Autor Tema: NAKON 10 MJESECI - OPET OPERACIJA  (Posjeta: 40800 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

ljiljana252

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 350
    • Profil
    • Email
Odg: NAKON 10 MJESECI - OPET OPERACIJA
« Odgovori #18 : Svibanj 19, 2016, 18:07:11 poslijepodne »
Anitice naša drži nam se :-*,nadam se da če se krv popravit da te što prije operiraju,i da če sve biti u najboljem redu :-* :-*  :-*
St.post  fract vertebrae L4 aa XI
St post interlaminectomiam L5-S1 dex.
St.post reinterlaminectomia,adhaesiones L5-S1
st.post ESI 2X, et EPIDUROLIZA.
st.post RF (radiofrekventna denervacija od L2/L3-L5/S1-obostrano)
Failed back surgery
Radiculopathija L4L5S1
Spondiloartroza,spondiloza....
Sy,c,cc Radiculopathija C8-Th1
st.post spondylodesisLl5-S1 cum PLIF

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: NAKON 10 MJESECI - OPET OPERACIJA
« Odgovori #19 : Svibanj 19, 2016, 18:10:57 poslijepodne »
Budem malo kasnije malo to pojasnila i još imam današnji horor...ali sam se sad digla iz kreveta...pa napišem dok se natrag ubacim :'(
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: NAKON 10 MJESECI - OPET OPERACIJA
« Odgovori #20 : Svibanj 19, 2016, 20:23:13 poslijepodne »
Nisam baš sigurna da budem ovo uspjela napisati po nekakvim redu jer reda kao prvo nema u našem zdravstvu.
Ali prvo da velim Henriku da tu kakicu i moram dati na analizu zbog mogućnosti kakvog unutarnjeg krvarenja. Pitala sam doktoricu na koju foru da ja to obavim tri dana na red i veli da budem na nekakvoj dijeti i da to možemo nakon svega napraviti. Ja sam to skužila da može i nakon operacije,ali sad baš ne vjerujem jer je internistica to zatražila i kak da odem onda anesteziologu bez nalaza.??!!  Uglavnom hodam po bolnici bez nalaza. Prvo nemam nalaz od neura gdje piše da se indicira operacija pa pokazujem mail. Bila sam kod anestezioligice od koje isto nemam nalaz,ali mi je ženska sve objasnila i naručila me drugi petak na pregled,jer kao budem par dana dobivala infuzuje željeza. Da...par dana....ona tad nije znala kolika je razina željeza. Drugi dan tj.jučer sam ujutro vadila krv radi željeza.
I sad si ja razmišljam kak da sad idem u dnevnu bolnicu ako nemam taj nalaz i kak onda da znaju koliko davati. Je...ništ...idem ja u amb.za bol iliti na šalter anesteziologa....isti je,a i sestra me pozna. Pitam ja nju i veli da bi trebala nalaz i da onda moram doći sutra ili nek idem pitati u dnevnu bolnicu. Ajde Anita u dnevnu....i hvala bogu tamo radi super ljubazni tehničar ( moja kćer hoda sa njegovim bratom u razred u srednju) i ja njemu lijepo sve objasnim i tip je zvao u laboratorij da hitno treba nalaz. I veli mi da imam sat vremena slobodno dok dođe doktorica i odlući. I nakon sat vremena zove me doktorica u dnevnoj,to me svašta ispitala i velim da sam dr.petak naručena anesteziologu  i veli ona taman i vidim doma na nalazu da je napisala kontrolno vađenje krvi za dva tjedna. I kak nek idem anesteziologu sad??? uhhhh.....ajmo dalje : po tome kak sam ja to izračunala trebate ovamo dolaziti 9 dana. Šok!!! ::) i da mi trebaju dnevno dvije ampule Ferrlecita 250ml....znači sve skupa trebam 18 ampula i da mi te ampule treba dati Lom.
Pa si ja putem kući razmišljam,kak sad to...to si izgleda u ljekarni podignem jer mi je sve skupa glupo....tak mi onda LOM može dati te infuzije. Dok sam ja svojoj Lom rekla da mi ona mora dati te ampule....ova je poludjela,ja nju nikad nisam takvu divlju vidjela. Pa viče sad ja tebi dam,a oni si ih budu naplatili preko Hzzo....odmah je uzela telefon i zove u dnevnu i ajde dogovorile su se. Ehhh....onda viče i zove sestru koliko ga tih ampula.. tri.....samo tri. Pa se dere na sestru zovite u tu i tu firmu i naručite....Jadranka odmah zovite....jebote luda kuća. Mene bilo sram u hodnik izaći. I zakaj ja ne mogu onda te infuzije dobiti tu??? radi reakcija....imali su grozne reakcije. Ma super....onda bolje da krepam negdje po putu i usput i ubijem nekog u saobraćajci. Sramotaaa....i takvo zdravstvo i takve organizacije usrane.


-----------------------------------------------------------

Danas!!

Dojdem ja u dnevnu,donesem te tri sirote ampule,dobro nije bilo suvišnih pitanja i stave mi infuziju. Sat i pol je to teklo,taj tehničar je sigurno 20 puta došao do mene i pita kako ste. Ja dobro,pa dobro,pa dobro....i veli da dosta ljudi dobiju nekakvu reakciju. Još sam 15 min poslje morala tamo sjedeti..uhh..prošlo je.

Jučer čak nisam imala nekakve strašne bolove,a sad znam. To je bilo zatišje pred buru.
Spakiram se ja pred kuću po povratku iz bolnice,hoću se izgurati van....noga neda,sva nekakva drvena...nedaj bože savinuti je. Nekak se zguram van i mislim si sad još po ampule trebam u ambulantu. Bila bi stala usput,ali taman bila pauza. Nigdje nikog kod kuće...mislim si dobro bude se smirilo valjda....legnem malo,a nogu nesmijem pomaknuti. Malo iznad koljena pa sve do nožnog prsta sve drveno....ne trnci kao da je nema,osjetim je samo na pokret. Po stepenicama sam hodala ko Her Flick...aloalo. Ajde kod Lom opet...nema gužve,ne usudim se sjesti jer koljeno savinuti nema šanse. Na kraju sam morala jer sam čula prek vratiju da bude sad radila EKG. I onda čuješ...viče....DALJE  !!! ja ne znam kak ustati na najbezbolniji način...opet ona DALJEE....a ja IDEM....došla je otvoriti vrata...koja je to faca bila dok me vudjela...Isuse bože...pa kaj ti je???  Pa rekoh nemam pojma,ujutro me nešto štipalo u stopalu i sad ne mogu na nogu. Dal imaš osip? nemam pojma,nisam gledala. Nije bilo osipa,ali je dio iznad koljena dobrih 15 cm bilo otečeno užasno. Sve spregledala,na prste malo teže na pete ide. Ja sam odmah rekla da ja v bolnicu nejdem danas više...nije se mogla načuditi i nagledati te noge. I nakraju ona misli da je to mišić...i ne bi smjela sama voziti. Evo...super...s vlakom mi je isto sranje. Jedino bi si mogla naručiti od vlade njihov Mig.
Ništ injekciju i infuziju dobila....oteklina se smanjila,a i bol donekle,ali čučnuti nema šanse.

Sad budem još neuru napisala mail,možda on predloži nekakvo pametno rješenje...po takvom budem na operaciju došla u kolicima.

Da,mislim da nisam napisala da mi je željezo 3.2...a normalno je mislim od 8-30...tak nekak.

I Henrik...nemoj mi nikakva krvarenja diska sad još spiminjatu,jer ne mogu to više podnašati...kaj je to?

« Zadnja izmjena: Svibanj 19, 2016, 20:33:36 poslijepodne ladyanita »
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

Kraljeznica.com forum

Odg: NAKON 10 MJESECI - OPET OPERACIJA
« Odgovori #20 : Svibanj 19, 2016, 20:23:13 poslijepodne »

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: NAKON 10 MJESECI - OPET OPERACIJA
« Odgovori #21 : Svibanj 20, 2016, 01:22:22 prijepodne »
Nije nikaj, moja te(r)orija, jer mi se to, ako je moguće, jedino čini logičnim.
Ovo što pišeš je užasnk i bojim se da buš morala prijetiti tuž bma. Detalje bumo u inbox na fb.


St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: NAKON 10 MJESECI - OPET OPERACIJA
« Odgovori #22 : Svibanj 20, 2016, 07:29:59 prijepodne »
Oni su svi uvjereni da je to od menstruacija,za koje sam im svima na red rekla da su redovite i ništa obilnije spram od prije. Internistica veli da se to javlja kod žena naše dobi. Ja pa to ne vjerujem. Prije imam čir od tableta....a i ti si Henrik komentiral onu sliku da izgledam kao da imam rak. Sad bar znamo od kud takva odvratna boja lica....samo mi je sad već svašta počelo se muvati po glavi,samo mi treba još kakva dijagnoza.
Koga da tužim? Lom koja ne želi davati te infuzije? To neee....ona je odlična i u svako doba dana tu za mene.
Evo noga je za sad super...mogu čučnuti nije otečena i ja stvarno nemam pojma kaj se dešava,ali tek je jutro....nažalost
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: NAKON 10 MJESECI - OPET OPERACIJA
« Odgovori #23 : Svibanj 20, 2016, 11:46:14 prijepodne »
Državu. Radi mučenja s bolovima. Direktno u Strasbourg. Bar dobiješ naknadu štete radi boli. Ali nekaj se zbiva i neka to odrade da znaš o čem se radi!
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

Elina

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 80
    • Profil
Odg: NAKON 10 MJESECI - OPET OPERACIJA
« Odgovori #24 : Svibanj 20, 2016, 12:09:16 poslijepodne »
Joj Anita al oni tebe vozaju. Ja bi digla buku, pa nek si misle.
Ja sam inace jako tolerantna, al ovo ne vodi nikud
Ovo je katastrofa.

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: NAKON 10 MJESECI - OPET OPERACIJA
« Odgovori #25 : Svibanj 21, 2016, 09:13:48 prijepodne »
Slažem se, ovo je naprosto užasno. Možeš za početak pisati Pučkoj pravobraniteljici!
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: NAKON 10 MJESECI - OPET OPERACIJA
« Odgovori #26 : Svibanj 21, 2016, 15:53:39 poslijepodne »
Evo meee. Kak bi Henrik rekao,jučer je skoro bilo R.I.P. ANITA  :(....još sad ne mogu vjerovati kaj se desilo,ali u onom trenutku dok sam gubila svijest,samo mi je kroz glavu prošla jedna misao....a to je da ne želim umrijeti!!!

   Dobila sam ja jučer tu infuziju željeza u bolnici u Čk i krenem s autom doma,sama naravno. Kad osjetim da me svrbe dlanovi..za koju minutu osjetim trnce po rukama. Sve me nešto kao koče ruke,podignem malo rukav od jakne....jebote nekakav osip. Još nisam iz grada izašla van...stanem ja s autom,svučem jaknu....isuse oba dvije ruke kao da sam ih u koprivama držala. Ništ...okret i u bolnicu. Ja stvarno ne znam kako sam došla do bolnice,samo se sjećam da mi je neka ženska dala parkirnu kartu,a ja psujem ko munjena jer sam jedva izašla iz auta van. Trkom natrag u dnevnu bolnicu,ruke tam na pult. Dobro da je bila prisutna diktorica,oni mene strpaju na onu lijepu finu crvenu svemirsku stolicu. Sestra dotrčala stavila iglu u venu,da mi toplomjer....ja ga ne mogu uhvatiti....šake otečene,to vam ne mogu opisati. Dojde doktorica...pregledava me, sestra da nekakvu injekciju u venu. Meni krene na povračanje i donese onu posudicu i meni glava samo počne padati i ćaoo. Ubrzo se budim...mokra ko miš,svi oko mene...priključena na ekg. Pritisak u prsima užasan...ajme to je bilo prestrašno. Već sam dobivala nekakvu infuziju i dolazim k sebi. Žedna...doktorica mi daje samo dva gutljaje vode,pa me briše  jer znoj je tekao s mene. Tek sam doma skužila da sam se popišala...ja sam mislila da sam mokra od znoja hahaha.
Uglavnom ostala sam tamo još pet sati na infuzijama,dva puta ekg,ne znam kolko put mjerenje tlaka i vadili su krv. Da i tri doktora su me pregledala. Desna šaka i podlaktica su mi još mrvicu otečene. Danas sam isto išla na tri vrečice infuzija i to je to. Željezo u tom obliku mogu lijepo zaboraviti,jedino tablete.
Uglavnom....meni se ovo sve zgadilo. Ja od jučer ne pijem tablete...nema šanse. Sve me boli,a dok postane neizdrživo onda idem na hitnu. Ovo sranje sve skupa me bude ubilo.
Sad čekam ponedjeljak da čujem kaj bude rekla Lom,da li me bude kamo poslala ili kaj.....ali ovak nebu išlo više. Hodala budem na hitnu svaki dan ak treba...nek piše D1 uputnicu.
Evo vam horora....poslala sam Henriju i Ljiljani nalaz jer bi netko možda čak i pomislio da izmišljam....pa ja sama sebi ne vjerujem da se to dešava.

Uglavnom u bolnici već jako dugo nisu imali takvu strašnu reakciju na željezo. A i ono prekjučer dok mi je noga naotekla je bilo to,ali u puno puno blažem obliku.

Ehhhh.....a sad trebam željeza...na toneeeee  :-[

U svemu tome jedino kaj je bilo dobro je to što sam se vratila u bolnicu jer bi bilo onak kako sam neki dan napisala krepaj na cesti. Garant bi bila saobračajka ili bi stala na vrijeme...eh to nitko ne zna.
« Zadnja izmjena: Svibanj 21, 2016, 16:09:16 poslijepodne ladyanita »
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

ljiljana252

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 350
    • Profil
    • Email
Odg: NAKON 10 MJESECI - OPET OPERACIJA
« Odgovori #27 : Svibanj 21, 2016, 21:03:19 poslijepodne »
Drži nam se Anitice,valjda če u ponedeljak LOM- smislit neko pametno riješenje,ovo što trenutno prolaziš je pravi horor :-*
St.post  fract vertebrae L4 aa XI
St post interlaminectomiam L5-S1 dex.
St.post reinterlaminectomia,adhaesiones L5-S1
st.post ESI 2X, et EPIDUROLIZA.
st.post RF (radiofrekventna denervacija od L2/L3-L5/S1-obostrano)
Failed back surgery
Radiculopathija L4L5S1
Spondiloartroza,spondiloza....
Sy,c,cc Radiculopathija C8-Th1
st.post spondylodesisLl5-S1 cum PLIF

amanda25

  • Jr. Member
  • **
  • Postova: 29
    • Profil
Odg: NAKON 10 MJESECI - OPET OPERACIJA
« Odgovori #28 : Svibanj 22, 2016, 00:52:40 prijepodne »
Uzas! Citam i jezim se. Drz se, drz se!!

Natali34

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 369
    • Profil
    • Email
Odg: NAKON 10 MJESECI - OPET OPERACIJA
« Odgovori #29 : Svibanj 22, 2016, 11:56:11 prijepodne »
Zakaj te tvoj neurokirug ne zadrzi u bolnici I nek te tam stabiliziraju I pripreme za operaciju. Jer ovo je mucenje. Nase cijelo zdravstvo je u j.... banani. Mozes crknuti od bolova a njih uopce nije briga. Bas me to jako ljuti. Drzi se.... I zelim ti da se sto prije rijesis ti ogavnih bolova.

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: NAKON 10 MJESECI - OPET OPERACIJA
« Odgovori #30 : Svibanj 23, 2016, 09:47:59 prijepodne »
Da, i ja mislim da treba D1 uputnica za neurokirurgiju i on neka tam popravi kaj je zaje... od preoperativne pripreme do upute za rehabilitaciju. Ovo je naprosto katastrofalno!
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: NAKON 10 MJESECI - OPET OPERACIJA
« Odgovori #31 : Svibanj 23, 2016, 12:05:32 poslijepodne »
 :-[ Ništa,mogu se slikati. Bila sam kod Lom i dalje trebam piti željezo u tabletama i tek za tri tjedna vađenje krvi,veli da prije uopće nema smisla. Ljutila se što je doktorica internistica dala to željezo koje sam dobila jer je najjeftinije ,niti 10 kn jedna ampula,a ima i boljeg željeza na tržistu.
Čak je spominjala i nekakvu ampulu za 700 kn i za dva dana si super. ja bi kupila i to,ali veli sad nema šanse jer se organizam treba odmoriti .
A bolovi su užasni , užasniiii.....nisam htjela piti tablete ,ali to je neizdrživo bez tableta. Cak mi nije htjela dati ni injekciju ni infuziju jer veli da bi se opet moglo desiti nekakvo sranje.......jer je krv sad još puna nečega ( ja stvarno ne znam kaj je sve nabrojila).
Dala je jedino Tramal pa Zaldijar izbacujem. Moram sad probati da li bude moguće biti na samo tri tramala dnevno plus koji normabel,jer tablete moram u svakom slućaju pod hitno smanjiti.
Mislim da mi je živac debeli ko palac...kad bi ga bar mogla kak iščupati iz guzice.

Napisala sam mail neuru i ove sad željezne nalaze sam mu poslala ,sve sam opisala ,bolove psihičke ,fizičke i da mi ovo sve skupa više ni ne liči liječenju i da se nadam da će pronači kakvo rješenje...mada sumnjam,jer Lom veli da me sad nakon ove reakcije niti nebudu htjeli operirati jer je preriskantno.

 Užasno sam umorna,malaksavost teška,srce nabija...ali budem valjda za koji dan došla malo k sebi. :P  Trebam  jesti namirnice bogate željezom....ovaj pa sok od cikle je tak oduran da mi odmah ide na povračanje dok se sjetim.

I najteže od svega mi je što sad moram zvati anesteziologa i otkazati pregled za petak  :'( :'( :'( :'(
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: NAKON 10 MJESECI - OPET OPERACIJA
« Odgovori #32 : Svibanj 24, 2016, 11:44:09 prijepodne »
Mene jako ljuti kad čitam tvoje postove  >:( jer bi im svima trebalo prebiti kičme pa uključujući i LOMici. Dobro da se sjetila dati Tramal, nadam se da je bar od 100, jer je on manje otrovan kad nema paracetamola kao Zaldiar. I to je mogla napraviti i par mjeseci prije. I kaj se imaju oni pred tobom žaliti na svoje kolege? Neka se međusobno zovu i šalju se u PM ako hoće, a ne preko tvojih leđa.

Daj si skuhaj običnu ciklu, ne baš staru 2 godine i probaj tak. Sok je fuj, ali možeš pomiješati sa sokom od naranče.
I zakaj moraš otkazati pregled kod anesteriologa? Odi, poslušaj još jedno mišljenje i reci da ti kaže u čemu je najveći rizik da se radi operacija i pitaj da li u obzir dolazi transfuzija krvi ako je u pitanju anemija.

Ako su meni mogli srediti ono čudovište, naprosto mi je nevjerovatno da tebi ne mogu srediti to sitno, a dinamitno i bolno ko' pas!  :'( :'( :'(
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

Natali34

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 369
    • Profil
    • Email
Odg: NAKON 10 MJESECI - OPET OPERACIJA
« Odgovori #33 : Svibanj 24, 2016, 13:14:55 poslijepodne »
Slazem se sa Henrikom Odi kod  anesteziologa nemas kaj izgubiti. Ja Sam ti inace dobrovoljni darivatelj krvi I par Dana prije jedem pileca jetrica I jedem ciklu I pijem sok I uvijek mi je zeljezo OK.

ladyanita

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 751
  • Žena si !!! Možeš sve....
    • Profil
Odg: NAKON 10 MJESECI - OPET OPERACIJA
« Odgovori #34 : Svibanj 24, 2016, 17:05:04 poslijepodne »
Kasno....odkazala sam anesteziologa. Ne mogu k njemu bez nalaza krvi i još one stolice koju je internistica napisala Niste mi mogli prije napisati? A ustvari mi ni prošli put nije htjela raditi pregled kad je vidjela nalaz. Rekla je da bi druga priča bila da se sad tu spašava život...onda bi valjda dali i krv.
Ma ljuta sam već sama na sebe...i fakat se osjećam full iscrpljeno....tramal je ok...danas sam dva popila i tableticu željeza i izdržljivo je...ostale tablete izbacila.
Jedem ciklu,borovnice,jetra,krvavice,sok od cikle,čaj od koprive,grožđice,bademe,mahune,grašak i za čudo božje imam stolicu svaki dan od subote.
Čekam odgovor od neura....znate i sami kako je teško s našim zdravstvom se boriti. Ti si Henrik imao sreću što su ti onaj dan kad si išao u Rijeku sredili pregled kod Štimca. Ajde....šta bi bilo da nisi išao u Rijeku? isto si se navlačio po doktorima ko sad ja. Nemrem ja sad doći doktorici i reči ja hoću transfuziju....a vjerujte mi da stvarno nemam snage ni kamo ići...danas sam bila u banci i počnem sva drhtati,znojiti se bez veze i isto tak u dućanu. Ova al.reakcija na željezo je stvarno bio užasan šok za organizam.
Možda ako mi se vrati kakva snaga do kraja tjedna....onda budem drugi tjedan digla pobunu  :-[

Joj....prošle godine dan nakon Tijelova sam bila na svojoj prvoj magnetskoj rezonanci....haha a termin operacije je bio 18.06. tak da nekak mislim da bi ovogodišnja mogla biti tu negdje.
9.7.2015.Interlaminectomia L5S1
                 Microdiscectomia
Extrusio disc i.v. L5S1
Radikulopatija L5S1
Lumbago s išijasom
Gonartroza/artroza koljena
Lumboischialgia
hiperlordoza,skolioza,početna osteohondroza ,početna artroza.
25.07.2016. Reinterlamionectomia L5S1
                       Adhesiolyisis radicis S1
14.11.2017. Ugradnja SCSa
rujan 2021. Izvađen SCS
29.09. 2021.ALIF L5S1
08.10.2021. Stabilizacija L5S1 rujan
09.2022.emobilizacija aneurizme ACI c6

Henrik VIII

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 865
    • Profil
Odg: NAKON 10 MJESECI - OPET OPERACIJA
« Odgovori #35 : Svibanj 24, 2016, 17:15:03 poslijepodne »
Da nije bilo Štimca, druga opcija je bila već razrađivana na Pravnom fakultetu u Zagrebu, a to je zahtjev HZZO-u da mi se pruži zdravstvena zaštita u RH ili inozemstvu, bez odgode, sa prijetnjom tužbe. Istina, ja bih crko do rješenja, ali moja familija naslijedila hrpu para od naknade štete kad bi se završilo sve pred Europskim sudom za ljudska prava.
St. post spondylodilesis, Th10-Th11-Th12-L1-L2-L3-L4, 27.03.2019.
St. post vertebrosynthesis transpedicularis Th11-Th12-L1-L2 sec Expidium, Stabilization (10.5.2016.)
Scoliosis THL
Radiculopathia C6C7 bill, C8Th1 dec, L3L4 i L5S1 bill
Hemangioma Th8
Sy CC et CB
Sy thoracale
Sy LS chr


i još nešto?

Da, uznapredovala osteoporoza, osteohondroza, blaga protruzija diska u L3/L4 i suženje prostora u oba kuka sa početnom sklerozom te Hashimotova bolest. Jupi! :)

Kraljeznica.com forum

Odg: NAKON 10 MJESECI - OPET OPERACIJA
« Odgovori #35 : Svibanj 24, 2016, 17:15:03 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com