Autor Tema: Najbrži put  (Posjeta: 3868 )

0 Članova i 48 Gostiju pregledava ovu temu.

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Najbrži put
« : Ožujak 24, 2009, 21:40:44 poslijepodne »
Eto čitajuči već mjesecima postove na forumu zapitah se koji je najbrži put do DR.Saftića jer vidim da je skoro pa većina ipak otišla kod istog na pregled ,a ujedno i na operaciju.Da li se istom dolazi putem preporuke il već nekim drugim putem jer normalnim putem dobio sam informaciju da moram čekati dosta dugo da bih došao na pregled a onda tek vidjeti dali će se isti složiti o operativnom zahvatu. Eto možda griješim jer meni koji nisam iz ZG nije baš tako lako doć do Dr.Saftića putem naručivanja telefonom pa sam malo zbunjen u čemu je problem :'(

GSM

  • Gost
Odg: Najbrži put
« Odgovori #1 : Ožujak 24, 2009, 22:01:33 poslijepodne »
Pa naravno da mozes do njega doci telefonom. Da li si probao???

Narudzbe se primaju svaki dan, od 12-14h na broj telefona 01 3787 482.

Pacijenti se pregledavaju u ambulanti, ponedjeljkom od 14-16h.

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Najbrži put
« Odgovori #2 : Ožujak 24, 2009, 22:58:44 poslijepodne »
GSM hvala na savjetu,a jel se na taj broj zakazuje kod sestre ili ponedjeljkom doktor primi 10000 pacjenata ,koliko sam ja razumio kroz tvoj post zoveš taj broj i naručiš se i kad te se naruči ponedjeljkom u tom vremenu kad bude ideš na pregled,koji če to ponedjeljak biti to ovisi o broju pacjenata,ako je to tako dobro su kmi i rekli da ču malo duže čekat,ako možeš pojasni mi malo bolje ;)Eh da i još nešto zaboravih reći da sam probao al nisam dotićnu gospođu ništa razumio jer ja ne mogu doć tek tako u zg napamet u tom vreenskom periodu te čekat samilost dali će me neko primit ili ne,jer ako dr radi 14,00 do 16,00 neznam koliko može pacjenata pregledat u tom vremenskom periodu,znači po tome se naručuje,a onda su moje šanse za pregled malo duže čekanje,a po postovima vidim da se jako brzo dolazi na red pa me to malo buni
« Zadnja izmjena: Ožujak 24, 2009, 23:08:39 poslijepodne denis 68 »

GSM

  • Gost
Odg: Najbrži put
« Odgovori #3 : Ožujak 24, 2009, 23:00:48 poslijepodne »
Zakazuje se termin. Mi smo cekali oko 3 tjedna, u cekaonici je bilo cca. 5 pacijenata!

Ukratko: dobro je organizirano!

GSM

  • Gost
Odg: Najbrži put
« Odgovori #4 : Ožujak 25, 2009, 10:10:53 prijepodne »
Denise nemoj editirati postove nego napisi novi post, ne dobivam obavijest o novoj poruci.

Neces duze cekati, a ako je mogla moja mama cekati koja ne moze stajat preko 20 minuta, onda ces i ti. Uostalom, imas tamo krevet pa lezi!

Ne kuzim zasto kompliciras, narucen si u TAJ I TAJ ponedjeljak, naruceno je TOCNO TOLIKO pacijenata da ih se primi u tom periodu, i taj dan ces biti primljen. Ne kuzim u cemu je problem.
Ako doktor zapne na operaciji malo ce kasniti, i to je to.

Previse se zamaras nepotrebnim razmisljanjima iz krajnosti u krajnost. Naruci se, pregledaj se, i to je to.

Mile50

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 221
    • Profil
    • Email
Odg: Najbrži put
« Odgovori #5 : Ožujak 25, 2009, 18:58:33 poslijepodne »
Denise,
ja sam prije tjedan dana zvala i naručili su me za 20.4. Meni se to ne čini predugo.

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Najbrži put
« Odgovori #6 : Ožujak 27, 2009, 15:24:33 poslijepodne »
GSM i MILE evo hvala vam puno ovih dana ću zvati pa ču vam javiti što se odigralo,eto volio bih čuti još neko mišljenje specijaliste jer do sad mi ni jedan nije obasnio u tančine  o mom problemu i kolike su šanse bar onako odoka,da bi mi moglo biti bolje.Eto GSM veliko ti hvala iz tvog posta se vidi da želiš pomoći,još jednom veliko ti hvala ,malo smo se krivo razumjeli jer sam mislio  pošto je kupus trenutni u zdravstvu da ću dolazit u zg bez veze, al eto nebitno uradim to što si mi ti rekao ;)

 

Nagradne igre