Autor Tema: i need help or miracle. :(  (Posjeta: 15438 )

0 Članova i 80 Gostiju pregledava ovu temu.

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: i need help or miracle. :(
« Odgovori #18 : Travanj 21, 2011, 07:48:41 prijepodne »
Dakle bila si kod doktora koji su svjetlosnu godinu daleko od KBSM, to ti je valjda jasno sada...?

Uopće me ne čude takve izjave pošto su to ionako mesari....kod Miklića sam i ja bio i sve mi je bilo jasno kada me je pregledao nakon točno jedne minute i dao zaključak da nisam za operaciju...a ja šepam.....OMG...

Sada ti je valjda jasno da si tek na početku....a po preporuke uvijek trebaš doći na ovaj forum i nigdje više...to ti je isto valjda jasno.....?
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

Dubravka

  • Newbie
  • *
  • Postova: 9
    • Profil
Odg: i need help or miracle. :(
« Odgovori #19 : Travanj 21, 2011, 15:27:24 poslijepodne »
Samo što sam ja sad na početku kraja... Jučer sam rekla doktorici da bih otišla kod još jednog,ali mi neda uputnicu,rekla mi je da šta ja očekujem naći neura sa čarobnim štapićem. Došlo mi je da ju pljusnem. I sad ne znam šta dalje. Nego,obzirom da ste svi tu s debelim iskustvima,ima li možda netko za preporučiti dobrog psihića? Ozbiljno pitam,počela sam padati u neke depre...Izluđuje me već sve to... Znam da to nije dobro,ali šta mogu...

damirumer

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 76
    • Profil
    • Email
Odg: i need help or miracle. :(
« Odgovori #20 : Travanj 21, 2011, 16:52:10 poslijepodne »
     ja sam isto imao problema kao i ti s uputnicama i tim svim sranjima još nisam operiran ali još malo ovo šta ti davor govori gas u KBCSM i traži drugo mišljenje a doktorica ti mora dati uputnicu nemoj se predati ako neda odi kod drugog doktora opće prakse a šta se tiće psihića on ti ne može ništa pomoći samo ljekove prepisati ja sam ih pio jer sam bio psihički potonuo skroz od tih bolova nije mi se dalo ni sam sa sobom više razgovrati a kamoli s drugima.Ni njegov nalaz ti na komisiji ne prolazi za bolovanje produžiti meni je rekao da zna kakva je to bolest ali ministarstvo ne tolerira i možeš se slikat na posao dok se valjda ne srušiš.
     Moj ti je savjet po uputnicu i pravac KBCSM i brzo ćeš doći na red ovo drugo te ne može spasiti ništa ako imaš bolove duže vrijeme prošla terapije nema drugog ja isto ne znam kakva će meni biti situacija poslije operacije ali ne da se više ovako s ti zatezanjima a pazi ja više nemam onakve bolove kao prije mjesec dana, a nalaz EMNG loš dr. kaže pa ti uopće ne možeš tiskat nogu gurat.

teoantun

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 472
  • In Te, Domine, speravi!
    • Profil
    • Email
Odg: i need help or miracle. :(
« Odgovori #21 : Travanj 21, 2011, 17:10:59 poslijepodne »
Uvijek možeš dobiti i uputnicu na Hitnoj pomoći, er i oni pišu uputnice......
V.R.S.N.S.M.V.   S.M.Q.L.I.V.B.  Crux Santa Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux! Per Mariam ad Iesum! Zajedno u Kristu!

III 2011.g.  INTERLAMINECTOMIA L5 - S1 L.DEX.; ADHESIOLISIS; ABLATIO DISCI I.V. L5 - S1

Dubravka

  • Newbie
  • *
  • Postova: 9
    • Profil
Odg: i need help or miracle. :(
« Odgovori #22 : Travanj 21, 2011, 17:39:23 poslijepodne »
Vidiš,vidiš...to nisam znala! Ja sam bila 2 puta na hitnoj,sprašili mi nekakvu inekciju protiv bolova i rekli da se javim svojoj doktorici. Svašta ću ja još naučiti ovdje :D. Nego,znate li možda da li mi može moja doktorica dati uputnicu,obzirom da sam već bila kod dva neurokiruga? Baš bi se s guštom s njom obračunala ako može a neda >:(

Dubravka

  • Newbie
  • *
  • Postova: 9
    • Profil
Odg: i need help or miracle. :(
« Odgovori #23 : Travanj 21, 2011, 17:50:56 poslijepodne »
Ma nebi ja kod psihića zbog bolovanja,ovi moji su stvarno ok na komisiji,već sam na bolovanju skoro 6 mjeseci,dosta su me i oni sami savjetovali. Rekli su mi i da će me držati na bolovanju dokle god mogu,pa nek odem dan dva raditi i opet dođem... Ali meni već stvarno treba malo psihić,depre su sve češće...dok normalni ljudi spavaju,ja u 2-3 u noći kopam po forumima...bolje da i ne spominjem što mi sve pada na pamet,da opet ne padnem u depru...

 

SMF spam blocked by CleanTalk
Nagradne igre