Autor Tema: Nada  (Posjeta: 29563 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

nada

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 46
    • Profil
    • Email
Odg: Nada
« Odgovori #18 : Lipanj 03, 2010, 10:27:10 prijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Bile smo na istoj vrsti operacije (tvoja prva operacija), imamo isti nalaz EMNG samo sam ja "jedan kat iznad" - L4/L5... Žao mi je, znam što prolaziš! Nažalost rješenje ne znam ni ja!
joj Renata...ja se nadam da će nam neko pomoći..
moj EMNG je svaki put sve gori i gori.. to znači da ne valja nešto..
najgore od svega je bol.. ubija.. rastura ponekad..
nemam riječi kako bih opisala lijevu stranu.. kao da mi je netko prikilještio ..peče..boli....
ali desna..
slabo osjećam tu nogu uopće.. na dodir kao da je tuđa...pogotovo peta i potkoljenica ali mi je nekako to sve podnošljivo jer nema boli..
4.9.2007. -interlaminectomia LV/SI lat.dex.
              -microdiscectomia
16.10.2008.-interlaminectomia LV/SI bilat.
                -foraminotomiae SI bilat
                -adhesiolysis periradicularis
*nalaz emng iza toga:teška kronična radikularna lezija L5,S1 desno,S1lijevo,srednje teška i L5lijevo
*nalaz mg:,uznapredovale deg.promjene disca na L5/S1,na istom segmentu u oba lateralna recesusa,više lijevo ožiljne promjene,a lijevo se vidi unutar ožiljnih promjena i korijen živca

nada

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 46
    • Profil
    • Email
Odg: Nada
« Odgovori #19 : Lipanj 04, 2010, 14:14:32 poslijepodne »
kad bi mi htio neurokirurg malo komentirati ovo sve moje.. bila bih zahvalna..
4.9.2007. -interlaminectomia LV/SI lat.dex.
              -microdiscectomia
16.10.2008.-interlaminectomia LV/SI bilat.
                -foraminotomiae SI bilat
                -adhesiolysis periradicularis
*nalaz emng iza toga:teška kronična radikularna lezija L5,S1 desno,S1lijevo,srednje teška i L5lijevo
*nalaz mg:,uznapredovale deg.promjene disca na L5/S1,na istom segmentu u oba lateralna recesusa,više lijevo ožiljne promjene,a lijevo se vidi unutar ožiljnih promjena i korijen živca

nada

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 46
    • Profil
    • Email
Odg: Nada
« Odgovori #20 : Lipanj 11, 2010, 12:34:51 poslijepodne »
bila kod doktora opće prakse.. bio je jako fin.. rekao je da će mi dati uputnice gdje god želim.. sažalio se malo..
kaže da svakako snimim te funkcionalne snimke LS kraljež.  i onda ću dok dobijem nalaz via Zagreb..
zahvaljujem neurokirurgu na razumjevanju jer nije mala stvar da te netko hoće primiti i pobrinuti se nakon što je netko dva puta radio..
4.9.2007. -interlaminectomia LV/SI lat.dex.
              -microdiscectomia
16.10.2008.-interlaminectomia LV/SI bilat.
                -foraminotomiae SI bilat
                -adhesiolysis periradicularis
*nalaz emng iza toga:teška kronična radikularna lezija L5,S1 desno,S1lijevo,srednje teška i L5lijevo
*nalaz mg:,uznapredovale deg.promjene disca na L5/S1,na istom segmentu u oba lateralna recesusa,više lijevo ožiljne promjene,a lijevo se vidi unutar ožiljnih promjena i korijen živca

Kraljeznica.com forum

Odg: Nada
« Odgovori #20 : Lipanj 11, 2010, 12:34:51 poslijepodne »

nada

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 46
    • Profil
    • Email
Odg: Nada
« Odgovori #21 : Listopad 12, 2010, 11:54:28 prijepodne »
pozdrav svima i  :-*
evo vratila se iz toplica..  :-\ --tako..tako.. -bila dva tjedna u Varaždinskim (po četvrti put) od 20.9.-4-10.
mogu samo reći da je to malo vremena jer vikendom nema terapija.. do sada sam svaki put bila po tri tjedna..ali sad mi je definitivno nedostajao taj treći tj. (jednostavno mi povjer. nije dalo više, a i nisam se organizirala dobro..u vezi posla i doma)
uložila sam max. trud na vježbama.. redovno na terapije.. svako popodne po dva sata u bazenu (plivanje) i bilo je ok
popila tamo svega dva zaldiara u prvim danima.. još uvijek sam bez tableta mada bih se već lagano vratila na njih..
pomalo peče (ma mada je i u toplicama bilo isto, ali čim bih ušla u vodu prestalo bi).. osjećam se jače i za nijansu bolje..sad pokušavam raditi vježbe i doma.. ali ..to me tako mrrrrrzzziii da to nije normalno.. . (pri nekim vježbama me tako boli)
nisam ništa poduzimala više od snimanja (funkcionalne snimke-koje nisu dobre)
prošlo je evo dvije godine od dr. operacije i pomalo se mirim sa situacijom da to neće više biti kao što je bilo prije svega.. a ja bih tako željela da bude  (kao i svi ostali vjerujem)
čekam sad.. da me stisne jače ..pa krećem u nove bitke..  ::)
4.9.2007. -interlaminectomia LV/SI lat.dex.
              -microdiscectomia
16.10.2008.-interlaminectomia LV/SI bilat.
                -foraminotomiae SI bilat
                -adhesiolysis periradicularis
*nalaz emng iza toga:teška kronična radikularna lezija L5,S1 desno,S1lijevo,srednje teška i L5lijevo
*nalaz mg:,uznapredovale deg.promjene disca na L5/S1,na istom segmentu u oba lateralna recesusa,više lijevo ožiljne promjene,a lijevo se vidi unutar ožiljnih promjena i korijen živca

nada

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 46
    • Profil
    • Email
Odg: Nada
« Odgovori #22 : Veljača 15, 2011, 08:35:55 prijepodne »
pozdrav svima.. dugo me nije bilo..   :)
poslije ovih toplica išla na oper. žuči.. jeste laparaskopski ali nije bilo lako.. :-[
prestala s vježbanjem i totalno se sve opet pogoršalo...samo vjerujem da to nije uzrok mojim bolovima... jako boli i peče ta lijeva strana sve do koljena.. a peta-također lijeve noge  me jako boli.. (sve mi je to bilo i dok sam vježbala)
prije mj. dana sam pala na zaleđenom i to onako ljudski na leđa .. temeljito sam se protresla..
bila kod fizijatrice.. ah.. dala mi fizikalne 10 dana i krećem 7.3. (možda..možda malo bude lakše)
pitala me je da li mi pada stopalo..eh sad mi ništa nije jasno.. (inače-obožavam svoju fizijatricu-dr. Kolak-žena je za 10-ima razumjevanja)
ja neznam kako da živim ovako.. boli i peče  non stop - pijem zaldiar, kvaliteta života nula..
kuda li ići i što raditi dalje.. (s obzirom na zadnju mg-piše nalaz dolje)
slušala sam i razgovarala se s puno ljudi koji su operirani...koji su išli na injekcije..poduzimali sve i svašta...stanja su naravno različita ...ali ima ih i sl. meni..iz svega toga ja mislim da sam među onima kojima nema puno pomoći..
ja nikako ne bih ovakav život..
ranije sam već pisala kako je sve moje teklo..


4.9.2007. -interlaminectomia LV/SI lat.dex.
              -microdiscectomia
16.10.2008.-interlaminectomia LV/SI bilat.
                -foraminotomiae SI bilat
                -adhesiolysis periradicularis
*nalaz emng iza toga:teška kronična radikularna lezija L5,S1 desno,S1lijevo,srednje teška i L5lijevo
*nalaz mg:,uznapredovale deg.promjene disca na L5/S1,na istom segmentu u oba lateralna recesusa,više lijevo ožiljne promjene,a lijevo se vidi unutar ožiljnih promjena i korijen živca

alyna

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 203
    • Profil
Odg: Nada
« Odgovori #23 : Veljača 15, 2011, 14:10:44 poslijepodne »
Pozdrav.Ako se ne varam,znači da ti stopalo pada ako ne možeš hodat po prstima i po petama.Tako je barem meni rekla fizijatrica u Toplicama kada je vidjela da ne mogu stati na prste desne noge.
interlaminectomia L5/S1 dex.
ablacija diska
bulging L4/L5

nada

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 46
    • Profil
    • Email
Odg: Nada
« Odgovori #24 : Veljača 17, 2011, 10:33:30 prijepodne »
ah moja alyna.. šta ja znam.. ta peta me boli ..hodam ja.. ali boli konstantno..
ma stvar je u tome da cijela lijeva strana - od kičme do pete.. peče i boli.. užas jedan..
a zadnjih 10 dana - ovo nije za trpit.. prestrašno.. zaldiar malo pomogne..ali mi užasno pada tlak od njega
sve u svemu 0 bodova ..
ako uspijem na ove fizikalne(ne vjerujem u to ni 5%) ići.. a poslje budem tražila ponovo mg. i onda moram nešto poduzeti ..(išla bih dr. Saftić da vidi sve od početka do sad) ako mi bude mogao pomoći..
ja se nadam
samo bih pitala - poslije zaldiara me užasno boli glava nakon 10-ak sati..
da li su to kontraind. ...da li netko ima sl. iskustvo
« Zadnja izmjena: Veljača 17, 2011, 11:00:47 prijepodne nada »
4.9.2007. -interlaminectomia LV/SI lat.dex.
              -microdiscectomia
16.10.2008.-interlaminectomia LV/SI bilat.
                -foraminotomiae SI bilat
                -adhesiolysis periradicularis
*nalaz emng iza toga:teška kronična radikularna lezija L5,S1 desno,S1lijevo,srednje teška i L5lijevo
*nalaz mg:,uznapredovale deg.promjene disca na L5/S1,na istom segmentu u oba lateralna recesusa,više lijevo ožiljne promjene,a lijevo se vidi unutar ožiljnih promjena i korijen živca

Neurokirurg

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 330
    • Profil
Odg: Nada
« Odgovori #25 : Veljača 17, 2011, 11:46:55 prijepodne »
...obzirom da vas peče ja bih u terapiju svakako uveo Lyrica( ukoilko je mozete podnijeti) u dozi od 2 x 150 mg. dnevno....

Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
ah moja alyna.. šta ja znam.. ta peta me boli ..hodam ja.. ali boli konstantno..
ma stvar je u tome da cijela lijeva strana - od kičme do pete.. peče i boli.. užas jedan..
a zadnjih 10 dana - ovo nije za trpit.. prestrašno.. zaldiar malo pomogne..ali mi užasno pada tlak od njega
sve u svemu 0 bodova ..
ako uspijem na ove fizikalne(ne vjerujem u to ni 5%) ići.. a poslje budem tražila ponovo mg. i onda moram nešto poduzeti ..(išla bih dr. Saftić da vidi sve od početka do sad) ako mi bude mogao pomoći..
ja se nadam
samo bih pitala - poslije zaldiara me užasno boli glava nakon 10-ak sati..
da li su to kontraind. ...da li netko ima sl. iskustvo

nada

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 46
    • Profil
    • Email
Odg: Nada
« Odgovori #26 : Veljača 17, 2011, 12:15:45 poslijepodne »
hvala .. tražit ću da mi daju..pokušam dok ne stignem na pregled (u ljekarni kažu da je lijek na listi pa može fizijatrica napisati)
4.9.2007. -interlaminectomia LV/SI lat.dex.
              -microdiscectomia
16.10.2008.-interlaminectomia LV/SI bilat.
                -foraminotomiae SI bilat
                -adhesiolysis periradicularis
*nalaz emng iza toga:teška kronična radikularna lezija L5,S1 desno,S1lijevo,srednje teška i L5lijevo
*nalaz mg:,uznapredovale deg.promjene disca na L5/S1,na istom segmentu u oba lateralna recesusa,više lijevo ožiljne promjene,a lijevo se vidi unutar ožiljnih promjena i korijen živca

alyna

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 203
    • Profil
Odg: Nada
« Odgovori #27 : Veljača 17, 2011, 12:28:11 poslijepodne »
Evo što se tiče Zaldiara i mene ti boli glava od njega i pročitala sam da to je jedna od nuspojava.Poslušaj Neura i probaj Lyricu.Ja je nisam koristila,ali mojoj kolegici je jedino ona pomogla kad ju je boljelo.Nadam se iskreno da će ti biti bolje.
interlaminectomia L5/S1 dex.
ablacija diska
bulging L4/L5

nada

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 46
    • Profil
    • Email
Odg: Nada
« Odgovori #28 : Veljača 17, 2011, 12:32:02 poslijepodne »
hvala draga ..
nazvala fizijatricu svoju sad i rekla mi da dođem sutra po recept.. pa probam...
napisat će mi i prijedlog za mg.. i to riješim vrlo brzo ..pa ćemo vidjeti.. . jer ovo je luda kuća za sad..
4.9.2007. -interlaminectomia LV/SI lat.dex.
              -microdiscectomia
16.10.2008.-interlaminectomia LV/SI bilat.
                -foraminotomiae SI bilat
                -adhesiolysis periradicularis
*nalaz emng iza toga:teška kronična radikularna lezija L5,S1 desno,S1lijevo,srednje teška i L5lijevo
*nalaz mg:,uznapredovale deg.promjene disca na L5/S1,na istom segmentu u oba lateralna recesusa,više lijevo ožiljne promjene,a lijevo se vidi unutar ožiljnih promjena i korijen živca

nada

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 46
    • Profil
    • Email
Odg: Nada
« Odgovori #29 : Veljača 21, 2011, 14:46:07 poslijepodne »
neda doktorica lyricu .. ni čut.. kad je pogledala šta je i čemu služi kaže da ona to ne može dati.. :'(
4.9.2007. -interlaminectomia LV/SI lat.dex.
              -microdiscectomia
16.10.2008.-interlaminectomia LV/SI bilat.
                -foraminotomiae SI bilat
                -adhesiolysis periradicularis
*nalaz emng iza toga:teška kronična radikularna lezija L5,S1 desno,S1lijevo,srednje teška i L5lijevo
*nalaz mg:,uznapredovale deg.promjene disca na L5/S1,na istom segmentu u oba lateralna recesusa,više lijevo ožiljne promjene,a lijevo se vidi unutar ožiljnih promjena i korijen živca

alyna

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 203
    • Profil
Odg: Nada
« Odgovori #30 : Veljača 21, 2011, 15:51:56 poslijepodne »
Ne kužim  :o Možda treba neurolog to prepisat?Meni se čini da ti je ovoj mojoj kolegici Lyricu dala neurologica.
interlaminectomia L5/S1 dex.
ablacija diska
bulging L4/L5

alyna

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 203
    • Profil
Odg: Nada
« Odgovori #31 : Veljača 21, 2011, 16:01:45 poslijepodne »
A zašto stvarno ne odeš na blokade u kičmu?Meni ti ih je ortoped davao.Dobivala sam lydokain.To mi je jedino bilo pomoglo što se tiče pečenja i bolova. :(
interlaminectomia L5/S1 dex.
ablacija diska
bulging L4/L5

nada

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 46
    • Profil
    • Email
Odg: Nada
« Odgovori #32 : Veljača 22, 2011, 07:55:45 prijepodne »
 :-*
nešto moram već..
4.9.2007. -interlaminectomia LV/SI lat.dex.
              -microdiscectomia
16.10.2008.-interlaminectomia LV/SI bilat.
                -foraminotomiae SI bilat
                -adhesiolysis periradicularis
*nalaz emng iza toga:teška kronična radikularna lezija L5,S1 desno,S1lijevo,srednje teška i L5lijevo
*nalaz mg:,uznapredovale deg.promjene disca na L5/S1,na istom segmentu u oba lateralna recesusa,više lijevo ožiljne promjene,a lijevo se vidi unutar ožiljnih promjena i korijen živca

alyna

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 203
    • Profil
Odg: Nada
« Odgovori #33 : Veljača 22, 2011, 12:08:44 poslijepodne »
Da,znam,grozno je to  :(
interlaminectomia L5/S1 dex.
ablacija diska
bulging L4/L5

alyna

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 203
    • Profil
Odg: Nada
« Odgovori #34 : Ožujak 08, 2011, 11:54:08 prijepodne »
Nado jesi živa? ??? Kako si?
interlaminectomia L5/S1 dex.
ablacija diska
bulging L4/L5

damirumer

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 76
    • Profil
    • Email
Odg: Nada
« Odgovori #35 : Ožujak 25, 2011, 18:15:41 poslijepodne »
ja sam novi na forumu ali stari bolesnik pa malo da prodiskutiram s vama iskusnim malo duža priča ali nadam se da ćete pročitat jer je ta za novine ili tv ako uspijem izvojevat emisiju o diskus herniji prokletoj bolesti mladih ljudi
 Moje ime je Damir Umer imam 36 godina i razbolio sam se bolešću koja se zove diskus hernija.
Htio bi malo dočarati bolest ovu opaku bolest koja je sve više i više počela zahvaćati mlade ljude, ljude koji moraju još puno, puno raditi, brinuti se za svoje obitelji.To je bolest kralježnice i vjerujte ko to nije probao ne zna o kakvim se bolovima radi. Isklizne vam van ili pukne disk koji je smiješten između   kralježaka i pritisne korijen živca koji vam upravljaju pokretima nogu ili ruku.Trnu noge same od sebe se počnu tresti ne možete po 15 minuta u najzdravijem položaju uspostaviti protok krvi da vam se trnci smire ,bolovi u lumbalnom djelu kralježnice koji se šire kroz stražnjicu do lista pa čak i do palca na nozi stopala.Morate se čuvati sjedenja morate stalno biti aktivni kroz vježbe ali naglašavam pravilne pazit kako šta dižete i jednom riječju moliti boga da nešto krivo ne napravite da se ponovo ne uklještite.Moj slučaj se evo već 4 i pol mjeseca razvlači skoro svaki dan po doktorima.Ogorćen sam na liječenje jer mislim da je ovo zdravstva u takvoj banani, žalosno je da ti cijeli život skidaju od plaće, a onda kad ti treba onda dobiješ ovaku uslugu,na početku vam daju uputnicu za  rentgen RTG i neurokirurga on vas pregleda i kaže svoje mišljenje operacija ili ne ako ne onda MR (nalaz magnetne rezonancije kažu najbolja slika kralježnice) i fizikalna terapija. Tu dolazi do prvog problema taj nalaz MR se čeka više od pola godine znači ako nemate para ili nekog da vas uvali umrite od bolova, a  kod fizikalne terapije tamo di je terapija po glasu malo bolja čeka se isto dako pola godine.Ja sam uspio napraviti MR i dijagnoza diskus hernija L5- S1 i lumboišijalgija.Znači prvi stadij vam je kad uopće ne možete hodati takozvano akutno stanje koje je mene držalo 2 i pol tjedana lijekovi slikovito kao kad djetetu dajete bombončiće, a ono tako slatko to jede tako vi pijete votarene, zaliarde i ostala sranja koje vam pripišu.Stanje se smiruje, (ali bolovi naglašavam su prisutni sve do danas svaki dan u različitim jačinama) i počinjem odlaziti na fiz terapiju koja još malo poboljšava situaciju, ali kud i kamo od idealne.Doktorica piše nalaz i šalje vas neurokirurgu stanje poboljšano ali ne idealno.Ponovo kontrola neurokirurga vi govorite da vas i dalje boli, a oni i dalje predlažu još jednu fizikalnu terapiju, pa onda dođite ponovo na kontrolu pitate o operaciji da li bi to riješilo problem ne još vi niste za operirati ajmo još terapija puno sam ljudi upoznao koji se zgražaju od operacije, a pak oni koji su operirani danas koje ja poznam kažu da rade normalno čak i fizičke poslove.Radim privatnu terapiju 3 tjedna ni to ne pomaže tražim uputnicu i odlazim u Zg po drugo mišljenje i dobivam isti odgovor još niste za operirat idemo s terapijom s tim da prolazi vrijeme i komisija stišće obruć oko doktora opće prakse uspijevam proć kod komisije (ružno za reć sa knjigom nalaza i bolovima konstantnim ja sa strahom odlazim na komisiju da me ne pošalju raditi) tamo srećem dečka koji govori da njega šalju na posao ode 2 dana i ponovo ga uklješti i sve iz početka ogorčen citirajući ga nek me odrežu nek rade šta god hoće od mene samo da me više prestane boljeti i šali se samnom vidjet ćeš šta je to još nisi ni svijestan kakva je to bolest.Danas kad to pišem shvaćam ga.Po nalazima neurokirurga dobivam uputnicu za fiz terapiju treću i nju obavljam bolovi ostaju doktorica govori da je to maksimalno što mogu postići i zaključuje terapiju odlazim kod doktorice ona govori to je to moraš za 10 dana na posao komisija je bila i ne da više bolovanje. Daje uputnicu za psihijatra da malo porazgovaram s njim pristajem odlazim kod njega.Zaprepašten dolazim na red slijedeći dan doktor govori da zna kakva je to bolest da je i on to prošao govori prije si za tu dijagnozu išao u toplice mogao biti na bolovanju 2 godine, a sad šalju na posao dok nisi zalijećen.Daje nalaz u nadi da će potuć komisiju za još mjesec dana, ali ni to ne pomaže ostaje još nalaz EMNG to vam je testiranje funkcionalnosti, tj. kakva vam je motorika živaca.Odlazim privatno i doktor piše nalaz srednje oštečena noga nakon 3 terapije on meni u postocima govori da je živac oštečen 40%.Pitam ga da li on misli da je još uvijek stisnut živac on govori da i da dok se ne otkloni pritisak neće biti bolje.Pitam ga za komisiju da li će mi to pomoći da još uvijek ne upličem firmu on isto tako govori di je to zdravstvo otišlo da čovjek kojem je noga oštečena 40% mora na posao.Više nemam snage ni volje šaljem oca na komisiju s tim nalazima komsija odbija uputnicu i šalje me na posao.Novi problem sad je kako s bolovima na posao zovem firmu koja ima razumjevanje i daje mi stari godišnji 2 tjedna zovem doktora od firme pitat za savjet on govori znam šta ti je, ali tako je to danas su doktori jako jako stisnuti od komisije koju je propisao ministar zdravsta tako i da hoće ne mogu vam pomoći nego žele da odete na posao i opteretite poslodavca da vam on plaća plaću da rastereti državu i vas zezne da se morate objašnjavati pravdati pred poslodavcem sve to pod bolovima koje vam niko ne zna kad će prestati.Non Stop razmišljate o tome  imate osjećaj da su vam sve lađe potonule razmišljate o poslu kako se izvući iz ovoga, o curici koju imam kakva budućnost je čeka ako se ne izvućem iz ovoga familiji koja isto tako jako teško podnosi sve to šta ja proživljavam   koja je velika potpora, ali nisu oni stručni da pomognu razmišljate o tome kako da pomognem drugim ljudima koji isto tako ovo proživljavaju zato sam se odlučio da svoju priču podjelim sa ljudima pa možda se nešto pokrene u pogledu ove teške bolesti koja očito nema razumjevanja u našem zdravstvu, a pogotovo teške jer sve više zahvaća mlade ljude. Sad dok ovo pišem odlazim na terapiju privatnu čini mi se da terapija pomaže ali da ne ureknem jer teško je poslije ove traume dati mišljenje prije nego terapija prođe zato neću imenovati još kliniku, ali je žalosno da je terapija relativno skupa (ništa nije skupo kod ove bolesti ako pomogne ),ali čovjek razmišlja o čekaonici po bolnicama o svim tim jadnim ljudima koji možda nemaju za jesti, a kamoli za tako skupe terapije da im se ne pruži adekvatna pomoć preko hzzo da se i njima pomogne da sretnije žive .
 Ja konkretno nisam do sad nikad bio teže bolestan pa čovjek ni ne razmišlja kako je nekom drugom čovjeku koji je bolestan od bilo koje bolesti, a pogotovo od nekih težih bolesti, pa možda ova priča nešto pokrene da svi ti ljudi koji su se školovali za pomagati ljudima malo više shvate probleme ljudi koji boluju od diskus hernije, da to nije bezazlena bolest da ta bolest uništava mladom čovjeku volju za životom za familijom da se potrude da u  najkraćem roku pomognu čovjeku da se vrati na posao da može svojoj obitelji priveđivat za egzistenciju.Malo je duži tekst, ali morao sam ispričat ovu priču jer znam kroz ovo šta prolazim upoznao sam puno ljudi koji djele moje mišljenje.U nadi da ćemo se svi mi koji bolujemo izvući jer kako kažu šta te ne ubije to te ojača.Prolazim danas 7 terapiju u nado centru vuku me sa 80 kg dolazim ko pregažen osoblje je super ali ne znam rezultat čuo sam se s dr Sajkom (mladi neurokirurg u KBC sestre milosrdnice radi minimalnu operaciju i kaže uspijeh 80 % pa ako sve ode u klinac nek reže guli buši samo da više ne moram trpiti ove bolove).ja ga dobijem telefonom samo jedno pitanje da li će operirat pošto njegov nalaz traži fiz terapiju a ja napravio 2 privatne dve socijalne i ništa pati mala curica žena a bolest prokleta da ne prolazi da čovjek ne zna ni sam sta bi sa sobom.ali operirat će pa se veselim pa makar i ne uspije jer on jedini operira tako minimalno ali preko hzzo-a jer saftić dr kod njega je između 15000 - 30000 kn ipak malo puno i još ne možeš na kredit. Molim za mišljenje savjet i unaprijed svima želim brzi oporavak od ove paklene bolesti.


Kraljeznica.com forum

Odg: Nada
« Odgovori #35 : Ožujak 25, 2011, 18:15:41 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com