Autor Tema: Stvarno mi je dosta svega ali sto da radim nego da radim  (Posjeta: 22370 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

kokolino

  • Guru
  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 823
    • Profil
Stvarno mi je dosta svega ali sto da radim nego da radim
« : Srpanj 06, 2011, 15:48:22 poslijepodne »
Uh, da sam znala da se za manje od godinu dana može završit specijalizacija i to doma iz kauča mogla sam za one 4 godine  učenja u Zagrebu natuć brdo para. ;D

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Stvarno mi je dosta svega ali sto da radim nego da radim
« Odgovori #1 : Srpanj 06, 2011, 19:01:28 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Uh, da sam znala da se za manje od godinu dana može završit specijalizacija i to doma iz kauča mogla sam za one 4 godine  učenja u Zagrebu natuć brdo para. ;D

Dakle ovo je stvarno ciganski....podsjeća me na preseravanje dalmatinera u studentskim menzama po ZG, kada su popili priču da se purgerice pale na taj dijalekt pa su onda na sav glas vikali po menzama. Kolega i ja smo im u domu na Savi prodali tu priču jedne godine i onda po cijele dane umirali od smijeha.....

A sad ozbiljno...samo u ovom postu se nisam ogradio da ipak nisam liječnik i odmah paljba po meni.......kao da svi jedva čekaju....pa pošto na forumu ima stvarnih liječnika predlažem da onda oni pomognu dotičnoj osobi, a ne da pametuju samo okolo....izazivam ih da pokažu svoje velebno znanje...pogotovo iz fizijatrije, pih....
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

Neurokirurg

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 330
    • Profil
Stvarno mi je dosta svega ali sto da radim nego da radim
« Odgovori #2 : Srpanj 06, 2011, 21:03:16 poslijepodne »
Davor je u svome postu u cijelosti objasnio vasu situaciju i potpisujem svaku njegovu riječ. Bravo Davore!!!!!

Kraljeznica.com forum

Stvarno mi je dosta svega ali sto da radim nego da radim
« Odgovori #2 : Srpanj 06, 2011, 21:03:16 poslijepodne »

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Stvarno mi je dosta svega ali sto da radim nego da radim
« Odgovori #3 : Srpanj 06, 2011, 21:47:21 poslijepodne »
Ja bi se samo htjela nadovezati na Davora i ono "živi smo i zdravi..." i mislim da će se i on, a i mnogi drugi složiti sa mnom:
ali i radimo na sebi - bez obzira da li je operacije izvedena kako treba (Davor  ;D ) ili... (ja  >:( ), ali se trudimo... Jer mislim, ali i vidim po sebi da bez toga nema ništa... Jer ako sami sebi ne pomognemo i ne pokrenemo se i ne poduzmemo ništa, onda...
2006. interlaminectomia L4-L5

mat2be

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 142
    • Profil
Stvarno mi je dosta svega ali sto da radim nego da radim
« Odgovori #4 : Srpanj 06, 2011, 22:10:42 poslijepodne »
Molim vas da pustite malo Davora na miru.
Čovjek je lijepo napisao "laički rečeno", a i ono što je napisao "ako terapije nakon 2-3mj ne pomažu početi razmišljati o op. te da napravi MRI mislim da bi svi isto preporučili bez obzira dr. ili laici.
To što on preferira 2 mjesta za op. je njegovo mišljenje i ima pravo na to, mislim da zato i služi forum.
Jest da ima malo "direktniji" način izražavanja, fala bogu da nismo svi isti!
Mislim da mu je namjera ok.
Samo se nadam da se neće nastaviti prepucavanje i na ovoj temi.
interlaminectomia L4-L5 03/2011

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Stvarno mi je dosta svega ali sto da radim nego da radim
« Odgovori #5 : Srpanj 06, 2011, 23:57:40 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Molim vas da pustite malo Davora na miru.
Čovjek je lijepo napisao "laički rečeno", a i ono što je napisao "ako terapije nakon 2-3mj ne pomažu početi razmišljati o op. te da napravi MRI mislim da bi svi isto preporučili bez obzira dr. ili laici.
To što on preferira 2 mjesta za op. je njegovo mišljenje i ima pravo na to, mislim da zato i služi forum.
Jest da ima malo "direktniji" način izražavanja, fala bogu da nismo svi isti!
Mislim da mu je namjera ok.
Samo se nadam da se neće nastaviti prepucavanje i na ovoj temi.

Ja se prvi neću prepucavati, ali sam stvarno umoran od pametovanja pojedinaca.....ja sam do sada sve dao od sebe da pomognem svakome sa konkretnim odgovorima, a drugi samo "kenj, kenj"....ali za razliku od njih ja stojim iza svake napisane riječi i to sa ne jednim, već hrpom argumenata....

Isto tako umoran sam od tih PR zavjera i ostalih konspirativnih teorija......
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

Neurokirurg

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 330
    • Profil
Stvarno mi je dosta svega ali sto da radim nego da radim
« Odgovori #6 : Srpanj 07, 2011, 07:43:59 prijepodne »
E ovo je još jedan jako dobar post. Renata je u par rečenica sažela čitavu filozofiju liječenja bolesne kralježnice....Bravo!!!!



Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Ja bi se samo htjela nadovezati na Davora i ono "živi smo i zdravi..." i mislim da će se i on, a i mnogi drugi složiti sa mnom:
ali i radimo na sebi - bez obzira da li je operacije izvedena kako treba (Davor  ;D ) ili... (ja  >:( ), ali se trudimo... Jer mislim, ali i vidim po sebi da bez toga nema ništa... Jer ako sami sebi ne pomognemo i ne pokrenemo se i ne poduzmemo ništa, onda...

socrates

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 89
    • Profil
Stvarno mi je dosta svega ali sto da radim nego da radim
« Odgovori #7 : Srpanj 07, 2011, 15:59:23 poslijepodne »
HA HA HA...ovaj forum je stvarno prejak.Jedan iskompleksirani tip dijeli lekcije svima pa čak i fizijatru,omalovažavajuci pri tom tu struku a svatko tko je ikad imao problema s kraljeznicom zna koliko su isti bitni.Dalje,ove priče šta si ti prodavao "dalmatinerima"moš pričat  samo ovdje po forumu,očito su ti isti nabili jaki kompleks čim osjećaš potrebu pričat takve piz***
Dakle ovdje se ništa promijenilo nije,podcjenjuje se uloga fizijatra koji svoje slobodno vrijeme koristi za pomoć ljudima kojima stvarno treba a samo jedan neurokirurg u HR je vrijedan spomena i to onaj koji,gle čuda,radi privatno(nakon što je ispekao zanat u državnoj klinici)...bit će da ostali neurokirurzi nisu nikad vidjeli kralježnicu,osim na slikama.Ako vas dotični neuro operira za sitnicu od par hiljada šuškavih novčanica,ne treba vam fizijatar,toplice, idete raditi nakon mjesec-dva itd.itd.ukratko postajete Superman ;D.
Tko se god izrazi svoje sumnje ili iznese probleme koje su nastali tim načinom operacije vrlo brzo biva bačen u najskrovitiji kutak foruma...ili ga se jednostavno izbriše.
Izjasnite se gospodo,da li je ovaj forum rezerviran samo za jednu vrstu operacije,jednu polikliniku(prije Vinogradska,sad Verb.a sutra gdje se guru već makne) i općenito jedno mišljenje o bolesnoj kralježnici???
Ukoliko je,izbriši bojane sve moje postove da ih ja ne brišem.Ukoliko nije,prestanite toliko agresivno navlačit ljude na samo jedan način rješenja problema tj.jednu vrstu operacije kod samo jednog doktora ili bar budite toliko ljubazni pa im ukažite i na probleme kod takve operacije,kojih znamo da ima.
Pošto je ovo javni forum i svak ima pravo na svoje mišljenje,eto vam moje u najkraćim crtama...mada znam da se zaj*****o svadjati s budalama PRvo te spuste na svoj nivo, a onda te dokrajce iskustvom...
Pozdrav svim križoboljcima a kokolini VELIKO hvala u ime svih radi kojih troši svoje slobodno vrijeme ovdje.

kokolino

  • Guru
  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 823
    • Profil
Stvarno mi je dosta svega ali sto da radim nego da radim
« Odgovori #8 : Srpanj 07, 2011, 16:13:07 poslijepodne »
Veliki pozdrav svim poštenim, moralnim i stručnim ljudima. Ja se isključujem!

senainter

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 499
    • Profil
    • Email
Stvarno mi je dosta svega ali sto da radim nego da radim
« Odgovori #9 : Srpanj 07, 2011, 16:57:32 poslijepodne »
Znas sta Davore stvarno bi bilo lijepo da te bojan blokira i da ne mozes vise uopste pristupiti forumu! Sto ce najposlije i tako biti jer si ti nula i niko u odnosu na kokolinu!!! I sram vise nek te bude za te tvoje glupe komentare!!!

Socrates ako ovaj forum i jeste promocija privatne klinike sto se tice mene imam pozitivno iskustvo sa tom klinikom i sa Safticem ustvari on je jako dobar da ne kazem fantastican dijagnosticar I molim da se covjek vise ne proziva u negativnom kontekstu Iz iskustva znam da nije ni pohlepan i da nece operisati svakog bez obzira na privatnu ordinaciju. I najposlije nije mi ni zao para jer na sta cu ih dati nego na zdravlje. I to opet ne znaci da nema dobrih doktora u drzavnom sistemu i navela sam imena od ovih Sarajevskih. Takodjer nemojte se zavaravati ma zdravstvo je skupo svugdje u svijetu. Pratim malo stvari u Francuskoj. Ljudi pisu da placaju laser a ovu endoskopiju sto radi Saftic radi samo par bolnica. Francuska ima 60 mil stanovnika btw. Dok sam bila tamo bankrotirala sam davajuci pare za razne doktore. Jest da ti zdravstveno vrati pare ALI veliki broj specijalista radi po proizvoljnim tarifama i to je potpuno legalno. Zasto ne bi bilo legalno i u Hrvatskoj?
I nemojte se ljudi vise baviti glupostima stvarno nemojte radi dobrobiti ljudi kojima pomoc strucnih ljudi sa foruma stvarno treba.
Peace out
L4-L5, L5-S1-diskus hernija
Siringomijelija
Skolioza 43 stepena torakalna, 20 stepeni lumbalno
Operacija u Vertebrisu 2011
Stanje: neureklo se :)

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Stvarno mi je dosta svega ali sto da radim nego da radim
« Odgovori #10 : Srpanj 07, 2011, 17:10:07 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Znas sta Davore stvarno bi bilo lijepo da te bojan blokira i da ne mozes vise uopste pristupiti forumu! Sto ce najposlije i tako biti jer si ti nula i niko u odnosu na kokolinu!!! I sram vise nek te bude za te tvoje glupe komentare!!!

Kako bi netko iz reality showa rekao: Bojan je nebitan!...a nebitan je jer kao admin i čovjek nema m*da biti objektivan i panično se plaši ne znam ni ja čega, pa je na forumu dopušteno eto čak i sektaški ekstremizam. Dok oni koji se protive tome odmah su "jugonostalgičari i prizivatelji komunizma", citirah Hebranga...

U odnosu na Kokolinu vjerovatno sam nula, ali ljudi, ja samo iznosim argumente i činjenice, a činjenica je da fizijatrija u HR nema veze sa vezom.....a to pišem jer sam sve osjetio na svojoj koži. Kako je molim vas moguće da mi HZZO fizijatar propisuje jačanje leđnih mišića, koji su btw, zbog bolova i stanja bili u totalnom grču, a somatoped Peharec je prvo krenuo sa masažama da otpusti mišiće grča i onda ciljanim vježbama bildanje dalje.....HZZO terapije u 2 mjeseca nisu dale ni 1% poboljšanja, a kod Pehareca sam nakon 10 dan već prestao piti brufene...? Kako? LJudi odgovorite kako?

I sad sam ja nula, možda uvažena fizijatrica i razumije mene, ali isto tako shvaćam da kao pojedinac ne može ništa u sustavu napraviti, ali tvrditi da na moje argumente da sam nestručan ja ću opet naglasiti - sve pišem sa pozicije pacijenta, a to je najbitnije...

A apriori tvrditi da mene treba biti sram je isto deplasirano...jer u nijednom trenutku nisam baratao sa neistinama već činjenicama.

Neka se uvažena doktorica ne uvrijedi, a ako se uvrijedila meni je stvarno žao, najiskrenije, ali mislim da nisam nikoga direktno napao....



A Bojan ako me misli blokirati pozivam ga javno da to učini, samo neka prije toga odgovori na pitanja na koja je dužan dati odgovor, a izbjegava ih tjednima.....

2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

senainter

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 499
    • Profil
    • Email
Stvarno mi je dosta svega ali sto da radim nego da radim
« Odgovori #11 : Srpanj 07, 2011, 17:51:17 poslijepodne »
Ogorcena sam i ja na zdravstveni sistem al ako kokolina ode zbog tebe bogami to nije dobro. Reko si lijepo 'fizijatrija pih' da ne spominjem neke komentare tamo o purgerima i ono sta je bilo za tea. Sve sta ti smeta a ti lijepo na PP pa se obrati covjeku. Mislim stvarno. Sta bi ti reko na neurohorurga koji me optuzio da lazem, da izmisljam, da je prosto nemoguce da imam takve simptome te da je to sve u mojoj glavi i da me on ne bi operisao nikad. I da,  da blokada koju sam dobila u hrvatskoj da je to samo placebo efekat. Sta bi ti rekao na to. Da ne spominjem neke druge koji su me ispametili. Sta ti uostalom ocekujes od drzavne fizikalne da te masira svaki dan a milion pacijenata mu dodje taj dan. Uostalom to je drzavni posao on ce svoju platu DOBITI zivo ga ne zanima sta ce s tobom biti. Pa mislim tako je da se ne lazemo. I mislim nemoj brate svasta pricati po forumu Zna se tacno sta je uvreda a sta ne Nemoj se praviti  lud.....!
L4-L5, L5-S1-diskus hernija
Siringomijelija
Skolioza 43 stepena torakalna, 20 stepeni lumbalno
Operacija u Vertebrisu 2011
Stanje: neureklo se :)

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Stvarno mi je dosta svega ali sto da radim nego da radim
« Odgovori #12 : Srpanj 07, 2011, 23:05:54 poslijepodne »
Aha sad se i lud pravim....ja sam lud što iznosim činjenice i još me nitko nije pobio argumentima, a vrlo dobro znam da se ne bakćem tamo di mi nije mjesto....ali da ponovim, ukoliko netko ima činjenične argumente protiv mene, dapače, neka ih slobodno iznese, ja sam uvijek za to da se debatira, da se iznesu argumenti, da se sučele, pa da se vidi tko je gdje....a ovaj ha bu sistem nadglasavanja sam ostavio u osnovnoj školi.....
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Stvarno mi je dosta svega ali sto da radim nego da radim
« Odgovori #13 : Srpanj 07, 2011, 23:27:00 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
HA HA HA...ovaj forum je stvarno prejak.Jedan iskompleksirani tip dijeli lekcije svima pa čak i fizijatru,omalovažavajuci pri tom tu struku a svatko tko je ikad imao problema s kraljeznicom zna koliko su isti bitni.

Ja prvi kažem da su fizijatri bitni za ove stvari, općenito multidisciplinarni pristup ovom problemu je jedini ispravan. A drugi par opanaka je taj što većina fizijatara ima manje znanja o kralježnici od jednog somatopeda koji je završio fakultet za defektologiju u Beogradu...ovo sve temeljim na zapažanju i promatranjem načina rada i jednih i drugih i upoređujući rezultate nakon toga....to ti se inače zove usporedna analitika...

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Dalje,ove priče šta si ti prodavao "dalmatinerima"moš pričat  samo ovdje po forumu,očito su ti isti nabili jaki kompleks čim osjećaš potrebu pričat takve piz***

E toliki kompleks imam da ti to ne mogu opisati...toliki je da mi je sinu kum Dalmatinac ali samo takav, paaa možda i veći od tebe, ali teško ćeš ti to sebi priznati...A o kompleksima bi se tek dalo razgovarati..samo me vuci za jezik....


Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Izjasnite se gospodo,da li je ovaj forum rezerviran samo za jednu vrstu operacije,jednu polikliniku(prije Vinogradska,sad Verb.a sutra gdje se guru već makne) i općenito jedno mišljenje o bolesnoj kralježnici???

Naravno da je ovaj forum otvoren za sve i svakoga i svačija iskustva, treba malo prosurfati po postovima pa će se sve pokazati. A dotičnog gospodina prvo upoznaj pa onda sudi...ovako je u najmanju ruku nepristojno...kada smo već kod budala i nivoa...

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Ukoliko je,izbriši bojane sve moje postove da ih ja ne brišem.Ukoliko nije,prestanite toliko agresivno navlačit ljude na samo jedan način rješenja problema tj.jednu vrstu operacije kod samo jednog doktora ili bar budite toliko ljubazni pa im ukažite i na probleme kod takve operacije,kojih znamo da ima.

Agresivno navlačenje? Treba imati par grama mozga u glavi pa skužiti da je razdaljinu od 300 km puno bezbolnije preći autoputom nego lokalnim cestama...nekako su manje opasnosti....makar se i plaćalo...da su bar meni slijepo crijevo operirali minimalno invazivnim pristupom, onda ne bih imao sad pokidane mišiće i konjski ožiljak...i još k tome nakon operacije preživio težu infekciju, tako da je operacija kralježnice bila dječja pjesmica u usporedbi sa slijepim crijevom....ali ponavljam, 3 grama mozga je dovoljno....

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Pošto je ovo javni forum i svak ima pravo na svoje mišljenje,eto vam moje u najkraćim crtama...mada znam da se zaj*****o svadjati s budalama PRvo te spuste na svoj nivo, a onda te dokrajce iskustvom...

Ovo je javni forum i svačije mišljenje je dobrodošlo, pa tako i tvoje, a čitatelji neka sami onda odluče na osnovu napisanoga. A budale i nivoi se lako mogu prepoznati po količini onih cenzura zvjezdica prilikom izražavanja...

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Pozdrav svim križoboljcima a kokolini VELIKO hvala u ime svih radi kojih troši svoje slobodno vrijeme ovdje.

Potpisujem.
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Stvarno mi je dosta svega ali sto da radim nego da radim
« Odgovori #14 : Srpanj 08, 2011, 00:00:31 prijepodne »
Jbt.  u temi  "Molim pojašnjanje CT nalaza"  opet sranja  ???

gadi mi se više  i medicina i društvo  zasnovano isključivo i samo na novcima , novcim ,novcima ....

i da, da potpisujem u potpunosti ovaj post:

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
HA HA HA...ovaj forum je stvarno prejak.Jedan iskompleksirani tip dijeli lekcije svima pa čak i fizijatru,omalovažavajuci pri tom tu struku a svatko tko je ikad imao problema s kraljeznicom zna koliko su isti bitni.Dalje,ove priče šta si ti prodavao "dalmatinerima"moš pričat  samo ovdje po forumu,očito su ti isti nabili jaki kompleks čim osjećaš potrebu pričat takve piz***
Dakle ovdje se ništa promijenilo nije,podcjenjuje se uloga fizijatra koji svoje slobodno vrijeme koristi za pomoć ljudima kojima stvarno treba a samo jedan neurokirurg u HR je vrijedan spomena i to onaj koji,gle čuda,radi privatno(nakon što je ispekao zanat u državnoj klinici)...bit će da ostali neurokirurzi nisu nikad vidjeli kralježnicu,osim na slikama.Ako vas dotični neuro operira za sitnicu od par hiljada šuškavih novčanica,ne treba vam fizijatar,toplice, idete raditi nakon mjesec-dva itd.itd.ukratko postajete Superman ;D.
Tko se god izrazi svoje sumnje ili iznese probleme koje su nastali tim načinom operacije vrlo brzo biva bačen u najskrovitiji kutak foruma...ili ga se jednostavno izbriše.
Izjasnite se gospodo,da li je ovaj forum rezerviran samo za jednu vrstu operacije,jednu polikliniku(prije Vinogradska,sad Verb.a sutra gdje se guru već makne) i općenito jedno mišljenje o bolesnoj kralježnici???
Ukoliko je,izbriši bojane sve moje postove da ih ja ne brišem.Ukoliko nije,prestanite toliko agresivno navlačit ljude na samo jedan način rješenja problema tj.jednu vrstu operacije kod samo jednog doktora ili bar budite toliko ljubazni pa im ukažite i na probleme kod takve operacije,kojih znamo da ima.
Pošto je ovo javni forum i svak ima pravo na svoje mišljenje,eto vam moje u najkraćim crtama...mada znam da se zaj*****o svadjati s budalama PRvo te spuste na svoj nivo, a onda te dokrajce iskustvom...
Pozdrav svim križoboljcima a kokolini VELIKO hvala u ime svih radi kojih troši svoje slobodno vrijeme ovdje.

Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Stvarno mi je dosta svega ali sto da radim nego da radim
« Odgovori #15 : Srpanj 08, 2011, 00:24:11 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Znas sta Davore stvarno bi bilo lijepo da te bojan blokira i da ne mozes vise uopste pristupiti forumu! Sto ce najposlije i tako biti jer si ti nula i niko u odnosu na kokolinu!!! I sram vise nek te bude za te tvoje glupe komentare!!!

Kako bi netko iz reality showa rekao: Bojan je nebitan!...a nebitan je jer kao admin i čovjek nema m*da biti objektivan i panično se plaši ne znam ni ja čega, pa je na forumu dopušteno eto čak i sektaški ekstremizam. Dok oni koji se protive tome odmah su "jugonostalgičari i prizivatelji komunizma", citirah Hebranga...

U odnosu na Kokolinu vjerovatno sam nula, ali ljudi, ja samo iznosim argumente i činjenice, a činjenica je da fizijatrija u HR nema veze sa vezom.....a to

A apriori tvrditi da mene treba biti sram je isto deplasirano...jer u nijednom trenutku nisam baratao sa neistinama već činjenicama.

Neka se uvažena doktorica ne uvrijedi, a ako se uvrijedila meni je stvarno žao, najiskrenije, ali mislim da nisam nikoga direktno napao....

A Bojan ako me misli blokirati pozivam ga javno da to učini, samo neka prije toga odgovori na pitanja na koja je dužan dati odgovor, a izbjegava ih tjednima.....


Mislim tko meni priča o objektvnosti. Da si ti objetivna osoba ovaj svijet bi bio katastrofa. Toliko si ufuran u jedan obrazac price da to nije za povjerovati. Osim toga o cemu ti pricas o ovoj temi? O sektaskom ekstremizmu? Pa jesi ti covjece normalan?  Kakav sektaski ekstremizam u ovoj temi? Tvoje opis mene i tvoj objasnjenje mene kao moderatora u vezi prepucanjava o strucnosti podrazumjeva iznosenje tvrdnje da dopustam sektaski ekstremizam.

Ako nisi shvatio ja nepristrana osoba. Barem to pokusavam biti. Naravno tesko je naci se između dvije vatre i onda biti objetivan i nepristran. Da je po tvome onda bi na forumu postojalo misljenje samo jedne strane.

Činjenica je da ste na jednoj strani ti, Neuro i Istr, a na drugoj strani kokolina koja drži balans. Vaš trojica gurate Vertebralis ili kako li se već sada zove. Usput pokusavate mene diskreditirati kad god možete (trenutno to radis ti) jer vam odgovora da ljudi o meni misle kao osobi koja ima protiv nekoga nešto i koja ima nesto protiv strucnosti i iznosenja misljenja jer na taj nacin ste vi toboze zrtve. Neuro naravno fino zavaljen u naslonjac ne trosi vrijeme na gluposti vec pusta vas dvojicu da radite posao za njega i mudro pise "Bravo, tocno, slazem se....".

Osobno mi se ne svidja nacin komunikacije s obje strane. Ovo sto si napisao u odgovoru na orginalnu poruku je naravno tocno jer je uopceno i tu nema diskusije.  Nažalost mislim da je kokolina u odgovoru reagirala na ovaj nacin zbog drugih stvari i drugih odgovora ali to moze potvrditi samo ona. I nije mi drago sto je to napisala ovdje jer mislim da nije potpuno u pravu. S druge strane kazes "Nema ti tu više neke filozofije". Nazaslot mislim da ima jako puno "filozofije" jer svatko gura svoju filozofiju i svoj nacin rada. Da je tako jednostavno kao sto kazes onda ne bi bilo potrebe za forumom.

Niti se meni svidja da tebi itko kaze da si nula (iako sto se tice medicine tesko da mozes imati veliki strucni rating) niti mi se svidja tvoje postavljanje kao velikog stručnjaka kojemu nitko ne smije proturječiti i to da dajes medisicnka misljenja koja Nero velikodusno odobrava sto i nije cudno kada promoviras njegovu tvrtku. I sad ti meni pricaj o objetivnosti. Nece Neruo naravno reci "Bravo Bojane, pomazes da ljudi cuju razlicita misljenja".

I kao sto vidis sve se vrti u krug. A preko mojih ledja prebijate svi osobne interese, vlastite ciljeve i frustracije (tu mislim na sve ukljucene u ove jalove rasprave). Mislis da se meni da piskarati ovo pola sata i trositi zdravlje na gluposti. Kao sto znas operirao sam L5-S1 i nije mi do dodatnog pisanja nakon 8 sati sjedenja na poslu.

Mislim da je ovo potpuno otvoreno do kosti bez zakulisanih igrica.

OBJASNJENJE
Prvi post u ovoj temi je odgovor na DAvorov post
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
« Zadnja izmjena: Srpanj 08, 2011, 00:33:10 prijepodne bojan »
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

teoantun

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 472
  • In Te, Domine, speravi!
    • Profil
    • Email
Odg: Stvarno mi je dosta svega ali sto da radim nego da radim
« Odgovori #16 : Srpanj 08, 2011, 00:26:08 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
HA HA HA...ovaj forum je stvarno prejak.Jedan iskompleksirani tip dijeli lekcije svima pa čak i fizijatru,omalovažavajuci pri tom tu struku a svatko tko je ikad imao problema s kraljeznicom zna koliko su isti bitni.Dalje,ove priče šta si ti prodavao "dalmatinerima"moš pričat  samo ovdje po forumu,očito su ti isti nabili jaki kompleks čim osjećaš potrebu pričat takve piz***
Dakle ovdje se ništa promijenilo nije,podcjenjuje se uloga fizijatra koji svoje slobodno vrijeme koristi za pomoć ljudima kojima stvarno treba a samo jedan neurokirurg u HR je vrijedan spomena i to onaj koji,gle čuda,radi privatno(nakon što je ispekao zanat u državnoj klinici)...bit će da ostali neurokirurzi nisu nikad vidjeli kralježnicu,osim na slikama.Ako vas dotični neuro operira za sitnicu od par hiljada šuškavih novčanica,ne treba vam fizijatar,toplice, idete raditi nakon mjesec-dva itd.itd.ukratko postajete Superman ;D.
Tko se god izrazi svoje sumnje ili iznese probleme koje su nastali tim načinom operacije vrlo brzo biva bačen u najskrovitiji kutak foruma...ili ga se jednostavno izbriše.
Izjasnite se gospodo,da li je ovaj forum rezerviran samo za jednu vrstu operacije,jednu polikliniku(prije Vinogradska,sad Verb.a sutra gdje se guru već makne) i općenito jedno mišljenje o bolesnoj kralježnici???
Ukoliko je,izbriši bojane sve moje postove da ih ja ne brišem.Ukoliko nije,prestanite toliko agresivno navlačit ljude na samo jedan način rješenja problema tj.jednu vrstu operacije kod samo jednog doktora ili bar budite toliko ljubazni pa im ukažite i na probleme kod takve operacije,kojih znamo da ima.
Pošto je ovo javni forum i svak ima pravo na svoje mišljenje,eto vam moje u najkraćim crtama...mada znam da se zaj*****o svadjati s budalama PRvo te spuste na svoj nivo, a onda te dokrajce iskustvom...
Pozdrav svim križoboljcima a kokolini VELIKO hvala u ime svih radi kojih troši svoje slobodno vrijeme ovdje.

Socrates, apsolutno podržavam tvoje razmišljanje, osobito glede favoriziranja samo jedne osobe i samo jedne metode.  Ispada da su svi koji imaju teške posljedice nakon PLDD-a budale, jer ih se ovdje na forumu odmah tako proglasi. Pogotovo Bože sačuvaj svjedočiti da je netko poslije toga završio na klasičnoj operaciji. Također se ovdje javno šikaniraju i prozivaju svi liječnici koji nisu u privatnoj poliklinici... Čak se javno tvrdi kako ugledni neurokirurzi iza kojih stoji po 20 godina rada, ne znaju ništa o zacijeljivanju rana, nemaju pojma kako nastaju priraslice i ne znaju ništa o biomehanici kičme???!!!! Da je i istina, a nije nego bezočna laž, može samo biti sramota onoga liječnika koji na taj način proziva sve kolege u bolnicama! Dok su oni mukottrpno radili i još uvijek radi, ostalii su kitili zidove brojnim certifikatima koje su onda dobro unovčili za lakovjerne.  I da, teška sramota je ovako napadati našu fizijatricu, i sve ostale fizijatre, koji nesebično pomažu pacijentima.  Ne dolaze nas neurokirurzi dizati poslije operacije, ne dolaze nas oni ni vježbati, ne određuju oni ni terapije, već fizijatri. I svaka im čast i veliko im hvala! Osobito našoj KOKOLINO!

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Veliki pozdrav svim poštenim, moralnim i stručnim ljudima. Ja se isključujem!

Žao mi je što odlazi samo zbog jedne osobe, ali  svakako je u pravu. Žalosno i tužno.

I žao mi je što svatko tko ima drugačije mišljenje biva izvrjeđan s 3 grama mozga i svim ostalim neukusnim i vulgarnim nazivima.
Ako je jedna osoba imala problema pri operaciji, to ne znači da su svi operirani u HZZO sustavu tako prošli, jer nisu. Svjedoci smo svakodnevno dobro operiranih osoba u bolnicama, koji ništa nisu za to morali platiti. Ovdje kao da je zabranjeno  pričati o dobrim neurokirurzima i fizijatrima, kao i toplicama unutar HZZO sustava, već se naglašavaju samo i isključivo negativna iskustva. A pozitivnih je više. Postoje na tisuće zahvalnih  majki, supruga, djece... kojima su neurokirurzi i ostali kirurzi, fizijatri i drugi liječnici u bolnicama spasili život njihovoj djeci, muževima, sinovima, braći....
Nikada se hitni slučajevi ne dovoze privatnicima, već uvijek na HKP, gdje onda liječnici unutar sustava HZZO-a , doslovno zadnjim snagama spašavaju ljudske živote! Zar im nitko nema za zahvaliti? Žalosno.
A ovi što rade samo za novce, uzimaju dobro profilirane slučajeve i biraju koga će operirati i koliko će zaraditi.
U bolnicama moraju operirati svakoga tko ima indikacije, uključujući i ove frustrirane goropadnike s foruma. Dakle, bolnički liječnici su legende, za razliku od ovih što samo drpišu novce od jadnih pacijenata. Uključujući i one koji ih reklamiraju.
V.R.S.N.S.M.V.   S.M.Q.L.I.V.B.  Crux Santa Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux! Per Mariam ad Iesum! Zajedno u Kristu!

III 2011.g.  INTERLAMINECTOMIA L5 - S1 L.DEX.; ADHESIOLISIS; ABLATIO DISCI I.V. L5 - S1

kicmenac

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 135
    • Profil
Odg: Stvarno mi je dosta svega ali sto da radim nego da radim
« Odgovori #17 : Srpanj 08, 2011, 00:56:56 prijepodne »
Ljudi...daj se lijepo prebacite na neki engeski forum. Tamo se ljudi ne prepiru,vec daju savjete. Ovaj forum se pretvorio u prepucavanja kojima tu nije mjesto. A to je pokazatelj kakve ste konzerve,kao i sva drzava. Tako da engl forum rules!!! Ovo kad citam,ispada da je kicma zla sila koja pokusava urotiti jedne protiv drugih...tako da samo dajte...ja se povlacim. Radije nesto vjezbajte nego da tu pametujete bezveze!!! Eto toliko!!!
DDD L3/L4 sa annular tearom...
Operacija 28.02.12,Selektivna endoskopska diskektomija sa anuloplastikom @ Vertebris
Hernija diska T6/T7. Kronicna upala druge rebrene hrskavice,paralalno tome tupa bol medju lopaticama

Kraljeznica.com forum

Odg: Stvarno mi je dosta svega ali sto da radim nego da radim
« Odgovori #17 : Srpanj 08, 2011, 00:56:56 prijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com