Autor Tema: Stvarno mi je dosta svega ali sto da radim nego da radim  (Posjeta: 22358 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Stvarno mi je dosta svega ali sto da radim nego da radim
« Odgovori #18 : Srpanj 08, 2011, 01:28:11 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
A to je pokazatelj kakve ste konzerve,kao i sva drzava.

To pisem citavo vrijeme na forumu. Pogledaj datum kada je napisano.
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Tamo se ljudi ne prepiru,vec daju savjete. Ovaj forum se pretvorio u prepucavanja kojima tu nije mjesto. A to je pokazatelj kakve ste konzerve,kao i sva drzava. Tako da engl forum rules!!! Ovo kad citam,ispada da je kicma zla sila koja pokusava urotiti jedne protiv drugih...tako da samo dajte...ja se povlacim. Radije nesto vjezbajte nego da tu pametujete bezveze!!! Eto toliko!!!

Ja i dalje ostajem ovdje bez obzira na sve. Moj moto je "Nema predaje"
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

senainter

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 499
    • Profil
    • Email
Odg: Stvarno mi je dosta svega ali sto da radim nego da radim
« Odgovori #19 : Srpanj 08, 2011, 07:08:04 prijepodne »
Jos i ovo Mene niko nije 'vrbovao' da idem u Vertebris, ni Istr, ni Davor, ni NIKO drugi. Svasta svasta ljudi pisete. Isla sam u Vertberis i ici cu sve dok mi pomaze!!! I ici ce svi iz Sarajeva jer ovde rade pecinskim medotama. Toliko o drzavnom sistemu.

Ma sta je vama ljudi stvarno. Trujemo forum a mnogim ljudima treba pomoc. Hajd da vidim sto nije nijedam neurohirurg iz drzavnog sistem nije dosao na forum da udijeli samo jedan obicni savjet. Imaju i oni vremena, o imaju itekako da se zanimaju za svoj posao a trebali bi ici se usavrsavati, raditi na sebi uciti, ucestvovati u modernim trendovima a ne s...i po pacijentima kad im dodju jadni i ocajni pa ti naprave jos gori problem. Treba ih mrsnuti sto se mene tice, a hvaliti dobre doktore. Dr. Saftic za mene to jest - dobar doktor i evo ja 'vrbujem' sviju da idu kod njega. Eto. Rekla sam vec ko mi je dobar iz Sarajeva i ponavljam Ismet Gavrankapetanovic i Kenan Arnautovic, sigurna sam da ih ima jos ovo su jedina dva hirurga koja su ljudski pristupila mom slucaju. One lose sam rekla svima preko PP-a necu nikog javno blatiti na forumu pa ne trebate ni vi. I ne ja se ne povlacim iz forum sve dok je situacija takva da mi pomoc treba i da drugima treba.

Ma sta vam je svim skupa, stvarno. I necu da idem na engleske forume iako mi je engleski ko maternji, nisu ni ti forumi bez problema, al sto jest jest ovakve stvari se trebaju stopirati. Da mogu zakljucala bih ovu temu i sasjekla je u korijenu. Bojane pa ucini nesto....ne mozes ostati nepristrasan. Situacija nije takva ...
L4-L5, L5-S1-diskus hernija
Siringomijelija
Skolioza 43 stepena torakalna, 20 stepeni lumbalno
Operacija u Vertebrisu 2011
Stanje: neureklo se :)

Neurokirurg

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 330
    • Profil
Odg: Stvarno mi je dosta svega ali sto da radim nego da radim
« Odgovori #20 : Srpanj 08, 2011, 07:39:06 prijepodne »
Dragi moji forumasi,
Ako vi zelite da pricamo samo o medicini koja se radi u Hrvatskim bolnicama i koja se uredno moze dobiti na racun HZZO te o pristupu pacijentu u bolničkom sistemu onda ja tu nemam sta vise traziti. Da sam ja bio zadovoljan sa rezultatima koje sam imao sa tzv klasičnim načinom operiranja irehabilitacije onda ne bih sve ovo vrijeme proveo po raznim klinikama van Hrvatske učeći bolje. To što si veliki broj Hrvatskih građana ne moze priuštiti metode operiranja i rehabilitacije koje ja radim meni je žao ali ja za to nisam kriv. Da je medicina koju ja radim na najvišoj mogućoj razini govore brojna međunarodna priznanja koje su jedino i isključivo relevantna.  Da se veliki broj hrvatskih liječnika operirao u mojoj klinici također je činjenica. No opet napominjem, ja radim privatni oblik medicine, a to je onaj koji kao i svugdje u Europi i svijetu ima svoju cijenu. Ne mogu si to svi priuštiti i to je tako, to se ne zove socijalizam i jednakost nego tržišna privreda i mogućnost biranja: da li zelite beskonačna čekanja i obilaženja ambulanti po bolnicama, beskonačna čekanja na pregled fizijatra, razgovor sa kirurgom koji će vas operirati u trajanju od nekoliko minuta, a da ne govorim o poslijeoperacijskim uputama, konstantnoj vezi sa operaterom nakon operacije i slično....Sve sto nema u bolnici ima u privatnoj praksi i opet napominjem to je tako i tako će i biti.
No ne dopustam nikome tko nema istu ili veću razinu znanja od mene da dvoji u ono sto ja radim.
A sada vi napravite anketu pa odlučite da li zelite da nastavim pisati na ovom forumu ili ne?
LP
dr. Saftić

Kraljeznica.com forum

Odg: Stvarno mi je dosta svega ali sto da radim nego da radim
« Odgovori #20 : Srpanj 08, 2011, 07:39:06 prijepodne »

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Stvarno mi je dosta svega ali sto da radim nego da radim
« Odgovori #21 : Srpanj 08, 2011, 08:01:36 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Jos i ovo Mene niko nije 'vrbovao' da idem u Vertebris, ni Istr, ni Davor, ni NIKO drugi. Svasta svasta ljudi pisete. Isla sam u Vertberis i ici cu sve dok mi pomaze!!! I ici ce svi iz Sarajeva jer ovde rade pecinskim medotama. Toliko o drzavnom sistemu.

Ma sta je vama ljudi stvarno. Trujemo forum a mnogim ljudima treba pomoc. Hajd da vidim sto nije nijedam neurohirurg iz drzavnog sistem nije dosao na forum da udijeli samo jedan obicni savjet. Imaju i oni vremena, o imaju itekako da se zanimaju za svoj posao a trebali bi ici se usavrsavati, raditi na sebi uciti, ucestvovati u modernim trendovima a ne s...i po pacijentima kad im dodju jadni i ocajni pa ti naprave jos gori problem. Treba ih mrsnuti sto se mene tice, a hvaliti dobre doktore. Dr. Saftic za mene to jest - dobar doktor i evo ja 'vrbujem' sviju da idu kod njega. Eto. Rekla sam vec ko mi je dobar iz Sarajeva i ponavljam Ismet Gavrankapetanovic i Kenan Arnautovic, sigurna sam da ih ima jos ovo su jedina dva hirurga koja su ljudski pristupila mom slucaju. One lose sam rekla svima preko PP-a necu nikog javno blatiti na forumu pa ne trebate ni vi. I ne ja se ne povlacim iz forum sve dok je situacija takva da mi pomoc treba i da drugima treba.

Ma sta vam je svim skupa, stvarno. I necu da idem na engleske forume iako mi je engleski ko maternji, nisu ni ti forumi bez problema, al sto jest jest ovakve stvari se trebaju stopirati. Da mogu zakljucala bih ovu temu i sasjekla je u korijenu. Bojane pa ucini nesto....ne mozes ostati nepristrasan. Situacija nije takva ...


U ovom slucaju ja cu biti tvrdoglav i raditi onako kako vjerujem da je ispravno. Ne zelim se svrstavati ni na jednu stranu. Razlog je jednostavan. Mislim da ni jedni ni drugi niste upravu. Svatko ima svoje razloge i svatko je djelimicno u pravu za neke stvar ali ni jedni ni drugi nije dovoljno da bi forum bio kvalitetan i da bi se ljudima pomoglo samo na jedan način. Osnovni problem je nacin komunikacije.
Sad Davor moze napisati kako nemam m*da ali to zaista je tako. Ne bojim se toga da bilo tko prestane pisati na forumu. Mislim da nije pitanje zelite li anketu tko ce pisati nego zelite li da svatko moze napisati misljenje, iskustvo i savjet. I također kako Davor voli napisati pobijete me dokazima. Kao sto je Neuro napisao 2+2 je 4 ali u medicina nije matemtika. To je moj razlog nepristranosti. Niti imam ista protiv Verebralisa niti kažem da je to jedino riješenje. Niti svi mogu platiti operaciju, a ponekad postoje i bolja riješena (pretpostavljam).
Jedina stvar gdje sam pogriješio do sada je bilo dopuštanje vrijeđadanja i tu se javno ispričavam svima koje se vrijeđalo. Toga od sada više nema. Nažalost čovjek uči na greškama i dok je živ.

I još jedna stvar. Zabranjeno je namjerno izazivanje svađe i provokacije. Takve poruke brišem, a ponavljanje se sankcionira.

Idem raditi, a više navečer.
« Zadnja izmjena: Srpanj 08, 2011, 08:53:18 prijepodne bojan »
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

dugavski

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 90
    • Profil
Odg: Stvarno mi je dosta svega ali sto da radim nego da radim
« Odgovori #22 : Srpanj 08, 2011, 09:37:53 prijepodne »
Ne kužim u čemu je problem.. brani li netko liječnicima ili pacijentima bilo koje ustanove da pišu na ovom forumu?

Poznam ljude koji su operirani po raznim klinikama i raznim metodama, ima i loših i dobrih iskustava i ne generaliziram ništa.

U mom slučaju se pokazalo da klasične op metode ne dolaze u obzir (odluka samih liječnika) - minimalno invazivne možda da. I sad ja to tu ne bih

trebao napisati  ???
DDD L4/L5
Hernija diska L4/L5

Istr

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 322
    • Profil
Odg: Stvarno mi je dosta svega ali sto da radim nego da radim
« Odgovori #23 : Srpanj 08, 2011, 11:29:34 prijepodne »
Ne mogu vjerovat da se i dalje zamarate ovim pricama iz supljeg u prazno.... sve vec receno, sve napisano, sve objasnjeno........ali vama nije dosta
Primum non nocere - razmotrite minimalno-invazivno liječnje kralješnice

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Stvarno mi je dosta svega ali sto da radim nego da radim
« Odgovori #24 : Srpanj 08, 2011, 11:54:38 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Ne mogu vjerovat da se i dalje zamarate ovim pricama iz supljeg u prazno.... sve vec receno, sve napisano, sve objasnjeno........ali vama nije dosta

Slazem se.  :)
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

senainter

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 499
    • Profil
    • Email
Odg: Stvarno mi je dosta svega ali sto da radim nego da radim
« Odgovori #25 : Srpanj 08, 2011, 16:50:38 poslijepodne »
Yeap, sve je receno. Bojane super za tu odluku. Upravo je problem vrijedanja i omalovazavanja i samo brisi. Ja svakako NE ZELIM da ode ni neurokirurg ni kokolina. Nadam se da ce se predomisliti. To bijase poenta svih mojih postova.
Svima pozdravi
L4-L5, L5-S1-diskus hernija
Siringomijelija
Skolioza 43 stepena torakalna, 20 stepeni lumbalno
Operacija u Vertebrisu 2011
Stanje: neureklo se :)

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: Stvarno mi je dosta svega ali sto da radim nego da radim
« Odgovori #26 : Srpanj 08, 2011, 18:05:54 poslijepodne »
Nevjerovatno je da se nekome još mora objašnjavati šta je bolje....Mercedes ili stojadin.....to mi još nikako ne ide u glavu....

A ja se obavezujem da se konfrontirati neću s nikim više i svečano to obećajem pod jednim uvjetom: tražim odgovore na slijedeća pitanja:

1. Bojane, zašto se pojedincima dopušta širenje sektaško ekstremističkih stavova, a drugima brani opovrgavanje istih?

2. Bojane, Teo....zašto je Teo prošao nesankcioniran kada se u facu smijao jednom forumašu koji je tražio pomoć, a Teo se smijao kako on zna ali ne želi pomoći?


Slobodno se i svi drugi forumaši smiju očitovati.....



2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

teoantun

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 472
  • In Te, Domine, speravi!
    • Profil
    • Email
Odg: Stvarno mi je dosta svega ali sto da radim nego da radim
« Odgovori #27 : Srpanj 08, 2011, 20:35:40 poslijepodne »
Teo se nije smijao nikome u facu, već šalio s Bronx. Ona je taj forumaš. I ona je to razumijela, jer imamo takvu komunikaciju. I to Bojan zna. Toliko.
V.R.S.N.S.M.V.   S.M.Q.L.I.V.B.  Crux Santa Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux! Per Mariam ad Iesum! Zajedno u Kristu!

III 2011.g.  INTERLAMINECTOMIA L5 - S1 L.DEX.; ADHESIOLISIS; ABLATIO DISCI I.V. L5 - S1

ANABELA

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 211
    • Profil
Odg: Stvarno mi je dosta svega ali sto da radim nego da radim
« Odgovori #28 : Srpanj 08, 2011, 21:08:12 poslijepodne »
Ja otišla na more i vratila se, a vi još uvijek na istom.Jesam ja prespavala ovih sedam dana, ili ??
laminectomia disci L5-S1 2008.
relaminectomia disci L5-S1 2009.
relaminectomia disci L5-S1 2011.
protrusio disci C5-C6

Jopan

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 388
    • Profil
    • Email
Odg: Stvarno mi je dosta svega ali sto da radim nego da radim
« Odgovori #29 : Srpanj 08, 2011, 22:09:07 poslijepodne »
Davore postao si iritantan, tko si ti da tebi Bojan mora nešto objašnavati, ja sam i za manje bio baniran.

Naporan si i ponavljaš se stalno, kažeš da pišeš iz iskustva i argumentima, ti imaš samo jedno iskustvo i to svoje kao i svi mi a Kokolino zahvaljujući
dugogodišnjem radu sa pacijentima ima saznanja o stotinama iskustava koja su svima ovdje dragocjena a ti ih pljuješ i omalovažavaš  ???
.
Ðaba ti škole i hodanje po svijetu, nedostaje ti kućnog odgoja.
Svi problemi sa kralježnicom leže u -atlasu C1, prvi vratni kralježak.
Ne dozvolite da vam liječnici (bezuspješno) liječe posljedicu a ne uzrok. Uzrok je u pomjerenom prvom kralješku (atlasu).

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: Stvarno mi je dosta svega ali sto da radim nego da radim
« Odgovori #30 : Srpanj 08, 2011, 22:09:45 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Teo se nije smijao nikome u facu, već šalio s Bronx. Ona je taj forumaš. I ona je to razumijela, jer imamo takvu komunikaciju. I to Bojan zna. Toliko.

Izgleda da nisam bio tada u školi kada se učio ovaj oblik "komunikacije", a sreća pa nitko drugi to ne čita pa se ne može zbuniti i steći krivi dojam....
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: Stvarno mi je dosta svega ali sto da radim nego da radim
« Odgovori #31 : Srpanj 08, 2011, 22:11:24 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Davore postao si iritantan, tko si ti da tebi Bojan mora nešto objašnavati, ja sam i za manje bio baniran.

Naporan si i ponavljaš se stalno, kažeš da pišeš iz iskustva i argumentima, ti imaš samo jedno iskustvo i to svoje kao i svi mi a Kokolino zahvaljujući
dugogodišnjem radu sa pacijentima ima saznanja o stotinama iskustava koja su svima ovdje dragocjena a ti ih pljuješ i omalovažavaš  ???
.
Ðaba ti škole i hodanje po svijetu, nedostaje ti kućnog odgoja.

Jel ima netko argumente protiv mene....? Dapače, ja želim da me se pobije argumentima, ali ovdje svi znaju samo "bla bla" ali konkretno nešto reći nitko ni a ni be....
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

kicmenac

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 135
    • Profil
Odg: Stvarno mi je dosta svega ali sto da radim nego da radim
« Odgovori #32 : Srpanj 08, 2011, 22:55:46 poslijepodne »
Ja mislim da ste svi vi malo psihicki skrenuli...sve gledate kroz novac a kada je zdravlje u pitanju onda odmah napadate privatno itd... kad se vec spomimje mercedes i stojadin...e pa ja sam taj koji ce radje voziti stojku sa bezbolnom kicmom,nego se frajerisati mercedesom i umirati od bolova. Ja se nadam da ste skuzili poantu!!!! Ako skrtarite na zdravlju onda nemojte tu kukati,vec si radje idite kupiti nesto drugo.....ja biram zdravlje :)
DDD L3/L4 sa annular tearom...
Operacija 28.02.12,Selektivna endoskopska diskektomija sa anuloplastikom @ Vertebris
Hernija diska T6/T7. Kronicna upala druge rebrene hrskavice,paralalno tome tupa bol medju lopaticama

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Stvarno mi je dosta svega ali sto da radim nego da radim
« Odgovori #33 : Srpanj 08, 2011, 23:48:36 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Nevjerovatno je da se nekome još mora objašnjavati šta je bolje....Mercedes ili stojadin.....to mi još nikako ne ide u glavu....

A ja se obavezujem da se konfrontirati neću s nikim više i svečano to obećajem pod jednim uvjetom: tražim odgovore na slijedeća pitanja:

1. Bojane, zašto se pojedincima dopušta širenje sektaško ekstremističkih stavova, a drugima brani opovrgavanje istih?

2. Bojane, Teo....zašto je Teo prošao nesankcioniran kada se u facu smijao jednom forumašu koji je tražio pomoć, a Teo se smijao kako on zna ali ne želi pomoći?

Slobodno se i svi drugi forumaši smiju očitovati.....


Znas sto Davore, imao sam prije pozitivno misljenje o tebi ali nakon ovog stvarno nemamo sto raspravljati jer se s tobom ne moze raspravljati. Osim toga sve bonuse si dobio jer sam vjerovao da si razuman covjek ili da se može urazumiti ako ti još ljudi na forumu kaže da pretjeruješ.

O kakvom Mercedesu i stojadinu pricas. Non stop pricas o jednom pa o drugom. Malo o medicini, pa malo o ekstremizmu i non stop se vrtis u krug i nekog prozivas i optuzujes. Da li je tvoj cilj biti konstruktivan ili raditi nered? Po svemu sudeću namjerno radiš nered.

Ne znam razmijes li ti sto si napisao gore. Da prevedem. Ti mene ucjenjujes da ces biti "dobar" ako ti ja odgovorim na tvoja "fantazijska" pitanja na nacin na koji ti zelis da to bude napisano. Ti si stvarno puknuo. Osim toga čitaš li ti uopce poruke. Nikome nije stalo do prepucavanja osim tebi. Ako ne mozes drugacije sudjelovati na forumu to je tvoj problem, a ne moj niti bilo koga drugog na forumu. Izbor je tvoj.

Znam da ti tesko pada da postoji netko drugi tko određuje pravila ponašanja i to još netko tko je "nebitan je jer kao admin i čovjek nema m*da biti objektivan i panično se plaši ne znam ni ja čega, pa je na forumu dopušteno eto čak i sektaški ekstremizam." Ja to čak ne doživljavam kao uvredu jer to što ti pišeš o meni, meni niti pogađa niti uzimam za ozbiljno. Čak se više ni ne živciram oko toga i mogu ti zahvaliti što sam naučio još neke stvari. Zbog toga ako baš imaš potrebu vrijeđati možeš o meni pisati što kod želiš i na bilo koji način. Sva druga pravila vrijede za tebe kao i za druge.

Kraj diskusije s moje strane. I ovo je zadnja tema o ovim stvarima na forumu. Kao sto je Istr napisao sve je već ranije napisano.
« Zadnja izmjena: Srpanj 08, 2011, 23:50:16 poslijepodne bojan »
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

davor

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 706
    • Profil
    • Email
Odg: Stvarno mi je dosta svega ali sto da radim nego da radim
« Odgovori #34 : Srpanj 09, 2011, 08:00:09 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se

Znas sto Davore, imao sam prije pozitivno misljenje o tebi ali nakon ovog stvarno nemamo sto raspravljati jer se s tobom ne moze raspravljati. Osim toga sve bonuse si dobio jer sam vjerovao da si razuman covjek ili da se može urazumiti ako ti još ljudi na forumu kaže da pretjeruješ.

O kakvom Mercedesu i stojadinu pricas. Non stop pricas o jednom pa o drugom. Malo o medicini, pa malo o ekstremizmu i non stop se vrtis u krug i nekog prozivas i optuzujes. Da li je tvoj cilj biti konstruktivan ili raditi nered? Po svemu sudeću namjerno radiš nered.

Ne znam razmijes li ti sto si napisao gore. Da prevedem. Ti mene ucjenjujes da ces biti "dobar" ako ti ja odgovorim na tvoja "fantazijska" pitanja na nacin na koji ti zelis da to bude napisano. Ti si stvarno puknuo. Osim toga čitaš li ti uopce poruke. Nikome nije stalo do prepucavanja osim tebi. Ako ne mozes drugacije sudjelovati na forumu to je tvoj problem, a ne moj niti bilo koga drugog na forumu. Izbor je tvoj.

Znam da ti tesko pada da postoji netko drugi tko određuje pravila ponašanja i to još netko tko je "nebitan je jer kao admin i čovjek nema m*da biti objektivan i panično se plaši ne znam ni ja čega, pa je na forumu dopušteno eto čak i sektaški ekstremizam." Ja to čak ne doživljavam kao uvredu jer to što ti pišeš o meni, meni niti pogađa niti uzimam za ozbiljno. Čak se više ni ne živciram oko toga i mogu ti zahvaliti što sam naučio još neke stvari. Zbog toga ako baš imaš potrebu vrijeđati možeš o meni pisati što kod želiš i na bilo koji način. Sva druga pravila vrijede za tebe kao i za druge.

Kraj diskusije s moje strane. I ovo je zadnja tema o ovim stvarima na forumu. Kao sto je Istr napisao sve je već ranije napisano.

Izgleda da njegujemo drugačiji stil što se tiče valorizacije vrijeđanja, ja još uvijek smatram da nikoga nisam uvrijedio, a to što nekoga pogađaju argumenti i osjećaju se uvrijeđeni, to stvarno nije moj problem, a uporno mi ga cijeli forum natura....

A ove konspirativne teorije da sam ja neki PR nekoga je katastrofa....pa ja samo zastupam određenu filozofiju koja je, btw, pokazala se naprednijom u odnosu na druge, a prosto mi je nevjerovatno da netko uopće razmišlja o nečem drugom i da može reći da je nešto drugo bolje, dakle da pojednostavim i argumentiram jer pojedinci uopće ne čitaju moje postove, da li ću za vrijeme operacije imati razrezan mišić ili ne, eto to je poanta...pa valjda ćete svi shvatiti jednom...Privatnim putem sam dr. Saftiću poslao dosta pacijenata, ali dok je još radio u KBSM, i svi do jednog čitaju ovaj forum, ali ne sudjeluju u njemu i baš ću ih zamoliti da se uključe malo i da podijele svoja iskustva.

Vrlo sam temeljit i vrlo sam pedantan (i nisam lažno skroman) i tako sam i neurokirurga birao.....vukao sam nogu dvije godine i patio sam se, ali nisam se dao operirati nekome kome nisam vjerovao....i umjesto da ljudi na forumu budu sretni što ne moraju ništa razmišljati jer je netko drugi to radio i onda nesebično dijelio sa drugima javno, ti isti ljudi mene prozivaju za PR. Svašta....

I pazite svi stari članovi foruma, nisam ja taj koji je prvi počeo nekoga napadati....svi me znate već nekoliko godina, a ja uvijek stojim iza svake napisane riječi....
2 godine tegoba L5/S1. Ekstruzija od 7mm.
Operiran 01/2009 u Vinogradskoj, Zagreb
Do dan danas se osjećam kao da nikad ništa nije bilo.
Igram nogomet i košarku i sve ostale sportove.

Plavuša

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 657
  • ponekad sama sebi doktor
    • Profil
Odg: Stvarno mi je dosta svega ali sto da radim nego da radim
« Odgovori #35 : Srpanj 09, 2011, 11:32:19 prijepodne »
Ja sam u potpunosti na Davorovoj strani - ako postoje strane iliti razmišljam kao i on.
Pogotovo za početak što se tiče terapija u sklopu HZZO. Mislim da to nije uvreda osobno Kokolini koju cijenim i koja je i meni osobno dala par dobrih savjeta.
Smatram da je to uvreda našem zdravstvenom sustavu.
Nedavno me liječnica opće medicine pitala (kad sam bila kod nje zbog supruga - zbog sebe nisam bila kod nje duže od godinu dana jer znam da nema koristi od nje što se tiče kralježnice) da li bi ja opet išla na terapije, da je potrebno tu i tamo otići. Rekla sam joj Hvala lijepa ali NE BI. Taman sam uspjela nešto pokrpati vlastitim metodama, a sad da me "društvo sa terapija" opet vrati unatrag? Svi mogu pročitati u mojim postovima da svaki puta kada sam bila na terapijama uvijek sam završila i to već nakon 6 - 8 terapija na štakama ili polupokretna u krevetu. Još ne mogu zaboraviti kad sam zadnji puta bila na terapijama u svojoj općoj bolnici i kad sam došla u dvoranu za vježbe i počela raditi vježbe koje inače radim, a to su kombinacija onih naučenih u VŽ toplicama + pilates, do mene je dojurila mlada žena 20 i nešto godinama i počela vikati na mene da što ja radim, zašto ne radim vježbe koje oni uče, a u tome ju je podržala i starija kolegica koja me zna kao nekih pacijenta nekih 10 godina. Pokazale su mi neke "nove" vježbe koje oni uče pacijente, a te iste vježbe su pokazivale i gospođi od 60 godina kraj mene koju "bole križa". Mislim da dotična gospođa i ja NISMO za usporedbu. i Ne trebam napomenuti da su "njihove" vježbe izazvale kontraefekt i bolove i dr.
Svaka čast ako su nekome pomogli, ali smatram da naš "terapijski sustav" nije u potpunosti educiran i tehnički opremljen za terapijski dio liječenja kralježnice.

A što se tiče izbora liječnika i preporuke liječnika koji je tebi pomogao nekom svom prijatelju, poznaniku ili putem interneta - smatram da je to u redu i  za svaku pohvalu ako želiš nekome pomoći. A to što neki odmah zaključuju da je to jer ti imaš iz toga nekakve koristi - smatram da je to klasično razmišljanje za naš tip podneblja i države u kojoj živimo.

Davore  ;) !

p.s. Hvala Neurokirugu za pohvalu oko ranijeg posta!
2006. interlaminectomia L4-L5

Kraljeznica.com forum

Odg: Stvarno mi je dosta svega ali sto da radim nego da radim
« Odgovori #35 : Srpanj 09, 2011, 11:32:19 prijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com