Autor Tema: VRATNA KRALJEŽNICA  (Posjeta: 44503 )

0 Članova i 488 Gostiju pregledava ovu temu.

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: VRATNA KRALJEŽNICA
« Odgovori #36 : Studeni 05, 2008, 23:34:08 poslijepodne »
Rimiserk,

kad sam dobio upalu slijepog crijeva nešto mi se nije išlo kod "alternativaca"...i nešto nisam siguran da bi mi pomogli...

Tvoje formule drže vodu kao i teorija da ja držim most umjesto stupa. Jel možeš te formule pretvoriti u neke količine pa da vidimo koliko je "nečega" potrebno da se dobije "nešto"?


2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

deziderio

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 173
  • Svi smo mi mali pa nam se smije i plače...
    • Profil
Odg: VRATNA KRALJEŽNICA
« Odgovori #37 : Studeni 05, 2008, 23:42:43 poslijepodne »
***** I moja pok.baba Mande je koristila razne trave kao ajdučicu(stolisnik)gospinu travu itd...pa čak i kravlju balegu i dalje da ne nabrajam i pomoglo je ali nije mogla operirati ni presađivati ljudske organe.E zato imamo školovane i specijalizirane liječnike,da,ponekad se ljutimo na njih a što bi da ih nema??? Trebali bi ih izmisliti !!!

rimiserk

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 79
    • Profil
Odg: VRATNA KRALJEŽNICA
« Odgovori #38 : Studeni 06, 2008, 00:50:00 prijepodne »
slažem se s vama, doktori moraju postojati.
Kod kuće imam dvije apotekarske porculanske "vaze" ili kako su ih već zvali, s kraja 19.og poč. 20.og stoljeća. Na jednoj piše arnika. U sloveniji se gospina trava može kupiti samo u ljekarni. Zabranjena je za slobodnu prodaju.
Zato molim nemojmo o kemiji i ljekovima. Vi ih samo pijte i jedite, vaš problem. Budite pokusni kunići.
molio bih nekog da mi kaže kako da izlječim tinitus i podočnjake?
neurokirurga bih molio da mi kaže da li može držati duralnu membranu na  miru ili ona pulsira?
fizičaru dragi, sam si stavi brojke, ako si znanstvenik.
pozdrav :)

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: VRATNA KRALJEŽNICA
« Odgovori #39 : Studeni 06, 2008, 01:14:23 prijepodne »
Rimiserk,

Kad kažem brojke mislim na opipljive argumente koje imaš. Znači ako imaš formule imaš i neke brojke da malo potkrijepiš svoje tvrdnje. Ili možda ne znaš aritmetičke odnose u tim situacijama?

Laku noć,

Davor
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: VRATNA KRALJEŽNICA
« Odgovori #40 : Studeni 06, 2008, 08:00:08 prijepodne »
Preventiva je zlatna stvar,al kad je već kasno,onda je kirurgija zlatna stvar ;D
Krajnosti ne volim,pa dal se ta krajnost zvala kirurgija ili alternativa (u našem slučaju) ;D
Moramo shvatit da su se ljudi uspješno (neki ne) liječili i prije procvata zapadne medicine,al mogu isto tako reč da se sječam ljudi iz ne tako davne prošlosti koji su ostali trajni invalidi zbog "obične" hernije diska, iako se ta operacija radi još od prve polovice 20-og stolječa,ali ne uvijek uspješno ;D
Ja sam svjestan toga da mi moje dvije operacije nisu riješile problem,ali su mi umanjile problem kralježnice,a da nema neurokirurgije,danas bih (ako) hodao sa štakama i niz moje nogavice bi se cijedili mokrača i izmet (takvih se ljudi sječam) ;D
Al isto tako da nema moje tvrdoglavosti i borbenosti,danas bih bio ovisnik o tabletama koje mi liječnici propisuju šakom i kapom,a ovako,zadnju tabletu sam stavio u usta prije tri mjeseca,nadam se da će tako i ostati ;D  iako mi zbog priraslica i treča operacija visi nad glavom ;D  Barem mi je tako jedan neurokirurg rekao nakon zadnje snimke MR-a ;D
Ali kao što naš Neuro kaže. Nema tih priraslica koje se ne daju operirat ;D  A ja bih nadodao: nema tih priraslica koje Alternativna medicina može riješit :D :D :D
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

Jasna

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 654
    • Profil
Odg: VRATNA KRALJEŽNICA
« Odgovori #41 : Studeni 06, 2008, 11:21:42 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Vi ih samo pijte i jedite, vaš problem. Budite pokusni kunići.
Već sam ovdje pisala...od kako sam operirana ja ne znam što su tablete.
Operacija L4/L5 2007. godine

kokolino

  • Guru
  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 823
    • Profil
Odg: VRATNA KRALJEŽNICA
« Odgovori #42 : Studeni 06, 2008, 22:38:17 poslijepodne »
LIječnici koje spominje Rimiserk tamo na nekom od svojih postova kao brijači,mesari i kako ne već spadali su u socijalna-robovska zanimanja i spominje ih i Toma Akvinski u svojem velikom djelu Suma teologije. U 13. st. kada je taj veliki genijalac,teolog i  filozof živio i  naukovao, biti liječnik značilo je da potičeš iz sirotinikske obitelji i da si na usluzi bogatašima. Danas su stvari na ovim našim prostorima gotovo iste. Liječnici služe narodu plaćeni kao malo bolji robovi (uh da me sad čita  Židov?!)Suludo je zagovarati alternativno liječenje uz potpuno negiranje silnog znanja i vještina suvremene medicine. Znanje suvremene medicine danas je veliko ko svemir i nebo iznad nas, prosto me zastrašuje i užasno frustrira jer sam stalno u bezspoštednoj trci ne bi li uhvatila barem zrno iz te prašine mliječnog puta.Prosto tio što Rimiserk pokušava nametnuti nije za nikakvu polemiku. Preuzeti potvrđeno iz tradicionalnog za neka stanja da ali za većinu ozbiljnih medicinskih problema tu dileme nema. Uravnotežena ishrana, suplementi u vidu čajeva ili vitaminskih priopravaka, fizička aktivnost i sl nisu u istoj kategoriji sa metodama suvremene medicine posebice kirurgije. Jedno čudotvorno izlječenje proširene zloćudne bolesti nikako ne može biti primjer za potpunu negaciju suvremene medicine ili olakšanje vrtoglavice, kožnih tegoba ili sl..Uozbiljimo se malo. Osim toga fulali smo i temu.

 

SMF spam blocked by CleanTalk
Nagradne igre