Autor Tema: Nas put do operacije  (Posjeta: 27766 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Bronx

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 125
    • Profil
    • Email
Odg: Nas put do operacije
« Odgovori #36 : Lipanj 16, 2011, 21:17:12 poslijepodne »
hocu, hvala. maloprije sam ga ostavila na cesti da dodje pjeske doma... :)

Bronx

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 125
    • Profil
    • Email
Odg: Nas put do operacije
« Odgovori #37 : Kolovoz 09, 2011, 22:01:10 poslijepodne »
Danas zadnja kontrola kod operatera, Sve je super, dalje vjezbanje i puno kretanja. Povratak na posao vec sutra ako hoce.
Operater mu rekao da moze sve samo nek jos ne skace  :) :) :).
Sitne smetnje poput onih koje ima u kuku i nozi su zanemarive i uobicajne i proci ce.
Nadamo se naravno da nece morati vise nikad kod neurokirurga.
Poz svima...

bojan

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 692
    • Profil
    • Bojan - zdravstveni status
Odg: Nas put do operacije
« Odgovori #38 : Kolovoz 10, 2011, 01:21:31 prijepodne »
Svaka cast tebi na strpljenju, brizi i razumjevanju. Em pomazes suprugu, em sve javljas na forum. :-)
U svakom slucaju vijest kakva se trazi. :-)
Operacija protruzije L5-S1 1992 u Vinogradskoj

Kraljeznica.com forum

Odg: Nas put do operacije
« Odgovori #38 : Kolovoz 10, 2011, 01:21:31 prijepodne »

Bronx

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 125
    • Profil
    • Email
Odg: Nas put do operacije
« Odgovori #39 : Kolovoz 11, 2011, 22:07:34 poslijepodne »
Samo da tako ostane, lako meni Bojane, nisam ja operirana  ;)

teoantun

  • Sr. Member
  • ****
  • Postova: 472
  • In Te, Domine, speravi!
    • Profil
    • Email
Odg: Nas put do operacije
« Odgovori #40 : Kolovoz 13, 2011, 01:51:19 prijepodne »
 :) Čestitam! Još jedan uspješan oporavak nakon klasike...
V.R.S.N.S.M.V.   S.M.Q.L.I.V.B.  Crux Santa Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux! Per Mariam ad Iesum! Zajedno u Kristu!

III 2011.g.  INTERLAMINECTOMIA L5 - S1 L.DEX.; ADHESIOLISIS; ABLATIO DISCI I.V. L5 - S1

Bronx

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 125
    • Profil
    • Email
Odg: Nas put do operacije
« Odgovori #41 : Kolovoz 13, 2011, 18:51:35 poslijepodne »
Samo da pitam...nije prosao lijecnicki za posao iako mu je operater rekao i napisao da nema ogranicenja i da moze raditi, naime..traze stari i novi EMNG i onda ce odluciti. Je ko od vas radio EMNG poslije operacije i kakve su sansa da EMNG bude zadovoljavajuci 4 mjeseca poslije operacije?

socrates

  • Full Member
  • ***
  • Postova: 89
    • Profil
Odg: Nas put do operacije
« Odgovori #42 : Kolovoz 16, 2011, 09:12:46 prijepodne »
Uh Bronx to mi je jako cudno s tim lijecnickim.Ja sam nakon operacije uz malo problema prošao kod dr. medicine rada mada me htjelo prebacit na lakše radno mjesto(placa nikakva),slati na invalidsku itd.
Sve sam to odbio uz objašnjenje doticnoj dr. da  ipak neurokirurg mnogo više zna u vezi kraljeznice od nje same i da se ja osjecam dovoljno sposobnim za nastavit posao koji sam do tada radio.Napominjem da radim težak i opasan posao.Možda ga šalje jer misli da je još uvijek rano za povratak radit pa se hoce uvjerit da je sve ok ali mislim da dr.medicine rada ne može pobijat nalaz neurokirurga,bar je tako bilo u mom slucaju...a htjela je napravit sve da me makne s mog radnog mjesta,zbog njenih osobnih interesa vezanih uz moju firmu.

Bronx

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 125
    • Profil
    • Email
Odg: Nas put do operacije
« Odgovori #43 : Kolovoz 16, 2011, 17:53:55 poslijepodne »
isti slucaj, vec mi zlo od tih doktora. lijepo mu je operatet napisao da moze obavljati posao bez ikakvih ogranicenja a oni sad kompliciraju. ne znam kakav bi mogao biti emng, super dobar sigurno nece biti. ne znamo di ga obaviti, privatni neurolog je na godisnjem a ovako se ceka mjesecima.

ANABELA

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 211
    • Profil
Odg: Nas put do operacije
« Odgovori #44 : Kolovoz 16, 2011, 19:44:21 poslijepodne »
Ljudi, ne brzajte s povratkom na posao. Budite sretni da vaši liječnici tako razmišljaju. Znam, trebaju vam novci. Što ako vam  se nakon povratka na posao  pojavi ponovno protruzija diska i ponovna operacija. Vjerujte puno više košta i puno jače boli.
laminectomia disci L5-S1 2008.
relaminectomia disci L5-S1 2009.
relaminectomia disci L5-S1 2011.
protrusio disci C5-C6

Bronx

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 125
    • Profil
    • Email
Odg: Nas put do operacije
« Odgovori #45 : Kolovoz 16, 2011, 19:49:18 poslijepodne »
nije toliko povratak na posao u pitanju, jos je na bolovanju a ima i puno godisnjeg kojeg moze dobiti. samo je htio proci lijecnicki da vidi jel ce uopce raditi ili dobiti otkaz.

madagaskar

  • Hero Member
  • *****
  • Postova: 884
    • Profil
Odg: Nas put do operacije
« Odgovori #46 : Kolovoz 20, 2011, 13:24:19 poslijepodne »
Samo registrirani članovi mogu vidjeti linkove. Registriraj se ili Prijavi se
Ljudi, ne brzajte s povratkom na posao. Budite sretni da vaši liječnici tako razmišljaju. Znam, trebaju vam novci. Što ako vam  se nakon povratka na posao  pojavi ponovno protruzija diska i ponovna operacija. Vjerujte puno više košta i puno jače boli.

Ovo sto Anabela govori bi trebalo stalno isticati kada su klasicne operacije u pitanju

ANABELA

  • Forumas
  • ***
  • Postova: 211
    • Profil
Odg: Nas put do operacije
« Odgovori #47 : Kolovoz 20, 2011, 14:07:41 poslijepodne »
Naježim se kad čujem da se operacija kralježnice smatra operacijom sam tak i da se pacijent brže bolje može vratiti na posao. Upravo takvo razmišljanje me je dovelo do treće operacije.Zbrojite samo trošak MR koje sam morala svaki put raditi na brzinu, o ostalom da ne govorim.Svaki put novi trošak, svaki put nove fizikalne pa moli ili plaćaj nekog da te doveze do bolnice.A sve je moglo biti sasvim drugačije da nije bilo njihovog inata u smislu, eh baš ću te poslati raditi,a neurokirurg neka piše što hoće.
laminectomia disci L5-S1 2008.
relaminectomia disci L5-S1 2009.
relaminectomia disci L5-S1 2011.
protrusio disci C5-C6

Kraljeznica.com forum

Odg: Nas put do operacije
« Odgovori #47 : Kolovoz 20, 2011, 14:07:41 poslijepodne »

 

Nagradne igre                   Shoppingiranje.com