Autor Tema: Srdacan pozdrav  (Posjeta: 5322 )

0 Članova i 78 Gostiju pregledava ovu temu.

sociolog

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 35
    • Profil
    • Email
Srdacan pozdrav
« : Ožujak 23, 2009, 14:52:49 poslijepodne »
Imam 27 godina.

diplomirao sociologiju i povijest, Filozofski fakultet Beograd, Odsjek za sociologiju i povijest.

magistrirao sociologiju, The University of Chichago, Department of Sociology.

doktorirao politicke znanosti, Fakultet politickih znanosti Zagreb.

podrucje znanstvenog interesa: sociologija porodice, sociologija mladih, socijalna politika, sociologija medija, komparativna i medunardona politika.

trenutacno zaokupljen docentskom disertacijom iz podrucja drustvenih znanosti, polje znanosti bioetika, tema istrazivanja "Perspektive odnosa lijecnik-pacijent".

zaposlen, otac dvoje djece, rastavljen.

Srdacan pozdrav svim clanovima foruma!
« Zadnja izmjena: Ožujak 23, 2009, 15:05:04 poslijepodne sociolog »

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Srdacan pozdrav
« Odgovori #1 : Ožujak 23, 2009, 15:45:17 poslijepodne »
Dobrodošao!

Odmah mi je kod tebe "zapelo za oko" - "tema istrazivanja "Perspektive odnosa lijecnik-pacijent"".
Mislim da ćeš na ovom forumu ali i sličnima pronaći dosta materijala.  ;D

Sretno!
2006. interlaminectomia L4-L5

sociolog

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 35
    • Profil
    • Email
Odg: Srdacan pozdrav
« Odgovori #2 : Ožujak 23, 2009, 15:49:37 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Dobrodošao!

Odmah mi je kod tebe "zapelo za oko" - "tema istrazivanja "Perspektive odnosa lijecnik-pacijent"".
Mislim da ćeš na ovom forumu ali i sličnima pronaći dosta materijala.  ;D

Sretno!

Hvala na dobrodoslici.

Zbog velikih poslovnih obaveza, trenutacno jos uvijek pisem teorijski dio docenture, dok ce empirijski uslijediti, nakon teorijskog. Procitati cu teme sa foruma kako bi ih koristio pri orijentaciji i postavljanju glavnih premisa istrazivanja.

takoder zelim napomenuti, iako ovo nije forum te tematike, da stojim na usluzi svim clanovima foruma strucnim znanjem iz podrucja moje struke.

Radio sam u Centru za socijalnu skrbu Splitu kao posrednik izmedu partnera koji su zeljeli ili okoncati ili sacuvati bracnu zajednicu ili kohabitaciju.

Slobodno me kontaktirajte na private!

Katarina A.

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 207
    • Profil
    • Email
Odg: Srdacan pozdrav
« Odgovori #3 : Ožujak 23, 2009, 18:16:57 poslijepodne »
I ja želim dobrodošlicu...
Od sličnosti imamo što smo diplomirali u Beogradu, kasnije se prebacili u ove prostore, a na Medicinskom fakultetu u Rijeci gdje sam profesor imamo dosta razvijenu bioetiku pa ako treba neki kontakt ili savjet stojim na usluzi...inače sam genetičar...
I trenutno u velikoj frci s križima, pokušavam izbjeći operaciju terapijama kod Peharca u Puli...
L5/S1 ekstruzija

Jasna

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 654
    • Profil
Odg: Srdacan pozdrav
« Odgovori #4 : Ožujak 23, 2009, 20:58:53 poslijepodne »
I od mene veliki pozdrav...i ja se povremeno bavim socijalnom politikom, pa bih se cijenila ako možeš staviti koji link na neke od tvojih radova. 
Operacija L4/L5 2007. godine

denis 68

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 897
    • Profil
    • Email
Odg: Srdacan pozdrav
« Odgovori #5 : Ožujak 23, 2009, 22:57:52 poslijepodne »
Sociolog u malom zakašnjenu dobro došao ;)

sociolog

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 35
    • Profil
    • Email
Odg: Srdacan pozdrav
« Odgovori #6 : Ožujak 24, 2009, 00:31:40 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
I ja želim dobrodošlicu...
Od sličnosti imamo što smo diplomirali u Beogradu, kasnije se prebacili u ove prostore, a na Medicinskom fakultetu u Rijeci gdje sam profesor imamo dosta razvijenu bioetiku pa ako treba neki kontakt ili savjet stojim na usluzi...inače sam genetičar...
I trenutno u velikoj frci s križima, pokušavam izbjeći operaciju terapijama kod Peharca u Puli...

Hvala lijepa, ako me mozete uputiti na neku literaturu bio bi zahvalan!

Vi ste lijecnica i uvjeren sam da znate sto je bolje oiperirati ili ne, osobno bih se operirao da skratim patnje.
« Zadnja izmjena: Ožujak 24, 2009, 00:48:50 prijepodne sociolog »

sociolog

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 35
    • Profil
    • Email
Odg: Srdacan pozdrav
« Odgovori #7 : Ožujak 24, 2009, 00:38:40 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
I od mene veliki pozdrav...i ja se povremeno bavim socijalnom politikom, pa bih se cijenila ako možeš staviti koji link na neke od tvojih radova. 

Vecina mojih radova nastala je za vrijeme mog magistarskog studija u SAD-u, pisao sam o Marihuani kao kulturi drustva, Aspektima globalizacije i tranzicije u postsocijalistickom hrvatskom drustvu, Polozaj zena u komunizmu, Inkluzivno drustvo kao temelj suvremene demokracije, Propada li tradicionalna obitelj, Zivot poslije psihijatrije-mogu li se dusevno oboljeli nakon izljecenja uklopiti u drustvo... i jos brojne znanstvene monografije.

Nazalost nemam link na moje radove jer su oni publicirani u znanstvenoj knjiznici Sveucilista u Chichagu. Neki od mojih radova koje sam pisao u Hrvatskoj nisu objavljeni, dapace strogo su zabranjeni jer sam prozvan ultra ljevicarom, komunistom i raznim "pogrdnim" imenima od strane drzavnog aparata koji ne moze podnijeti kritiku.

Neka od mojih blic istrazivanja u suautorstvu sa kolegama mogu se pronaci u casopisu Socioloska revija.

No ako imate konkretan problem ili nejasnocu u  svezi socijalne politike, ili pak zelite iznjeti misljenje samo izvolite, rado cu pomoci odgovorom, komentarom ili kritikom.

Mile50

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 221
    • Profil
    • Email
Odg: Srdacan pozdrav
« Odgovori #8 : Ožujak 24, 2009, 06:16:12 prijepodne »
Dobrodošao...i čestitke na svim uspjesima.

 

Nagradne igre