Problemi s kralježnicom: Postavite pitanje, a ako niste sigurni gdje napisite poruku pod "Ostalo" > Slabinska (lumbalna) kralježnica

konstantni bolovi u lumbagu

<< < (2/5) > >>

ANABELA:
A žuč? Često refleksno boli pod rebra i bol se širi u leđa.

adna:
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi seA žuč? Često refleksno boli pod rebra i bol se širi u leđa.

--- Kraj citata ---

I ja sam to pomislila čak i na jetru , ali nista se na uzv ne vidi kazu žuč presavijen ali sve ok,ne znam zaista ne kontam sve ovo da boli a nista da nalazi ne pokazuju,bas se bojim,iskreno ne znam vise sta da uradim imoze li sve ovo boljeti od leđa,...

senainter:
Problemi sa ledjima mogu izazvati more cudnih i doktorima neobjasnjivih simptoma. Dakle ako su drugi nalazi u redu, sad samo preostaje da snimis ledja i da vidis sta tu nije u redu. Onda ces znati. Svakako trebas pravac neurohirurgu da on to prtumaci i da ti kaze sta ti je ciniti. Sretno. Ja se ulazem pare na ledja  :D

ddario:
Prije operacije sam svakodnevno imao grčeve u stomaku,išao 5 puta na wc obaviti veeeeliku nuždu,dok poslije operacije mi je bilo kao da sam jeo gips,kaaaataaaaaastrofa!!!Lumbalni živci utječu na rad anusa,mjehura i obadvije noge,tako da se pažnja treba usmjeriti na MR lumbalne kralježnice.

davor:
Ukoliko MRI i ne pokaže ništa neobično u leđima opet ne mora značiti da ne dolazi od leđa.

Ukoliko MRI pokaže čak i teške ekstruzije diskova opet ne mora značiti ništa.

Ne znam da li si probala još i EMNG gornjih i donjih ekstremiteta. Ta ti pretraga vrlo precizno pokazuje da li ti je neki živac pritisnut ili slično.

Da sam ja na tvom mjestu otišao bih uraditi MRI lumbalnog dijela leđa i EMNG kako sam ti naveo. Obje pretrage su skupe i mora se čekati na red. Ako si pri parama odi to privatno riješi i odi s nalazima neurokirurgu. Mislim to jedino još nisi napravila pa probaj i to još....

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju