Autor Tema: Dr. Štimac  (Posjeta: 60 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Henrik VIII

• Hero Member
Dr. Štimac
« : Travanj 08, 2019, 09:29:59 prijepodne »
Nisam neko vrijeme bio aktivan na ovom forumu jer sam imao teže brige. Naime, morao sam ponovo operirati kralježnicu i to sam napravio u Klinici Schön u Njemačkoj, 27.3. Operacija koju sam napravio kod prof. dr. Dinka Štimca nije uopće uspjela, unatoč tome što je on poznat kao "vrhunski" neurokirurg. Uvjerio me da je ta operacija 90% uspjela, a na kraju su se njemački liječnici samo zgražali. Pretrage i pregledi su pokazali da uooće nije došlo do fuzije u razinama Th11-L2, titanske šipke su se iskrivile, u Th11 obostrano su šarafi bili klimavi, a u L1 i L2 s desne strane uopće nije ugradio šarafe u kralješke nego u susjedno tkivo. Novom operacijom sve je povađeno i ugrađeno 28 šarafa i 2 šipke duljine 30 cm svaka, u razinama od Th10 do L4 i ta je operacija uspjela. Dr. Štimac mi je dao obećanja da ću se riješiti 80% bolova, to se nije dogodilo, štoviše bolovi su na kraju postali neizdrživi. Lagao je o ishodu operacije i na najgori mogući način izigrao moje povjerenje. Tako lošu operaciju ne može napraviti neurokirurg takvog glasa nego samo najobičniji šarlatan i prevarnt. Sve što sam ikada na ovom Forumu o njemu dobro rekao sada povlačim uz konstataciju da je on ipak dobio što je zaslužio sada kad je degradiran u liječnika opće prakse!
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr

i još nešto?

Da, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom.

ladyanita

• Hero Member
  • Žena si !!! Možeš sve....
Odg: Dr. Štimac
« Odgovori #1 : Travanj 16, 2019, 13:47:55 poslijepodne »
Nemam riječi
 :-[
anita

9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza i još svašta toga
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1 lat.dex.
                       Adhesiolyisis radicis S1 dex
14.11.2017. Ugradnja SCS tj. Stimulator leđne moždine

Kraljeznica.com forum

Odg: Dr. Štimac
« Odgovori #1 : Travanj 16, 2019, 13:47:55 poslijepodne »

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com