Autor Tema: Pozdrav svima  (Posjeta: 11945 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

bego

  • Newbie
  • *
  • Postova: 2
    • Profil
    • Email
Pozdrav svima
« : Ožujak 12, 2021, 14:48:59 poslijepodne »
Imam 64 godine. Prije 13 godina sam operirao lumbalnu kralježnicu L4/L5 .Stanje se pogoršalo i sada imam dijagnozu fizijatra,  Postlaminektomični sindrom, nesvrstan drugamo i dijagnozu neurokirurga, Teške degenerativne promjene kralježnice, od vrata do lumbalnog dijela . Bolovi su takvi, po cijelom tijelu, da sam nekada jako slabo mobilan i trošim puno tableta za bolove.

timesurfer

  • Newbie
  • *
  • Postova: 12
    • Profil
Odg: Pozdrav svima
« Odgovori #1 : Svibanj 21, 2022, 09:12:49 prijepodne »
Dragi prijatelju u istom smo loncu samo sto sam ja izvadio 4 diska u lumbalnom dijelu te ostao na jednom i poslje par godina se javila bol duz cijele kraljeznice koju spotavam tabletama protiv bolova.
Predlozena mi je stabilizacija lumbalnog dijela na tri razine ali s obzirom da bi operacija potrajala negdje oko 5 sati a ja bolujem od angine pektoris t.j.operira sam srce i ugradjeni su dva bajpasa nisam bas siguran dali bi ja tu operaciju prezivio jer zadnj put kad su mi odjednom izvadili tri diska(cetvrti je izvadjen puno ranije)za vrijeme operacje koja je trajala punih 5 sati krvni pritisak je varira tjekom cijele operacije tako da je bilo ili prekinut operaciju nasto moj neurokirurg nije htio pristati jer sam bio upozoren od kardiologa da mi srce nije bajno ali je bol bila jaca od razuma i ja sam prista na operaciju i jedva prezivio jer je anesteziolog cijelo vrijeme operacije govori mom neurokirurgu kolega prekini operaciju izgubit cemo covijeka.
Eto prijatelju tijesi se da nisi sam u tome i da ima nas puno gorih od tebe.
Srdacan pozdrav  ako te jos nesto zanima pisi.
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Jedan dva tri nagrbusili smo svi koji patimo od ovog gore.

Kraljeznica.com forum

Odg: Pozdrav svima
« Odgovori #1 : Svibanj 21, 2022, 09:12:49 prijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com