIM VERZIJAMA...UPROPASTILI DEČKA 23. GOD UZ OBRAZLOŽENJE KAKO ON VIŠE NEMA ŠTA TRAŽITI U MEDICINI, NEKA PROBAMO SA ALTERNATIVOM. PROF., DOKTORI , SESTRE ITD E PA SVAKA VAM ČAST NA STRUČNOSTI...STVARNO STE SE DOKAZALI..KAO LJUDI I KAO OSOBLJE....ALI PONAVLJAM ŠTA JE JEDAN ŽIVOT UPROPAŠTEN NASPRAM 100 USPJEŠNIH...VEĆINA VAS TAKO RAZMIŠLJA I RAZMIŠLJAT ĆE... KAKO JA SAMA NEMOGU VIŠE BRISATI OBJAVLJENI POST, NEKA GA MODERATOR IZBRIŠE...I SAM ĆE ZA KOJI DAN NA ISTI ODJEL ISTIM LJEČNICIMA...MISLIM DA VIŠE ZAISTA NEMAM ŠTA NAPISATI...RAZUMIJETI MOŽE JEDINO KO JE TO PROŠAO....VELIKI POZDRAW !!!
« Zadnja izmjena: Studeni 11, 2009, 21:09:12 poslijepodne bojan »

ines -girl

  • Newbie
  • *
  • Postova: 14
    • Profil
    • Email
Odg: Korisnik ines-girl: Problemi nakon PLDD (laserske dekompresije)
« Odgovori #22 : Studeni 09, 2009, 16:28:23 poslijepodne »
NE, NE KAŽEM TO...KAŽEM SAMO DA SU VRLO DOBRO UPOZNATI SA SVIM OBJAVLJENIM POSTOVIMA, JER SAMI SE ODAJU..NEKE STVARI KOJE SAM OVDJE OBJAVILA NITKO NJIMA NIJE NI SPOMENUO ( OD STRAHA) SU POČELI SPOMINJAT U RAZGOVORU. AKO VEĆ ČITAJU ZAŠTO SE NE DRZNU ONDA OVDJE JAVNO ODGOVORITI ? NEZNAM..ŠTA VIŠE PIŠEM SVE VIŠE NAILAZIM NA TOTALNO BESMISLENE KOMENTARE...TAKO DA ...VIDIM DA OD SVEGA OVOGA NIŠTA...OČITO NA KRIVA MJESTA ŠALJEM I POKUŠAVAM TRAŽITI POMOĆ...JER OVDJE NAILAZIM SAMO NA GOTOVA UVJERENJA .

trucker

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 181
    • MSN Messenger - trucker070@hotmail.com
    • Profil
    • Email
Odg: Korisnik ines-girl: Problemi nakon PLDD (laserske dekompresije)
« Odgovori #23 : Studeni 09, 2009, 18:00:00 poslijepodne »
Citat:
KAKO JA SAMA NEMOGU VIŠE BRISATI OBJAVLJENI POST, NEKA GA MODERATOR IZBRIŠE...I SAM ĆE ZA KOJI DAN NA ISTI ODJEL ISTIM LJEČNICIMA...MISLIM DA VIŠE ZAISTA NEMAM ŠTA NAPISATI...AZUMIJETI MOŽE JEDINO KO JE TO PROŠAO....VELIKI POZDRAW !!!

Ines -girl:
1.Ja doista mislim da je ovo za brisanja...Meni je žao da se sve to tako odigralo,pokušavam te razumjeti,ali to tvoje javno prozivanje pojedinih doktora imenom i prezimenom ja jednostavno ne mogu shvatiti i ne odobravam to.Za nekakvo utvrđivanje krivice postoje,(kao što je netko ovdje ranije napisao)službeni kanali,ovaj forum nije tome namijenjen.Pa i ti doktori su ljudi,svatko može pogriješiti ali to je sad već druga priča...

2.
Citat:
Ono sto znam je da bilo kakva vrsta operacije nije rutinska, a pogotovo operacija kraljeznice.
Mislim da bi svatko trebao biti spreman na rizike same operacije i sve sto nosi zivot nakon operacija
Ovo je bojan napisao i ja se slažem s ovim

3.Ja sam u bolnicu stigao u takvom stanju (mene su donijeli)da mi nitko nije davao šanse veće od 50% da ću prohodati.Srećom i Bogu hvala,sve je prošlo dobro.Nikada nisam na ovom forumu imenom spomenuo doktora koji me operirao(mada su me neki i pitali to),a zahvalan sam mu do groba.

Znam da ti je teško,nemoj me krivo shvatiti ali mislim da ni ovo nije primjereno:
Citat:
Zato vi koji razmišljate o operaciji...radije potražite i drugo mišljenje...i ne brzajte...( i dajte dobar mito da operacija bude uspješna...--nažalost)
2005-2009 problemi s kralježnicom,bolovi u križima i niz desnu nogu
22.05.2009. INTERLAMINECTOMIA L V/S I LAT.DEX.   ABLATIO DISCI I.V.DRAINAGE
Od operacije na ovamo manje/više bez bolova...

socrates

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 89
    • Profil
Odg: Korisnik ines-girl: Problemi nakon PLDD (laserske dekompresije)
« Odgovori #24 : Studeni 09, 2009, 20:22:16 poslijepodne »
Ma dajte nemojte sad napadat Ines,šta bi vi na njenom mjestu,samo probajte zamislit malo kako je njenoj obitelji.
Trucker vidiš ja nisam za brisanje njenog posta,samo nek se izbrišu imena al post bi trebao ostat.
Možeš naučit bit odličan lijecnik,advokat i sl.al ako nisi naucio bit covjek i priznat svoju pogrešku pa je pokušao ispravit  za k...ti sve titule ovoga svijeta, eto to je prava poanta ovdje.

senainter

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 499
    • Profil
    • Email
Odg: Korisnik ines-girl: Problemi nakon PLDD (laserske dekompresije)
« Odgovori #25 : Studeni 09, 2009, 22:41:59 poslijepodne »

Ines uzasno mi je zao potpuno razumijem da si bijesna, kako i ne bi s obzirm na cijelu situaciju. I ne nemoj misliti da bi nesto bilo drugacije da ti se brat operisao u njemackoj ili francuskoj jer i tamo ima brljanja i nebuloza za nepovjerovat. Dovoljno je neki dan kad sam gledala Oprah show gdje su hirurzi opersiali lijevu umjesto desnu ruku, podji samo od takvih banalnih stvari pa onda do nekih ogromnih kao sto je spinalna hirurgija. Na zalost na tvome bratu kola su se slomila, i mislim da ti ne vrijedi sad da budes bijesna na cijeli svijet, mora se naci neko rjesenje za njega. Ja ne znam stvarno kako se to tako moglo desiti, ali MORA postojati neko rjesenje da se greska ispravi jednostavno mora. Ja sam iz bosne i stvarno ne znam (ma i kod nas je zdravstvo u komi), al eto na forumu hvale te doktore iz VInogradske posebno DR. Rotima i Saftica (za saftica bih i sama rekla da od njega nema dalje sto se hirurgije tice, a hvale ga kao i osobu). Naravno ne mogu da shvatim tragediju vase situacije, jer ja licno bih legla na sto samo kad se vise ne bih mogla pomaci od bolova, takva sam licno, i mozda to nije dobro. Al sad te neke tvoje prijetnje, od tog nema fajde. Nego trebas da preusmjeris svoju energiju na konkretno rjesavanje problema tvog brata i svega onoga sto se moze uciniti za njega. RIjetko sam cula, mozda si ti prva od koje to cujem da se nekome toliko dramaticno pogorsalo stanje. Da li se mladic UOPSTE trebao operisati kad je na "nogama dosao u bolnicu" zbog "povremenih tegoba"?? ??? Mislim da je operacija lose indicirana, i da nije bilo prijeke potrebe da se mladic operise, al vjeruj mi sad je kasno prebacivati krivicu, sta je ucinjeno ucinjeno je. Na zalost svi koji su na ovom forumu imaju kriz i teret ove bolesti da je nose sa sobom, i iskreno se nadam da ce se naci rjesenje za tvog brata, ako ne u hrvatskoj onda drugdje.
Ja ti ne mogu vise nista reci osim da vam zelim sve najbolje i da svakako sve ono sto imas reci doktorima trebas im reci direktno a ne preko foruma jer tako ces najdirektnije i najbolje rijesiti problem, a ne mogu da vjerujem da doktori ko' od sale otpustaju mladica iz bolnice koji je na MORFIJU?! U toj prici nesto ne stima, a eto opet ne mogu reci da razumijem jer mi se tako nesto nije nikad desilo (hvala bogu). Zao mi je jako radi svega, moje misli su sa vama i sve najbolje za izljecenje tvog brata ti zelim
L4-L5, L5-S1-diskus hernija
Siringomijelija
Skolioza 43 stepena torakalna, 20 stepeni lumbalno
Operacija u Vertebrisu 2011
Stanje: neureklo se :)

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: Korisnik ines-girl: Problemi nakon PLDD (laserske dekompresije)
« Odgovori #26 : Studeni 11, 2009, 18:33:29 poslijepodne »
Vidim da većina na ovom forumu brije da su doktori POLUBOGOVI i da je BOGOHULNO ih kritizirati,a onog tko ih proziva ćeka oganj vječni :o
Na žalost i doktori su navikli na takav odnos,pa ne žele priznat grešku jer bi izgubili status polubožanstva :'(
Kod tvog brata je vjerovatno došlo do greške kod rutinskog predoperativnog pregleda i lošeg tumačenja snimaka ( CT ili MR),a na to se nadovezalo sve ostalo ???  Na žalost zbog svakodnevne rutine i površnosti je upropašten jedan mladi život,u najmanju ruku kvaliteta tog mladog života?
Ali ne očajavaj,možda baš mladost tvom bratu bude prednost u oporavku,a većina nas na ovom forumu bi u startu bila hendikepirana glede njegove prednosti ;D  Ljudski organizam je Božje čudo,a organizam mladog čovjeka čudo nad čudima,pa možda organizam sam popravi ono šta su doktori zajebali ???
Ines,moja preporuka tvom bratu bi bila nek više vjeruje u sebe,nek si da vremena i truda,ako nije nešto vitalno prerezano,rezultati će doć korak po korak!
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

GSM

  • Gost
Odg: Korisnik ines-girl: Problemi nakon PLDD (laserske dekompresije)
« Odgovori #27 : Studeni 11, 2009, 18:37:08 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Kod tvog brata je vjerovatno došlo do greške kod rutinskog predoperativnog pregleda i lošeg tumačenja snimaka ( CT ili MR)

Neistina. Nema veze sa stvarnoscu. Glupost.

Ines - svako dobro zelim bratu...
« Zadnja izmjena: Studeni 11, 2009, 18:43:18 poslijepodne GSM »

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: Korisnik ines-girl: Problemi nakon PLDD (laserske dekompresije)
« Odgovori #28 : Studeni 11, 2009, 19:32:05 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Kod tvog brata je vjerovatno došlo do greške kod rutinskog predoperativnog pregleda i lošeg tumačenja snimaka ( CT ili MR)

Neistina. Nema veze sa stvarnoscu. Glupost.

Ines - svako dobro zelim bratu...

Slušaj mladi gospodine,ja sam to iskusio na vlastitoj koži,dok je moj neurokirurg bio na bolovanju,ja sam sa svojim MR snimkama otišao po mišljenje kod druga dva neurokirurga i dobio napismeno dva različita mišljenja,a kad se vratio moj neurokirurg s bolovanja,dobio sam i treče različito mišljenje ???

Pa dok ne iskusiš na svojoj koži,nemoj tuđe iskustvo nazivat glupošču :'(

Tvoje teoretsko znanje je ogromno i svaka čast na trudu koje činiš za vlastitu majku,ali nemoj solit pamet nama koji smo iskusili sve vrline našeg zdravstva i zdravstvenih djelatnika i doktora :'(
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

GSM

  • Gost
Odg: Korisnik ines-girl: Problemi nakon PLDD (laserske dekompresije)
« Odgovori #29 : Studeni 11, 2009, 19:33:47 poslijepodne »
Stvarno ne govorim o tvom slucaju, nego konkretno o "problemu" s PLDD-om u ovom slucaju. "Problemu" koji zapravo ne postoji. Ne solim pamet vama, ni tebi, nego ti govorim da pricas gluposti i da se na osnovu ovakvih postova stvara kriva slika o jednoj dobroj metodi kao sto je PLDD. P.S. Iskljucujem se iz razgovora o ovom problemu i iz ove teme.
« Zadnja izmjena: Studeni 11, 2009, 19:36:25 poslijepodne GSM »

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: Korisnik ines-girl: Problemi nakon PLDD (laserske dekompresije)
« Odgovori #30 : Studeni 11, 2009, 19:37:55 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Kod tvog brata je vjerovatno došlo do greške kod rutinskog predoperativnog pregleda i lošeg tumačenja snimaka ( CT ili MR)

Neistina. Nema veze sa stvarnoscu. Glupost.

Ines - svako dobro zelim bratu...

Ovo je post kao da ga tipka sam neurokirurg, a ne neki GSM operater.

Samo opet pitanje: kako ti to znaš?
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

trucker

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 181
    • MSN Messenger - trucker070@hotmail.com
    • Profil
    • Email
Odg: Korisnik ines-girl: Problemi nakon PLDD (laserske dekompresije)
« Odgovori #31 : Studeni 11, 2009, 23:32:13 poslijepodne »
Šta se se svezali čovjeka,kako zna?Pa valjda je pričao s tim doktorom,zar ne postoji ta mogućnost???Neznam šta je tu problem???
2005-2009 problemi s kralježnicom,bolovi u križima i niz desnu nogu
22.05.2009. INTERLAMINECTOMIA L V/S I LAT.DEX.   ABLATIO DISCI I.V.DRAINAGE
Od operacije na ovamo manje/više bez bolova...

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Korisnik ines-girl: Problemi nakon PLDD (laserske dekompresije)
« Odgovori #32 : Studeni 11, 2009, 23:36:54 poslijepodne »
Ja imam GSM-a za prijatelja na facebooku (sa slikom) a neura sam nedavno vidila uživo, nešto mi baš i ne liče ;)

ines -girl

  • Newbie
  • *
  • Postova: 14
    • Profil
    • Email
Odg: Korisnik ines-girl: Problemi nakon PLDD (laserske dekompresije)
« Odgovori #33 : Studeni 12, 2009, 18:05:31 poslijepodne »
EVO NAKRATKO SAMO, WORF HVALA TI..NAŽALOST TO NAM JE JEDINO I PREOSTALO...UZDAT SE DA SE ORGANIZAM ŠTO PRIJE SAM OPORAVI..JER DRUGAČIJE NI NEĆE. OSTALE KOMENTARE NE ŽELIM NI SPOMINJAT..DOVOLJNO SAM RANIJE PISALA O POJEDINIM UVJERENJIMA TU. DA NE ZABORAVIM, BRAT JE ZASADA JOŠ U TOPLICAMA, ZASAD NEĆE NA ODJEL JER MU ONI NEZNAJU POMOĆ...ONI SU REKLI DA SU SVE NAPRAVILI I DA NE ZNAJU U ČEM BI BIO PROBLEM. NARAVNO DA NEMOŽE NIŠTA RADIT OSIM TEENSA..TAKO DA ĆE TIH 3 TJ KOLIKO VEĆ TAMO LEŽATI UZ JEDINU TERAPIJU NARKOTIKE I APARAT TEENS...KASNIJE NARAVNO JE NA NAMA SVA BRIGA...AL KAD JE VEĆ TAKVA SUDBINA...NADAM SE DA ĆE I TO JEDNOM PROĆ..POZZZ !!!

Katarina A.

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 207
    • Profil
    • Email
Odg: Korisnik ines-girl: Problemi nakon PLDD (laserske dekompresije)
« Odgovori #34 : Studeni 12, 2009, 18:50:24 poslijepodne »
Ines, jako me pogodio slučaj tvog brata jer vjerujem da uz poteškoće koje ima još sigurno ga je i psihički dotuklo stanje, s obzirom da se radi o mladom čovjeku koji je sigurno pun životne snage i planova. Ali, vjerujem da će baš to utjecati da se brzo oporavi i da ovo razdoblje ostavi iza sebe. Treba biti strpljiv u uporan i imati vjeru da će mu svakim danom biti mrvicu bolje. Puno je nas ovdje koji smo bili u naizgled teškim situacijama koje su trajale mjesecima a onda je malo po malo krenulo nabolje i vratili smo se normalnom funkcioniranju.
Ne želim pametovati ali jedan savjet iz osobnog i obiteljskog iskustva kad se radi o velikoj boli: probajte da ipak ne uzima dugo vremena ljekove na bazi opijata.
Želim vam svako dobro i javi nam kako ide oporavak. Također, ako ti možemo pomoći nekim savjetom slobodno nas kontaktiraj ili na forumu ili PP.
L5/S1 ekstruzija

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: Korisnik ines-girl: Problemi nakon PLDD (laserske dekompresije)
« Odgovori #35 : Studeni 12, 2009, 21:34:26 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Puno je nas ovdje koji smo bili u naizgled teškim situacijama koje su trajale mjesecima a onda je malo po malo krenulo nabolje i vratili smo se normalnom funkcioniranju.

Podpisujem kompletan post iznad a ovo što sam izdvojio posebno, samo bi kod mene ova boldirana riječ bila -godinama.
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

Kraljeznica.com forum

Odg: Korisnik ines-girl: Problemi nakon PLDD (laserske dekompresije)
« Odgovori #35 : Studeni 12, 2009, 21:34:26 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com