Autor Tema: pomozite  (Posjeta: 4563 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

nnikka

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 79
    • Profil
    • Email
pomozite
« : Ožujak 21, 2011, 18:00:40 poslijepodne »
LIJEP POZDRAV SVIMA  :'(imam jednu molbu  napravila sam MR vratne kralježnice pa molim objašnjenje;učinjen MR vratne kralježnice po standardnom protokolu na seriji multiplanarnih prikaza pokazuje hipolordozu od C5 distalno uz oštro ocrtane konture trupova svih vratnih kralježaka i izmjenjene signale svih iv.diskova.Kongenitalni blok trupova artkulacijskih nastavaka TH4-TH5.Mondula spinalis urednog oblika,primjerenih inteziteta signala.U razini iv.diska C3-C4 manji disk osteofit kompleks koji reducira prednji epiduralni prostor ,dok su lateralni resursi i iv. forameni uredni.U razini iv.diska paramedijalna destrostrana protuzija diska u latero-lateralnom promjeru oko 7mm,anterio-posteriornog promjera oko 3mm,koja reducira prednji epiduralni prostor,dok su lateralni resursi i iv.forameni uredni.Znakovi početnih degerativnih promjena malih zglobova.
MOLIM VAS POMOZITE MI JER BOLOVI SU PRESTRAŠNI .HVALA                                                                                                                     

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: pomozite
« Odgovori #1 : Ožujak 25, 2011, 12:25:49 poslijepodne »
Odi neurokirurgu po savjet.
Meni se čini da su najbolji u Sestrama milosrdnicama

nnikka

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 79
    • Profil
    • Email
Odg: pomozite
« Odgovori #2 : Ožujak 26, 2011, 14:20:06 poslijepodne »
tamo sam operirana a neuro s,,,,, je dao otkaz pa sam izvisila i sad nemam nikog jer nitko ne želi tuđe greške ispravljati pa sam jadna............................ :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Kraljeznica.com forum

Odg: pomozite
« Odgovori #2 : Ožujak 26, 2011, 14:20:06 poslijepodne »

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: pomozite
« Odgovori #3 : Ožujak 27, 2011, 09:33:25 prijepodne »
Odi zamoliti dr. Sajka u Sestre milosrdnice da te primi

nnikka

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 79
    • Profil
    • Email
Odg: pomozite
« Odgovori #4 : Ožujak 27, 2011, 13:49:06 poslijepodne »
hvala dali mi netko može očitati nalaz od MR

Kraljeznica.com forum

Odg: pomozite
« Odgovori #4 : Ožujak 27, 2011, 13:49:06 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com