Autor Tema: Problemi na forumu  (Posjeta: 9313 )

0 Članova i 35 Gostiju pregledava ovu temu.

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Problemi na forumu
« : Kolovoz 31, 2009, 01:03:16 prijepodne »
Skorpion, mislim da ponovno imamo veliki problem i opet cu pokrenuti otvorenu diskusiju iako to nije bas normalno i uobicajno. Jutros sam ti poslao poruku da se malo smiris s porukama, a vidim da ne ide. Osobno nemam vremena editirat svaki dan postove jer ti imas vremena pisati. Ne moze se svaki dan pokretati nekoliko novih tema samo zato da bi se bilo pokretac tema i na taj nacin stavrati dojam da pokreces forum.
Pored toga nema potrebe da bas u svakoj temi moras nesto reci (ovo nema veze sa zabranom izrazavanja misljenja vec s postivanjem pravila foruma i nastojanjem da forum bude pregledan).
Pogotovo kad kad izlazis iz okvira teme. U ova dva dana sam potrosio vremena i vremena na editiranje i to ne namjeravam raditi dalje.

Davore, za tebe isto javno upozoranje da se malo smiris.

Trenutno sam na godisnjem pa se imam vremena baviti "glupostima" ali pun mi je kufer prepucavanja i trosenja vremena na neproduktivne stvari.

Usput, sjetite se da forum mjesecno posjeti 5000-6000 ljudi. I zbog toga vise ne dopustam neodgovorno ponasanje.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 31, 2009, 11:17:16 prijepodne bojan »
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

Denis.

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 184
    • Profil
Odg: Problemi na forumu
« Odgovori #1 : Kolovoz 31, 2009, 14:50:20 poslijepodne »
Pa hebote Bojane što se na ovom forumu uopće smije raditi,ne smije se reći ništa ,iznjeti svoje mišljenje,nesmije se otvarati teme,nesmije se pisati post da se neko nebi našo uvrijeđen paziti na interpunkciske znakove, ma strašno ,Pa čemu služi forum na drugim forumima je toliko tema da ih nemožes  mjesecima pročitati,Imam   osjećaj pošto nekad imam vremena i pišem da nekom nije stalo da vidi da samo ja sudjelujem u forumu hahahha :D :D :D stravično pravi komunistički režim ,oprosti što ovo moram reći al od kad sam ponovo došao na forum samo meni komentari.Ujedno znam odakle vitar puše,a puše preko privatnih poruka koje dobijaš i koje pojedinci šalju jedni drugima da bi se nekog stjeralo.Ma uopće se ne,mislim prepucavati s tobom,ljudi su rekli i prvi put svoje kad sam banan,a to je upravo zaslužio neko drugi.Jednom davno sam ti rekao da mene niko ne može izbaciti jer da ću opet doći ako ja to poželim i naravno vratio sam se s ciljem kao i prijašnjim nikog ne dirati i provocirati,al pojedini bolesnici koji patu od kompleksa manje vrijednosti nameću pravila igre,i oni če davati mišljenje novim članovima,jojjjj  :'( :'(jadni ti naši novi članovi ,nisu ni sami svjesni da će ih sve Davor u bolnicu stjerat .Ujedno možda si poslao poruku al ja je nisam dobio kome si je poslao neznam Bojane provjeri malo ,jutros sigurno nisi,možda jučer koliko me pamćenje služi.
Reci mi Bojane jer ovo opet taktika kako me banati,ako ti je to u planu reci ,nema problema neću se ljutiti samo mi nemoj kur..... igre igrati.Jer ako to osjetim jer ću ja onda odigrati svoje,mislim ako smo ljudi da nebih trebalo do toga doći,ni ovaj post nebih napisao al me od kad sam došao non stop opominješ i kritiziraš ??? ???.Eto sad mi je jasno zašto je pola članova otišlo s foruma i to kvalitetnih članova.A sad znaj napravi opet bananje jer ja se više neću natezati s tobom  niti imam namjeru,a ni s bilo kim drugim ,nit mi je to bio cilj.Znam samo jedno da su se ljudi izjasnili i da im je trebalo oduška na forumu smijeha,razonode,a ne samo pilanje i slušanje nekog kako propagira  pojedine lječnike iz svojih interesa.I ja sam Bojane operiran prije 4 miseca i to od žući doktorici sam zahvalan ,a naravno dao sam i komentar istoj na netu u znak zahvale.Da se otvori ovdi tema o operaciji žući daleko od toga da bi jednom iznio svoje mišljenje da je ona dobra ,a poslije bi prepustio članovima da oni izaberu po svom ophođenju.Eto moj Bojane i dragi forumaši ja sam svoje rekao ,a vi prosudite i recite da li je iko ikad od mene dobio privatnu poruku neprimjerenog sadržaja,da li  sam ja u pravu ili u krivu,jesam li koga uvrijedio prostim riječima,da li sam koga omalovažavao ili uzdizao u nebo,da li sam na nacionalnoj bazi također vrijeđao itd....Eto bilo je i takvih al mjere nisu pouzete,pitam se zašto sam ti trn u glavi i ko ti puni uši jer osobno mislim da si ti osoba s kojom bi se dalo razgovarati i da imaš tolerancije,al izgleda po mom da ti neko debelo vrši pritisak,ako sam u pravu nek taj neko ide u 3 PM....
Bojane imao bih još puno toga za treći a ti sad budi čovjek sjedni i razmisli sve u globalu pa donesi svoje mišljenje,jer evo preispitujem se pa se mislim da doslovce sa nikim nemam nikakve konflikte osim sa Davorom,a s drugim članovima nemam i ako sam imao to smo riješili na ljudski način.Eh da zaboravih reći GSM ti je najbolji izbor za Moderatora jer čovjek cool i ima pristup smiren je i ne skače ko divljak na prvu,znači kakav moderator, takav administrator, al oni drugiii oniiii za koje se krv proljevala te je trebalo davne 90 poskidati ??? ???
Puno pozdrava od Skorpiona!!
« Zadnja izmjena: Kolovoz 31, 2009, 14:53:24 poslijepodne skorpion »
Za operaciju nikad nije kasno jer se tamo ne ljubi slasno ;))

Jasna

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 654
    • Profil
Odg: Problemi na forumu
« Odgovori #2 : Kolovoz 31, 2009, 15:25:48 poslijepodne »
Skorpione, tj. Denise, imaš jedan jako veliki problem, a to je da ne razumiješ kako bi ovaj forum trebao funkcionirati. Nastupaš s pozicije čovjeka koji je u mirovini i koji ima bezgranično puno vremena piskarati, pa onda i davati savjete koji nemaju smisla.
Svijet gledaš samo iz vlastite perspektive i uopće se ne trudiš neke stvari pogledati i iz nekog drugog ugla. Vjerujem da bi puno drugačije razmišljao i ponašao se da si u situaciji da moraš ići raditi, a da te pritom boli. Onda bi na sve moguće načine, kao što to radi većina na forumu, nastojao se educirati i liječiti, i ne bi imao vremena prepucavati se. Ljudi se ovdje trude biti konstruktivni: pronalaze članke, video zapise, prevode tekstove s drugih jezika, iznose razna iskustva, itd., a sve kako bi doista jedni drugima pomogli.  Onda dođeš ti s pričom tipa "jedna baba Mara mi je pričala to i to", i onda s takvim pričama i savjetima zatrpaš razne teme. Onda još u sve to utrpaš i neke paranoje od komunista, pa naveliko mašeš sa svojim braniteljstvom, kao da nitko drugi ovdje nije bio na fronti, i onda na kraju dobiješ kupus u kojem se ni ti sam ne snalaziš. Sada se ljuti na mene koliko hoćeš, ali daj si truda i malo razmisli o svom ponašanju.   
Operacija L4/L5 2007. godine

trucker

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 181
    • MSN Messenger - trucker070@hotmail.com
    • Profil
    • Email
Odg: Problemi na forumu
« Odgovori #3 : Kolovoz 31, 2009, 15:45:17 poslijepodne »
Čovječe pa meni dođe da se stvarno zapitam pa jesi li ti normalan.Ako ti stvarno ne razumiješ zbog čega je ovaj prvi post gore napisan,tad s tobom stvarno nešto nije u redu.Ne brani ti nitko da pišeš na forumu,ali piši nešto suvislo...nemoj pisati po tri posta jedan ispod drugog,ako ćeš nešto dopuniti,editiraj već postojeći post.Post bi trebao biti što kraći i razumljiviji a vi pojedini napišete čitav roman i skoro da uvijek ponavljate jedno te isto.A što se tiče tvog pravopisa...heheh,već smo se navikli tako da to,vjerujem nikome ne smeta.I maloprije si morao kopirati čitav post da bi na kraju napisao da ćeš ga obrisati ako nekome smeta.Pa mogao si ga obrisati i točka,nije ovdje cilj napraviti što više postova,neće te nitko cijeniti po broju postova,nego po smislenosti onoga što si napisao.Eto tu si 8 dana i već problemi s tobom,ali tebi uvijek netko drugi kriv,ti nikako da se malo zamisliš.Ja ti tvrdim da nije problem ni u Davoru ni u Bojanu,GSM-u ni u bilo kome drugom,nego samo u tebi.Spusti se malo na zemlju i sve će biti OK!

Evo nisam mislio uopće reagirati ali morao sam...a sad vidim da me Jasna preduhitrila tako da nisam sam
2005-2009 problemi s kralježnicom,bolovi u križima i niz desnu nogu
22.05.2009. INTERLAMINECTOMIA L V/S I LAT.DEX.   ABLATIO DISCI I.V.DRAINAGE
Od operacije na ovamo manje/više bez bolova...

Katarina A.

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 207
    • Profil
    • Email
Odg: Problemi na forumu
« Odgovori #4 : Kolovoz 31, 2009, 15:49:45 poslijepodne »
Sto ljudi sto ćudi pa je tako i na ovom forumu. Ipak mislim da najviše problema zadajemo administratoru i moderatoru jer im nije lako arbitrirati i trošiti dragocijeno vrijeme, zato bi bilo dobro da malo budemo samokritičniji prilikom pisanja.
L5/S1 ekstruzija

Denis.

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 184
    • Profil
Odg: Problemi na forumu
« Odgovori #5 : Kolovoz 31, 2009, 17:35:12 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Skorpione, tj. Denise, imaš jedan jako veliki problem, a to je da ne razumiješ kako bi ovaj forum trebao funkcionirati. Nastupaš s pozicije čovjeka koji je u mirovini i koji ima bezgranično puno vremena piskarati, pa onda i davati savjete koji nemaju smisla.
Svijet gledaš samo iz vlastite perspektive i uopće se ne trudiš neke stvari pogledati i iz nekog drugog ugla. Vjerujem da bi puno drugačije razmišljao i ponašao se da si u situaciji da moraš ići raditi, a da te pritom boli. Onda bi na sve moguće načine, kao što to radi većina na forumu, nastojao se educirati i liječiti, i ne bi imao vremena prepucavati se. Ljudi se ovdje trude biti konstruktivni: pronalaze članke, video zapise, prevode tekstove s drugih jezika, iznose razna iskustva, itd., a sve kako bi doista jedni drugima pomogli.  Onda dođeš ti s pričom tipa "jedna baba Mara mi je pričala to i to", i onda s takvim pričama i savjetima zatrpaš razne teme. Onda još u sve to utrpaš i neke paranoje od komunista, pa naveliko mašeš sa svojim braniteljstvom, kao da nitko drugi ovdje nije bio na fronti, i onda na kraju dobiješ kupus u kojem se ni ti sam ne snalaziš. Sada se ljuti na mene koliko hoćeš, ali daj si truda i malo razmisli o svom ponašanju.   
Davore nisu to priće već istina koju mogu podkrijepiti papirima ,druge stvari uopće neću komentirati kjer nema smisla možda ja griješim al bogami ni ti nisi u pravu ,a što se tiće mog vremena hahhah naravno ako nešto ne radim ili ako navečer ne izlazim van onda imam puno više vremena za pisanje,jedno nek ti bude jasno bez obzira na moju mirovinu nedo bog nisam toliki invalid da sjedim kući i ne mićem iz nje,da imam vreme više imam hebiga što mogu kad su mi oboljenje priznali ko povredu pa sam zbog istog u mirovini :D,također nemoj misliti da ležim doma uz lap ,pa da samo tipkam ,te da je moj život besmislen,naprotiv moj život je puno kvalitetniji od kad neradim,nema više raznih budala ni seljačina pridošlih koje me mogu izbacivati iz takta.Eto tek sad mi je dan ispunjen ful ne znam di ću prije,to što za neko vrijeme ispišem masu postova hebiga nisam ja kriv što volim brzo pisati :D :D,u svakom slučaju Davore ti mož mislit što hoćeš,ja se neću uznemiravati ni svađati s nikim jer mi nije to potrebno.Shvati da ja poruke pišem argumentirano i da iza bilo koje priće imam potkrijepljeno dokazom,to što ja nisam za operaciju i nisam nit ću bit dok ne bude hitno,a da postove ne piše predugu vidiš tu si možda i u pravu jer nebi trebao toliko ić u detalje niti objašnjavati,jer samo onda sebi pravim više posla ;)
Za operaciju nikad nije kasno jer se tamo ne ljubi slasno ;))

Denis.

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 184
    • Profil
Odg: Problemi na forumu
« Odgovori #6 : Kolovoz 31, 2009, 17:42:36 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Čovječe pa meni dođe da se stvarno zapitam pa jesi li ti normalan.Ako ti stvarno ne razumiješ zbog čega je ovaj prvi post gore napisan,tad s tobom stvarno nešto nije u redu.Ne brani ti nitko da pišeš na forumu,ali piši nešto suvislo...nemoj pisati po tri posta jedan ispod drugog,ako ćeš nešto dopuniti,editiraj već postojeći post.Post bi trebao biti što kraći i razumljiviji a vi pojedini napišete čitav roman i skoro da uvijek ponavljate jedno te isto.A što se tiče tvog pravopisa...heheh,već smo se navikli tako da to,vjerujem nikome ne smeta.I maloprije si morao kopirati čitav post da bi na kraju napisao da ćeš ga obrisati ako nekome smeta.Pa mogao si ga obrisati i točka,nije ovdje cilj napraviti što više postova,neće te nitko cijeniti po broju postova,nego po smislenosti onoga što si napisao.Eto tu si 8 dana i već problemi s tobom,ali tebi uvijek netko drugi kriv,ti nikako da se malo zamisliš.Ja ti tvrdim da nije problem ni u Davoru ni u Bojanu,GSM-u ni u bilo kome drugom,nego samo u tebi.Spusti se malo na zemlju i sve će biti OK!

Evo nisam mislio uopće reagirati ali morao sam...a sad vidim da me Jasna preduhitrila tako da nisam sam
Trucker naravno da sam normala,eto postove možda piše preduge al što mogu kad za po sekunde natipkam puno toga ane primjetim,da pišem po par postova nisam to primjetio no dobro hvala na tom da si me upozorio baš ću se potruditi manje tipkati pa će novim forumašima bit jasnije,Vidiš ja kad sam prvi put došao na forum dobio sam mišljenje svih lječnika na forumu sa inicijalima,te nisam ništa razumio,mislim da bi ljudima terbalo pisati ono zdravo seljački da  novi forumaši shvate o čemu je riječ i da znaju koji im je problem.Pisanje na latinskom i skraćenicama isti ostaju u neznanju te neznaju dalje što poduzimati.Što se tiće toga da sam ja tu 8 dana da li sam se ja na nešto žalio ,dali sam ja bio taj koji kuka i prigovara,nit sam otvorio ovu temu nit sam započeo nit mi se da s vama raspravljati.
Truker lip pozdrav!!
Za operaciju nikad nije kasno jer se tamo ne ljubi slasno ;))

Denis.

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 184
    • Profil
Odg: Problemi na forumu
« Odgovori #7 : Kolovoz 31, 2009, 17:57:34 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Skorpione, tj. Denise, imaš jedan jako veliki problem, a to je da ne razumiješ kako bi ovaj forum trebao funkcionirati. Nastupaš s pozicije čovjeka koji je u mirovini i koji ima bezgranično puno vremena piskarati, pa onda i davati savjete koji nemaju smisla.
Svijet gledaš samo iz vlastite perspektive i uopće se ne trudiš neke stvari pogledati i iz nekog drugog ugla. Vjerujem da bi puno drugačije razmišljao i ponašao se da si u situaciji da moraš ići raditi, a da te pritom boli. Onda bi na sve moguće načine, kao što to radi većina na forumu, nastojao se educirati i liječiti, i ne bi imao vremena prepucavati se. Ljudi se ovdje trude biti konstruktivni: pronalaze članke, video zapise, prevode tekstove s drugih jezika, iznose razna iskustva, itd., a sve kako bi doista jedni drugima pomogli.  Onda dođeš ti s pričom tipa "jedna baba Mara mi je pričala to i to", i onda s takvim pričama i savjetima zatrpaš razne teme. Onda još u sve to utrpaš i neke paranoje od komunista, pa naveliko mašeš sa svojim braniteljstvom, kao da nitko drugi ovdje nije bio na fronti, i onda na kraju dobiješ kupus u kojem se ni ti sam ne snalaziš. Sada se ljuti na mene koliko hoćeš, ali daj si truda i malo razmisli o svom ponašanju.   
Jasna  što po vama ima smisla da vam pred svima kažem da budućnost leži u Operaciji,to što sam Jasna u mirovini ne znači da sam lud ni nepismen, niti da imam vremena naprotiv, tek sad imam toliko posla ,a svoje slobodno vrijem posvetim piskaranju_Što se tiće babe mare nije to baš tako kao što rekoh Davoru sve što pišem iza toga stojim, a što bih vam trebao i tuđe nalaze skenirati te priložiti Jasna mislim da su to samo izgovori s kojima me se želi maknuti s foruma,al eto kratko i jasno ja ću se maknuti tj neću sudjelovati toliko u temama ko što sam do sad.Samo nemogu jedno razumjeti a to je da što god više pišem izgleda da neide u prilog nekim ljudima ,da nebi novi članovi pročitali negativno razmišljanje o operaciji.Eto izgleda da ću morati čitati svake prestupne forum te ujedno pratiti pametovanjem.A sad za kraj da se odma razjasnimo nisam nacionalist ,prijatelja imam po cijelome svijetu i nemojte mi prićat o nacizmu jer nikad u nijednom postu osim ovom gore navedenom nisam ni zucnuo o tome.ćiji je forum ko su članovi foruma sve znam i to mi je dovoljno;))
Za operaciju nikad nije kasno jer se tamo ne ljubi slasno ;))

Denis.

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 184
    • Profil
Odg: Problemi na forumu
« Odgovori #8 : Kolovoz 31, 2009, 18:00:31 poslijepodne »
I sad za kraj zatvram ovu temu jer se ne želim bez ikakvog razloga opravdavati nikome,jer greške bi se mogle svima naći al ne izgleda da smo mi s mora trn nekim ljudima tu na forumu  ???
Za operaciju nikad nije kasno jer se tamo ne ljubi slasno ;))

GSM

  • Gost
Odg: Problemi na forumu
« Odgovori #9 : Kolovoz 31, 2009, 18:08:49 poslijepodne »
Ajde idemo polako, Denise vidis i sam da se slicna situacija ponavlja vec 2. puta i jasno ti je kamo to vodi (nakon nekog vremena brisanje korisnickog racuna, siguran sam).

Moj prijateljski savjet:
1. Sažmi postove
2. Pojednostavi postove
3. DRZI SE TEME!
4. Ne poistovjecuj svaku dijagnozu sa svojom i ne siri pricu u tom smjeru nego poslusaj ovo sto sam sad napisao i ono prethodno (3.)

Pozdrav.

Denis.

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 184
    • Profil
Odg: Problemi na forumu
« Odgovori #10 : Kolovoz 31, 2009, 18:13:50 poslijepodne »
GSM svaka ti čast jesi pravi čovik,eto znaš i gotovo i nisam ni sumljao da će Bojanov odabir biti pravi i to od samom početka,e prijatelju  kažem opet svaka čast uz tako lipe rići nema problema jedini ti možeš održat forum jer imaš takta u sebi,bilo bi mi zadovoljstvo upoznati te ;)
Za operaciju nikad nije kasno jer se tamo ne ljubi slasno ;))

GSM

  • Gost
Odg: Problemi na forumu
« Odgovori #11 : Kolovoz 31, 2009, 18:40:55 poslijepodne »
Takodjer preporucam ti i stranicu Netiquette, web stranicu koja je vec barem 10 godina prisutna na netu (HR jezik!): Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Ili da budem jos tocniji, dio koji se odnosi na pravila ponasanja na forumima: Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

Prouci malo...

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Problemi na forumu
« Odgovori #12 : Kolovoz 31, 2009, 22:36:53 poslijepodne »
Očito je ova stranica namjenjena za stručnu pomoč i konkretne savjete i iskustva i ako se to traži od članova onda neka tako i bude.Ali ja osobno nisam za to da se "ubija" bilo čiji stil izražavanja, a od kad je došao Škorpion jednostavno sam živnula i puno više vremena provodim na forumu.Ali neka bude kako biti mora.

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Problemi na forumu
« Odgovori #13 : Kolovoz 31, 2009, 22:50:06 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Očito je ova stranica namjenjena za stručnu pomoč i konkretne savjete i iskustva i ako se to traži od članova onda neka tako i bude.Ali ja osobno nisam za to da se "ubija" bilo čiji stil izražavanja, a od kad je došao Škorpion jednostavno sam živnula i puno više vremena provodim na forumu.Ali neka bude kako biti mora.

Nazalost nije namjenjena toliko za strucnu pomoc koliko je za razmjenu informacija i poneki savjet.
Mi smo svi teski amateri i zato jesmo tu gdje jesmo.   ;)

Pricamo ustvari vise o sadrzaju nego o stilu.
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Problemi na forumu
« Odgovori #14 : Kolovoz 31, 2009, 23:24:34 poslijepodne »
Ma razumijem ja i tebe bojane,ti se najviše angažiraš,ulažeš puno truda i vremena a moraš i voditi forum i paziti da ne ode u krivom smjeru.Ali samo sam htjela reći da od kada je došao Škorpion cijeli forum je poprimio neki vedriji štih i obiteljsku,prisniju atmosferu.I tebi  :-*

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Problemi na forumu
« Odgovori #15 : Kolovoz 31, 2009, 23:44:25 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Ma razumijem ja i tebe bojane,ti se najviše angažiraš,ulažeš puno truda i vremena a moraš i voditi forum i paziti da ne ode u krivom smjeru.Ali samo sam htjela reći da od kada je došao Škorpion cijeli forum je poprimio neki vedriji štih i obiteljsku,prisniju atmosferu.I tebi  :-*

Angazman i vrijeme je najmanji problem. To nije u pitanju. Puno ljudi na forumu takodjer ulaze svoje vrijeme i ja cijenim angazman svakoga na forumu.

Slazem se da je forum zivnuo ali i zbog onih negativnosti i prepucavanja, a to nam zaista ne treba.
I to zelim da se rascisti jednom zauvijek. Mislim da je sve jako transparentno po pitanju rijesavanja tih stvari.
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Problemi na forumu
« Odgovori #16 : Kolovoz 31, 2009, 23:47:31 poslijepodne »
E pa tu te podržavam,u pravu si,nismo djeca da se prepucavamo

 

Nagradne igre