Autor Tema: u mozak ne dolazi dovoljno kisika  (Posjeta: 11809 )

0 Članova i 22 Gostiju pregledava ovu temu.

teate

  • Newbie
  • *
  • Postova: 6
    • Profil
    • Email
u mozak ne dolazi dovoljno kisika
« : Prosinac 17, 2008, 23:39:29 poslijepodne »
da vas pitam ima li tko od vas ono kad vam u mozak  ne dolazi dovoljno kisika?!?ako da mozete li mi opisati nuspojave?!?!

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: u mozak ne dolazi dovoljno kisika
« Odgovori #1 : Prosinac 18, 2008, 15:38:22 poslijepodne »
teate men u mozak više ništa ne dolazi hahahahh :D :D :D a što se tiće kisika neda bog da nedođe mislim da bi bilo gadno za mene,mali dotok kisika do mozga nije baš za pohvalit se ev meni kažu dr da je slab dotok kisika pa mi se biće jako i vrti,al nema mi druge neg se spojit na kompresor pa sve to propuhat :D :D :D ;)

teate

  • Newbie
  • *
  • Postova: 6
    • Profil
    • Email
Odg: u mozak ne dolazi dovoljno kisika
« Odgovori #2 : Prosinac 19, 2008, 19:54:12 poslijepodne »
hahaha al sam se nasmijala:) hahahahah...hvala...hahaha...
mozes li mi reci kada imas vrtoglavice

kokolino

  • Guru
  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 823
    • Profil
Odg: u mozak ne dolazi dovoljno kisika
« Odgovori #3 : Prosinac 24, 2008, 16:40:53 poslijepodne »
Kad se isključi iz kompresora ;)

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: u mozak ne dolazi dovoljno kisika
« Odgovori #4 : Siječanj 03, 2009, 13:50:19 poslijepodne »
Teate vrtoglavice imam svaki dan po 24 sata dnevno samo ne noću dok spavam nije šala al stvarno me više ubijaju nego lumbalni dio, i te moje vrtoglavice su toliko jake da iman osjećaj da ču past grrrrr uf tako strašno za nepoželjeti nikom drugom tako nešto čak me nekad strah ič sam šetat jel se bokjim da me ne sruši negdi na cesti,prilikom hoda nekad večeg inteziteta  tih vrtoglavica onda hodam sa obadvi noge rašitrene ko pajo patak da bi zadržao stabilnost pa onda malo popuste pa me odjednom zanese ufffff ko da sam pijan.Evo ovako sve sam pregledao sve su mi rekli što su rekli al ja sam jednog neurologa pitao zašto kad jednom godišnje neko slavlje malo se opustim i popijem nešto ,onda mi se ništa ne vrti mogu bi hodat po konopu u cirkusu,a isti mi je odgovorio da je to zbog alkohola koji širi krvne žile te bolja cirkulacija na što sam mu ja odgovorio na to znači nema mi druge nego bit pijan cjeli dan i eto rješen problem vrtoglavica,naravno da mi dr nije savjetovao takvo rješenje al bogami ni uz kakve tablete te vrtoglavice ne prestaju.Ma Teate vidin ja dokle god ja budem živio po pravilima zdravog života nema meni pomoći al se ne mogu ni pomirit s činjenicom da pijem svaki dan i ne želim to jel onda je to još jedan problem više.Znam kad neko čita moje postove može i pomislit daj vidi ovog samo se smije zafrkava nije njemu ništa ko što inače misli mojih dosta prijatelja al to mi je jedini način da zaboravim da mi se vrti i to me drži:))

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: u mozak ne dolazi dovoljno kisika
« Odgovori #5 : Siječanj 03, 2009, 14:10:03 poslijepodne »
E nije ti lako moj Denis.
Što se tiče alkohola ima tu nešto, ja sam jedno vrijeme često išao iz Splita u Ankonu brodom i kada more valja ja se izvratim od povračanja, a vrtoglavica da i ne govorim, dok meni jedan nije rekao de ti popij koju i vidjet ćeš da je bolje. I stvarno ja kasnije prije nego brod isplovi popijem koju i onda neznam jer me nosa alkohol ili more, uglavnom nema vrtoglavice. :D
Tebi Denise stalno ko na brodu, he, he.  ;)
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: u mozak ne dolazi dovoljno kisika
« Odgovori #6 : Siječanj 03, 2009, 22:52:08 poslijepodne »
 Ma moj jopi bogme je al eto vrtoglavice rješavam zafrkancijom a ne alkoholom jel da pijem mislim da bi cisterna morala ić zamnom te bi mi crivo morali spojit ko na infuzijama  :D :D,al znaš jopi prika biće bolje nedajmo se još smo mladiiii ;)

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: u mozak ne dolazi dovoljno kisika
« Odgovori #7 : Siječanj 03, 2009, 23:28:21 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Ma moj jopi bogme je al eto vrtoglavice rješavam zafrkancijom a ne alkoholom jel da pijem mislim da bi cisterna morala ić zamnom te bi mi crivo morali spojit ko na infuzijama  :D :D,al znaš jopi prika biće bolje nedajmo se još smo mladiiii ;)
Ja ti samo mogu reći da mi tvoji postovi pomognu više od doktora, oni sve ko nešto ozbiljni a rezultata nigdje.
Nego razmišljam imam kompresor, pa da se probam i ja priključit.  :D :D :D :D
« Zadnja izmjena: Siječanj 03, 2009, 23:30:41 poslijepodne Jopan »
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: u mozak ne dolazi dovoljno kisika
« Odgovori #8 : Siječanj 03, 2009, 23:37:14 poslijepodne »
Jopiiii hahahha daj pali ga na kurblu pa nek se napušemoooo ,propušemo,pa ćemo lakše u nove pobjede  au ujedno bićemo pravi manekeni nabildani  :D :D :D :D,a moj jopiiiiii da mi nije zafrkancije puka bi ko četrun ;)

rimiserk

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 79
    • Profil
Odg: u mozak ne dolazi dovoljno kisika
« Odgovori #9 : Siječanj 27, 2009, 15:33:57 poslijepodne »
Tko ti je rekao da ti u mozak ne dolazi dovoljno kisika? Možda ti jugularna vena ne odvodi dovoljno krv iz mozga, ili je pritisak na vratne živce ili su ti fluidi pregusti. Bojim se da nećeš naći odgovor na svoje pitanje, bar ne ovdje.

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: u mozak ne dolazi dovoljno kisika
« Odgovori #10 : Siječanj 27, 2009, 18:41:07 poslijepodne »
Rimiserk ne tražim ja odgovor više nigdje jel i tamo gdje bi ga trebali dati neznaju tako da sam se pomirio s tim i osjećam se možda bolje nego kad trčim od jednog drugog a niko nezna što je,samo smjeh zafrkancija lječi sve  :D :D :D :D ;)

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: u mozak ne dolazi dovoljno kisika
« Odgovori #11 : Siječanj 27, 2009, 22:24:16 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Tko ti je rekao da ti u mozak ne dolazi dovoljno kisika? Možda ti jugularna vena ne odvodi dovoljno krv iz mozga, ili je pritisak na vratne živce ili su ti fluidi pregusti. Bojim se da nećeš naći odgovor na svoje pitanje, bar ne ovdje.


Rimiserk,pošto uvažavam svaki tvoj post,molio bih te da nastaviš u pozitivnom smjeru :-\
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: u mozak ne dolazi dovoljno kisika
« Odgovori #12 : Siječanj 27, 2009, 22:32:10 poslijepodne »
Sa nastavi Rimiserk  ;)

 

Nagradne igre