Autor Tema: Rasprava i komentiranje  (Posjeta: 10727 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Rasprava i komentiranje
« : Srpanj 18, 2017, 08:25:09 prijepodne »
Znači dodjem na forum jednom godišnje i imam kaj vidjeti....

Dakle, osoba pod imenom ladyanita je u drugom postu napisala takve bedstoće da još sebi ne mogu doći. Suženje spinalnog kanala je prirodna formacija i apsolutno ništa ne može negativno uzrokovati, jedina razlika od "normalnog" spinalnog kanala jest ta da ukoliko dodje do hernije diska već prim 3mm će se osjećati simptomi kao 6 mm "kod normalnog". Dokle god nema hernije nema ni problema.

Osoba ladyanita mora biti itekako opomenute zbog svog posta koji je u najmanju ruku opasan i pruža potpuno krive informacije.
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: Odg: Pečenje/Senzacije u mošnji
« Odgovori #1 : Srpanj 21, 2017, 10:15:04 prijepodne »
No hvala dragom Bogu da se napokon pojavio Davor pa da ja bedak ne moram više ništ pisati.
Samo si se mogao onda i prije javiti i dati mi savjete dok su meni itekako bili trebali.
Dobro o Dr.Saftiću već sve znamo jer si ga dosta nahvalio,samo moraš biti svjestan činjenice da si dobra većina ljudi njega ne može priuštiti,pa se zajebavamo okolo sa najobičnijim neurokirurzima pa nam je tako kako je.
Ja svečano obećajem da više neću pisati ništa,pa čak ni bedastoce.
Lijep pozdrav svima,a sad idem u krevet jer me boli dupe od injekcije koju sam prije pol vure dobila.  :-*
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

topalo

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 121
    • Profil
Odg: Odg: Pečenje/Senzacije u mošnji
« Odgovori #2 : Srpanj 21, 2017, 14:14:42 poslijepodne »
Ako koga treba odstranit s tog foruma onda je to Davor a ne Anita. Ona ne širi dezinformacije već svoje iskustvo . Meni osobno su njene informacije jako dobro došle dok tvoje baš i ne. Kako kaže Anita ne mogu svi platit privatno. Eto ja srećom mogu pa se bila i kod privatnika ali se baš i nisam usrećila a bila sam i na mišljenju kod dr. Saftića . Zato Davor pusti da svako piše svoje iskustvo jer tome služi forum a oni koji samo čitaju naša mišljenja ako su se za to odlučili moraju pročitat toga što više i izvući svoj zaključak.
Laminektomija L1/L2 5/2016
Interlaminektomija L2/L3 4/2017
Interlaminektomija L2/L3 foraminotomia L 3  5/2017

Kraljeznica.com forum

Odg: Odg: Pečenje/Senzacije u mošnji
« Odgovori #2 : Srpanj 21, 2017, 14:14:42 poslijepodne »

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Odg: Pečenje/Senzacije u mošnji
« Odgovori #3 : Srpanj 22, 2017, 08:10:31 prijepodne »
Iskustva su iskustva, nisu činjenice. Činjenice utvrđujemo u konzultacijama s liječnikom, nakon pregleda, o zahvatima suodlučujemo s liječnikom. Ovdje možemo napisati i nešto netočno i nešto što smo čuli od drugih i nešto što smo sami doživjeli i ovaj forum je zapravo mjesto podrške za sve koji se muče s kičmama. Kako ovo nije zdravstvena ustanova, korisnici foruma nisu pacijenti i odluke o svojem zdravlju ne donose na temelju informacija koje ovdje dobivaju. Svaka komunikacija, pa čak i anonimna na internetu, mora biti pristojna. Čak i da je 100% netočno sve što je Ladyanita napisala, nije korektno ovakvo ponašanje prema njoj.
« Zadnja izmjena: Srpanj 22, 2017, 08:49:51 prijepodne Henrik VIII »
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: Odg: Pečenje/Senzacije u mošnji
« Odgovori #4 : Srpanj 22, 2017, 22:07:57 poslijepodne »
...a korektno je provaliti i ostati živ da je suženje spinalnog kanala dijagnoza i ditektno pacijentu reći da mu se ne piše dobro? Malo sam skoro moždani dobio kad sam to pročitao.

Ali ok, ja sam valjda lud. Dotična se postavlja kakti stručna u ovome a za nju i većinu forumaša sam direktor svemira, i to bez lažne skromnosti.....
« Zadnja izmjena: Srpanj 23, 2017, 17:59:08 poslijepodne bojan »
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Odg: Pečenje/Senzacije u mošnji
« Odgovori #5 : Srpanj 23, 2017, 07:09:06 prijepodne »
Suženje spinalnog kanala jest dijagnoza, direktore svemira! Prema važećoj ICD 10 Klasifikaciji Svjetske zdravstvene organizacije, poznate kao MKB 10 u Hrvatskoj, šifre M48. Za više info: Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

Prema tome, direktore, smiri hormone i nauči se pristojnoj komunikaciji. Lako se skrivati iza anonimnosti interneta. Budi frajer i reci ovima iz sv. Katarine da si direktor svemira.
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: Odg: Pečenje/Senzacije u mošnji
« Odgovori #6 : Srpanj 23, 2017, 07:33:11 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Suženje spinalnog kanala jest dijagnoza, direktore svemira! Prema važećoj ICD 10 Klasifikaciji Svjetske zdravstvene organizacije, poznate kao MKB 10 u Hrvatskoj, šifre M48. Za više info: Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

Prema tome, direktore, smiri hormone i nauči se pristojnoj komunikaciji. Lako se skrivati iza anonimnosti interneta. Budi frajer i reci ovima iz sv. Katarine da si direktor svemira.

OK....kad već tjeramo mak na konac....osobno imam suženi spinalni kanal, da nisam to imao, moje ekstruzije mi nikad ne bi probleme radile, ali u konačnici je ekstruzija ta koja je problem a ne uzak spinalni kanal.
Drugo, dotična "sa injekcijama u dupetu" komentira nalaz MRI, gdje se nigdje ne spominju nikakve anomalije sa diskovima, na način da je u velikom problemu i da mora pod hitno na operaciju i da mu se ne piše dobro. Mene sad zanima na osnovu čega je napravljen zaključak da je uzrok čovjekovih problema u suženom spinalnom kanalu.

Treće, nisam anoniman, svi na formu me znaju imenom i prezimenom kao i likom i djelom. Za razliku od svih vas ja sam transparentan. Vi koji pišete zadnjih godinu dvije ste još uvijek male bebe.

Četvrto, za vas male bebe sa foruma sam direktor svemira.

Peto, dotična "sa injekcijama u dupetu", mora pod hitno revidirati svoj stav jer daje kompletno netočne informacije o svemu i radi tzv. "mislead" u razmišljanjima pacijenata i na taj način itekako može pogoršati njihovo stanje, što je kontraproduktivno sa smislom ovog foruma.

Šesto, satrao sam argumentima i jednu fizijatricu koja se u nedostatku argumenata povukla sa foruma u stilu "ja se neću raspravljati...bla...bla...bla...."



Jel ima još netko da se hoće svadjati.....?
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: Odg: Pečenje/Senzacije u mošnji
« Odgovori #7 : Srpanj 23, 2017, 08:27:45 prijepodne »
Ne, ovdje nije bilo samoživih egomanijaka, pa s obzirom da si se ti tako pametan i pristojan nakon dvije godine vratio, više nema apsolutno nikakvog razloga da ja ovdje ostanem, pa se sukladno tome i povlačim s ovog foruma. Srdačno, Kristijan Grđan
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: Odg: Pečenje/Senzacije u mošnji
« Odgovori #8 : Srpanj 23, 2017, 08:41:17 prijepodne »
No dobro...Davor je na godišnjem,došao iz Emirata pa nas malo zajebava.
Ali ne kužim ako mu je zdravstveno stanje super kaj radi na forumu,ali dobro nismo se dugo svađali na forumu...tj.samo su jednom i bile nesuglasice tu.

Pusa Davor od injekcije v guzici  :-*
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

ljiljana252

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 350
    • Profil
    • Email
Odg: Odg: Pečenje/Senzacije u mošnji
« Odgovori #9 : Srpanj 23, 2017, 09:02:30 prijepodne »
Henrik ostani na forumu :'(
St.post  fract vertebrae L4 aa XI
St post interlaminectomiam L5-S1 dex.
St.post reinterlaminectomia,adhaesiones L5-S1
st.post ESI 2X, et EPIDUROLIZA.
st.post RF (radiofrekventna denervacija od L2/L3-L5/S1-obostrano)
Failed back surgery
Radiculopathija L4L5S1
Spondiloartroza,spondiloza....
Sy,c,cc Radiculopathija C8-Th1
st.post spondylodesisLl5-S1 cum PLIF

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: Odg: Pečenje/Senzacije u mošnji
« Odgovori #10 : Srpanj 23, 2017, 10:15:02 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
No dobro...Davor je na godišnjem,došao iz Emirata pa nas malo zajebava.
Ali ne kužim ako mu je zdravstveno stanje super kaj radi na forumu,ali dobro nismo se dugo svađali na forumu...tj.samo su jednom i bile nesuglasice tu.

Pusa Davor od injekcije v guzici  :-*

Za razliku od tebe ja pomažem ljudima. Zato sam na forumu.

A sad, molim te slijedi primjer ovog od malo prije i napusti forum...ionako nitko ne bude plakao za tobom s obzirom na bedastoće koje pišeš i kako se odnosiš premamostalim forumašima.

Btw...nisam na godišnjem....upravo sam se vratio sa godišnjeg.....
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Rasprava i komentiranje
« Odgovori #11 : Srpanj 23, 2017, 17:57:13 poslijepodne »
Davore, zaista si dozvoljavaš previše, a da ne govorim o kulturi komunikacije. Nitko nikada nije branio komentiranje i iznošenje mišljenja i razmišljanja. Kao što piše na vrhu naslovnice foruma ovdje se mogu dobiti mišljenja i informacije koje nitko me treba i ne smije uzimati kao profesionalno mišljenje i kao činjenicu. Prema tome svatko ima pravo reći mišljenje koje argumentirano možeš osporavati.
Ako ti se to ne sviđa kao i normalan način komunikacije slobodno možeš zaobići forum.
I ovo je javna opomena. Sljedeći put više nema rasprave i upozorenja.
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: Rasprava i komentiranje
« Odgovori #12 : Srpanj 25, 2017, 13:34:58 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Davore, zaista si dozvoljavaš previše, a da ne govorim o kulturi komunikacije. Nitko nikada nije branio komentiranje i iznošenje mišljenja i razmišljanja. Kao što piše na vrhu naslovnice foruma ovdje se mogu dobiti mišljenja i informacije koje nitko me treba i ne smije uzimati kao profesionalno mišljenje i kao činjenicu. Prema tome svatko ima pravo reći mišljenje koje argumentirano možeš osporavati.
Ako ti se to ne sviđa kao i normalan način komunikacije slobodno možeš zaobići forum.
I ovo je javna opomena. Sljedeći put više nema rasprave i upozorenja.

Aha tako dakle.....jednoumlje? Nema veze što pokušavam ukazati na totalne neistine i potpuno krive informacije koje se valjda namjerno dijele ostalim pacijentima koji shodno tome mogu napraviti krivi pokret u algoritmu liječenja i trajno se sj.....?
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

Natali34

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 369
    • Profil
    • Email
Odg: Rasprava i komentiranje
« Odgovori #13 : Srpanj 25, 2017, 13:43:13 poslijepodne »
Davore ovdje smo da se medjusobno podrzavamo i pokusamo pomoc jedni drugima a ne da se vrijedjamo.
Nismo svi toliko upuceni u svijet diskova, stenoza  itd... Iskreno mene nije bilo briga sto mi magnet pokazuje niti sam ovaj zadnji isla proucavati jer nisam neurokirurg da ga znam ocitati.
Tu smo da si damo savjet ili smjernicu a na drugima je da odluce sto ce dalje napraviti.

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Rasprava i komentiranje
« Odgovori #14 : Srpanj 27, 2017, 17:59:00 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Davore, zaista si dozvoljavaš previše, a da ne govorim o kulturi komunikacije. Nitko nikada nije branio komentiranje i iznošenje mišljenja i razmišljanja. Kao što piše na vrhu naslovnice foruma ovdje se mogu dobiti mišljenja i informacije koje nitko me treba i ne smije uzimati kao profesionalno mišljenje i kao činjenicu. Prema tome svatko ima pravo reći mišljenje koje argumentirano možeš osporavati.
Ako ti se to ne sviđa kao i normalan način komunikacije slobodno možeš zaobići forum.
I ovo je javna opomena. Sljedeći put više nema rasprave i upozorenja.

Aha tako dakle.....jednoumlje? Nema veze što pokušavam ukazati na totalne neistine i potpuno krive informacije koje se valjda namjerno dijele ostalim pacijentima koji shodno tome mogu napraviti krivi pokret u algoritmu liječenja i trajno se sj.....?

Jednoumlje je možda kod tebe. I neshvaćanje normalne komunikacije. Brani li ti netko da pišeš? Ne. Prema tome molim te nemoj pisati gluposti. Ako ne svaćaš ne mogi ti ni ja ni bilo tko drugi pomoći. Pričamo o NAČINU komunikacije.
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

Kraljeznica.com forum

Odg: Rasprava i komentiranje
« Odgovori #14 : Srpanj 27, 2017, 17:59:00 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com