Autor Tema: tražim savjet  (Posjeta: 7981 )

0 Članova i 44 Gostiju pregledava ovu temu.

mare34

  • Newbie
  • *
  • Postova: 10
    • Profil
    • Email
tražim savjet
« : Studeni 09, 2009, 18:20:32 poslijepodne »
već god dana imam svaki dan simtome opće slabosti, teško mi je stajati kao da sam na vodi,bolovi u mišićima nogu, nadizanje želuca do povračanja, teško obavljanje posla jer sam slaba ,pritisak u glavi.obavilac dosta pregleda ,sve u redu a meni loše. zanima me da li je u pitanju vratna kralježnica.bila sam na pregledu na koje idu i astronauti i nalaz je rekao vratna kralježnica slaba cirkulacija u njoj .zabilježeno s3,s4,s5 križni dio zatim th9,10,11,12prsni dio.molim neki savjet za ovo.

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: tražim savjet
« Odgovori #1 : Studeni 09, 2009, 18:52:25 poslijepodne »
Pa ja sam ti poslala opširan odgovor na pp,zar nisi dobila?

mare34

  • Newbie
  • *
  • Postova: 10
    • Profil
    • Email
Odg: tražim savjet
« Odgovori #2 : Studeni 10, 2009, 13:44:57 poslijepodne »
jesam dobila sam odgovor ali htjela sam čuti još mišljenja.ajd mi molim te reci zar te takvi simptomi mogu pratiti iz dana u dan jer mene već prate 1 god svaki dan bez pomaka kad popijem tabletu za smirenje onda uspijem napraviti neki posao  ali simtomi su i dalje tu.

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: tražim savjet
« Odgovori #3 : Studeni 10, 2009, 14:04:58 poslijepodne »
Svaki dan već 5 godina,meni tablete uopće ne djeluju

senainter

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 499
    • Profil
    • Email
Odg: tražim savjet
« Odgovori #4 : Studeni 10, 2009, 18:35:33 poslijepodne »
Pa ne znam jesi li radila MRI kompletne kicme. To mi se cini kao najvazniji pregled od svih pretraga koje si do sada u radila. Nikakve tablete ne mogu pomoci dok se ne zna tacno koji je uzrok tvojih problema.
Pozdravi
L4-L5, L5-S1-diskus hernija
Siringomijelija
Skolioza 43 stepena torakalna, 20 stepeni lumbalno
Operacija u Vertebrisu 2011
Stanje: neureklo se :)

mare34

  • Newbie
  • *
  • Postova: 10
    • Profil
    • Email
Odg: tražim savjet
« Odgovori #5 : Studeni 11, 2009, 13:43:22 poslijepodne »
Nisam uradila MRI,ja sam bila na pregledu AMSAT to je pregled na koji idu i austronauti i tu mi je rečeno da je kralježnica u pitanju to jest cirkulacija u njoj,nije mi rečeno da je ona oštečena ali takav pregled medicina ne prizna pa nisam više pametna šta da radim.Do sad sam obavila preglede kod interniste,neurologa,EEG,rengen pluća,psihijatra,endokrinologa,štitnjača i sve u redu.Čudno mi je da ni jedan od njih na moje simptome nije posumljao na vratnu kralježnicu a svi specijalisti.Zato nisam ni pametna dali uopće ići više kuda jer se bojim da je to gubljenje vremena a oni samo znaju reći sve je u redu. ???

pantaghana

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 359
    • Profil
Odg: tražim savjet
« Odgovori #6 : Studeni 11, 2009, 14:04:17 poslijepodne »
Ma ja sam isto jednom davno bila na tom AMSATU, dobila negdje besplatno taj pregled pa otisla vidjeti sto ce mi reci.
Po meni je to dosta neozbiljan pregled i moze ti reci eventualno otprilike gdje imas problem, ali ti ne moze nista detaljno dijagnosticirati. A to sto oni pricaju o astronautima i tom pregledu, to je samo reklama da privuku ljude.
Istina, cudno mi je da od svih tih specijalista nitko nije posumnjao na vratnu kraljeznicu i poslao te na MRI.
Ja kao i sena mislim da bi trebala napraviti MRI.
Hemilaminectomia L4/L5 - srpanj 2008.

mare34

  • Newbie
  • *
  • Postova: 10
    • Profil
    • Email
Odg: tražim savjet
« Odgovori #7 : Studeni 11, 2009, 14:57:40 poslijepodne »
Ja mislim da taj pregled nije ko zna šta jer kad sam im rekla simptome blijedo su me gledali.najgore što ja nemam snage obilazit doktore uvijek moram ovisit o nekome.Ne izlazim iz dvorišta više me strah i svoje sijene.Nakraju će mi otići živci a onda ću i sama znat gdje se moram liječit.Bilo bi dobro da me samo to muči ali s ginekološke strane postoji mogučnost raka tu sam na promatranju i to mi je još jedno opterećenje i stvarno neznam kako ću dalje.

pantaghana

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 359
    • Profil
Odg: tražim savjet
« Odgovori #8 : Studeni 11, 2009, 15:01:59 poslijepodne »
Mi svi ovdje samo nagadjamo...mislim da bi ti nas forumski neurokirurg jedini mogao dati pravi odgovor i reci ti da li simptomi koji imas imaju veze s vratnom kraljeznicom i sto treba dalje napraviti  kojim putem krenuti.
Znam da je trsko kada ovisis za sve o nekome, ali moras naci uzrok tvojih problema i nesto poduzeti, jer kao sto si i sama rekla, ovako ces poludjeti.
Hemilaminectomia L4/L5 - srpanj 2008.

mare34

  • Newbie
  • *
  • Postova: 10
    • Profil
    • Email
Odg: tražim savjet
« Odgovori #9 : Studeni 11, 2009, 18:28:43 poslijepodne »
možeš mi reč kako da i gdje postavim pitanje forumskom neurokirurgu jer baš nisam upućena surfanju po forumima

GSM

  • Gost
Odg: tražim savjet
« Odgovori #10 : Studeni 11, 2009, 18:37:53 poslijepodne »
Doktor ce kada bude imao vremena ovo vjerojatno vidjeti i prokomentirati tvoj slucaj...
Pozdrav.

GSM

  • Gost
Odg: tražim savjet
« Odgovori #11 : Studeni 11, 2009, 20:21:26 poslijepodne »
Pa bi, kad odes na operaciju pod lokalnom anestezijom :)

pantaghana

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 359
    • Profil
Odg: tražim savjet
« Odgovori #12 : Studeni 11, 2009, 20:40:40 poslijepodne »
GSM; mozda bi bilo dobro da izbrises sve ovo sto je ovdje islo off topic kako bi neuro ako navrati na forum mogao uociti marin problem i odgovoriti joj. jer ovako smo zagusili temu i njeno pitanje se izgubilo.
Hemilaminectomia L4/L5 - srpanj 2008.

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: tražim savjet
« Odgovori #13 : Studeni 11, 2009, 20:57:28 poslijepodne »
Moji su izbrisani

senainter

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 499
    • Profil
    • Email
Odg: tražim savjet
« Odgovori #14 : Studeni 13, 2009, 18:23:37 poslijepodne »
Mislim da niko nista nece prokomentarisati bez MRI -a. Mare na isti nacin sam obilazila po doktorima dvije godine dok se jedan pametan nije sjetio da napravi mri kompletne kicme. Mislim da ti neuro nece htjeti ni komentarisati bez ovog nalaza, jer tvoji simptomi ne pokazuju na konkretan problem koji po mom laickom misljenju moze dolaziti samo iz kicme ili mozga.
Dakle pretrage
Sve najbolje u traganju za dijagnozom
L4-L5, L5-S1-diskus hernija
Siringomijelija
Skolioza 43 stepena torakalna, 20 stepeni lumbalno
Operacija u Vertebrisu 2011
Stanje: neureklo se :)

mare34

  • Newbie
  • *
  • Postova: 10
    • Profil
    • Email
Odg: tražim savjet
« Odgovori #15 : Studeni 13, 2009, 18:37:33 poslijepodne »
hvala na mišljenju .najgore je kad si bolestan a doktori tesamo šutajuod jednog do drugog i nagađaju i najbolje od svega kad kažu sve je u redu,aja čim se ujutro dignem sam nemočna i tako po cijele dana iz dana u dan več  1,5god
PS.:molim da mi se javi profesorica biljana koja  je svoj problem navela 19.8.2008. jer su nam simptomi večinom isti pa me zanima kako se ona  bori s bolešću i da li je došla do rezultata.

 

Nagradne igre