Autor Tema: VRTOGLAVICA  (Posjeta: 105433 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: VRTOGLAVICA
« Odgovori #36 : Siječanj 02, 2009, 13:24:35 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Pozdrav svima!
I ja imam problem sa vrtoglavicom, vec 8 mjeseci!Nalazi krvi su mi uredu,zeljezo mi je 16, nalazi neurologa su takodje uredu, kao i nalazi hormonalnog statusa stitne zlijezde! Zakljucili su da mi se vrtoglavica javila kao posljedica stresa zbog ispita,i propisali su mi tablete Seroxat od kojih mi se toliko spava da bih mogla prespavati cijeli dan ukoliko me neko ne probudi.Ispiti su prosli,odmarala sam se i fizicki i psihicki 2 mjeseca,ali vrtoglavica,glavobolja a u posljednje vrijeme i mucinine su postale sve ucestalije.Pila sam sve tablete na bazi Ginko Bilobe, cak sam probala i Stugeron Forte,ali nista mi nije pomoglo.
Imate li neki savjet za mene  :(

Unaprijed hvala!


Isto to ti je i meni bilo.Se su mi svodili na psihu.i tako godinama.
sad sam obavila slikanje vratne kraljeznice pa su utvrdili da mi n ije ok.jos moram ultrazvuk vratnih zila.
odi obavi to...imam osjecaj da njima nekad najlakse gurnut tablete za smirenje i prepisat psihi...

javi kak je proslo

Nazalost jos nije proslo, od ponedjeljka sam stanovnik neuroloske klinike :( psiha ipak nije bila u pitanju...vrtoglavice su sada jos intenzivnije, pracene mucninom i povracanjem,od svih tableta i cajeva za cirkulaciju stanje se pogorsava, a ruke i noge su mi kao led!Nalazi krvi uredni,ORL nalaz uredan, oci i srce uredni...ali eto vidjecemo sta ce reci doktori Sarajevske klinike!

Sretna nova godina i svima zelim puno srece i zadravlja!!!
Aple ne znam što će reći al ja sam  napravio sve pretrage  da bi mi u svemu rekli nalazi u granicama normale, što je to nalaz u granicama normale ni sam neznam, može bit dobar a i loš, činjenica je da je njima dobar a meni loše uffffff.ma u svim nalazima mi nešto ne štima al dr tvrde da je to sve ok za moje godine ,to je recimo isto kao kad ideš kod mehaničara za auto i on ti kaže sve je uredu a auto neispravno radi,a kad mu doneseš dio i rećeš to nije uredu oni kažu da tako je to nije u redu po meni oni nisu mehaničari nego monteri, a zamjeniti dio može pa skoro svak.Eto tako i sa dr njima sve ok a čovik u bolnicu završi i opet uredu.Aplee virujem samo jedno kad bi se sastao lječnički konzilij i uhvatili pacjenta na promatranje da bi to uspjeli a ovako kad dođeš u bolnicu u ovim slučajevima sve nešto nedorečeno samo kažu možda je ovo možda ono al nebojte se u granicama normale je hahahhahahah pa naravno da je jel da nije u granicama normale nebi bilo dobro jel granice normale nisu dobre samo u mrtvaca :D :D

Apple_Sarajevo

  • Newbie
  • *
  • Postova: 6
    • Profil
Odg: VRTOGLAVICA
« Odgovori #37 : Siječanj 02, 2009, 15:53:52 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Pozdrav svima!
I ja imam problem sa vrtoglavicom, vec 8 mjeseci!Nalazi krvi su mi uredu,zeljezo mi je 16, nalazi neurologa su takodje uredu, kao i nalazi hormonalnog statusa stitne zlijezde! Zakljucili su da mi se vrtoglavica javila kao posljedica stresa zbog ispita,i propisali su mi tablete Seroxat od kojih mi se toliko spava da bih mogla prespavati cijeli dan ukoliko me neko ne probudi.Ispiti su prosli,odmarala sam se i fizicki i psihicki 2 mjeseca,ali vrtoglavica,glavobolja a u posljednje vrijeme i mucinine su postale sve ucestalije.Pila sam sve tablete na bazi Ginko Bilobe, cak sam probala i Stugeron Forte,ali nista mi nije pomoglo.
Imate li neki savjet za mene  :(

Unaprijed hvala!


Isto to ti je i meni bilo.Se su mi svodili na psihu.i tako godinama.
sad sam obavila slikanje vratne kraljeznice pa su utvrdili da mi n ije ok.jos moram ultrazvuk vratnih zila.
odi obavi to...imam osjecaj da njima nekad najlakse gurnut tablete za smirenje i prepisat psihi...

javi kak je proslo

Nazalost jos nije proslo, od ponedjeljka sam stanovnik neuroloske klinike :( psiha ipak nije bila u pitanju...vrtoglavice su sada jos intenzivnije, pracene mucninom i povracanjem,od svih tableta i cajeva za cirkulaciju stanje se pogorsava, a ruke i noge su mi kao led!Nalazi krvi uredni,ORL nalaz uredan, oci i srce uredni...ali eto vidjecemo sta ce reci doktori Sarajevske klinike!

Sretna nova godina i svima zelim puno srece i zadravlja!!!
Aple ne znam što će reći al ja sam  napravio sve pretrage  da bi mi u svemu rekli nalazi u granicama normale, što je to nalaz u granicama normale ni sam neznam, može bit dobar a i loš, činjenica je da je njima dobar a meni loše uffffff.ma u svim nalazima mi nešto ne štima al dr tvrde da je to sve ok za moje godine ,to je recimo isto kao kad ideš kod mehaničara za auto i on ti kaže sve je uredu a auto neispravno radi,a kad mu doneseš dio i rećeš to nije uredu oni kažu da tako je to nije u redu po meni oni nisu mehaničari nego monteri, a zamjeniti dio može pa skoro svak.Eto tako i sa dr njima sve ok a čovik u bolnicu završi i opet uredu.Aplee virujem samo jedno kad bi se sastao lječnički konzilij i uhvatili pacjenta na promatranje da bi to uspjeli a ovako kad dođeš u bolnicu u ovim slučajevima sve nešto nedorečeno samo kažu možda je ovo možda ono al nebojte se u granicama normale je hahahhahahah pa naravno da je jel da nije u granicama normale nebi bilo dobro jel granice normale nisu dobre samo u mrtvaca :D :D

Hehee bas si ti neki veseo covjek...udri brigu na veselje,tako je i najbolje!Moje godine su jedine bile ulaznica za dalje pretrage,jer sam mlada (22 god) inace bih ja i dalje zivjela na ringispilu!
Pozz iz Sarajeva!

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: VRTOGLAVICA
« Odgovori #38 : Siječanj 03, 2009, 22:56:45 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Pozdrav svima!
I ja imam problem sa vrtoglavicom, vec 8 mjeseci!Nalazi krvi su mi uredu,zeljezo mi je 16, nalazi neurologa su takodje uredu, kao i nalazi hormonalnog statusa stitne zlijezde! Zakljucili su da mi se vrtoglavica javila kao posljedica stresa zbog ispita,i propisali su mi tablete Seroxat od kojih mi se toliko spava da bih mogla prespavati cijeli dan ukoliko me neko ne probudi.Ispiti su prosli,odmarala sam se i fizicki i psihicki 2 mjeseca,ali vrtoglavica,glavobolja a u posljednje vrijeme i mucinine su postale sve ucestalije.Pila sam sve tablete na bazi Ginko Bilobe, cak sam probala i Stugeron Forte,ali nista mi nije pomoglo.
Imate li neki savjet za mene  :(

Unaprijed hvala!


Isto to ti je i meni bilo.Se su mi svodili na psihu.i tako godinama.
sad sam obavila slikanje vratne kraljeznice pa su utvrdili da mi n ije ok.jos moram ultrazvuk vratnih zila.
odi obavi to...imam osjecaj da njima nekad najlakse gurnut tablete za smirenje i prepisat psihi...

javi kak je proslo

Nazalost jos nije proslo, od ponedjeljka sam stanovnik neuroloske klinike :( psiha ipak nije bila u pitanju...vrtoglavice su sada jos intenzivnije, pracene mucninom i povracanjem,od svih tableta i cajeva za cirkulaciju stanje se pogorsava, a ruke i noge su mi kao led!Nalazi krvi uredni,ORL nalaz uredan, oci i srce uredni...ali eto vidjecemo sta ce reci doktori Sarajevske klinike!

Sretna nova godina i svima zelim puno srece i zadravlja!!!
Aple ne znam što će reći al ja sam  napravio sve pretrage  da bi mi u svemu rekli nalazi u granicama normale, što je to nalaz u granicama normale ni sam neznam, može bit dobar a i loš, činjenica je da je njima dobar a meni loše uffffff.ma u svim nalazima mi nešto ne štima al dr tvrde da je to sve ok za moje godine ,to je recimo isto kao kad ideš kod mehaničara za auto i on ti kaže sve je uredu a auto neispravno radi,a kad mu doneseš dio i rećeš to nije uredu oni kažu da tako je to nije u redu po meni oni nisu mehaničari nego monteri, a zamjeniti dio može pa skoro svak.Eto tako i sa dr njima sve ok a čovik u bolnicu završi i opet uredu.Aplee virujem samo jedno kad bi se sastao lječnički konzilij i uhvatili pacjenta na promatranje da bi to uspjeli a ovako kad dođeš u bolnicu u ovim slučajevima sve nešto nedorečeno samo kažu možda je ovo možda ono al nebojte se u granicama normale je hahahhahahah pa naravno da je jel da nije u granicama normale nebi bilo dobro jel granice normale nisu dobre samo u mrtvaca :D :D

Hehee bas si ti neki veseo covjek...udri brigu na veselje,tako je i najbolje!Moje godine su jedine bile ulaznica za dalje pretrage,jer sam mlada (22 god) inace bih ja i dalje zivjela na ringispilu!
Pozz iz Sarajeva!
Ma Aple veso da jesam pokušavam bit što više mogu jel to me i drži i daje mi snagu u svim mukama, neznam neki možda budu komentirali ma on je lud hahahhaha :D :D e briga ti mene ja vas doživljavam ko super ljude ovdi na ovom forumu i uz tegobe koje imamo moramo se malo i zafrkavat ,jel da smo toliko ozbiljni još bi svi pukli ko četruni(lubenice) :D :D

Kraljeznica.com forum

Odg: VRTOGLAVICA
« Odgovori #38 : Siječanj 03, 2009, 22:56:45 poslijepodne »

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: VRTOGLAVICA
« Odgovori #39 : Siječanj 09, 2009, 23:17:23 poslijepodne »
Apple udri brigu na veselje i nemisli o kralješnici jel što više misliš  to te više boli :D ;) ;)

rimiserk

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 79
    • Profil
Odg: VRTOGLAVICA
« Odgovori #40 : Siječanj 13, 2009, 16:20:38 poslijepodne »
Želio bih još jednom ponoviti, iako će se liječnici naljutiti. Problem je u nakupljenoj vlazi i sluzi u tijelu. Po ayurvedi je to povećana kapha koja izaziva sluz, vlagu i hladnoću, a po kineskoj problem slezene i deficita yanga. Pijte mješavinu čaja za rastapanje sluzi:
mješavina: po 30 grama plučnik, slezenik, bijele mrtve koprive, cikorija, priljepača, bijeli glog i
po 20 grama  slatka paprat, kadulja, trputac (Plantago) -
2 žlice na litru vode, ostaviti 10 min i piti po gutljajima cijeli dan, a ako možeš idi na akupunkturu da ti se stimulira meridijan slezene i da se odstrani vlaga
Nije jednostavno i simptomi će trajati do zatopljenja vremena - proljeća, ako ne riješiš prije. Također izbjegavaj žitarice, posebno pšenicu i pogotovo ujutro, sirovo povrće neka ne bude više od 1/4 obroka, mlijeko ne pij i malo pomalo će proći. Vjerojatno je problem i u protoku pregustih fluida u vratu.
Sretno
« Zadnja izmjena: Siječanj 14, 2009, 00:10:49 prijepodne rimiserk »

kokolino

  • Guru
  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 823
    • Profil
Odg: VRTOGLAVICA
« Odgovori #41 : Siječanj 18, 2009, 15:22:54 poslijepodne »
Rimiserk zaboravio si navesti da treba konzumirati daikon, japansku bijelu rotkvu. Najbolje ukiseljenu po 1-2 male žličice uz obrok.Daikon izuzetno dobro otapa sluz i duboke masti u tijelu.Nakon 6-9 mjeseci pridržavanja (izbaciti sve brašnasto i mliječno) zabezeknut će te se koliko će vam sluzi izaći iz tijela. Najčešće kroz nos.

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: VRTOGLAVICA
« Odgovori #42 : Siječanj 18, 2009, 18:04:10 poslijepodne »
hahahhahh kolkolina ma baš tako ima da kapa kroz nos ko slapovi Kreke

kokolino

  • Guru
  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 823
    • Profil
Odg: VRTOGLAVICA
« Odgovori #43 : Siječanj 18, 2009, 19:53:40 poslijepodne »
Ozbiljno mislim, vidjela svojim očima.

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: VRTOGLAVICA
« Odgovori #44 : Siječanj 18, 2009, 23:51:30 poslijepodne »
Vjerujem ti kokolinice vidio i ja svojim očima čovjeka koji je inače po struci zidar jednom je radio i radio i odjednom kriknio joojjjjjjjjjjjjjjjjjj :D upitah ga što je bilo isti mi je rekao kako nije uzeo divlji kesten sa sobom,na moj upit što će mu ,on je odgovorio pa čovjeće odlazi mi po njega nemogu se ispravit leđa me ukoćiše i onako bljed sjeo i ćekao dok mu ja nisam otišao kući po divlji kesten,donjevši mu isti,dotični gospodin se ustao te počeo dalje radit ko da se nije ništa dogodilo ;)

rimiserk

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 79
    • Profil
Odg: VRTOGLAVICA
« Odgovori #45 : Siječanj 19, 2009, 02:18:32 prijepodne »
 Hvala kokolina! plučnik i slezenik su puno brži. Recimo nakupljenu sluzi u plućima i nosu, čaj od plučnika riješi u 7 dana. Ova kombinacija biljaka, također stimulira izlučivanje vode i potiče rad bubrega. A ti Denise uzmi kesten... ali kranio puno bolje ispravlja ukočena leđa... :)


kokolino

  • Guru
  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 823
    • Profil
Odg: VRTOGLAVICA
« Odgovori #46 : Siječanj 19, 2009, 09:25:52 prijepodne »
Vidim ja da ste potpuno ovisni samo o konvencionalnoj medicini a sve drugo vam je .... Ok. Kako hoćete. Neću više spominjati tradicionalne metode. 8) :-X

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: VRTOGLAVICA
« Odgovori #47 : Siječanj 19, 2009, 09:39:55 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Vidim ja da ste potpuno ovisni samo o konvencionalnoj medicini a sve drugo vam je .... Ok. Kako hoćete. Neću više spominjati tradicionalne metode. 8) :-X

Aloooo,Kokolina,nismo mi Denis ;D
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

pantaghana

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 359
    • Profil
Odg: VRTOGLAVICA
« Odgovori #48 : Siječanj 19, 2009, 18:06:29 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Vidim ja da ste potpuno ovisni samo o konvencionalnoj medicini a sve drugo vam je .... Ok. Kako hoćete. Neću više spominjati tradicionalne metode. 8) :-X

Neeeee kokolina, vrlo rado cemo poslusati tvoje nekonvencionalne savjete, tj. savjete iz tradicionalne medicine. I samo ti nas izvjestavaj o njima i savjetuj. Mene je jako zaintrigirala ova japanska bijela rotkva. Moja sestra, koja je inace dosta sklona takvim nacinima lijecenja, mi je bas rekla da ju je pred par dana kupila i da se sprema na tretman s njom.
Hemilaminectomia L4/L5 - srpanj 2008.

rimiserk

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 79
    • Profil
Odg: VRTOGLAVICA
« Odgovori #49 : Siječanj 19, 2009, 21:12:04 poslijepodne »
Ove vrtoglavice u kombinaciji s lupanjem srca i trnjenjem ruku nisu šala. Ovakve stvari mogu dovesti do infarkta, iako je srce u redu. Svatko tko ima takav ili sličan problem, morao bi se pozabaviti s fluidima u tijelu. Još jednom napominjem, slabi qi bubrega (dovodi do insuficijencije) nedovoljno vlaži jetru i skuplja se vrućina u jetri što može dovesti do infarkta. Nemojte to zanemariti, bez obzira što vam kažu liječnici...

worf

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 598
    • Profil
Odg: VRTOGLAVICA
« Odgovori #50 : Siječanj 19, 2009, 22:05:07 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Ove vrtoglavice u kombinaciji s lupanjem srca i trnjenjem ruku nisu šala. Ovakve stvari mogu dovesti do infarkta, iako je srce u redu. Svatko tko ima takav ili sličan problem, morao bi se pozabaviti s fluidima u tijelu. Još jednom napominjem, slabi qi bubrega (dovodi do insuficijencije) nedovoljno vlaži jetru i skuplja se vrućina u jetri što može dovesti do infarkta. Nemojte to zanemariti, bez obzira što vam kažu liječnici...


Ne znam šta ti znači ovo qi ???
Možda misliš na japanski KI ili kineski CHI ;D
Moramo graditi tvornice lijevom rukom,u desnoj ruci držati pušku,a s obje noge gaziti crve.
Ernesto Che Guevara

VENCEREMOS

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: VRTOGLAVICA
« Odgovori #51 : Siječanj 20, 2009, 00:22:18 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Vidim ja da ste potpuno ovisni samo o konvencionalnoj medicini a sve drugo vam je .... Ok. Kako hoćete. Neću više spominjati tradicionalne metode. 8) :-X

Aloooo,Kokolina,nismo mi Denis ;D
Hehheh Worf  biće ti omako prst pa si tio napisat SVI SMO MI DENIS :D :D :D :D :D :D

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: VRTOGLAVICA
« Odgovori #52 : Siječanj 20, 2009, 00:23:20 prijepodne »
Kokolinice samo ti piši ćita denis to i upija ;)

pantaghana

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 359
    • Profil
Odg: VRTOGLAVICA
« Odgovori #53 : Siječanj 20, 2009, 08:13:04 prijepodne »
Ne znam šta ti znači ovo qi ???
Možda misliš na japanski KI ili kineski CHI ;D
[/quote]

da da to ti je to worfe...chi, energija
Hemilaminectomia L4/L5 - srpanj 2008.

Kraljeznica.com forum

Odg: VRTOGLAVICA
« Odgovori #53 : Siječanj 20, 2009, 08:13:04 prijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com