Autor Tema: Pridrzavanje tema i konciznost poruka  (Posjeta: 9887 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Pridrzavanje tema i konciznost poruka
« : Siječanj 26, 2010, 15:35:19 poslijepodne »

ADMIN:
OVA PORUKA I NEKOLIKO PORUKA ISPOD SU BILE U TEMI
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

Ovdje se moze dalje raspravljati o tome sto i kako pisati na forumu.
Trenutno pomalo vlada rasulo.



Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Uf štomene ljutu ti inžinjeri i radiolozi,kao da slikaju za osobnu iskaznicu pa im nije bitno oće bit smješak veseliji ili mrkliji ??? anemaju pojma da je to kralješnica,i onda se ljute ako im kažeš da doktor ne želi ni gledat MR,pa naravno jer da po njihovom gleda i čita očitanje ,mislim da bi operirao totalno drugi disk ???

Ja mislim da -inžinjeri (radiolozi) znaju bolje očitati snimak od neurokirurga je jer je to njima struka, mislim nije mi jasno.  :D  Možeš li pojasniti?

GSM, sretno sa mamom.

GSM - sretno mami!

I ja se slažem da radiolozi ne znaju očitati nalaz MR. Već sam pisala o tome na forumu, ali zadnji puta su me slikali bez kontrasta iako je neurokirurg izričito napisao da treba sa kontrastom. Napisao mi je radiolog nalaz i poslao me neurokirurgu, a on ponovno na snimanje jer nisu obavili kako treba. Za čudo slikali su me opet na istu uputnicu ali mi nisu dali pisani nalaz jer je radiolog rekao da je nalaz isti. Neurokirurg se samo nasmijao na to! :) Pa ipak on operira na temelju tog nalaza. Već sam od više ljudi čula da su radiolog i kirurg - neurokirurg različito očitali nalaz.
Jopane vidim po očitanjima svojih MR svaki nalaz drukčije ,zar su oni u školi imali različita pravila hahahha ma nemaju oni pojma bio sam prisutan dokmi se očitavalo bolje da ti ne prićam kako ga  očitavaju dosta mi je bilo vidjeti kako okvirno kliknu na protruziju i  zaokružu,npr ako je disk izašao 1,5 oni će reč 2 naravno njima onih 5 neigra ulogu al Neurokirurgu igra,e zato svaki Neurokirurg gleda sliku a u dogledno vrijeme će njihove nalaze bacat u smeće :D :D
« Zadnja izmjena: Siječanj 27, 2010, 11:34:46 prijepodne bojan »

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Pridrzavanje tema i konciznost poruka
« Odgovori #1 : Siječanj 26, 2010, 16:35:56 poslijepodne »
Denise dovodiš u zabludu i mene i eventualno još možda nekoga jer si prije pisao ovako a sada ovako pa jesi li se smislio kako bi to trebalo ustvari biti.

Npr.

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Martina zatražite da vam kažu koliko je milimetra izašao,mada vam to neurokirurg nemože reći bez očitanja inžinjera koji vam je rdaio MR znači od njega tražite očitanje i sa slikom i očitanjem kod neurokirurga

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
GSM ma što to može vidjeti neurokirurg golim okom molim te objasni mi pa nije on vidovnjak zato i postoji MR koja se očitava koja prikazuje koje je oštećenje disca na kojoj strani itd.....,zato postoju inžinjeri koji to potvrđuju ;)
 


Evo link pa se podsjeti jako različito od ovoga sada. Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

NISAM Pegula

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 462
    • Profil
Pridrzavanje tema i konciznost poruka
« Odgovori #2 : Siječanj 27, 2010, 09:21:46 prijepodne »
Ja bi vas molila da ovu raspravu nastavite negdi drugdi, mislim da nije u redu ovakav topic zagadjivat takvim stvarima.
od 2000 g.    povremeni bolovi u kralježnici
27.10.2009.  endoskopska diskektomija-protruzija L4-L5
14.10.2010.  metrx s anuloplastikom-ekstruzija L5-S1

Kraljeznica.com forum

Pridrzavanje tema i konciznost poruka
« Odgovori #2 : Siječanj 27, 2010, 09:21:46 prijepodne »

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Pridrzavanje tema i konciznost poruka
« Odgovori #3 : Siječanj 27, 2010, 09:48:28 prijepodne »
Pa nema teme koju Denis nije "zagadio", gdje god otvorim neko njegovo mišljenje. Danas ovako sutra onako. Što se mene tiče ja ću se snaći ali neki novi član

sigurno neće kada se bude informirao i pokušao naći neku informaciju o bolestima kraljeznice.   90% teksta na forumu piše isti čovjek.

Možda će sutra biti uvjeren da ortoped najbolje očitava snimke i to mišljenje  zdušno braniti,  neurokiriurzi opet da nemaju pojma a  da je Milan tarot ono pravo.

Puno vremena trošim čitajući na forumu glupa naklapanja nepotkrepljena argumentima.
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: Pridrzavanje tema i konciznost poruka
« Odgovori #4 : Siječanj 27, 2010, 13:43:56 poslijepodne »
Neuro je neprocijenjiva vrijednost ovoga foruma i nikada nisam pisao drugačija osim jednom kada sam mu zamjerio na načinu

ophođenja sa ostalim članovima ovoga foruma.  Tako da o njemu sve najbolje.

Ali ja bi ovdje malo raspravio o novootvorenoj temi. Znači smislu foruma kao mjasta gdje se mogu nači relevantni podaci o bolestima

kralježnice zasnovani na činjenicama a ne na osnovu nečijeg trenutnog raspoloženja, objašnjavanog u nedogled kako je kod tebe slučaj.

Tvoje postove nebi ni čitao ali sve čekam možda pročitam nešto suvislo, recimo kako si tako brzo došao na red za op. ili kako to da

na ovom forumu radiš šta želiš. Recimo odlaziš, dolaziš , mijenjaš nickove itd. To mene interesuje, dali uz pomoć novaca,

inteligencije, veza, ili možda uz pomoć vucibatina iz HVIDRE kojih mi je i ovdje pun  K.   Niš ne rade loču  i gledaju kako će šta na silu

nešto srediti i kasnije se praviti fini a u ratu im je glavna zanimacija bila maltretiranje manje jakih  (čitaj manjina i to po kafićima).

Molim te odgovori mi na pitanja da nebi dalje gubio vrijeme čitajući tvoje preduge i besmislene postove i ugledaj se na većinu članova

foruma pa pišu samo onda kada imaju stvarno nešto pametno za obznaniti ili pitati.
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: Pridrzavanje tema i konciznost poruka
« Odgovori #5 : Siječanj 27, 2010, 17:47:54 poslijepodne »
Što se mene tiče ,isto kao što si pobrisao svoje postove iz ove teme nebi bila velika šteta kada bi pobrisao iz cijelog foruma. (vjerovatno ih brišeš zbog srama hi hi)

Još bi volio da objasniš na koji si način prijetio vlasniku ovog foruma, jer se predstavljaš stalno kao jagnje a to očito nisi. 

Onda kada je to bilo spomenuto nisam te htjeo pitati jer si se pripremao za operaciju. (dakle vlasnik foruma je izjavio da je bio uplašen za svoj život radi tebe).

Dobre su ti ove stranice što si preporučio. Primjerene autoru.

Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: Pridrzavanje tema i konciznost poruka
« Odgovori #6 : Siječanj 27, 2010, 22:42:25 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Svoje postove brišem radi tog da ljudi vidu tvoju sramotu jer prićaš sam sa sobom :D :D,ujedno mislim da me vlasnik foruma upoznao i da je vidio da nema od mene nikakvog straha ;)Jopane ujedno po tvom ispada da su svi članovi foruma i čklanovi HVIDRE i da su preko veze operirani uz velike cifre hahahha e pa nek ti oni kažu da to nije baš tako :D :D Stranice su primjerene tebi  hahahaha ti se samo tješi.
Eto nemaš me hrabrosti ni ispljucati preko PP,toliko o tvom karakteru,eto jednog dana češ shvatiti neke stvari što sam ti govorio.ma sad se baš mislim kako to da  se ja nikad nisam ljutio na nikog  s foruma baš razmišljam naj vjerovatnije nisam zlopamtilo,al eto ima nas svakavih :o

Ni na jedno mi pitanje nisi odgovorio, pa kad si one prije slobodno obriši i ovaj svoj besmisleni post.

Nadao sam se da ču ovdje dobiti neke odgovore.  Ali kod tebe nema argumentirane rasprave.

Dobro sam napisao kao dijete si od dvanaest godina.  Daj moje krpice i bebe, he he.

Samo naprijed sa brisanjem svojih postova
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: Pridrzavanje tema i konciznost poruka
« Odgovori #7 : Siječanj 28, 2010, 00:11:44 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Nemaš hrabrosti napiat PP eto ja ko djete još uvjekimam al tebi nemam potrebu odgovarat nisi mi tatat


Kakav PP? 

Ovdje je tema:  -Pridrzavanje tema i konciznost poruka.  ja sam ti precizno uputio neke zamjerke a ti kao dijete napišeš pa kasnije obrišeš post.

Nisi u stanju argumentitrano raspravljeti nego bi nešto ispod stola sa PP.

Dakle nemam se namjeru sa tobom natezati.  Od sada  nečitam tvoje postove jer ne vidim smisao, to je gubljenje vremena.

Evo podsjeti se , u ovome je smisao ove teme: Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
« Zadnja izmjena: Siječanj 28, 2010, 00:15:42 prijepodne Jopan »
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Pridrzavanje tema i konciznost poruka
« Odgovori #8 : Siječanj 28, 2010, 01:39:13 prijepodne »
Slazem se Jopanom za PP. Ovo je forum, a ne servis za PP rasprave. PP je samo dodatna pomoc.

Denis, mislim da bi ipak trebao malo kontrolirati pisanje. Ovo jos dugo nece biti forum na kojem ce biti 100 poruka ili 50 tema dnevno.
Razumijem da zelis da forum bude dinamicniji ali to jednostavno ne ide tako.
Nema potrebe forsirati stvari. Pise se kada se ima neka informacija ili kada se ima nesto konstruktivno za napisati.
Nitko ne ocekuje da budes aktivan u svakoj temi i da budes sveprisutan.

Eto, ne znam kako to drugacije napisati.

Usput, ja radim od 9, a sada je 1:39. Nije bas da mi se da ovo pisati.
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Pridrzavanje tema i konciznost poruka
« Odgovori #9 : Siječanj 28, 2010, 13:52:07 poslijepodne »
Bojane mislim da sve to stoji i ja se ne protivim tome malo smo skrenuli s teme ma ja neću napisat niti jedan post i mislim da smo se ja i ti dogovorili,al vrijeđanje nikog neću trpiti to nema veze sa forumom temama i postovima.zato te molim da ako ja nikog ne vrijeđam da ne vrijeđaju drugi,ujedno niko nemora čitat ničije postove .,Ja post koji mi je dosadn ne čitam i što bi morao davat svakom komentar pa i meni su neki postovi dosadni al ja ih preskoćim i čitam dalje.Cijeli razgovor je počeo u onoj temi di me Jopan počeo napadati to neču dozvolit nikome.Bojane mislim da smo mi raspravili neke stvari i ne želim se opet dovodit u prijašnju situaciju al igleda da neki članovi volu provocirati jer nemogu čitat ničije postove to je njihov problem i problem u njihovim glavama pa se odma pobunu.O. ako je tako sad ću i ja poćet davat komentare na tuđe postove jer meni ih je bez veze čitat na tisuće što su ih drugi napisali ima ih tako puno,svi su također znali otići drugim smjerom pa opet eto nikom ništa.Pa u PM zar sam ja osuđen da mi se uvjek nešto prikrpa.
A ti Jpane si jedan naj običniji provokator koji si natjero bojana da meni opet daje kritiku ,eto nadam se da si sad duševno zadovoljan.I za kraj mogu si mislit kakv si ko  osoba

frenky

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 141
  • spinal cord stimulation
    • AOL Instant Messenger - frenk
    • Profil
    • Email
Odg: Pridrzavanje tema i konciznost poruka
« Odgovori #10 : Siječanj 28, 2010, 22:47:57 poslijepodne »
 Zbog ovakvih i njemu sličnih članova kao što je prethodni sve rjeđe otvaram stranice radi čitanja a o pisanju više i ne razmišljam a u kontaktu sam sa nekim članovima privatno a koji su istog mišljenja samo šute , dakle šačica bolesnoumišljenika gnječi sve ostale križoboljce i forum se pretvara u umorum...
frenk

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Pridrzavanje tema i konciznost poruka
« Odgovori #11 : Siječanj 28, 2010, 23:22:34 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Zbog ovakvih i njemu sličnih članova kao što je prethodni sve rjeđe otvaram stranice radi čitanja a o pisanju više i ne razmišljam a u kontaktu sam sa nekim članovima privatno a koji su istog mišljenja samo šute , dakle šačica bolesnoumišljenika gnječi sve ostale križoboljce i forum se pretvara u umorum...

Bilo bi lijepo da netko i napise nesto po tom pitanju. Lako je sutjeti. Ne ocekujem da se neko gnjavi i trosi vrijeme ali dajte napisite barem nesto jer je meni tesko kada moram odredjivati da bude samo po mojem.
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Pridrzavanje tema i konciznost poruka
« Odgovori #12 : Siječanj 28, 2010, 23:36:59 poslijepodne »
1. Ljudi se mijenjaju, pa tako imaju pravo i na promjenu mišljenja, pogotovo uz dobro obrazložene činjenice za i protiv ranijeg mišljenja.
2. Vezano uz 1. uvijek se nađu barem 2 osobe koje imaju različito mišljenje i onda o tome raspravljaju. Znam iz vlastitog iskustva da neke riječi i rečenice mogu drugačije "zvučati" kad se napišu i kad se izgovore, obično kad se napišu zvuče "puno teže" i ponekad "izvan konteksta i bez razumijevanja".
3. Na svim forumima postoje određena pravila kojih se moraju SVI pridržavati. Ukoliko se ne pridržavaju dobivaju opomene, pa zabranu pristupa na kratko i trajno.
4. Nisam na ničijoj strani jer poštujem svačije mišljenje - nekome se nešto sviđa, a nekome ne - zato smo ovdje da izrazimo svoje mišljenje, ali to je potrebno napraviti na za to predviđenim temama.

Pa lijepo molim da se toga pridržavamo, ne ljutimo i uznemiruje Bojana koji nam je omogućio da se ovdje družimo, da se čak i osobno upoznamo, da si međusobno pomažemo. Meni osobno ovaj forum puno znači i ne bi htjela da se ugasi!  :D Ako kome što ne paše, neka to ne čita ili neka žmiri!

Stoga molim da se dečki pomire i da nastavimo po starom!
2006. interlaminectomia L4-L5

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Pridrzavanje tema i konciznost poruka
« Odgovori #13 : Siječanj 28, 2010, 23:46:30 poslijepodne »
Najmanji problem je moja ljutnja i uzemiravanje. Ljut nisam. Uznemiren jesam ali to je moj problem.
Pravi problem je sto mi citanjem ovog foruma dodje na napravim lobotomiju i da zaboravim na sve.
I nema sve to veze s mirenjem. I nema veze koliko se nekome nesto svidja. Jednostavno ima previse privatiziranja foruma, a s druge strane sve na fino. Trenutno sam JAKO, JAKO ljut i ako se stvar ne promijeni preko noci pocinjem s radikalnim promjenama u vodjenu foruma. Svidjalo se to nekome ili ne, a ja znam da ce u tom slucaju stvari ici na bolje.
« Zadnja izmjena: Siječanj 28, 2010, 23:50:33 poslijepodne bojan »
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

NISAM Pegula

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 462
    • Profil
Odg: Pridrzavanje tema i konciznost poruka
« Odgovori #14 : Siječanj 29, 2010, 09:40:31 prijepodne »
Odavno sam vec predlozila da se napišu pravila foruma u kojima ce biti jasno odredjeno sta se na ovom forumu smiije, a sto ne. I nakon toga moderatori imaju pravo brisati ili premještati SVE šta nije po tim pravilima. Moderatori bi neko vrijeme morali biti policajci i vjerojatno bi se svi pobunili kad skuze da im posta nema ili je premjesten, al nakon nekog vremena to bi svima postalo normalno i svi bi pazili da ne stanu na žulj moderatoru.
To je veliki posao za moderatore.
Ja smatram da jedino ovako forum može opstat i da ne bude pun of topica i spamiranja.
Istina je da Denis najvise ide off topic, da najvise gresaka radi, da ne cita dobro postove, a odgovara na SVAKI, da pise nerazumljivo i da to sve ostavlja loš dojam o forumu. Al na ovom forumu ne postoji niti jedan član koji nije otisao off topic, koji nije otvorio novi topic, a vec postoji stari itd...
Prema tome uz Denisa na čelu svi mi pridonosimo da nam forum bude loš. Ukljucujuci admina i moderatora koji nam to sve dopuštaju :)
od 2000 g.    povremeni bolovi u kralježnici
27.10.2009.  endoskopska diskektomija-protruzija L4-L5
14.10.2010.  metrx s anuloplastikom-ekstruzija L5-S1

GSM

  • Gost
Odg: Pridrzavanje tema i konciznost poruka
« Odgovori #15 : Siječanj 29, 2010, 13:37:57 poslijepodne »
Vrtimo se u krug vec 6 mjeseci. Ili red ili nered, odluci se i provedi to. Sredine nema

Denis

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 781
    • Profil
Odg: Pridrzavanje tema i konciznost poruka
« Odgovori #16 : Siječanj 29, 2010, 22:20:47 poslijepodne »
Ljudi nemojte se svađati radi mene  ja ću se potruditi da ne dolazim na forum jer vidim da sam ja baš taj koji pravi nered na forumu,eto lipo mi uživajte, zagađivat vam forum neću s nićim, jer ne želim bit deprimiran da bi neki ljudi skužili da to ne radim da bih nekog provocirao ili nešto loše napravio.Eto možda stvarno ovaj forum nije za mene jer na drugim forumima se piše danonoćno al što mogu promjeniti ništa ne mogu zato mi preostaje da se povučem i nek forum bude takav kavog ga je administartor zamislio.
Nadam se da nećete svi  izluditi ćekajući danima neki pametni post,jer kad do tog dođe sjetit će te se Denisa koji je danima pisao a pojedinci su mu tražili greške.Ja osbno znam da sam u duši miran i da nisam nikad nikom na forumu nanio zlo ,to što sam pisao i promjenio mišljenje i sad iza tog stojim  i imam pravo na to,eto kao što sam reko i ja bi mogo tužibabat adminu da recimo madagaskar previše piše,da renata također previše piše Pantagana tako tu i tamo ,pegula se ubaci ponekad GSM naravno stavlja puno linkova na na postove koji nisu prevedeni na HR ,Jopan dođe i samo podbada, Davor kako mu se prohtije tren napravi barufu pa se povuće,na bojana bi se mogo ljutit jer sam mu reko da ugasi ovaj topić da ne dolazi do daljnje svađe, nekih članova nikad ni nema na forumu pa usputu nakon mjesec dana odma kritiku daju itd itd..... puno je primjera,al eto  to su sve po meni sitnice jer smatram da se pre malo poznamo i da dolazi do razno raznih sukoba mišljenja,a ja se nikad na nikog nisam žalio niti mije što smetalo,jer sam čovjek koji se u boli bori s veseljem i zafrkancijom,a nisam nadrkan na cijeli svijet oko sebe.Izgleda da sam ja hiperaktivan za ovaj forum,pa ću malo vrijeme provodit na pametnije stvari.Naravno sve vas Denis poštiva,tu je bio s vama od prvog dana,također puno ste mi pomogli pri odluci za operaciju,a da i ne spominjem koliko mi je zančila posjeta u bolnicu i drago mi je bilo upoznati vas sve al mi je muka što nisam upoznao i druge.Eto ljudi moji svima vam puno hvala nemojte se ljutiti jedan na drugog,nadam se da će forum puno bolje funkcionirati bez mene ja ću tu i tamo naletit da vidim jeste mi dobro .S nekim ljudima ću se čut i na drugi način komunikacije,a vi mi stojte dobro znajte da Denis misli na sve vas.Eto da ne duljim puno vam pozdrava šalje onaj najgori od svih Denis vragolan.
Volio bi da mi možete ispunit samo jednu želju ,a ta je da više ne raspravljate o meni na forumu i nek isti ostane u mirnom duhu,jer nikome od nas ne trebaju skandali,nemir ..... ;)
Puno vam hvala svima na svemu
« Zadnja izmjena: Siječanj 29, 2010, 22:23:45 poslijepodne Denis »

Kraljeznica.com forum

Odg: Pridrzavanje tema i konciznost poruka
« Odgovori #16 : Siječanj 29, 2010, 22:20:47 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com