Autor Tema: novi sam  (Posjeta: 5501 )

0 Članova i 64 Gostiju pregledava ovu temu.

kralješko

  • Newbie
  • *
  • Postova: 4
    • Profil
novi sam
« : Svibanj 27, 2011, 09:53:28 prijepodne »
Pozdrav svima!
Eto mene, još jednog s protruzijom L5 S1 (MR iz 1. mj.). Hodam ali šepam ....sad mirujem i stalno me boli koljeno i potkoljenica, donji dio ledja i tak...e da patelarni refleks koma....sve lijeva noga. Ide već nakon 7 dana na bolje ali sporo. Evo malo o sebi jer nisam, normalno spaval cijelu noć.  U fazi sam pregleda, ponovnog MRa i EMR ili kak se to već zove i nakon toga na ponovni pregled kod neurokirurga. Mislim na mišljenje kod bar 2 pa da vidim di sam. Zadad toliko. I super da postoji ovaj forum. Zezam se već par mjeseci s tim, primilo me prije 6 mj prvi put u životu jer sam nekaj nezgodno dignul pa pustilo uz pomoć fizijatra i vježbi, plivanja, hodanja čega sam se strogo držal i do prije mjesec dana sam mislio riješio sam toi kad ono sad zadnjih 2 tjedna puno jače me čopilo nakon jednog puta (sjedenje!) a inače sam sportski tip, idealna težina, rekreativno se bavim sportom godinama... i trčanje i bicikl i trbušnjaci i sve i eto zeznulo me za poludit. Inače posao  mi je sjedit za glupim kompom 8 sati i to me očito okida. Eto toliko.zasad. kad dobijem nalaze drugi tjedan molit ću i vaš savjet što dalje. Pozdrav

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: novi sam
« Odgovori #1 : Svibanj 27, 2011, 09:58:30 prijepodne »
Kod kojeg neura ideš, u koju bolnicu?

kralješko

  • Newbie
  • *
  • Postova: 4
    • Profil
Odg: novi sam
« Odgovori #2 : Svibanj 27, 2011, 10:05:09 prijepodne »
A sad imam zakazano mr i emr u traumi ... A mislim poslije i u vinogradsku da vidim kaj će mi oni tamo reći jer žekim više mišljenja

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: novi sam
« Odgovori #3 : Svibanj 27, 2011, 10:11:13 prijepodne »
Svakako pribavi bar dva ili tri mišljenja

kralješko

  • Newbie
  • *
  • Postova: 4
    • Profil
Odg: novi sam
« Odgovori #4 : Svibanj 27, 2011, 10:15:59 prijepodne »
Da, slažem se odlučio sam 2 , 3 mišljenja obavezno i onda vidjet što dalje.... a htio bi se ipak nekako dovest kolko tolko u normalu za ljeto..... budući da i inače sam u istri prek ljeta....razmišljam i o peharcu...ali nakon svih pregleda i mišljenja neurokirurga

teoantun

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 472
  • In Te, Domine, speravi!
    • Profil
    • Email
Odg: novi sam
« Odgovori #5 : Svibanj 27, 2011, 14:24:59 poslijepodne »
 :)
Pozdravljam te kralješko i dobro došao na forum, a još bolje našao koristan savjet. Želim ti što brže riješenje i što bolje ozdravljenje. :)
V.R.S.N.S.M.V.   S.M.Q.L.I.V.B.  Crux Santa Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux! Per Mariam ad Iesum! Zajedno u Kristu!

III 2011.g.  INTERLAMINECTOMIA L5 - S1 L.DEX.; ADHESIOLISIS; ABLATIO DISCI I.V. L5 - S1

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: novi sam
« Odgovori #6 : Svibanj 31, 2011, 02:12:02 prijepodne »
Samo da napisem da mi je grozno kad vidim da netko tko se bavi sportom ima probleme s kraljeznicom. Nazalost nema pravila i tesko se sacuvati zdravim pored rada za kompom. Mislim da bi bilo dobro da vidis sto Peharec kaze. Kakav je MR nalaz?
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

 

SMF spam blocked by CleanTalk
Nagradne igre