Autor Tema: Dajem tartuf za par diskova  (Posjeta: 6606 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Assa

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 28
    • Profil
    • Email
Dajem tartuf za par diskova
« : Lipanj 07, 2010, 20:24:11 poslijepodne »
Javljam se iz Istre, Pule, naravno, iz potrebe. Meni je, zasad, s leđima sve ok, ali pišem zbog majke koja je 1953. godište. Nakon pulskih putešestvija, boravka u bolnici na odjelu neurologije, terapije injekcijama i Zaldiarom, nakon čega su je otpustili s uputom da ju pošaljemo u toplice (pulski neurokirurg je u otpusnom pismu naveo da je potrebna operacija!), prošla je i to - fizikalna, blato, bazen sa sumporom.... Dijagnoza je bila tri protruzije (lumboischialgia l. dex. compresiva, protrusio disci L2/L3, L5/S1, L4/L5, uz to još i anemia microcytica). Vratila se s još većim bolovima, pije Zaldiar, ujutro se i dalje ne bi mogla obući, ustati, a živi sama, što dodatno komplicira. Bolovi su se smanjili nakon četverodnevnog tretmana učenice bioenergetičara Zdenka Domančića, koja često boravi u Puli. Potom odlazimo u Rijeku po drugo mišljenje neurokirurga (pulski je naknadno savjetovao "blokade"). Na Sušaku nam liječnik sugerira operaciju jer bi sve ostalo bilo "bacanje soli u more". Kaže nam da mama ima tri diskus hernije, međutim, dodaje da ako bi popravio sva tri diska, da bi kralježnica postala nestabilna, pa razmišlja o tome da popravi jedan i pol (laički prepričavam, naravno, kako sam čula) i vidimo kako će se osjećati. Dogovaramo operaciju 29.6. u Rijeci. Vraćamo se u Pulu i doznajemo od jedne liječnice za Vinogradsku i laser. Začudo, isprve dobivam vezu telefonski, ispričam da želimo vidjeti je li mama "podobna" za laser i molimo pregled - naručuju nas kod dr. Živkovića. Nakon toga "surfam" i ne nalazim ime dr. Živkovića vezano uz laser, pa počinjem sumnjati jesam li na pravome putu. Konačno, od jednog forumaša doznajem da spomenuti dr. ne radi laserom. Otada, otprije 4 dana, ne mogu dobiti nikoga na telefon, a zovem li ga zovem, kako bih ju naručila kod dr. Saftića. Tu smo zapeli i stojimo. Sad već razmišljam da ponudim ovakvu trampu - tartuf nekome u T-Comu da me dobro spoji na sve te žice, a ne za diskove. Eto, nije Istra samo more, sunce, tartufi i vino, ima tu i korupcije...             

kokolino

  • Guru
  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 823
    • Profil
Odg: Dajem tartuf za par diskova
« Odgovori #1 : Lipanj 08, 2010, 16:19:43 poslijepodne »
Da li je mami riješen uzrok anemije jer on nema nikakve veze sa protruzijama?

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Dajem tartuf za par diskova
« Odgovori #2 : Lipanj 08, 2010, 20:00:44 poslijepodne »
Moram priznati da ne razumijem poruku. To je predstavljanje ili zaljenje na Vinogradsku. Vec postoji slican post o narucivanju u Vinogradsku. Najradije bi obrisao poruku.

Inace kakva je navala na doktora Saftica cini mi se da bi uskoro mogao iskljucivo u privatne vode, a iskreno se nadam da ce do toga doci pa da ga se jos vise pocne cijeniti. Kao da je jedini neurokirurg u Hrvatskoj.
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

Kraljeznica.com forum

Odg: Dajem tartuf za par diskova
« Odgovori #2 : Lipanj 08, 2010, 20:00:44 poslijepodne »

Assa

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 28
    • Profil
    • Email
Odg: Dajem tartuf za par diskova
« Odgovori #3 : Lipanj 08, 2010, 22:10:52 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Da li je mami riješen uzrok anemije jer on nema nikakve veze sa protruzijama?

Nije riješen problem, ali on postoji puno duže od problema sa kralježnicom tako da oprosti ako sam te navela na neki krivi put. Navela sam tu anemiju jer možda nije nevažno u slučaju operacije...

Assa

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 28
    • Profil
    • Email
Odg: Dajem tartuf za par diskova
« Odgovori #4 : Lipanj 08, 2010, 22:54:20 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Moram priznati da ne razumijem poruku. To je predstavljanje ili zaljenje na Vinogradsku. Vec postoji slican post o narucivanju u Vinogradsku. Najradije bi obrisao poruku.

Inace kakva je navala na doktora Saftica cini mi se da bi uskoro mogao iskljucivo u privatne vode, a iskreno se nadam da ce do toga doci pa da ga se jos vise pocne cijeniti. Kao da je jedini neurokirurg u Hrvatskoj.

Evo, pokušat ću pojasniti nerazumljivo. Moja je poruka poruka predstavljanja. Nastojala sam detaljno a opet sažeto prepričati sve što nam/mi se dogodilo. Zaista se sve tako dogodilo. Ima tu i svojevrsnog žaljenja jer, naravno, imam problem, žalim se, teško mi je, trebam pomoć, brzu pomoć... Ne mislim da sam jedina koja zove i kojoj je teško, nemam ništa protiv Vinogradske, niti sam izrijekom spomenula žaljenje na nju. Pisala sam kako bih dočarala kako se osjećam, gdje sam zapela i zatražila pomoć od onih koji su prošli slično. Shvaćam da se to moglo pročitati i ovako i onako. Jako mi je žao ako sam se zanijela i pretjerala, ne imajući na umu da je tema zapravo predstavljanje (ispričavam se!), a utoliko još žalije što me se prilično pogrešno iščitalo i natefterilo mi "navalu na doktora...".
Da, ja sam još jedna koja moli za pregled kod dr. Saftića. I što je u tome loše? Mislim da je to legitimno. Nažalost, nisam medicinar da mogu o izboru liječnika odlučivati svojom glavom nego kao mali od palube samo slušam što mi drugi govore i bespogovorno slijedim naputke onih koji, vjerujem, znaju puno više od mene. A ti drugi su rekli to što sam napisala...
Ispravi me ako pretjerujem, prilično sam konfliktnom doživjela tvoju poruku. Niti jedno pitanje upućeno meni, sami zaključci... Nadam se da možemo smirenije...   

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Dajem tartuf za par diskova
« Odgovori #5 : Lipanj 08, 2010, 23:34:57 poslijepodne »
Ono sto me smeta je da prvo idu privatne poruke i da sad kad ne mozes do dotora Saftica redovnim putem unutar par dana radis pritisak na forumu (ja sam to tako procitao). Covjek se pokazao vise nego korektan do sada i uvijek je brzo je odgovorao ljudima na forumu i mnogima je puno pomogao.

Znam da zelis pomoci mami i da vam je frka ali mislim da je bilo dovoljno napisano u pitanju o narucivanju u Vinogradsku. Ne vjerujem da je neka urota i covjek je mozda na godisnjem ili negdje.  Eto, to me malo zasmetalo. Sad ja ispadam odvjetnik Vinogradske, a to stvarno izbjegavam.  :)
« Zadnja izmjena: Lipanj 08, 2010, 23:39:58 poslijepodne bojan »
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

Assa

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 28
    • Profil
    • Email
Odg: Dajem tartuf za par diskova
« Odgovori #6 : Lipanj 09, 2010, 00:02:13 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Ono sto me smeta je da prvo idu privatne poruke i da sad kad ne mozes do dotora Saftica redovnim putem unutar par dana radis pritisak na forumu (ja sam to tako procitao). Covjek se pokazao vise nego korektan do sada i uvijek je brzo je odgovorao ljudima na forumu i mnogima je puno pomogao.

Znam da zelis pomoci mami i da vam je frka ali mislim da je bilo dovoljno napisano u pitanju o narucivanju u Vinogradsku. Ne vjerujem da je neka urota i covjek je mozda na godisnjem ili negdje.  Eto, to me malo zasmetalo. Sad ja ispadam odvjetnik Vinogradske, a to stvarno izbjegavam.  :)

Privatne poruke?! Gdje to one idu? O čemu ti to???? I ako te nešto smeta, reci što te smeta. Evo, mene na primjer smeta što lažeš i mislim da bi bilo pošteno da mi se ispričaš ovako javno, kao što si me javno i optužio za ne znam već što si mislio i smislio. Čovjeku se nisam obratila u životu, ni privatno, ni telefonski, ni virtualno, dakle ni na forumu! Opcija u kojoj bih mu se osobno obratila na forumu bi bila zadnja, nakon što sam pokušala sve prije toga. Pretpostavljam da ga milion ljudi zivka i ne želim biti još jedna koja povlači za rukav a da prethodno nisam administrativno došla do termina. Pokušala sam mamu redovno naručiti putem Centralnog naručivanja, brojevi su uredno ispisani na stranicama, potom sam dobila i informaciju o broju ambulante, gdje također nisam uspjela. I ne znam zašto misliš da tražim doktora, pa nije on tajnica koja crta po kalendaru, tražim sestru ili nekog administratora koji bi mi dao neki termin kod njega. I oprosti, ali zašto ti braniš doktora kojeg nitko ne napada, i kojeg svi hvale, što će ti to? 

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: Dajem tartuf za par diskova
« Odgovori #7 : Lipanj 09, 2010, 07:15:23 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Privatne poruke?! Gdje to one idu? O čemu ti to????

OMG....jel znaš ta su privatne poruke? Opcija koju svaki forum podržava.....očigledno ti internet nije jača strana, nemoj kritizirati jer nisi potkovana.....

Elem, nitko za kralježnicu nije dobio pomoć sad i odmah, osim ukoliko nije hitna intervencija, ako se nisi naručila danas, budeš sutra ili prekosutra....
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

Assa

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 28
    • Profil
    • Email
Odg: Dajem tartuf za par diskova
« Odgovori #8 : Lipanj 09, 2010, 08:48:21 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Privatne poruke?! Gdje to one idu? O čemu ti to????

OMG....jel znaš ta su privatne poruke? Opcija koju svaki forum podržava.....očigledno ti internet nije jača strana, nemoj kritizirati jer nisi potkovana.....

Elem, nitko za kralježnicu nije dobio pomoć sad i odmah, osim ukoliko nije hitna intervencija, ako se nisi naručila danas, budeš sutra ili prekosutra....

Prije nego što se površno upustiš u kritiziranje mojih internetskih sposobnosti, pročitaj, ali stvarno pročitaj što sam napisala. Nigdje nisam tražila pomoć sad i odmah. Nitko nije pri prvom zapinjanju odmah sjeo na forum i - udri. Tražili su svi i pokušavali prije toga. Bojan je rekao da mu smeta da "najprije idu privatne poruke" pa sam lijepo pitala - a kamo to one idu. Jer ih nikome nisam slala. To ti ne zvuči kao kritika s njegove strane? Nego mi pojašnjavaš što su privatne poruke i lijepo, jer ne čitaš pažljivo, još i zaključuješ da nisam "internetski potkovana". A što da i nisam? To je valjda neka sramota, što li? Sorry, ali ovo je stvarno uludo trošenje energije... Vjerujem da ćemo se barem u tome složiti...       

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Dajem tartuf za par diskova
« Odgovori #9 : Lipanj 09, 2010, 09:18:00 prijepodne »
Mislim da imamo veliki sum u komunikaciji sto i nije neobicno u komunikaciji putem foruma.

Probat cu biti jasniji. Kao sto sam napisao to je moje shvacanje, a bilo tko drugi moze komentarati moju poruku.

>>Konačno, od jednog forumaša doznajem da spomenuti dr. ne radi laserom
Kada si napisala da si dobila informaciju od forumasa pretpostavio sam da je to bilo preko privatne poruke (po svemu sudeci krivo sam shvatio i dobila si informaciju preko telefona ili e-maila).

>>Otada, otprije 4 dana, ne mogu dobiti nikoga na telefon, a zovem li ga zovem, kako bih ju naručila kod dr. Saftića. >>Tu smo zapeli i stojimo. Sad već razmišljam da ponudim ovakvu trampu - tartuf nekome u T-Comu da me dobro >>spoji na sve te žice, a ne za diskove.

Prvo, meni je neumjesno spominjanje tartufa i to mi previse aludira na mito. Jako dobro znate da dokotor posjecuje forum i ovo mi sve izgleda kao vrsenje pritiska na njega da vam se javi. To mi se jako ne svidja.

>>Nitko nije pri prvom zapinjanju odmah sjeo na forum i - udri. Tražili su svi i pokušavali prije toga.

Forum nije mjesto za "udaranje" u bilo kojem trenutku i rijesavanje poteskoca na taj nacin.

Jedno je napisati imali smo problema s narucivanjem u Vinogradskoj ili s nekim dokotorm ili kako rijesiti stvari, a drugo je pokusaj koristenja foruma da se bude narucen sto prije i to spominjenjem nekih tartufa.

« Zadnja izmjena: Lipanj 09, 2010, 09:20:33 prijepodne bojan »
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

kokolino

  • Guru
  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 823
    • Profil
Odg: Dajem tartuf za par diskova
« Odgovori #10 : Lipanj 09, 2010, 17:39:24 poslijepodne »
Ma dajte ljudi smirite se. Koji vam je ..?!
Žena je u jadu svojih problema u obitelji htjela na kraju biti duhovita. Barem sam ja to tako shvatila. Smirite se ,opustite se, zar su vam odvjetnici na vratu ili ste se prepali od nečeg?! ???

Assa

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 28
    • Profil
    • Email
Odg: Dajem tartuf za par diskova
« Odgovori #11 : Lipanj 10, 2010, 00:41:30 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Mislim da imamo veliki sum u komunikaciji sto i nije neobicno u komunikaciji putem foruma.

Probat cu biti jasniji. Kao sto sam napisao to je moje shvacanje, a bilo tko drugi moze komentarati moju poruku.

>>Konačno, od jednog forumaša doznajem da spomenuti dr. ne radi laserom
Kada si napisala da si dobila informaciju od forumasa pretpostavio sam da je to bilo preko privatne poruke (po svemu sudeci krivo sam shvatio i dobila si informaciju preko telefona ili e-maila).

>>Otada, otprije 4 dana, ne mogu dobiti nikoga na telefon, a zovem li ga zovem, kako bih ju naručila kod dr. Saftića. >>Tu smo zapeli i stojimo. Sad već razmišljam da ponudim ovakvu trampu - tartuf nekome u T-Comu da me dobro >>spoji na sve te žice, a ne za diskove.

Prvo, meni je neumjesno spominjanje tartufa i to mi previse aludira na mito. Jako dobro znate da dokotor posjecuje forum i ovo mi sve izgleda kao vrsenje pritiska na njega da vam se javi. To mi se jako ne svidja.

>>Nitko nije pri prvom zapinjanju odmah sjeo na forum i - udri. Tražili su svi i pokušavali prije toga.

Forum nije mjesto za "udaranje" u bilo kojem trenutku i rijesavanje poteskoca na taj nacin.

Jedno je napisati imali smo problema s narucivanjem u Vinogradskoj ili s nekim dokotorm ili kako rijesiti stvari, a drugo je pokusaj koristenja foruma da se bude narucen sto prije i to spominjenjem nekih tartufa.



Kao što i sam kažeš, puno si toga pretpostavio pa krivo shvatio... pa izrekao, pa optužio, pogriješio. Pa se i dalje vrtiš sa sobom u istom krugu, a meni je evo dosadilo, jer uopće nije zabavno i u toj se centripetalnoj sili ja ne bih dalje pripetavala. Da nije bilo zlobno i iskonstruirano sve, ama baš sve što si rekao, pomislila bih tek da ti nedostaje smisla za humor... To bi bilo sve od mene na ovu temu. Pozdrav   

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Dajem tartuf za par diskova
« Odgovori #12 : Lipanj 10, 2010, 18:46:06 poslijepodne »
Da, po svemu sudeci krivo sam sve shvatio. Od mene jos samo javna isprika na tome.

Bojan
« Zadnja izmjena: Lipanj 10, 2010, 18:51:42 poslijepodne bojan »
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

Kraljeznica.com forum

Odg: Dajem tartuf za par diskova
« Odgovori #12 : Lipanj 10, 2010, 18:46:06 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com