Novi Postovi

Str: [1] 2 3 4 ... 10
1
Operacija kraljeznice / Odg: Spondilolisteza L5-S1
« Zadnji post Natali34 Lipanj 26, 2017, 12:23:57 poslijepodne »
Evo da I Ja nesto napisem..
Kontrolni Mr obavljen I puna sam tog oziljnog tkiva I cak imam I neku cistu.
Sve u svemu oziljno ne smeta , I uglavnom imam jos neke manje smetnje... Tipa bol ispod straznjice I u lijevom gluteusu I to nekad...
Moj profesor mi je rekao da bi se te smetnje trebale smanjiti al da ce dio tegoba ostati.
Ukratko jako je zadovoljan a bome I Ja. Preporucio je fizikalne I plivanje.
Jeeeee....
Nadam se da ce ovo konacno biti happy end  ;)
2
Lijekovi / Odg: Nuspojave
« Zadnji post Henrik VIII Lipanj 25, 2017, 18:42:18 poslijepodne »
U nekom istraživanju gdje u ispitivali učinkovitost Traumela S na liječenje boli gležnja, otkrili su da je učinkovitiji od placeba. ;) Probaj pa vidi!
3
Operacija kraljeznice / Odg: Epiduroliza-ambulanta za bol Osijek
« Zadnji post topalo Lipanj 25, 2017, 16:53:04 poslijepodne »
Super, to što boli kičma je vjerojatno od atrofiranoj mišića koji sada više rade. Tako je i meni sada, u ponedeljak sam skinula ortozu i sad me stalno nešto boli u leđima a prije me baš leđa i nisu bolida. To su vjerojatno mišići pa sam ustvari sretna da bole
4
« Zadnji post ladyanita Lipanj 25, 2017, 11:24:55 prijepodne »
Nemam pojma,prvi put čujem za njih.
Pa valjda google zna nešto ahahahaa.
Kaj mrzim od tableta je Zaldiar...na njega me više nitko nikad neće nagovoriti da pijem.
A Palexsija...nikakve nuspojave niti mi se ne spava.
5
« Zadnji post ladyanita Lipanj 25, 2017, 11:21:26 prijepodne »
Bolje je. Noga me ponekad boli,ali sad su se izgleda svi mišići oko kralježnice opustili pa sad stalno osjećam nešto....uglavnom mene sama kralježnica poslje operacije nije baš nešto boljelo i kad sam got dobivala infuzije i injekcije,to je bilo jer su mišići stalno bili u grču i onda se nakon tih pikanja to opustilo i odmah sam imala osjećaj da imam kičmu. E sad je tako stalno,ali je bol prisutna non stop....nije strašno,ali nervira. Lom je rekla nek pijem tablete kako je dr.Radoš preporučio. Sad ujutro i navečer Pakeksiju,a doretu po danu samo povremeno.
Danas sam bila u malo jačoj šetnji sa pesekom i već znam da će i Doreta trebati.
Piše na tim papirima kaj sam dobila vježbati i puno hodati. Mislim da sam dva km napravila danas,ali mi je očito previše.
Uglavnom je super bar što noga ne zeza :-*
6
« Zadnji post topalo Lipanj 25, 2017, 10:27:23 prijepodne »
Ima li tko iskustva sa homeopatskom lijekom traumeel S protiv bolova i znate li dali se može kod nas nabaviti?
7
« Zadnji post topalo Lipanj 25, 2017, 10:24:52 prijepodne »
Kako ide Anita?
8
« Zadnji post topalo Lipanj 20, 2017, 15:32:19 poslijepodne »
Tako mi je drago Anita zbog tebe. Samo polako sada i bit će tebi super!
9
« Zadnji post buhtlica Lipanj 20, 2017, 14:16:04 poslijepodne »
Ajme anita napokon...jako mi je drago da si naokon bolje...tako ce i ostat!!! Hrabro...uzivaj u svakom trenutku!!
10
« Zadnji post ladyanita Lipanj 20, 2017, 10:40:04 prijepodne »
Nisam htjela jučer pisati da se ne ureknem. Dakle ja od jučer nemam bolove u nozi. Jedino me malo boli kralježnica,ali to bi više bila kao nekakva ukočenost. I mjesto pikanja se smirilo,boli jos samo na dodir. Kaj da velim....sretna sam i oduševljena i baš je čudno kad ne boli noga. Moram i napomenuti da sam jučer popila jednu doretu i to ne radi potrebe,negi onak radi prevencije.
Danas pa sam od veselja nakon dobrih tri mjeseca izvukla strunjaču za vježbanje i kojih 15 minuta se dobri istegnula,znači samo vježbe istezanja i kod dvije sam upotrijebila traku.
Danas budem otišla kod Lom i baš me zanima kaj bude rekla...hahaha mislim da ništa jer nema pojma kaj je epuduroliza.
Joj samo da tako ostane... ;D
 Str: [1] 2 3 4 ... 10
Nagradne igre                   Shoppingiranje.com