Autor Tema: Jos jedan novi  (Posjeta: 4570 )

0 Članova i 79 Gostiju pregledava ovu temu.

mirko

  • Newbie
  • *
  • Postova: 3
    • Profil
Jos jedan novi
« : Listopad 07, 2010, 11:13:23 prijepodne »
Evo i mene. Operiran sam prije dva tjedna na neurokirurgiji u Rijeci, i to kao hitni sucaj nakon nesrece u kojoj mi je stradao L1.
Nisam mogao ne zapaziti mjere stednje koje su pogodile zdravstvo ali o Klinici, Lijecnicima i svom ostalom personalu na odjelu imam samo rijeci hvale. Sad sam doma, osjecam se dobro nakon operacije i polako mi se vraca snaga bez koje sam bio ostao sto zbog operacije a i zbog potpunog gubitka apetita. Jos uvijek me malo boli ali nije to bol koja bi mi zgorcavala zivot. Nastojim sto cesce ustati iz kreveta a vec i izlazim iz kuce na krace setnje.(jedino mi smeta sto nesmijem sjesti cak niti kad jedem) Cim bude moguce otici cu na fizikalnu terapiju od koje ocekujem konkretne pomake na bolje.
Na forum sam se registrirao kako bi prikupio sto vise informacija koje bi mi imale pomoci u sto brzem oporavku. Pozdrav svima uz iskrene zelje za dobro zdravlje.

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Jos jedan novi
« Odgovori #1 : Listopad 08, 2010, 11:44:55 prijepodne »
Pozdrav, dobrodosao na forum. Hvala za predstavljanje. Sto se dogodilo s L1 tj. u kakvom je stanju bio? Gdje ces ici na fizikalnu? Sretno s oporavkom.
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

mirko

  • Newbie
  • *
  • Postova: 3
    • Profil
Odg: Jos jedan novi
« Odgovori #2 : Listopad 09, 2010, 10:21:38 prijepodne »
Bojane, hvala na dobrodoslici. Stanje mojeg L1 je bilo diagnosticirano kao Fractura compesiva. Na
rtg snimci je isledalo prilicno gadno, izmedju ostecenog i slijedeceg kraljeska vise nije postojao nikakav razmak. Rtg snimak nakon operacije pokazuje da mi je to kirurg jako lijepo poslozio i pricvrstio plocicama i vijcima(operiran sam 22.09) a i stanje mi se rapidno popravlja. Spavam bez ikakvih tableta protiv bolova. Redovito izlazim u setnje koje sve lakse podnosim, ne osjecam bas nikakve simtome u nogama(koji su nazalost tako cesti kod vecine na ovom forumu) Po prirodi sam hiperaktivac pa mi lezane tesko pada. Zbog toga sam i nastradao, ali sam na svu srecu i ljubitelj knjizevnosti pa sam se vratio stivu koje sam bio vec gotovo zapostavio. Tako da ipak ne lezim uzalud.
Trenutno jos neznam kamo cu na fizioterapiju. To cu tek definirat sa svojom Lijecnicom.
Toliko od mene. Javljit cu se opet kad bude novosti ili u slucaju konkentnih pitanja.

mirko

  • Newbie
  • *
  • Postova: 3
    • Profil
Odg: Jos jedan novi
« Odgovori #3 : Listopad 09, 2010, 10:27:49 prijepodne »
Da, jos i ovo; hvala Bojanu na lijepim zeljama u vezi mog oporavka. Iste zelje upucujem i ja svima koji nas citaju. Sretno i pozdrav svima.

 

SMF spam blocked by CleanTalk
Nagradne igre