Autor Tema: Ekipa, pretjerujete  (Posjeta: 16136 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Ekipa, pretjerujete
« : Srpanj 21, 2011, 22:02:23 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
I činilo mi se da ste vi isti neurokirurg kojem sam slala slike, ali nisam bila sigurna. Hvala što ste brzo pogledali!
Sad sam potpuno zbunjena! Znači u mom slučaju je dobro da je ispad diska veliki a ne mali????
Regresirati znači - povući će se u svoje ležište ili će ga tijelo nekako razgraditi? Ako ne regresira skroz hoće li ostatak prijetiti živcima?
Ugrožavam li živac čekanjem (s obzirom na motornu slabost)?
Ako budem čekala dva mjeseca, biti ću opasno blizu onoj magičnoj granici od 4 mjeseca koja se navodi vezano uz uspješnost operacija...
(MRI je napravljena mjesec dana nakon početka simptoma)

Ako odlučim čekati što mi je činiti za to vrijeme - fizikalna? mirovanje?

Ja volim voditi aktivan život i kad su mi rekli da neoperiranje znači u najgorem slučaju paraliza stopala a u najboljem slučaju doživotan oprez da ne napravim neki krivi pokret da mi se taj dio diska u spinalnom kanalu ne bi krivo pokrenuo i precvikao živac - tad sam pristala na operaciju.
Ali ovo su potpuno nove informacije!



Sad baš da se živac može precvikati samo tako i nije istina...

Na tvoja pitanja je teško dati odgovor u smislu da bude nešto konkretno....u neurokirurgiji kralježnice nema konkretnih odgovora....ono što ti je neurokirurg napisao je savršeno relevantno i toga se pridržavaj, što se tiče regresije, to nisam baš sigurna šta točno znači, ali ne moraš se ni zamarati sa tim šta će biti, da li to znači povratak u ležište ili apsorpciju organizma, u obadva slučaja tebe čeka isti scenario, a to je promjena načina života u smislu da bolje paziš na težinu i da redovno vježbaš. Vidim da si aktivna i mislim da ti to neće teško pasti....

U narednom periodu dobro prati snagu muskulatore problematične strane i onda se ravnaj prema tome....ukoliko dođe do progresije operacija je po meni neizbježna, ali ni operacija nije neki bauk. Ovdje na forumu smo već stotine stranica izanalizirali sve tipove operacija pa malo prosurfaj....






Davore, Bog ti pomogao jači si od Kokoline, ovako stručne savjete može dati samo neuro i ti, još jednom, Bog te blagosslovio što te imamo ovdje na forumu.

samo mi ovi savjeti liče na "neuro je napisao" i obratno " Davor je to sve lijepo objasnio"
« Zadnja izmjena: Srpanj 21, 2011, 22:05:18 poslijepodne Jopan »
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

teoantun

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 472
  • In Te, Domine, speravi!
    • Profil
    • Email
Ekipa, pretjerujete
« Odgovori #1 : Srpanj 21, 2011, 23:24:46 poslijepodne »
 ;D ::) ;D  , da, kao da je upravo odradio uvodno docentsko predavanje...
V.R.S.N.S.M.V.   S.M.Q.L.I.V.B.  Crux Santa Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux! Per Mariam ad Iesum! Zajedno u Kristu!

III 2011.g.  INTERLAMINECTOMIA L5 - S1 L.DEX.; ADHESIOLISIS; ABLATIO DISCI I.V. L5 - S1

Istr

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 322
    • Profil
Ekipa, pretjerujete
« Odgovori #2 : Srpanj 22, 2011, 00:09:35 prijepodne »
Davor je za razliku od pojedinaca s ovog foruma čitao što je Neurokirurg pisao i sada ima pravo to znanje prenijeti drugima, bez obzira što nije medicinski školovan.
Primum non nocere - razmotrite minimalno-invazivno liječnje kralješnice

Kraljeznica.com forum

Ekipa, pretjerujete
« Odgovori #2 : Srpanj 22, 2011, 00:09:35 prijepodne »

teoantun

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 472
  • In Te, Domine, speravi!
    • Profil
    • Email
Ekipa, pretjerujete
« Odgovori #3 : Srpanj 22, 2011, 00:14:37 prijepodne »
A drugi za razliku od onog koji čita samo što je neuro pisao, nazovu profesore ili primarijuse, ili u neku privatnu polikliniku, pitaju i imaju pravo objaviti, jer postoje i drugi pametni liječnici.
V.R.S.N.S.M.V.   S.M.Q.L.I.V.B.  Crux Santa Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux! Per Mariam ad Iesum! Zajedno u Kristu!

III 2011.g.  INTERLAMINECTOMIA L5 - S1 L.DEX.; ADHESIOLISIS; ABLATIO DISCI I.V. L5 - S1

Istr

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 322
    • Profil
Ekipa, pretjerujete
« Odgovori #4 : Srpanj 22, 2011, 00:16:55 prijepodne »
Ne Antisa, oprosti. Nemoj da ti pregledavam postove. Do sada si vec 5-6 puta rekao bezocne neistine i obmanjivao ljude ovdje svojim laickim komentarima koji samo mogu dezinformirati ljude koji u potrazi za pomoci dodju ovdje. Ja sam te propisno  ispravio vec nekoliko puta u iznosenju neistina.... Google i nije dobar izvor informacija, Wikipedia takodjer !!!
Primum non nocere - razmotrite minimalno-invazivno liječnje kralješnice

teoantun

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 472
  • In Te, Domine, speravi!
    • Profil
    • Email
Ekipa, pretjerujete
« Odgovori #5 : Srpanj 22, 2011, 00:21:08 prijepodne »
Ne oprosti ti, ali danas si obmanjivao javnost o doktoru Kvesiću, što je on sam osobno demantirao. Ako tko koristi google i copy paste, to si ti na spinoteci.....  8)
V.R.S.N.S.M.V.   S.M.Q.L.I.V.B.  Crux Santa Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux! Per Mariam ad Iesum! Zajedno u Kristu!

III 2011.g.  INTERLAMINECTOMIA L5 - S1 L.DEX.; ADHESIOLISIS; ABLATIO DISCI I.V. L5 - S1

teoantun

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 472
  • In Te, Domine, speravi!
    • Profil
    • Email
Ekipa, pretjerujete
« Odgovori #6 : Srpanj 22, 2011, 00:22:16 prijepodne »
Osim toga, nemoj da mi pregledavamo postove, pa ustanovimo kako ste vi iz udruge, već nekoliko puta iznosili različita mišljena o istoj temi.... KVP
V.R.S.N.S.M.V.   S.M.Q.L.I.V.B.  Crux Santa Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux! Per Mariam ad Iesum! Zajedno u Kristu!

III 2011.g.  INTERLAMINECTOMIA L5 - S1 L.DEX.; ADHESIOLISIS; ABLATIO DISCI I.V. L5 - S1

Istr

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 322
    • Profil
Ekipa, pretjerujete
« Odgovori #7 : Srpanj 22, 2011, 00:24:53 prijepodne »
Ja, koji ovdje redovito pišem, ne zastupam mišljenja ni interese udruge. Stoga, odbij....
Primum non nocere - razmotrite minimalno-invazivno liječnje kralješnice

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Ekipa, pretjerujete
« Odgovori #8 : Srpanj 22, 2011, 00:27:08 prijepodne »
Antiša.....ajd se ti lijepo primi Biblije....to je štivo za tebe....a bilo kakvu struku ostavi stručnjacima....

E sad kod pregledavanja postova, svašta bi se dalo naći, tako i tvoje nametanje sektaških stavova ostatku foruma, koji btw, čine i vjernici pravoslavne i islamske vjeroispovijesti, ali pošto si ti južni Hrvat ne možeš diferencirati te odnose....
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Ekipa, pretjerujete
« Odgovori #9 : Srpanj 22, 2011, 00:33:14 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Davore, Bog ti pomogao jači si od Kokoline, ovako stručne savjete može dati samo neuro i ti, još jednom, Bog te blagosslovio što te imamo ovdje na forumu.

samo mi ovi savjeti liče na "neuro je napisao" i obratno " Davor je to sve lijepo objasnio"


Interesantna je ova polarizacija na forumu...samo nitko još nije pobio moje argumente.....dok s druge strane.....hehehehehehe..

Pošto sam ja priznao da dobijam 500 evropa po pacijentu, ajd sad ti reci kolko ti dobivaš od ostalih.....? Pošto se u toj tvojoj šupljoj glavi sve svodi na konspirativne teorije, ne može mi nitko dokazati da si ti izuzet od istih.....stoga čkomi i vrati se u svoj brlog....
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

teoantun

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 472
  • In Te, Domine, speravi!
    • Profil
    • Email
Ekipa, pretjerujete
« Odgovori #10 : Srpanj 22, 2011, 00:35:42 prijepodne »
 Člankom 40. Ustava RH jamči se sloboda savjesti i vjeroispovijedi i slobodno javno očitovanje vjere ili drugog uvjerenja.
Pitanja slobode vjeroispovijedi i slobodnog, javnog očitovanja vjere Republika Hrvatska je regulirala donošenjem Zakona o pravnom položaju vjerskih zajednica (NN 83/02).

Osim toga, pripadnici islamske vjeroispovjesti su moji prijatelji, ako te baš zanima, a sa pripadnicima pravoslavne ispovijesti imam jednaku vjeru i ista Evanđelja, kao i potpuno isto ekumensko Vjerovanje....
Prema tome, o čemu ti pričaš?
V.R.S.N.S.M.V.   S.M.Q.L.I.V.B.  Crux Santa Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux! Per Mariam ad Iesum! Zajedno u Kristu!

III 2011.g.  INTERLAMINECTOMIA L5 - S1 L.DEX.; ADHESIOLISIS; ABLATIO DISCI I.V. L5 - S1

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Ekipa, pretjerujete
« Odgovori #11 : Srpanj 22, 2011, 00:37:04 prijepodne »
I da lijepo više objasnim neku svoju priču....ovdje sam iz 2 stvari:

1. čisti altruizam

2. Konstantna edukacija o kralježnici, ali naravno kao pacijent koji ima bolesnu kralježnicu i koji će cijeli život morati voditi brigu oko toga svega, ovaj forum mi je idealan za skupljanje potrebnog znanja.....a iza svakog savjeta što sam ga dao ikome stojim 100%
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

socrates

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 89
    • Profil
Ekipa, pretjerujete
« Odgovori #12 : Srpanj 22, 2011, 00:38:37 prijepodne »
Koliko ja vidim teoantun iznosi iste podatke kao i ostali koji to rade,samo što drži različitu stranu od onoga što netko drugi zamisli.
Priupitati google što su to sektaški stavovi i koje su poveznice između ove tri a i svih ostalih vjeroispovijesti.

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Ekipa, pretjerujete
« Odgovori #13 : Srpanj 22, 2011, 00:40:48 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Člankom 40. Ustava RH jamči se sloboda savjesti i vjeroispovijedi i slobodno javno očitovanje vjere ili drugog uvjerenja.
Pitanja slobode vjeroispovijedi i slobodnog, javnog očitovanja vjere Republika Hrvatska je regulirala donošenjem Zakona o pravnom položaju vjerskih zajednica (NN 83/02).

Osim toga, pripadnici islamske vjeroispovjesti su moji prijatelji, ako te baš zanima, a sa pripadnicima pravoslavne ispovijesti imam jednaku vjeru i ista Evanđelja, kao i potpuno isto ekumensko Vjerovanje....
Prema tome, o čemu ti pričaš?

Po 100-ti put....pričam o tvom ekstremizmu....vjeruj mi da bi i samom papi dopiz**o već....da nije takvih kao ti bilo, nijedna rat se ne bi nikada desio...

Ajd sad se malo hvali svojim "moćnim" IT znanjem....već sam te jednom pitao...di si bio 82. godine kada sam ja kao 5-godišnjak radio svoje prve algoritme na ZX Spectrumu sa čuvenim Z80 procesorom.....ajde dijete malo proguglaj pa će ti biti jasnije....
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

Istr

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 322
    • Profil
Ekipa, pretjerujete
« Odgovori #14 : Srpanj 22, 2011, 00:42:18 prijepodne »
Gledaj, nije problem u samom kopiranju tekstova, nego u kopiranju NETOČNIH tekstova bez obzira koji primjarijus ili profesor ih potpisuje. Vidim se ovdje nekima "diže" na titule, ali to ne znači pouzdanost istih informacija koje nalazite na Googlu
Primum non nocere - razmotrite minimalno-invazivno liječnje kralješnice

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Ekipa, pretjerujete
« Odgovori #15 : Srpanj 22, 2011, 00:42:26 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Koliko ja vidim teoantun iznosi iste podatke kao i ostali koji to rade,samo što drži različitu stranu od onoga što netko drugi zamisli.
Priupitati google što su to sektaški stavovi i koje su poveznice između ove tri a i svih ostalih vjeroispovijesti.

Pokušavam naći logičku smisao ovih rečenica, ali izgleda da me taj dan nije bilo u školi....

Ajd budi dobar pa prevedi na hrvatski....kada se već pozivaš, onda uključi google translator, zna i pomoći nekada....
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

socrates

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 89
    • Profil
Ekipa, pretjerujete
« Odgovori #16 : Srpanj 22, 2011, 00:49:50 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Koliko ja vidim teoantun iznosi iste podatke kao i ostali koji to rade,samo što drži različitu stranu od onoga što netko drugi zamisli.
Priupitati google što su to sektaški stavovi i koje su poveznice između ove tri a i svih ostalih vjeroispovijesti.

Pokušavam naći logičku smisao ovih rečenica, ali izgleda da me taj dan nije bilo u školi....

Ajd budi dobar pa prevedi na hrvatski....kada se već pozivaš, onda uključi google translator, zna i pomoći nekada....
Izgleda da si propustio još dosta toga u životu osim škole i to više od jednog dana,ah da doma si radio algoritme ;D
Ma nebitan si mi da bi ti nešto objašnjavao al ostavi se napadanja ljudi koji nemaju isto mišljenje poput tebe na ovom forumu.
Pogotovo fizijatara il ćeš sad ti djelit savjete umjesto kokoline

teoantun

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 472
  • In Te, Domine, speravi!
    • Profil
    • Email
Odg: Ekipa, pretjerujete
« Odgovori #17 : Srpanj 22, 2011, 01:04:02 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Antiša.....ajd se ti lijepo primi Biblije....to je štivo za tebe....a bilo kakvu struku ostavi stručnjacima....

E sad kod pregledavanja postova, svašta bi se dalo naći, tako i tvoje nametanje sektaških stavova ostatku foruma, koji btw, čine i vjernici pravoslavne i islamske vjeroispovijesti, ali pošto si ti južni Hrvat ne možeš diferencirati te odnose....

Vulpes pilum mutat, non mores.

Vasa vacua maxime sonant.
V.R.S.N.S.M.V.   S.M.Q.L.I.V.B.  Crux Santa Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux! Per Mariam ad Iesum! Zajedno u Kristu!

III 2011.g.  INTERLAMINECTOMIA L5 - S1 L.DEX.; ADHESIOLISIS; ABLATIO DISCI I.V. L5 - S1

Kraljeznica.com forum

Odg: Ekipa, pretjerujete
« Odgovori #17 : Srpanj 22, 2011, 01:04:02 prijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com